Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що робити та як вижити Україні та українцям, якщо зупиниться допомога?

ну  і  що далі? Твій  з чоловіком  петюня нову  сепаратну змову організує?

ЗІ .Весь  форум вже знає  де  чоловік.

яке ж ти кончене
   
Капець, і тут на Моллі наїхали на рівному місці...
   
яке ж ти кончене
кончене це ти
   
Капець, і тут на Моллі наїхали на рівному місці...
теж хочеш відосика?  Давно запитання стало  наїздом?
   
кончене це ти

всі все бачать, гнидо
   
всі все бачать, гнидо
ти  скільки гнидо "повісток обісцяло"?
   
ти  скільки гнидо "повісток обісцяло"?

жодної
чорнороте, тебе брат асмердей вже зачекався...
   
жодної
чорнороте, тебе брат асмердей вже зачекався...
поросеботе бажаєш смерті українцям? Так чим ти від хуйлопідарів відрізняєшся?
   
поросеботе бажаєш смерті українцям? Так чим ти від хуйлопідарів відрізняєшся?

я хочу, щоб зникли з форуму такі гнилі персонажі як ти
смерті я не бажаю українцям, а лише їх ворогам
   
я хочу, щоб зникли з форуму такі гнилі персонажі як ти
смерті я не бажаю українцям, а лише їх ворогам
так  зникти разом з сєктою  з  форуму,  або йди  на суп. Там  всі виціловують петіну  сраку.
Гниліше  чим поросеботи Україна  ще персонажів  не бачила,  чого олєшка піТарасік з  доярковим варті.
От їж їх  лайнище, не дякуй
   
Cхоже у ElGuider дах поїхав  :(
   
так  зникти разом з сєктою  з  форуму,  або йди  на суп. Там  всі виціловують петіну  сраку

то ж ти Петром живеш, нещасне
   
ще один  :facepalm1:

Якщо ти дозволяєш собі з дивана кидатись лайном в дружину військовослужбовця і в нього самого, то в чому він не правий?
То ще занадто толерантне визначення людина застосувала.
   
Якщо ти дозволяєш собі з дивана кидатись лайном в дружину військовослужбовця і в нього самого, то в чому він не правий?
То ще занадто толерантне визначення людина застосувала.
де я  б***ь  лайном кидався? Де???!!!
   
Логічним буде переход до тактики пана Кулєби

https://t.me/zelyazradnik/22140
лисому видадуть лопату?  :gigi:
   
Cхоже у ElGuider дах поїхав  :(
зашвидко повертався к Петру  :(
   
де я  б***ь  лайном кидався? Де???!!!

Бачиш, ти навіть не помічаєш, коли ображаєш людей.

Я вже не кажу про воїнів ЗСУ.
   
ну  і  що далі? Твій  з чоловіком  петюня нову  сепаратну змову організує?

ЗІ .Весь  форум вже знає  де  чоловік.
Ох і падаль зелена.
   
Відступати з боями до польського кордону.

До угорського!  X(
   
Логічним буде переход до тактики пана Кулєби

https://t.me/zelyazradnik/22140
А виробництво лопат у нас налагоджено?

Лопати штука потрібна, але може все-таки треба налагоджувати виробництво власної зброї?
   
знову  пішли маніпуляції  та  брехня  від  рошенівської ботви. І  ви  думаєте  вашого  главсекти і  вас  сєктанти люди підтримають?
   
А виробництво лопат у нас налагоджено?

Лопати штука потрібна, але може все-таки треба налагоджувати виробництво власної зброї?
ти знайди оригінал цього  фейка для початку
   
знову  пішли маніпуляції  та  брехня  від  рошенівської ботви. І  ви  думаєте  вашого  главсекти і  вас  сєктанти люди підтримають?
як та  іде розмінування  Чонгару? за графіком? розведення військ? шашлики у травні?
   
Пункт другий - перестати красти.
Мне одному цє "красти"нагадує "разруху"из классіки??? :D
   
як та  іде розмінування  Чонгару? за графіком? розведення військ? шашлики у травні?
хто  мінував  Чонгар? Давай  пруф. Де розводили війська?  Давай  пруф
   
Без варіантів - всім ясно - кацапи хочуть знищити Україну. Незгодних на умови українців вбити, або вигнати з нашої землі. Плани кацапів не змінилися.

Що робити, в разі зупинки допомоги, яка з великою ймовірністю зупиниться через лічені дні. Можливо тижні?

Який план дій?

Підождемо результату.Не панікуємо.Кожен українець повинен зрозуміти,що у нас варіант один-перемогти.Якщо...?Тоді автомат в руки і на захист своїх дітей,жінок,батьків.Так?
   
Є звичайно інші варіанти, але я чомусь думаю, що українцям це не сподобається. Але як знати, як знати. Можливо заради кумира кварталівського ці лемінги і в прірву стрибнуть....

Зеленський: «Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але «зелених чоловічків» не пустили»

Ото гарного наголосували.
   
Підождемо результату.Не панікуємо.Кожен українець повинен зрозуміти,що у нас варіант один-перемогти.Якщо...?Тоді автомат в руки і на захист своїх дітей,жінок,батьків.Так?
А поки можна піти в гілки до натіві і про авто для дєд_вова і трохи підкинути для наближення перемоги
   
(Але як знати, як знати. Можливо заради кумира кварталівського ці лемінги і в прірву стрибнуть....)

Повторюю для особо тупих.Вихід тільки один.Якщо ти готовий дивитися як твою жінку,матір,доньку буде насилувати кадирівець,бурят.кацап то мені тебе не жалко.Після того як ти побудеш свідком цього дійства тебе розстріляють в кращому випадку.
   
Що робити? Молитись щоб не зупинилась. До вас вже дойшло що якщо Штати з ЄС вимагають реформи то це треба робити, а не сцяти в очі? Чи ще бажаєте у "суб'єктнісь" погратись?
   
як та  іде розмінування  Чонгару? за графіком? розведення військ? шашлики у травні?
от цей точно йобнувся.
   
жодної
чорнороте, тебе брат асмердей вже зачекався...

+1000000
   
для украіномовних, однозначно зйобуватись з краіни
для кацапомовних - прилаштуються бляді
   
і це не порада
це історичний досвід
   
і це не порада
це історичний досвід
П ята колона?
   
для украіномовних, однозначно зйобуватись з краіни
для кацапомовних - прилаштуються бляді

Подарувати кацапам землю і по тихому загинути чи виїхати на чужину назавжди?

Цікавий план. Так зручно всім. І кацапам і СРАНИМ "партнерам"

   
Що робити? Молитись щоб не зупинилась. До вас вже дойшло що якщо Штати з ЄС вимагають реформи то це треба робити, а не сцяти в очі? Чи ще бажаєте у "суб'єктнісь" погратись?

Та похєр рєспам на реформи. Якихось рефлрм вони вимагали від Тайваню, Кореї, Саудів? Які взагалі реформи можна вести, коли йде геноцидна війна на знищення, що ти, недоумок одноклітинний несеш? Просто Україна, українці, це та жертва, яку трампісти цілком собі можуть дозволити, задля приходу до влади.
   
Подарувати кацапам землю і по тихому загинути чи виїхати на чужину назавжди?

Цікавий план. Так зручно всім. І кацапам і СРАНИМ "партнерам"

Як покащує досвід євреїв - націю зберігти важливіше за землю. Кацапи хочуть знищити саме націю. Земля наша - то просто приємний бонус.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія