Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В стані опозиції розкол?

Re: В стані опозиції розкол?

У нас ВСІ політики (без винятків) працюють за двома принципами:
- розділяй і володарюй
- пустіть нас до корита

я кажу не про політиків, а партії для виборців. Нажаль, у нас повно виборців, які орієнтуються на соціалку.
Такі пожрать виборці, в тому числі голосують за БЮТ і ПР   :gigi:
   
Re: В стані опозиції розкол?

Нажаль, у нас повно виборців, які орієнтуються на соціалку.
У всьому світі так.
   
Re: В стані опозиції розкол?

я кажу не про політиків, а партії для виборців. Нажаль, у нас повно виборців, які орієнтуються на соціалку.
Такі пожрать виборці, в тому числі голосують за БЮТ і ПР   :gigi:

 :facepalm:
А "партії" з прибульців формуються?
У нас взагалі немає політичних партій...
   
Re: В стані опозиції розкол?

   
Re: В стані опозиції розкол?

я кажу не про політиків, а партії для виборців. Нажаль, у нас повно виборців, які орієнтуються на соціалку.
Такі пожрать виборці, в тому числі голосують за БЮТ і ПР   :gigi:
+========================================+
А що, мають орієнтуватися на брехливі обіцянки?
Спасибі - 5 років педри навчили...
   
Re: В стані опозиції розкол?

Важко заперечити...

Але ти ж погодишся, що Юля- професійна аферистка, для якої нема нічого, святішого за гроші.
Не погоджуся. Тим більш, що перед очима приклад справжньої клептоманії, коли і перед Кучмом на напівзігнутих, і перед Янучаром теж, а коли треба то й до Дрища у сльозах і соплях. І все заради них, зелененьких з президентами у цупких піджаках.
Була і віце-прем"єром, і прем"єром. Як скористалася, що вхопила, до яких схем влізла? ніяк, ніщо, ні до яких.
   
Re: В стані опозиції розкол?

Є в Ющенка і недоліки, але це був єдиний (про)український президент в історії України.
Та він - один суцільний недолік. А щодо ознак проукраїнськості у цього одоробла, то бачу, що конкретики від вас так і не дочекаюся.
Я оцінюю політиків по діях, а не по гаслах чи стереотипах, старанно до них причеплених.
   
Re: В стані опозиції розкол?

https://youtu.be/6OULy2RUhl8

У медведчуківського вилупка справи зовсім погані, якщо він уже почав проводити брифінги на своїх каналах? Ну, хоч цього разу не водив по губах своїх сектантів вступом "насилу я до вас прорвався..." :facepalm1: ?
   
Re: В стані опозиції розкол?

У цьому факті притягання Мазепою роліка з якимсь брифінгом Петро вбачається відірваність від реальності самого Мазепи.
Бо яке має значення, що, коли і де сказав Петро? Яку взагалі вагу мають слова цієї людини?
   
Re: В стані опозиції розкол?

+========================================+
А що, мають орієнтуватися на брехливі обіцянки?
Спасибі - 5 років педри навчили...
Це ви про "кінець епохи бідності", чи шашлики на день перемоги 9 травня?
   
Re: В стані опозиції розкол?

Як скористалася, що вхопила, до яких схем влізла?
(якшо шо мопєд нє мой, як було насправді я не в курсі, але)
Ви хіба ж забули що "Юля вкрала все!" і на півсторінки тексту список краденого. Треба загуглити знайти.
   
Re: В стані опозиції розкол?

+========================================+
А що, мають орієнтуватися на брехливі обіцянки?
Спасибі - 5 років педри навчили...

А 5 років Зе тебе нічого не начили..

не крадуть, землю не продають, проманюпаса дбають, посадили всіх крадіїв :K
   
Re: В стані опозиції розкол?

У цьому факті притягання Мазепою роліка з якимсь брифінгом Петро вбачається відірваність від реальності самого Мазепи.
Бо яке має значення, що, коли і де сказав Петро? Яку взагалі вагу мають слова цієї людини?

у мене забрали право на ФУП створювати гілки. от в якісь тематичні треба постити. А у Вас великої аназізатлорки, з цього не правильні висновки.. Точно так про Жюлью ви робите не правильні висновки, бо нічим думати... видірвана ви.  :K
   
Re: В стані опозиції розкол?

у мене забрали право на ФУП створювати гілки. от в якісь тематичні треба постити. А у Вас великої аназізатлорки, з цього не правильні висновки.. Точно так про Жюлью ви робите не правильні висновки, бо нічим думати... видірвана ви.  :K
Хто вам сказав, що "треба"? Сенс? Коли та людина відповідала за якісь свої слова чи обіцянки?
   
Re: В стані опозиції розкол?

(якшо шо мопєд нє мой, як було насправді я не в курсі, але)
Ви хіба ж забули що "Юля вкрала все!" і на півсторінки тексту список краденого. Треба загуглити знайти.
Не забула. От тільки крав щоразу хтось інший.
   
Re: В стані опозиції розкол?

А 5 років Зе тебе нічого не начили..

не крадуть, землю не продають, проманюпаса дбають, посадили всіх крадіїв :K

Свинобот, якщо є якісь конкретні претензії та докази, а не тези від хуйлосвинінфо, то давай викладай, не соромся  ;)
   
Re: В стані опозиції розкол?

А 5 років Зе тебе нічого не начили..

не крадуть, землю не продають, проманюпаса дбають, посадили всіх крадіїв :K
Тобто ви погоджуєтеся, що приПетро крали, про манюпаса не дбали, ніяких крадіїв не саджали? Це вже півкроку вперед.
   
Re: В стані опозиції розкол?

100% ознака українофоба.

 (tu)
   
Re: В стані опозиції розкол?

(tu)
Так, Бякусю. А позаяк рейтинг Дрища наразі 0,1%, то "українофобів у нас виходить 99,9%.
   
Re: В стані опозиції розкол?

Є в Ющенка і недоліки, але це був єдиний (про)український президент в історії України.
Ні до нього, ні після не було, нема, і, боюсь, що й не буде.
Судячи по тенденціях.

Серед недоліків Ющенка я б назвав такі:
Не займався партійним будівництвом.
Попівщину в школи тягнув.
Свою сім'ю робив публічною.

Перший візит чомусь проукраїнський президент наніс до хуйла.
А потім єдиний з президентів приймав хуйла у себе вдома. І подарував хуйлу старовинні ікони.
І запустив в Україну хуйлостанські банки.
Ну казав, що расія наш вєчний партньор..

Яскравий приклад проукраїнського припіздєнта!  [ua]

І рашистські банки
   
Re: В стані опозиції розкол?

Так, Бякусю. А позаяк рейтинг Дрища наразі 0,1%, то "українофобів у нас виходить 99,9%.

Ти дешева маніпулятора, мироська  як і твоя вагінья
   
Re: В стані опозиції розкол?

Це буде правильно - зробити 2 крила дем сил - одне патріотичне - Петро, інше ковбасне, проукраїнське. Тобто ті, хто за халяву і пожрать. Щоб їх не віддавати проросійській ОПЗЖ рігіанальне. :gigi: 
це гнидко було ботом Черновецького.
   
Re: В стані опозиції розкол?

Це свідомі українці, такі як Ющенко, завжди стоять на українських позиціях.
На яких позиціях стояв Ющенко коли йому було 20, 30 та навіть 40 років?
   
Re: В стані опозиції розкол?

Re: В стані опозиції розкол?

https://youtu.be/6OULy2RUhl8
Схоже що петро вже не кондитер а експерт ринку нафти та пмм

Прослухав 10хв
Позиція зрозуміла
Але петро на дрібницях маніпулює і це зменшує довіру до "експерта"
І вказує на політичну спрямованість
Таймінг 3:30 - ніхто "грунтовно рішуче" і інші фаворитні дієслова криголами в ЄУ не погоджує директиви 
То міф
Не погоджу хоча в б тому що якщо кидати їх на обговорення на національні рівні таке погодження займе десятиліття враховуючи кількість країн ЄУ.
Тому і назва системи управління наказова
Петро хоча б вікі відкрив
"Директива — загальна керівна вказівка, що дається вищим органом підлеглому. Директива — тип законодавчого акту ЄС.
...
Підняття акцизів 1,5 грн в ціні літра (з липня 2024)  може бути болючим
Зрозуміло також збудження петра як батька власника рошену
Всі зменшення податків (єсв в 2015-16) робилося для рівня гудок беня і сам рошен
Лапками крілика (нф) за вказівкою самого петра

Одночасно   хз яка є інша альтернатива
Не імплементувати директивні документи ЄУ?
А очікувати що євромотори далі завжди будуть вкидати по півтора ярди євро в місяць на покриття дефіциту держбюджету Неньки?

Вони можуть (і мусять) то робити 
Війна
Але якщо не імплементувати але лише возити зернові (дешевші також за рахунок вдвічі втричі дешевші акцизи на пмм в Уа ) то питання з польским блоком на експорт ніколи не вирішиться

Політик (без "бізнесового" бекгрунту) міг би сказати просто
По "народному" голоборотьківщиною:
Треба менше красти
Але петро не скаже
З зрозумілих всім причин
Бо реальні експерти не минуть такий "пас" від сивосчолого

Виглядав як юлька
Популізм в інших обгортках

Хай повернеться і не піднімає акциз
А чекає гроші з шухлядки ЄУ
..
Популізм то зло панове не менше ніж корупція
Руйнує довіру манюпасів нмд ще більше
Є базисом бо не виконані обіцянки підсилюють голоборотьківщину
Є наперед популістичні тому часто абсурдні

Тому всі ті "аніпістятнашідєньхи" політично все ж  шкідливі 
Петро сам то пройшов і зрештою проїпав булаву

Спроба норм
Але там є юля
Тіснувати йому буде з нею штурхатися
   
Re: В стані опозиції розкол?

Популізм то зло панове не менше ніж корупція
за плач Ярославни під час війни треба забороняти політичну партію.
   
Re: В стані опозиції розкол?

+==============================================+
А чому педрилки воюють з юльками, а не з кацапами???
Бо педрилкам власні амбіції більш важливі ніж Україна!
Не вірна постановка питання, вченому то повинно знати.
Юльки були завжди проти Юща, Петра, і, тільки за овоча притихли, виливаючи бруд на попередника.
   
Re: В стані опозиції розкол?
den

Я б ввів додатково податок на бензин дищель на війну ( типу збору з палива)

Гривень 5-10 мінімум
Бо ті півтори гривні - то сльози на фоні коливання курсу

Тож ПП тут "не влучив" в тему як на мене

П.с. те саме стосується газу чи електрики для манбпаса

Гривень 5 мінімальний тариф ( а насправді 6.6-7, як для бізнесу)

Бо цей комунізм лише робить горе
   
Re: В стані опозиції розкол?

Політика -це як потяг, який рухається без зупинки.
=========
У Травні  закінчуються повноваження Президента у ЗЕ. І хоча придворні посіпаки та усілякі безуглі нам тилдичать, що він "залишається Президентом", але Конституція говорить прямо-НІ! Дурять народу голову про буцім-то заборону виборів під час війни, і так, це написано відносно Верховної Ради-прямісенько в Конституції написано,а про Президента ну ніяк не можна.
 Звісно, вибори зараз проводити важко і навіть відносно неможливо, але ЩО РОБИТИ? На це є Конституційний суд, куди слЮги обравшого їх "народу" звертатися сцють. Та й даю 100% , що КС відморозиться. Ну не може він ЗАПЕРЕЧИТИ цю конституційну норму. Вона доречі СПЕЦІАЛЬНО створювалась для запобігання узурпації влади в країни однією людиною, а зараз він не те щоб просто президент,а й узурпував владу так, що ні Уряд ні ВР вже ніхто і звати їх ніяк. Тобто КС дасть таку собі відповідь: ВР повинна вирішити питання приведення занодавчих норм до норм Конституції. На практиці ВР повинна вирішити, вносячи відповідні зміни в Закони про вибори,або про воєний стан, або про повноваження Президента.
  Тобто: якщо вибори, то яким чином їх проводити у час війни? І щоб були демократичні норми. Або, якщо не вибори, то хто й як буде виконувати ті чи інші обов'язки Президента, бо республіка у нас Парламентсько-президентська,а не навпаки. Щось візьме на себе Уряд,щось військові адміністрації, щось ВР, та й годі-усім всього вистачить,а ЗЕ нехай поспілкується з слідчими. Щоб усе по Закону та Конституції. Та й ще: якщо навіть ЗЕ залишиться ще деякий час президентом, то чи буде він мати ті ж самі обов'язки? Бо точно Верховним Головнокомандуючим він бути не може. Чи може висувати міністрів, чи силовий блок? На яких підставах? Ну може обмежитися сутто політичною функцією, ну їздити на зустрічи, ну приймати Голів держав чи урядів інших країн та читати написані подоляками промови. В обмеженому варіанті це як виключення-можливо. Тобто БЕЗ владних функцій.
  Але якщо бубочка та його ОП буде саботувати Конституцію, робити вигляд, що нічого не відбувається, то політичний потяг не зупинити. Влада швиденько буде просипатися мов пісок крізь пальци. Його все меньш будуть визнавати легітимним. І все це довго не протримається.
   
Re: В стані опозиції розкол?

Юльки були завжди проти Юща, Петра, і, тільки за овоча притихли, виливаючи бруд на попередника.
люта брехня.
таку маячню навіть коментувати - час задурно витрачати
   
Re: В стані опозиції розкол?

Льошик пішов проти лінії партії і на нього перенаправляють лайномети...

Петропродавець  :X
   
Re: В стані опозиції розкол?

У Травні  закінчуються повноваження Президента у ЗЕ. І хоча придворні посіпаки та усілякі безуглі нам тилдичать, що він "залишається Президентом", але Конституція говорить прямо-НІ!
не стане твій коханий жмурук президентом, не довершить розпочату справу передачі України під протекторат Масковії, навіть не мрій
   
Re: В стані опозиції розкол?

не стане твій коханий жмурук президентом, не довершить розпочату справу передачі України під протекторат Масковії, навіть не мрій
=========================
Мене й Залужний повністтю підходить. А ти зі своїм покидьком ЗЕленим вже усім набридла. Воно усе що могло просрало та розікрало. Воно то втече. А ти?
   
Re: В стані опозиції розкол?

Мене й Залужний повністтю підходить.
яндекс перекладач палить патріарха....  :facepalm:
   
Re: В стані опозиції розкол?

=========================
Мене й Залужний повністтю підходить. А ти зі своїм покидьком ЗЕленим вже усім набридла. Воно усе що могло просрало та розікрало. Воно то втече. А ти?
По-перше, я не маю до зеленого покидька жодного стосунку, і його доля мене не переймає.
По-друге, все розікрало, та все простало саме твоє коричневе убоїще.
По-трете, ти вже тут всіх дістав своїми камланнями щодо необхідності виборів під бомбами і ракетами, і без врахування голосів тих наших громадян, хто залишився на ТОТ.
Ну і останнє - трохи непевно звучить оце твоє про "втече". Чомусь у найскрутнішу годину не втекло і до мінська не побігло підписувати все що хуйло забажав.
   
Re: В стані опозиції розкол?

яндекс перекладач палить патріарха....  :facepalm:
=====================
Та йди нах,гидото ЗЕлена. Все просрали!
   
Re: В стані опозиції розкол?

Волька, а я казав що те масло лайно....
от і чайник твій лайном переповнився...
   
Re: В стані опозиції розкол?

Волька, а я казав що те масло лайно....
от і чайник твій лайном переповнився...
---------------------------------------------
Я ж кажу,що ти посіпака безуглої. Такого ще не було. Це сратий Єдиний МараХвон. Гидоти- все попросирали. Тільки на войнах все тримається, але вони гинуть. Гидота ти. І все. Навіть я такого маразму не чекав. На міжнародній арені повна звізда, допомога напівдохла. Це не я- це войни кажуть. Але що вам доводити? Вам ще в 2019-му казали...А ви "Поржемо!" Ну ржіть.... доржалися? Шашликів наїлися? Проб...дь ти єрмаківська.
   
Re: В стані опозиції розкол?

люта брехня.
таку маячню навіть коментувати - час задурно витрачати

Немає чим крити ? Вже забула про ширку жульки з хряком?
   
Re: В стані опозиції розкол?

Яка показова гилочка. Все не наржотесь, ржуни на крові українців.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія