Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бан Мічігана - це помста Слава?

Бан Мічігана - це помста Слава?

?
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

Ти чого бригадир переживаєш за свого бійця :D . Краще б повчила його на вихідні правил форуму і тримати свою чорноротість в рамках закону,за не виконання яких тут твій боєць  ганить владу. Чи йому правила не писані,бо він зардойоб? і на роботі.
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

 :weep:
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

ТП за мною бігає пара трійка довбойобів постійно
так що вибачай це не я .  :weep:
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

а те що його забанили це шкода бо я не почув про патриціїв і плебеїв  :weep:
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

Ти чого бригадир переживаєш за свого бійця :D . Краще б повчила його на вихідні правил форуму і тримати свою чорноротість в рамках закону,за не виконання яких тут твій боєць  ганить владу. Чи йому правила не писані,бо він зардойоб? і на роботі.
То я вже бригадир, ти ба!
А щодо відучити когось від чорноротості, то ви би, порохоботи, показали , як то робиться , на прикладі Южаніна! Чи закони писані лише для не-порохоботів?
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

То я вже бригадир, ти ба!
А щодо відучити когось від чорноротості, то ви би, порохоботи, показали , як то робиться , на прикладі Южаніна! Чи закони писані лише для не-порохоботів?

слухай уважно южаніна банять регулярно і він один істеричний порохобот а вас довбойобів зрадойбів  штук десять пятнадцать
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

слухай уважно южаніна банять регулярно і він один істеричний порохобот а вас довбойобів зрадойбів  штук десять пятнадцать
  :facepalm1:
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

кстаті мічлену скосили бан
так що скоро перетрем з ним про патриціїв і плебаїв
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

кстаті мічлену скосили бан
так що скоро перетрем з ним про патриціїв і плебаїв

A.I. в ніколи влетів за свій останній пост ?
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

слухай уважно южаніна банять регулярно і він один істеричний порохобот а вас довбойобів зрадойбів  штук десять пятнадцать
(tu)
   
Re: Бан Мічігана - це помста Слава?

Ти чого бригадир переживаєш за свого бійця :D . Краще б повчила його на вихідні правил форуму і тримати свою чорноротість в рамках закону,за не виконання яких тут твій боєць  ганить владу. Чи йому правила не писані,бо він зардойоб? і на роботі.

 8-)  :fool:  :suicide2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія