Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко отримав вотум довіри народу ФУП!

Порошенко отримав вотум довіри народу ФУП! Нове

Опитування
На вашу думку, - хто першим здолає Росію у війні?
Всього проголосувало: 89
Ангела Меркель  3 
 
 3% 
Анджей Дуда  1 
 
 1% 
Дональд Трамп  11 
 
 12% 
Еммануель Макрон  0 
 
 0% 
Еммерсон Мнангагва  5 
 
 6% 
Королева Єлизавета ІІ  12 
 
 14% 
Орасіо Картес  0 
 
 0% 
Петро Порошенко  44 
 
 49% 
…Ваш варіант  13 
 
 15% 




Голосування завершено 20.03.2018 о 21:42.

Питання звучало наступним чином.
Як ви гадаєте, хто з лідерів світових держав першим здолає амбіційно хтивого хуйло на панування у світі?

Останнє редагування: 3 квітня 2018 16:38:10 від Інгредієнт
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Ніхто до цього не опуститься. Воно саме здохне.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Народ України.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Ніхто до цього не опуститься. Воно саме здохне.

Так він же свій похітливий орган скрізь розсуває: то до Грузії тик-мик; то до України тик-мик; то Маллазійський літак - власне, до Нідерландів тик-мик; то до Сирії тик-мик; то до Туреччини тик-мик; то до США тик-мик.

Хто ж таке вічно терпітиме?
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

хуйло сам і здолає. Коли очільник держави втрачає зв'язок з реальністю, держава розвалюється.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Так він же свій похітливий орган

Даруйте, не похітливий, а хтивий.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Народ України.

Оце, до речі, дуже гарний варіант. Я теж про це думаю, ще з окупації Криму. Навіть знаю механізм, як це здійснити. Тільки народу України хтось має надати таке право. А ось з цього місця починається дуже цікава штука.
   
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Даруйте, не похітливий, а хтивий.

Що ж це виходить, - орган має, але не похітливий? Думаю, хтивий до хуйло, - то буде дуже м'яко сказано. А може в нього того органу взагалі немає, бо в Сирії здувся, з літаком в Туреччині теж здувся, з отруєннями у Великобританії здувся!

До речі, користуйтесь словниками!
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Тьотка Маша.. Вбиральниця ..
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Прибалты не тормоза. Прибалты уже знают, что победил Нитуп. B-)

   
Рашу здолають або санкції на пробаж нафти та газу, або кардинальне зниження світових цін на енергоресурси.
Все інше фуйня. Ну поміняють Хуйла на Муйла, а кардинально ніц не зміниться.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Оце, до речі, дуже гарний варіант. Я теж про це думаю, ще з окупації Криму. Навіть знаю механізм, як це здійснити. Тільки народу України хтось має надати таке право. А ось з цього місця починається дуже цікава штука.
Ніхто ні в кого не питає про право на знищення загарбника.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Переміг в росії   і   переміг росію - різні речі. І навряд чт велемовний автор цього не доганяє. Отже, зманіпулював.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

ТС, по перше,
не В, а НА.
по друге,
не з великої літери, а з маленької.
зараз ковтну оцту, та зміню колір.
перше попередження.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Побєділ звєрь. Пєсєц.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!


Той з вусами в першому ряду, - це часом шамани не витягли його люльку з домовини? Бо виглядає, неначе живий? Щось в них справді недобір в рядах спостерігається!
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Тьотка Маша.. Вбиральниця ..

Таке ми вже проходили за Леніна. "Кто был никем, - тот станет всем". Не спрацювало.

Останнє редагування: 18 березня 2018 16:49:00 від Інгредієнт
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Прибалты не тормоза. Прибалты уже знают, что победил Нитуп. B-)

Хто такий Нитуп? Не знаю такого! Це отой казковий цар, чи що?
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Рашу здолають або санкції на пробаж нафти та газу, або кардинальне зниження світових цін на енергоресурси.
Все інше фуйня. Ну поміняють Хуйла на Муйла, а кардинально ніц не зміниться.

Маю прибизно схожу думку до Вашої, птах Сорока. Але, то довгий процес, - допоки російський народ втямить, що їх дурять…  Награбованого капіталу російськими олігархами на чолі з Вовкою вистачить (їм) на багаторічну облогу Кремля російським народом.

Останнє редагування: 18 березня 2018 16:47:03 від Інгредієнт
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Ден Сяо Пін
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Ден Сяо Пін

Я б охоче вніс запропонованого Вами "безсмертного" Ден Сяопін до переліку в нашому голосуванні. Але ж людина вже покоїться з миром, то, можлвио, й не треба.

Останнє редагування: 18 березня 2018 22:38:54 від Інгредієнт
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Переміг Степан Бандера!!!


   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Назва теми, якось не стикується зі змістом.
Можливо? "Вже стало відомо, - хто переміг Росію".
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Переміг в росії   і   переміг росію - різні речі. І навряд чт велемовний автор цього не доганяє. Отже, зманіпулював.

Мої щирі вітання Вам, Лусьтрація!

Тож я вже казав, що хтось неодмілнно гратиметься з вімінностями у словах. Тільки й не здогадувався, що це будете особисто Ви. Бо ж саме Вам про теє й казав. Оскільки Ви вже торкнулись цього питання, то ось моя думка.

Взагалі-то, це має цілком точне визначення: "гра слів". Чи це є маніпуляцією, - не думаю, хоча можу й помилятись щодо цього. Я ж, власне, скористався з отих 20 заповідей "новачка". Спочатку просите дотримуватись їх, а потім, коли ти їх дотримуєшся, - то тебе ж й починають шпиняти.

Питання стоїть не просто "переміг в Росії", а "хто переміг в Росії". В моєму варіанті, - це охоплює найширший світовий контекст, оскільки нинишні вибори там відбуваються за умов протистояння хуйло, з одного боку, -  й США, Велика Британія, Європа, Україна тощо, з іншого. Отже, ці вибори, - не лише внутрішньополітични й процес в російському суспільстві. То як, - може все ж таки доганяю?

Останнє редагування: 18 березня 2018 17:00:13 від Інгредієнт
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

ТС, по перше,
не В, а НА.
по друге,
не з великої літери, а з маленької.
зараз ковтну оцту, та зміню колір.
перше попередження.

Я є вихованою людиною. Так що, вибачайте, - рука не піднімається писати з маленької літери! Але ж як хочеться…

Щодо "в" та "на". Мені добре відома постановка даного питання за активного втручання росіян в українську дійсність. Жодні притомні аргументи не переконують їх, що вживане ними  "на" стосовно суверенної держави Україна, - є споконвічним відтворенням окупаційного мислення росіян по відношенню до України.

Тепер щодо Вашого обурення з моєї "некоректності". Мої роздуми такі. Для того, аби перемогти у війні з Росією, - необхідною умовою є перетин кордону тієї держави задля утворення військової переваги супротивником. Хто буде тим супротивником, що наважиться на подібний відкритий військовий конфлікт з Росією, - це питання. Тому я й ввів до переліку альтернативних претендентів на цю роль, -  лідерів тих держав, які гіпотетично могли б це зробити за  наявності справжніх дипломатичних конфліктів між ними.

Загальний посил такий: для того, аби поставити Росію на місце, - треба здійснювати це в середині Росії. Звісно, що слово "середині" я опустив з свого формулювання.  Ще можна розглядати такий варіант: "хто перміг в середовищі Росії" (за тими ж самими обгрунтуваннями).

Останнє редагування: 18 березня 2018 17:26:51 від Інгредієнт
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

мався на увазі Китай, вибачте
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!
h2o

актуальней, кто первым поздравит  :-)o
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

мався на увазі Китай, вибачте

Я не знаю, хто в Китаї уповноважений віддавати відповідні розпорядження. Хотів було поставити, але передумав. Хоча, дійсно, що і Китай і Далекосхідні регіони Росії є досить ймовірними розхитувачами Росії.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

правильно писати на раисе
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

правильно писати на раисе

Вже раніше писав про Расею ось тут:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=998378.msg20941001#msg20941001

Була Пангея, тепер от Расея розвалюється на шматочки!
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

актуальней, кто первым поздравит  :-)o

Це, дійсно, дуже цікаве питання. Не надсилати привітань не зможуть. В який спосіб це робитимуть - побачимо. Цікаво, як Порошенко привітає? Пригадую, що хуйло привітав Порошенка з обранням президентом і 24 серпня здійснив явний перетин нашого кордону своєю військовою машиною. Може, нам пригадати цей прецедент і зробити симетричний крок на зустріч?
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Назва теми, якось не стикується зі змістом.
Можливо? "Вже стало відомо, - хто переміг Росію".

Вже зараз можемо сміливо казати, що прогнозування одностайного голосування росіянами за Вовку справдились. Хто б сумнівався? Особисто я в тому жодної хвилини не сумнівався. Тому-то завчасно й випередив своїм ствердним заголовком до теми. Там же демократія процвітає, не те що в нас!?

Чому Ваш, Oleksandr, варіант співпадає з моїм варіантом (якщо брати у непрямому значенні), - я вже в інших коментарях до цієї теми подавав свої думки. А те що мій завчасно ствердний прогноз справджується, - свідчить про те, що він - це саме те: стикується за змістом і з вашими і з нашими.
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Так він же свій похітливий орган скрізь розсуває: то до Грузії тик-мик; то до України тик-мик; то Маллазійський літак - власне, до Нідерландів тик-мик; то до Сирії тик-мик; то до Туреччини тик-мик; то до США тик-мик.

Хто ж таке вічно терпітиме?
терпіли типу тебе
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Ніхто ні в кого не питає про право на знищення загарбника.

Воно-то, може, й так. Але, окрім цього, - народу хтось має вручити дієвий механізм, який забезпечить остаточну перемогу над ворогом. Оце проблема №1.

Проте, право народу на знищення загарбника все ж має бути у повній відповідності до міжнародного законодавства. Інакше, - історія вже знає Нюрнберзький процес та позбавлення Німеччини військового важелю із захисту своїх національних інтересів.

Тож, в цьому питанні важливо, - не перегнути палицю!
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

терпіли типу тебе

Не згоден. Я виходжу з принципу за прислів'ям: "Чим далі в ліс, - тим більше дров". Перш ніж нанести переможний "спіч", необхідно завчасно прорахувати усі маневри відступу й атаки, - аби у вирішальну мить "не наламати дров".
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

правильно писати на раисе

:D
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!
h2o

Победил Макрон
https://fakty.ictv.ua/ua/svit/rosiya/20180319-vybory-v-rosiyi-svitovi-lidery-yaki-vzhe-pryvitaly-putina/
Президент Франції Емануель Макрон зателефонував хуйло і побажав успіху в модернізації країни після перемоги на виборах.

 :-B
   
Re: Вже стало відомо, - хто переміг в Росії!

Победил Макрон
https://fakty.ictv.ua/ua/svit/rosiya/20180319-vybory-v-rosiyi-svitovi-lidery-yaki-vzhe-pryvitaly-putina/
Президент Франції Емануель Макрон зателефонував хуйло і побажав успіху в модернізації країни після перемоги на виборах.

 :-B

Може хоче за містралі прицінитись? А може він посланець від ЄС?
   
Прохання до всіх фупчиків!

Прошу активніше долучатись до даного голосування. Більшість старожилів ФУП вже проголосували. Голосування завершується сьогодні ввечері о 21:42.

Потім будемо аналізувати отримані дані. Має бути дуже цікава картина того, як фупчики розставляють зовнішньополітичні пріоритети України на політичній карті Світу.

Вже зараз видно, що майже половина форумчан виявляє вотум довіри Петру Порошенку в зовнішньополітичном у векторі України. Тепер залишилось віднайти місце України серед ваговиків світової політики. Моя позиція в голосуванні залишається нейтральною.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія