Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмака "за поребрик"? **(Скандал з сенатором США, тіпа скандал)

ось стаття Резнікова
там про все

АрміяInform
і цитата


ну так вiдомий факт,
замовляють не те що потрiбно, а те на чому можна бiльш грошей попiлять
завжди так було ..
i не тiльки армiя ....
   
О, за ніч насерли "викривачі"!)
   
О, за ніч насерли "викривачі"!)
Запізнився взяти участь в організації "оґнєнного гівняного валу"?
Нічого, надолужуй, поки ковбасні сраколизи спати пішли, приймай естафету.
   
приймай
нахіба? хіба що потикати паличкою, по завєтам Горького Лука...
   
нахіба? хіба що потикати паличкою, по завєтам Горького Лука...
О, шкода, нема Горького. Він би зараз потикав паличкою. Якщо мав би час між службою.
А тикати паличкою в дзеркало, то справді марна справа.
   
Віка буде робити обурливу заяву по Трампу:


Цитувати
45-ий президент США Дональд Трамп, який оголошував про наміри взяти участь у виборах у 2024 році, вважає, що Україна уникнула б повномасштабного вторгнення Росії, якби визнала Крим російським і відмовилася від вступу до НАТО.

Як повідомляє "Європейська правда", таке Трамп заявив в етері подкасту The Clay Travis & Buck Sexton Show.

"Він (хуйло) не зміг би цього зробити (напасти на Україну), якби був я. Він би цього не зробив. Щонайменше вони (Україна) мали б укласти угоду. Вони могли б відмовитися від Криму. Могли б щось зробити з НАТО: "Гаразд, ми не будемо приєднуватися до НАТО", і мали б країну, бо, я вважаю, хуйло хотів укласти угоду", – сказав він.

"А тепер я не думаю, що він (хуйло) хоче укладати угоду. Я думаю, що укласти угоду набагато важче. Він все там (в Україні) бомбить. Ну тобто, він захопить там усе. І вкрай, вкрай сумно дивитися, що відбувається з Україною. Дуже, дуже сумно", – вважає Трамп.
   
Навіщо їм 11 авіаносців (venergy’s style) :)

Тут ещё дурачек Йожин з бажин под левым ником солирует …
   
9 мільярдів євро. Це не дрібниці для нас, а важливі соціальні статті, - Зеленський попросив Макрона розблокувати макрофінансову допомогу від ЄС Джерело: https://censor.net/ua/n3357977

Цікаво а чого це воно заблоковано? Чи є якись звьязок із впертим намаганням, не миттьем так катанням, саботувати роботу антикоррупційної сістеми? Та мабудь ні, це зрадоёбство )
   
хз..отакое

   
Білий дім відреагував на повідомлення про "недовіру" Байдена до Зеленського

Цитувати
Президент США Джо Байден висловлював своє захоплення лідерством президента Зеленського у воєнний час і має твердий намір продовжувати підтримувати Україну.

Про це на брифінгу повідомив координатор з комунікацій у Раді національної безпеки США Джон Кірбі, пише "Європейська правда".

Кірбі коментував статтю американського журналіста Томаса Фрідмана у виданні The New York Times, де той написав, що "Між Білим домом та президентом Володимиром Зеленським існує глибока недовіра".

"Так, президент багато разів висловлював своє захоплення лідерством і мужністю президента Зеленського у цей воєнний час. Очевидно, він багато разів особисто розмовляв із президентом Зеленським, і він знає – розуміє, в якому стресі перебуває президент Зеленський та весь український народ. І саме тому він, як і раніше, має твердий намір продовжувати підтримувати Україну в її боротьбі проти російської агресії" - сказав Кірбі.
"Він приватно і публічно висловлював цю повагу до президента Зеленського та викликів, з якими він і його співгромадяни зіштовхуються" - додав він.

https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/3/7361694/
   
Білий дім відреагував на повідомлення про "недовіру" Байдена до Зеленського

https://www.pravda.com.ua/news/2022/08/3/7361694/

Як невдобно получилось!   :facepalm:  :zrada:
   
Посадові особи в Україні з пересторогою сприйняли заяви конгресвумен українського походження Вікторії Спартц, зокрема в контексті її критики глави Офісу президента Андрія Єрмака, з яким вона відмовилась зустрічатись.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на CNN.

За даними джерел американського каналу, ще 24 червня Спартц надіслала текстове повідомлення одному з помічників Зеленського з пропозицією зв’язати його "з потрібними людьми", які, за її словами, можуть допомогти українській армії перемогти.

"Хочете відправити когось надійного для обговорення навчань, коли повернетесь, чи, можливо, вийде зустріч із (міністром оборони Олексієм Резніковим) цього тижня? Вони також можуть привезти для вас дужу високотехнологічну техніку… він зробить це як послугу для мене і для вас, тож ці зустрічі відбуватимуться "не під запис", – ішлося в повідомленні Спартц.
   
У коментарі CNN конгресвумен заявила, що повідомлення було "вирване з контексту", а вона "просто намагалась допомогти налагодити контакт із кожним, хто бажає допомогти Україні перемогти у війні, зокрема з деякими ветеранами, які можуть надати безкоштовні й неупереджені поради як послугу для мене, бо вони мої друзі".

"Твердження, нібито я маю якусь фінансову вигоду з цього, абсолютно неправдиві. Я витрачаю десятки тисяч доларів власних коштів, щоб допомогти в Україні. Що варто розслідувати – то це фінансові інтереси Єрмака", – додала вона.

За даними CNN, українська сторона запропонувала Спартц зустріч із Єрмаком, аби розставити крапки над "і", але конгресвумен від неї відмовилась.
   
Своєю чергою вона стверджує, що вже після публікації листа до президента США Джо Байдена зі звинуваченнями на адресу глави ОП сама запропонувала зустрітися. Але після заяви МЗС України "вирішила, що зустріч за таких обставин не буде продуктивною".

У той же час законодавці США висловлюють занепокоєння тим, що критика Спартц може підірвати довіру до Володимира Зеленського, нашкодити відносинам між США та Україною, вплинути на військову допомогу.

Колеги по Республіканській партії говорили їй, що не зважаючи на існуючі проблеми, критика конгресвумен виглядає "контрпродуктивною".

"Її переповнювали емоції. І я думаю, що те, що ви зараз бачите, є проявом цього. Що я намагаюся їй сказати, так це те, що я добре обізнаний з проблемою корупції… Але говорити про корупцію зараз, коли вони (українці – ред.) в облозі, це все одно, що обклеювати шпалерами ванну, коли навколо горить будинок. Це контрпродуктивно"., - сказав один з конгресменів-республіканців.

Також повідомляється, що Спартц зустрічалася з головою Об'єднаного комітету начальників штабів Марком Міллі. Коли вони зустрілися, вона знову висловила занепокоєння з приводу корупції в Україні та заявила, що "зброя, надана США, йде не за адресою".

Під час розмови, як стверджують джерела CNN, її побоювання не було відкинуто, оскільки, як вважають офіційні особи США, корупція, як і раніше, залишається проблемою для України.
   
А Єрмак захотів зустрітися зі Спартц.  :laugh: Цікаво, що він би їй сказав?  8-)
Пані Спартц звісно відмовилася. Про що там вести бесіду?  :facepalm:
   
Посадові особи в Україні з пересторогою сприйняли заяви конгресвумен українського походження Вікторії Спартц, зокрема в контексті її критики глави Офісу президента Андрія Єрмака, з яким вона відмовилась зустрічатись.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на CNN.

За даними джерел американського каналу, ще 24 червня Спартц надіслала текстове повідомлення одному з помічників Зеленського з пропозицією зв’язати його "з потрібними людьми", які, за її словами, можуть допомогти українській армії перемогти.

"Хочете відправити когось надійного для обговорення навчань, коли повернетесь, чи, можливо, вийде зустріч із (міністром оборони Олексієм Резніковим) цього тижня? Вони також можуть привезти для вас дужу високотехнологічну техніку… він зробить це як послугу для мене і для вас, тож ці зустрічі відбуватимуться "не під запис", – ішлося в повідомленні Спартц.

з Трампом?

Останнє редагування: 6 серпня 2022 13:27:47 від Ph.D. Olkam
   
з Трампом?
бггг
   
А Єрмак захотів зустрітися зі Спартц.  :laugh: Цікаво, що він би їй сказав?  8-)
Пані Спартц звісно відмовилася. Про що там вести бесіду?  :facepalm:

 :facepalm1:

Ну, хоча б про те, як Віка з Носівки докотилася до такого життя, що просуває наративи хуйлят.
   
А Єрмак захотів зустрітися зі Спартц.  :laugh: Цікаво, що він би їй сказав?  8-)
Пані Спартц звісно відмовилася. Про що там вести бесіду?  :facepalm:

все правильно... бесіду спартц вести ні про що, бо нічого конкретного вона сказати не може
   
Посадові особи в Україні з пересторогою сприйняли заяви конгресвумен українського походження Вікторії Спартц, зокрема в контексті її критики глави Офісу президента Андрія Єрмака, з яким вона відмовилась зустрічатись.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на CNN.

За даними джерел американського каналу, ще 24 червня Спартц надіслала текстове повідомлення одному з помічників Зеленського з пропозицією зв’язати його "з потрібними людьми", які, за її словами, можуть допомогти українській армії перемогти.

"Хочете відправити когось надійного для обговорення навчань, коли повернетесь, чи, можливо, вийде зустріч із (міністром оборони Олексієм Резніковим) цього тижня? Вони також можуть привезти для вас дужу високотехнологічну техніку… він зробить це як послугу для мене і для вас, тож ці зустрічі відбуватимуться "не під запис", – ішлося в повідомленні Спартц.

Заипца... Мадам Кульгейко пытается втолкнуть в процесс каких-то левых людей.
   
In English:
https://edition.cnn.com/2022/08/05/politics/victoria-spartz-ukraine-republican-reaction/index.html
То це велика новина?
the Ukrainian Foreign Ministry criticized her attacks on Yermak as "cynical" and "baseless."

Чи може ви дізналися, що таточко завгоспа зовсім не був работнічком ворожих спецорганів?  :shuffle:
От як таке доведете, отоді це буде важлива інфа. А про Спарц - то нецікаво.
Це у нас війна, а не в Америці.
   
То це велика новина?
the Ukrainian Foreign Ministry criticized her attacks on Yermak as "cynical" and "baseless."

Чи може ви дізналися, що таточко завгоспа зовсім не був работнічком ворожих спецорганів?  :shuffle:
От як таке доведете, отоді це буде важлива інфа. А про Спарц - то нецікаво.
Це у нас війна, а не в Америці.

Обычно доказывать должен тот кто обвиняет,а не тот кого обвиняют должен оправдываться.Класс ическое "ваша дочь простутитутка"
   
Обычно доказывать должен тот кто обвиняет,а не тот кого обвиняют должен оправдываться.Класс ическое "ваша дочь простутитутка"
Що доводити? Що батько кгбіст? А його синочок біля керма при війні? Без будь-якої посадової відповідальності?
Ну, не майте людей за ідіотів.
Та у тому совку такі люди вже б сиділи у таборі.
   
Статья CNN о Спартц и о ее работе по подрыву помощи Украине и распространении кацапских нарративов. Причем, это вытекает и со слов ее однопарийцев, не только демократов.
Ермак там в статье вообще мельком упомянут, хотя все украинские СМИ это в заголовки и вынесли.

Вполне очевидно, что ни одного высокопоставленного чиновника или политика - выходца из бывшего СССР, кацапские спецслужбы не могли обойти стороной.  Тем более, члена Конгресса США.
И по поведению Спартц уже совершенно ясно, что работа с ней была проведена успешно.
   
Статья CNN о Спартц
Знову проблему на Спартц переводите? Так як треба кацапам, щоб відвести удар від Єрмака.
Чи я здивована? Ні.
   
Знову проблему на Спартц переводите? Так як треба кацапам, щоб відвести удар від Єрмака.
Поведение обоих с начала войны показало, что Ермак вляд ли является агентом Кремля, а Спартц вероятней всего является.
Поэтому, именно Спартц сейчас проблема, а не Ермак.  Особенно с учетом того, что она метит на членство в Комитет Палаты представителей по иностранным делам, где сможет куда эффективней блокировать финансирование помощи Украине.
   
Що доводити? Що батько кгбіст? А його синочок біля керма при війні? Без будь-якої посадової відповідальності?
Ну, не майте людей за ідіотів.
Та у тому совку такі люди вже б сиділи у таборі.

А у Пети отец вор с приговором.Но ведь это не мешает вам  любить Петю.
   
хз..отакое

https://twitter.com/view/status/1554897377886093313



Оце ознака роботи ботa з ботоферми.
Навіщо це розповсюджувати? Яка цінність цієї інформації?
Значить не всю порохоферму ще «прихлопнули», для СБУ є ще робота. :dopovid:
   
А у Пети отец вор с приговором.Но ведь это не мешает вам  любить Петю.
Мій президент - Ющенко, я неодноразово про це писала. Це щодо любові.
Щодо вор - то усіх, хто замутив підпільний бізнес, в совку так і називали. Але чи у порівнянні вони з кацапськими спецорганами під час війни.
Мало того,  діти кгбістів, грушників, їхні внуки і усі покоління до скону Рашки будуть зав'язані , хочуть вони цього, чи ні.
   
Мій президент - Ющенко, я неодноразово про це писала. Це щодо любові.
Щодо вор - то усіх, хто замутив підпільний бізнес, в совку так і називали. Але чи у порівнянні вони з кацапськими спецорганами під час війни.
Мало того,  діти кгбістів, грушників, їхні внуки і усі покоління до скону Рашки будуть зав'язані , хочуть вони цього, чи ні.

То есть все построено на обобщениях и допущениях.В приличном обществе за такое бьют лицо или пускают по миру через суд за клевету.
   
Ермак вляд ли является агентом Кремля, а Спартц вероятней всего является.
З такою логікою тільки війну вигравати... Зрештою, не впевнена, що вам це потрібно.
   
В приличном обществе за такое бьют лицо
А під час війни не допускають на гарматний постріл.
   
З такою логікою тільки війну вигравати...
Это не логика, а констатация фактов.
С одной стороны человек, который обеспечивает объективно успешную деятельность офиса президента воюющей страны, в том числе организовывает многочисленные встречи с топ-лидерами стран почти всего мира для налаживания потока финансовой, гуманитарной  и военной помощи Украине.
С другой стороны мутный человек, который прикрываясь кацапской риторикой страрается эту помощь по-максимуму бюрократизировать или вообще остановить.
И те, кто среди этих двух сторон поддерживает вторую, являются или ситуативными союзниками Кремля, или полезными идиотами, или тупо работают на кацапов. Ник ЛАРТА на ФУПе - в том числе.
   
То це велика новина?
the Ukrainian Foreign Ministry criticized her attacks on Yermak as "cynical" and "baseless."

Чи може ви дізналися, що таточко завгоспа зовсім не був работнічком ворожих спецорганів?  :shuffle:
От як таке доведете, отоді це буде важлива інфа. А про Спарц - то нецікаво.
Це у нас війна, а не в Америці.

А кем были родители мадам Кульгейко? А то она о них чей-то помалкивает…
   
в том числе организовывает многочисленные встречи с топ-лидерами стран почти всего мира для налаживания потока финансовой, гуманитарной  и военной помощи Украине.
Для цього є Міністерство Закордонних Справ. Фахівці з повноваженнями і відповідальністю за свої слова і дії.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія