Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Містична історія по мотивах реальних подій. 8-)

Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Мистика,ворожки,ведьмы… И с этими людьми я пытаюсь о чем то аргументированно спорить  :lol:
:laugh:  :weep:
   
hocha, analizujuchi vlasniy dosvid spilkuvannja, mozhu pripustiti, sho isnujt ljudi iz sverhzdibnistjami. napr, iz rozvinenoju intuiczieju, na rivni telepatii.
   
iz zdatnistju navijuvati vlasnu volju inshim. hto zna, mozhe pid i pid viznachennjam harizmi dyisno prihovaniy bukvalniy prirodniy dar...
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Рано утром на койке в палате реанимации от шума и скрежета проснулась миниатюрная старушка 82-х лет.
Шумели, ворочая медицинские тумбы и аппараты, три лица советской национальности - громозекоподобные сестры из хозчасти.

- Прекратите кричать, что вы здесь двигаете ни свет, ни заря! - сказала прикованная к койке шлангами и датчиками неподвижная старушка.
- Вы тут не у себя дома, лежите и не умничайте! - гавкнула в ответ одна из совкосестер.
Тщедушная старушка, однако, оказалась заслуженной артисткой Украины и поставленным сценическим голосом внезапно исторгла грохочущее заклинание силы:
- ВСЕ ВОН ОТСЮДА!

Утром в отделении реанимации сосудистой хирургии очень тихо, и заклинание эхом прозвучало по всем палатам.
Бесы-сестры от изумления застыли, лишь одна сумела трусливо возразить:
- А вы не командуйте, мы старое оборудование утилизируем.
- СО МНОЙ НЕ СПОРЯТ! - проорала старушка, дико вращая глазами, и больничные совкобесы тиспарились из палаты.

Через несколько минут они тихо вернулись, с едва различимым шорохом выкатили всю фанаберию и больше не появлялись.
Необязательно быть ведьмой - достаточно знать нужные заклинания и уметь их произносить.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

- ВСЕ ВОН ОТСЮДА!

Утром в отделении реанимации сосудистой хирургии очень тихо, и заклинание эхом прозвучало по всем палатам

Не зрозумів. "ВСЕ ВОН ОТСЮДА" було "заклінанієм", чи було добавлено ще якесь невідтворюване клавіатурою з міркувань безпеки звукосполучення?
   
В принципі містична історія ілюстрація чому ми живемо в гівні. Замість якось аналізувати причини власних пройопів наш народ все списує на пороблено і біжить спотикається, несе найближчому пройдисвіту бабло.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Не зрозумів. "ВСЕ ВОН ОТСЮДА" було "заклінанієм", чи було добавлено ще якесь невідтворюване клавіатурою з міркувань безпеки звукосполучення?
Було тільки те, що кепсами написано, і це є акт справжнього заклинання миттєвої дії, судячи з сюжету.
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Було тільки те, що кепсами написано, і це є акт справжнього заклинання миттєвої дії, судячи з сюжету.

 (tu)
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Колись у 70-ті столичний режисер пішов на страшенний ризик - призначив цю жінку на роль королеви Іспанії.
Ризик - бо зріст 154 см не асоціюється зі стереотипом імператорської величі.
Проте, не прогадав, і роль вийшла хітом.
Те заклинання за формою та суттю спонтанно народилося з ролі піввікової давнини.
   
  Із книги спогадів:
                                   Не усі відмовляються від приворотних чарів...
   Напарницею у лабораторії була дівчина, котра раніше працювала в міліції. Була вона не з вродливих, але заміж вийшла за дуже симпатичного хлопця. Чомусь подумалося тоді: ось я відмовився від чар-зілля, а вона, певно, - ні…
Запам'яталась її розповідь про участь в специфічній ризикованій операції: "Послали мене під виглядом шукаючої істину дівчини до християн на їхнє молитовне зібрання. Дали сумочку із радіостанцією, щоб чути що на тому зібранні відбувається. Та от несподівано під час богослужіння щось в тій радіостанції перемкнулось й із сумочки... стали лунати міліцейські переговори! Та я не розгубилася: стала голосніше за усіх кричати "Господи, врятуй мене!" й при цьому щосили лупити руками по тій сумочці. Очевидно Бог справді є, тому що невдовзі голоси припинились". Присутні у лабораторії аж заходились від сміху...
  Тим часом по селу пішли чутки, що мій однокласник Юрій збирається одружитися з дівчиною-інвалідом. Біля Юри завжди "вертілися" гарні дівчата, так що у нього було з кого вибрати собі наречену. Саме тому цей шлюб викликав здивування і дав привід для пересудів. Відшуміло весілля, у мого колишнього товариша народився син, а через рік молоді розлучились... 
  Якось ми зустрілись і Юра розповів, як саме відбувалося його одруження: "Нас познайомили, і та дівчина почала заходити до мене в художню майстерню. Завжди приносила домашнє вино. От я й закохався по самі вуха: стала вона мені наймилішою від усіх. Одружились. Життя як життя - з'явилися непорозуміння, іноді сварки. Їде моя жінка в село до бабусі і привозить самогон, продукти. Вип'ємо, закусимо, і знову я її безтямно кохаю. Наробить усіляких дурниць, а в мене до неї чомусь немає ніякої злості. Та от проходить деякий час і знову в хаті сварки виникають. Знову їде вона до бабусі по той самогон. І знову наступає мир та любов. Щось підказало мені, щоб я не пив самогону та не їв тих бабусиних гостинців. Моє невдоволення її поведінкою призвело до розлучення. У нас тоді вже був син. Так незабаром вона причарувала молодого хлопця, який не тільки одружився з нею, а й сина мого усиновив!"
  Подібна ж історія трапилась з моїм товаришем Олександром. Він закохався й вирішив одружитися, але батьки були проти, - мовляв, дівчина з бідної багатодітної сім'ї, дуже неохайна, а це означає, що не буде доброю господинею. Поставили синові ультиматум: "Або ми, або вона". Той же наполягав на своєму, так що між батьками і ним виник скандал, який переріс у криваву бійку. Олександр ходив із забинтованою покаліченою у тій бійці рукою але… перемогла любов. Ходили чутки, що мама знайшла зашиті в одязі сина чари. Люди свідчили, що мама Олександра в людному автобусі влаштувала потенцій невістці скандал із прокльонами та… Та все марно…
Сільська молодь була на боці закоханих.
  Батьки зреклися сина, продали хату й виїхали в іншу область. Весілля молодятам зробила бабуся молодого та ще й хату подарувала. Через певний час у подружжя народилася дитина. На Великдень Олександр запросив мене в гості. У кімнаті було досить брудно, навкруги гуділи мухи та парувалися на запропонованих блюдах, на підлозі смерділа купа брудної дитячої білизни. Я сидів за столом й думав, як би скоріше піти, щоб не знудило. Переконався, що батьки поступали мудро коли відмовляли сина! Усе то так, але яка ж то сила чародійства!
  На ту пору чув свідчення, що при любовних чарах виникає така пристрасть, такий потяг до коханої чи то коханого, що наступає затьмарення розуму й жертва чаклунства ладна на абсолютно все.
  На жаль, не чув тоді, що при допомозі чаклунства можна і свого ворога перетворити у ліпшого друга. Там відчуття закоханості аналогічні.
 8-)
   
                       "Ой, не ходи, Грицю, на вечорниці, бо на вечорницях усі чарівниці!"
   Повчальна розмова двох жінок. Одна сердито:
  - Щось мій син до Світлани зачастив. Може одружитись надумав?
  Сердито тому, що у тієї дівчини була погана репутація, отож, їй не хотілося мати таку невістку. Друга цікавиться:
  - А він  хоч раз гостював у неї дома?
  - Так. Новий рік там у компанії святкували до ранку!
  А та впевнено:  - Значить, готуйся до весілля!
  Звідки така впевненість? Про бабусю цієї дівчини ходили чутки, що вона відьмує, а це означало, що й онуку навчила. У старовинній українській пісні є такі слова: "Ой, не ходи, Грицю, на вечорниці, бо на вечорницях усі чарівниці!" Якщо  вродливий та багатий юнак не звертає увагу на непримітну дівчину, то та може дізнатись як, та причарувати його, щоб пожити безтурботно у розкошах. У ті часи  була  популярною  пісня, у якій були слова: "Може десь у лісах ти чар-зілля шукала, сонце-руту знайшла і мене зчарувала?".         
    ................... .. Минули роки...
   Гірка доля чекає усіх тих, хто наважується продати душу лукавому. Ні, він справді дає бажане але забирає більше…
Саме так. Я запам’ятовував чутки про наведення любовних чар й пізніше цікавився подальшими долями тих сімей. Шлюби ті з часом розпадалися.
  Однокласник Юрій розлучився, спився й помер.
  У родички перший чоловік її кинув, другий помер.
  У іншої пив по-чорному. Того злощасного дня поліз у квартиру через вікно – загубив ключ від дверей тому що. Зірвався й впав потилицею на бордюр. Смерть настала миттєво. Ключ знайшося у задній кишені джинсів.
  Дружина односельчанина Юрія збожеволіла. Одна психлікарня, друга, смерть.
  Олександр пив по-чорному отож син за це його добряче лупцював. Одного ранку рідні знайшли Олександра на ліжку мертвим. Версія для правоохоронців проста, як двері: прийшов напідпитку ще й добряче побитим. З ким пив, хто його бив – тепер тільки Бог знає… Через рік померла й його дружина. 
  Так і є – під дією чародійства у жертви змінюється мислення. Я під дією чародійства не реагував на попередження друга висловлені прямим текстом: - Навіщо ти дружиш із цим КДБістом? Моя жінка працює в КДБ перекладачкою отож знає цього мерзотника як облупленого!
  Не реагував, хоча до того розумів навіть натяки… От і відмучився 5 років у таборах. Більшість із них у сибірських…
  Написав книгу про зміну мислення під впливом магічних ритуалів відьмака із КДБ. Один позумний чоловік після прочитання мені повчально: "Те що в спецслужбах працюють чаклуни (відьмаки) є "секретом Полішинеля" - усі це знають от тільки роблять вигляд що не в темі...  8-)
  Значиться дарма переводив папір та псував зір.  :(
   
Батьки зреклися сина, продали хату й виїхали в іншу область
Свят-свят-свят!
як кажуть у нас в селі, -  син один, а невісток буде мільйон
Из-за невестки с сыном ругаться и уезжать, куда глаза глядят? ;o

antik , у вас слишком болезненное отношение к вопросу
Вон весь хутор близ Диканьки знал, что Солоха - ведьма.
Кому это мешало? Ходили к ней казаки, не боялись :D
   
  Що каже церква?
  Людина завжди прагнула підпорядкувати собі вищі сили, маніпулювати ними, використовувати їх. Це почалося з будови “Вавілонської вежі”, – прагнення досягти неба, заволодіти небесними речами, – каже професор філософії Олег Гуцуляк.
 Що ж кажуть про це священики – говоримо з отцем Володимиром Лукашевським.
 Послухаймо, що говорить нам Біблія про магію, тобто про ворожок, гадалок, чаклунів і так далі. В книзі Левит читаємо такі слова: «Не звертайтеся до тих, хто викликає мертвих, і до чарівників не ходіть, і не доводьте себе до опоганення від них. Я Господь, Бог ваш” (Лев.19,31).» «Чоловік чи жінка, якщо будуть вони викликати мертвих або ворожити нехай будуть віддані на смерть: камінням слід побити їх, кров їхня на них”» (Лев.20,22). У Святому Письмі ми знайдемо багато слів про ворожбицтво та зло, яке воно несе. Бог завжди застерігає нас та старається уберегти від всього злого, – каже Лукашевський.
  Отець також розповідає, що у світі можуть існувати люди, які, справді, наділені чудодійними силами. Яскравим прикладом є всім відомий отець Піо, який славився тим, що творив чудеса. Проте в такому випадку людина мала б регулярно приходити до церкви, сповідатися та причащатися. В принципі все те, що має робити кожен свідомий християнин. Якщо ж людина не відвідує храм, то одразу виникає питання, звідки в неї такі сили?
  Усі форми ворожбицтва потрібно відкидати. Так само і різні вдавання до сатани, викликання померлих, астрологію, хіромантію, віщування та їх тлумачення, ясновидіння є гріхом. Церква постійно нагадує всім людям остерігатися їх, – підсумовує отець.
 8-)
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

hocha, analizujuchi vlasniy dosvid spilkuvannja, mozhu pripustiti, sho isnujt ljudi iz sverhzdibnistjami. napr, iz rozvinenoju intuiczieju, na rivni telepatii.
Телепатирую: есть сайты-переводчики с транслита. Не пости транслит, сначала переведи его, а потом пости. То, что ты ленишься поставить себе себе такой переводчик, это понятно, но на сайте Ctrl-V Ctrl-C нажать перед постом неужели так тяжело ?
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

В принципі містична історія ілюстрація чому ми живемо в гівні. Замість якось аналізувати причини власних пройопів наш народ все списує на пороблено і біжить спотикається, несе найближчому пройдисвіту бабло.
Неверно. Мы живём так как живём, ибо производительность труда у нас низкая. А она низкая, ибо мы неуки безинициативные. И верунов во всяку хтонь дохера по этой же причине - неуки. Нафуя мне учится новому, ежели деды-прадеды сотни лет этой же лопатой огород копали и по вечерам бухали заслуженно ?
   
Re: Містична історія по мотивах реальних подій.  8-)

Отець також розповідає, що у світі можуть існувати люди, які, справді, наділені чудодійними силами.
Фуй там. Почему дедукцию и индукцию не вбивают в тупые бошки принудительно, я не понимаю.
Ну вот я, например, живу в мире, в котором есть лотереи, фондовые биржи и тотализаторы. Вывод ? Ясновидцы в этом мире не существуют.
Я живу в мире, где Гитлер укантропупил овердохера еврейцев. Вывод ? Молитвы богу (даже от богоизбранного народа) остались неуслышанным, на что надеяться гоям-то ?
И так далее, и тому подобное.
   
Фуй там. Почему дедукцию и индукцию не вбивают в тупые бошки принудительно, я не понимаю.
Ну вот я, например, живу в мире, в котором есть лотереи, фондовые биржи и тотализаторы. Вывод ? Ясновидцы в этом мире не существуют.
Я живу в мире, где Гитлер укантропупил овердохера еврейцев. Вывод ? Молитвы богу (даже от богоизбранного народа) остались неуслышанным, на что надеяться гоям-то ?
И так далее, и тому подобное.
  У перший період війни Сталін дізнався про випадок, котрий дуже здивував православний світ. Ілля, митрополит гір Ліванських, зачинився у камінному підземеллі і без сну та їжі стояв на колінах з молитвою до Богородиці про долю Росії. І було видіння, котре він описав в листах керівникам Російської церкви. На третю добу перед ним у вогненному стовпі з'явилася Богородиця й передала наказ Божий:  "Должны быть открыты по всей стране храмы, монастыри, духовные семинарии и академии. Священники должны быть возвращены из тюрем. Город на Неве не сдавать, но обнести Святой иконой Казанской Божьей Матери. Потом икону везти в Москву и совершить там молебен, и далее везти ее в Сталинград..."
  Можна собі уявити як було чути таке Сталіну - повновладному володареві половини світу, котрий нещодавно об'явив "безбожну п'ятирічку" в кінці котрої (1943) повинен був закритий останній храм і знищений останній священик! Колишній семінарист знав: не виконати наказ Божий - втратити ВСЕ. Господар половини світу на короткий період поступився принципами - виконав наказ Божий. За його наказом із таборів повернули священиків. В помираючому від голоду блокадному Ленінграді на подив та захват городян, винесли чудотворну ікону Казанської Божої Матері й понесли її хресним ходом. Ікона прибула у Москву й її помісили в літак, котрий пролетів вдовж лінії фронту. В результаті далі нацисти не пройшли.
  Є свідоцтва, що в той критичний момент Сталін таємно відвідав блаженну Матрону Московську. Та сказала: "Русский народ победит, победа будет за тобой. Из начальства один ты не выедешь из Москвы".
  "Дар благодарности – редчайший дар. И я не исключение. Все мы неистово взываем «помоги!», когда гибнем, но очень редко вспоминаем об источнике своего спасения, когда опасность отступила. На своем крестном пути я видела десятки, даже сотни наиученейших марксистов, как говорится, «в доску отчаянных» ортодоксов, которые в страшные моменты жизни обращали свои искаженные мукой лица к Тому, чье существование они так авторитетно отвергали в своих многолетних лекциях и докладах. Но те, кому довелось спастись, благодарили за это не Бога, а в лучшем случае Никиту Хрущева. Или совсем никого не благодарили. Такова наша натура". (Евгения Гинсбург "Крутой маршрут")
  А стосовно євреїв то це вони зробили "революцію" та розкрутили кривавий терор в Імперії. От і отримали відплату...  8-)   
   
ибо мы неуки безинициативные.
Та прям!
Как-то на Эхе Москвы Белковский с Мироненко - спецы их по Украине - рассказывали журналистам, что украинцы в принципе на государство не полагаются
Сами покупают жилье, за свои лечатся и учат детей
Видели бы вы лица тех журналистов
Не поверили! :D
   
Що каже церква?
Славяне жили на этой земле и до христианства
И хорошо жили - Киевскую Русь построили
Ворожили, само собой
Вдруг на тебе - низзя
Вия бы лучше эту историю рассказала  :)
   
  Погуглив і ось пошук видає запити: 
  Гадалка в Киеве. Помощь гадалки и ясновидящей Киев. Гадать на Таро онлайн. Гадать на Таро по телефону Киев. Предсказания будущего Киев. Расклады на Таро Киев. Ясновидящая в Киеве. Возврат любимого в Киеве. Помощь ясновидящей в любви Киев. Помощь гадалки в браке Киев. Отворот любовницы Киев. Заговоры на любовь Киев.
  Клацнув навмання. І ось:
  Нужна реальная помощь профессионального мага? Преследует неудача и сложности?  Меня зовут Наталья - я профессиональная гадалка с опытом работы более 25 лет. Всю жизнь я занимаюсь тем, что помогаю людям преодолевать трудности и оставлять неудачи позади. Я работаю со всеми видами магии и помогаю во всех сферах жизни:
  • Семья: верну гармонию, сделаю отворот от недругов/любовниц, налажу взаимоотношения, верну любовь и любимых людей.
  • Карьера: помогу получить повышения, помогу в делах бизнеса, налажу отношения с бизнес-партнерами, привлеку удачу.
 • Здоровье: излечу любую зависимость, улучшу здоровье и помогу с проблемой бесплодия.
 • Деньги: налажу финансовый поток, увеличу Ваши доходы, настрою денежный канал.
  Помогу решить любую ситуацию – не оставлю до полного решения проблемы. Гарантирую 100% результат. Можете прочитать отзывы о моей работе в Инстаграм. Помогла тысячам людей справится с самыми сложными проблемами. Звоните! Работаю по всему миру!   
 Життєвий досвід свідчить, що це працює! Це працює але таємні сили нічого не роблять даремно. З роками за все доводиться платити.
 Безкоштовно по щирій молитві допомогає лише Бог.  :pofig:
  • Карьера: помогу получить повышения, помогу в делах бизнеса, налажу отношения с бизнес-партнерами, привлеку удачу. (С)
  Не перестаю дивуватися - людина "дуб-дєрєво" й по поведінці сволота та от займає високу посаду, живе у царскому селі і. т. д.
  Та ось звідки пруха таким істотам.  B-) 
   
Безкоштовно по щирій молитві допомогає лише Бог.
Какой? Христос? Иегова? Кришна?
надо будет как-нибудь историю про ведьму рассказать
но там писать долго
может, соберусь :)
   
  У вівторок вранці на вулиці ґвалт: сусідка котра живе навпроти і ще й до того приходиться нам кумою гучно, з прокляттями звинувачує мою маму, що та… обдрипала чимось її ворота!  8-:
  Моя старенька мама на те резонно: - Тут вранці п’яна компанія проходила. Вони нам теж ворота облили чи то пивом, чи то кока-колою…
  - Е, ні, то ти обдрипала свої ворота водою а мої - бідою! Та я на тебе в церкві "за упокій" подам!
  Мама на те спокійно: - Подавай хоч зараз. Я не винна отож на нас не подіє…
  Сусіди попередили: - Ми помітили, що вона часто стоїть перед вашими воротами, дивиться у двір й щось шепоче.
  Вчора пізно ввечері моя жінка в кімнаті впала (запаморочилася голова) й стала кричати від нестерпного болю. Вранці викликали швидку. Діагноз: перелом правого тазобедреного суставу. Минулої весни впала на дворі й зламала лівий. Якщо до вчорашнього вечора ходила на ходунках то далі буде "колясочницею".  :facepalm1:
  Про замороку та витрати я вже мовчу.
  От і не вір у силу чаклунів та відьм…
   
  "Є багато на світі, друг Гораціо, що не зрозуміло нашим мудрецям". (С)
  Є Бог але й є ворог Бога - диявол. Святі люди чинять дива молитвами до Бога, чаклуни (чорнокнижники) - силою диявола.
  Як відрізнити кому поклоняється людина? Якою силою вона чинить дива?
  Святі люди не рекламують свої послуги у ЗМІ й розцінок за свої молитви не виставляють - хто що дав і на тому спасибі. Розголос про їхні добрі справи сам поширюється в народі.
   Інша справа - чаклуни, відьмаки, екстрасенси - там оплата згідно прескуранту.
   Скільки чудесних зцілень та пророцтв описано в "Жытия святых" але ніхто там грошей не вимагав.
   Ось фільм в тему котрий наробив багато галасу:
 https://www.youtube.com/watch?v=7MCJjIEsbDc
   Дуже рекомендую.  8-)
   
                                            Передбачення ворожки.
  Дзвоник – знайома, котра з нами товаришує кличе: - Нехай Микола прийде й назбирає слив. Сама не можу – теж на ходунках ходжу.
  Прийшов. Назбирав. Розговорилися. Оксана мені відверто: - Прозорливий священик, котрому я зателефонувала, сказав так: "Якщо вступила на розсипану відьмою могильну землю – ходити не будеш". Та я знала, що так воно й буде бо перед тим ворожка мені нагадала на картах: "Чоловік з котрим ти плануєш жити до тебе не доїде а ти сама будеш без ніг". Так і сталося – зателефонував, що вже виїжджає зі Львова й скоро буде у мене. Чекала, чекала. Довідалася, що він помер раптово – тромб. А відносно ніг сам бачиш – цукровий діабет плюс інсульт от і…
  А ви не вірите в існування інформаційного поля планети...
  Є люди, котрі вміють до нього підключатися й зчитувати інфорацію. Тільки от якою силою? - ось питання.  8-)
  П.С. Питання до тих, хто переглянув фільм "Остров" . І не тільки до них: За що ж Каїн убив Авеля?
   
Цитата: antik
За що ж Каїн убив Авеля?
avel svoeju viktimnoju povedinkoju sprovokuvav kaina. ale po suti vinne ote biblijne primhlive bozhestvo, jakomu nevgodiv kain.
   
;)
avel svoeju viktimnoju povedinkoju sprovokuvav kaina. ale po suti vinne ote biblijne primhlive bozhestvo, jakomu nevgodiv kain.
Перегляньте фільм "Остров". Там є підказка.  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія