Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ - питання по пошті Gmail (GSuite, forwarding)

ФЗВ - питання по пошті Gmail (GSuite, forwarding)

Камради, питання більше до сис-адмінів чи тих, хто рубить в налаштуванні офісної пошти: маю GSuite, декілька користувачів на домені і хочу зробити один "загальний" еккаунт для всіх користувачів, щось типу info@xxxxxxxx.com, куди будуть приходити всі загальні запити і щоб їх бачили зразу всі користувачі і могли би відповідати на них як зі своєї адреси, так і з info@xxxxxxxx.com ?

Гугл рекомендує налаштувати якісь фільтри - по одному фільтру на кожного юзера. Чи є якісь інші методи, може хто знає?
   
Re: ФЗВ - питання по пошті Gmail (GSuite, forwarding)

Камради, питання більше до сис-адмінів чи тих, хто рубить в налаштуванні офісної пошти: маю GSuite, декілька користувачів на домені і хочу зробити один "загальний" еккаунт для всіх користувачів, щось типу info@xxxxxxxx.com, куди будуть приходити всі загальні запити і щоб їх бачили зразу всі користувачі і могли би відповідати на них як зі своєї адреси, так і з info@xxxxxxxx.com ?

Гугл рекомендує налаштувати якісь фільтри - по одному фільтру на кожного юзера. Чи є якісь інші методи, може хто знає?

Если я правильно понял задачу, то я сделал бы так:
- почта которая приходит на info@xxxxxxxx.com пересылается на ящики пользователей, одним фильтром это можно сделать
- у пользователей настроить по два ящика - свой и info@xxxxxxxx.com, тогда они смогут отвечать с обоих адресов
   
Re: ФЗВ - питання по пошті Gmail (GSuite, forwarding)

Групу створюй, до неї додавай кого треба
   
Re: ФЗВ - питання по пошті Gmail (GSuite, forwarding)

Групу створюй, до неї додавай кого треба

Спробував, створив, не можу поки що розібратися, як вона працює... Але рухаюсь у цьому напрямку теж, подякував!
   
Re: ФЗВ - питання по пошті Gmail (GSuite, forwarding)

Если я правильно понял задачу, то я сделал бы так:
- почта которая приходит на info@xxxxxxxx.com пересылается на ящики пользователей, одним фильтром это можно сделать
- у пользователей настроить по два ящика - свой и info@xxxxxxxx.com, тогда они смогут отвечать с обоих адресов

От ще поки що не розумію, як це можна зробити одним фільтром... Дякую!
   
Re: ФЗВ - питання по пошті Gmail (GSuite, forwarding)

От ще поки що не розумію, як це можна зробити одним фільтром... Дякую!

напишу пошагово, но у меня русскоязычный интерфейс, в англоязычном по-другому  будут называться пункты меню.
- открываешь письмо любое, вверху появляется подменю "Еще", выбираешь пункт  "фильтровать похожие письма"
- в поле "От" будет написан какой-то адрес, надо его убрать, чтобы все письма попадали в фильтр
- нажать "Создать фильтр в соответствии с запросом"
- в открывшемся меню будет пункт "Переслать - добавить адреса пересылки" - добавляешь туда адреса, но еще нужно будет получить проверочный код от адресатов, что они согласны получать почту.

Вроде все.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія