Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

знакомая померла, 35 лет

Re: знакомая померла, 35 лет

о!  (tu)

До речі саме ці проблему вирішує медична маріхуани
І проблеми зі гіперстрессом щоденним, і зі сном
   
Re: знакомая померла, 35 лет

До речі саме ці проблему вирішує медична маріхуани
І проблеми зі гіперстрессом щоденним, і зі сном
але ж не для матусі в якої немовля
   
Re: знакомая померла, 35 лет

плохо ей было пару дней
перед этим была усталость

более точную информацию передали мне

блин...у меня такая усталость уже дня 4...прямо валюсь с ног и спать хочется сразу после подъема :-(
списываю на автаминоз....
   
Re: знакомая померла, 35 лет

кількість раптових смертей або інсультів з інфарктами буде катастрофічно зростати. І значна вина у цьому супрунихи і тим,  хто за нею стоять. Це кодло як часовий механізм сплановано і чітко реалізовує програму "Вас достатньо і 13 мільйонів"

Єдине, що можна на цю маячню сказати "хіба мати винувата, що дитина дурнувата".
   
Re: знакомая померла, 35 лет

У меня одноклассница с инсультом...35 лет, неделю назад узнала, сельская баба, кровь с молоком
   
Re: знакомая померла, 35 лет

серцево судинні усі ці смерті зараз.
часто людина лягає спати і вже не пробуджується.

про таку смерть тільки й мріяти
   
Re: знакомая померла, 35 лет

блин...у меня такая усталость уже дня 4...прямо валюсь с ног и спать хочется сразу после подъема :-(
списываю на автаминоз....
сахар померяй
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Після 35 не завадить з собою мати нітрогліцерін, при інфарктів допоможе протриматися до швидкої. Не собі, так іншій людині.
   
Re: знакомая померла, 35 лет
RSP

Жаль. Жаль що помирають люди, особливо такі молоді як ця знайома.
Даю безкоштовну пораду. Поху...їзм, зняття стресу 125 грамами хорошого спиртного (не часто), поїздки на природу зміцнюють ваш організм.
Забийте ви на цих петь і юль з зе і грц і ЖИВІТЬ.
Довго і щасливо.
Кому вдасться то й багато.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Тромб может быть...

зазвичай оминаю такі гілки, але.
2 години тому подзвонили й сказали, що помер співмешканець близької родички.
Тромб, уві сні. Спить та й спить, включили світло, а обличчя чорне й п'ятна по тілу.
50 ще не було, але: попри те, що не курив, все інше без обмежень, в тому числі й серцеві краплі: корвалол, барбовал. Можливо, потреба в серцевих була.
 28 років тюремного стажу, казали авторитет, в усякому разі, поховання організовує братва.
Його земні гріхи держава покарала строками, все інше Богове.
Я про те, що смерть може й передчасна, але легка. Не всі так зможемо
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Спонтанный тромбоз (что угодно) это очень редкое явление среди молодых (в медицине это моложе 60 +/-) без другой патологии (и ен страдающих избыточным весом,не курящих и тд).
Ну от у мене і було це "редкое явление" в 39, а діагноз поставили тільки коли інфаркт завершився і тромб був 33 міліметри.
В борисі сказали що якби дали 500 мг аспірину можна було зупинити процес, та на Красному хуторі думали " может это у него ущемление, ведь молодой не тучный и не курящий"  :-)o
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Жаль. Жаль що помирають люди, особливо такі молоді як ця знайома.
Даю безкоштовну пораду. Поху...їзм, зняття стресу 125 грамами хорошого спиртного (не часто), поїздки на природу зміцнюють ваш організм.
Забийте ви на цих петь і юль з зе і грц і ЖИВІТЬ.
Довго і щасливо.
Кому вдасться то й багато.
расслабляться спиртным, когда в доме младенец???
   
Re: знакомая померла, 35 лет

До речі саме ці проблему вирішує медична маріхуани
І проблеми зі гіперстрессом щоденним, і зі сном
не вирішує, і ні з тим, ні з другим.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Після 35 не завадить з собою мати нітрогліцерін, при інфарктів допоможе протриматися до швидкої. Не собі, так іншій людині.
вот с н итроглицерином все не просто
если вам назначил врач и объяснил когда принимать - это одно, если же кому-то вдруг стало  плохо, то никаких нитроглицеринов лучше не давать, т.к. он противопоказан при инфарктах миокарда , кровоизлияниях,  инфаркте правого желудочка, нитроглицерин тут может дать только парамедик
   
Re: знакомая померла, 35 лет

сахар померяй

а ще білірубін
   
Re: знакомая померла, 35 лет

В неділю поховали односельчанина - 59р. Здоровий був, як бугай. Не перетрудився за життя - возив на легковику начальство. Після першого мікроінсульту виробив групу. Другого не переніс.  :(
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Ну от у мене і було це "редкое явление" в 39, а діагноз поставили тільки коли інфаркт завершився і тромб був 33 міліметри.
В борисі сказали що якби дали 500 мг аспірину можна було зупинити процес, та на Красному хуторі думали " может это у него ущемление, ведь молодой не тучный и не курящий"  :-)o

300мг аспирина и 300мг клопидогреля.

   
Re: знакомая померла, 35 лет

Инфаркт до 50-60 на Западе  это исключительное событие.Как правило причина кокаин,спортивные нагрузки или какие-то врожденные пороки или генетические заболевания (например, антифосфолипиндый синдром). Это вообще очень очень редко случается.

Если в Украине случаются инфаркты до 50-это жесть,это говорит о том что что-то серьезно не так с обществом,образом жизни и профилактической медициной.




1)не бухайте (вообще-и не слушайте ахиенею про немножко) и не курить
2)жесткий контроль гипертонии
3)проверяйте уровень липидов крови (холестерол)
4)проверяйте уровень Нв1ас
5)лишний вес-убийца.Ежели у вас процентов 20 подкожного жира-то вы жирный,можете сколько угодно себя убеждать в противоположном.
6)прислушивайтесь к сердцу-если ощущение что сердце выпрыгивает (пальпитации) -сделайте холтер
7)если высокий риск в семье (кто-то умер от инфаркта) то все что выше умноженное на 10 и на 10 лет раньше.

Вообще самые главные убийцы-это курение и ожирение. 25 летний который курит или имеет лишний вес-обязательно получит какую-нибудь проблему до 40, без исключений.

Останнє редагування: 19 лютого 2019 11:38:24 від Conquistador
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Инфаркт до 50-60 на Западе  это исключительное событие.Как правило причина кокаин,спортивные нагрузки или какие-то врожденные пороки или генетические заболевания (например, антифосфолипиндый синдром). Это вообще очень очень редко случается.

Если в Украине случаются инфаркты до 50-это жесть,это говорит о том что что-то серьезно не так с обществом,образом жизни и профилактической медициной.




1)не бухайте (вообще-и не слушайте ахиенею про немножко) и не курить
2)жесткий контроль гипертонии
3)проверяйте уровень липидов крови (холестерол)
4)проверяйте уровень Нв1ас
5)лишний вес-убийца.Ежели у вас процентов 20 подкожного жира-то вы жирный,можете сколько угодно себя убеждать в противоположном.
6)прислушивайтесь к сердцу-если ощущение что сердце выпрыгивает (пальпитации) -сделайте холтер
7)если высокий риск в семье (кто-то умер от инфаркта) то все что выше умноженное на 10 и на 10 лет раньше.

Вообще самые главные убийцы-это курение и ожирение. 25 летний который курит или имеет лишний вес-обязательно получит какую-нибудь проблему до 40, без исключений.


когда я иду по вечернему Парижу, мимо курящих и пьющих красное вино с кофе парижан я начинаю сомневаться в идее ЗОЖ.

А когда во Флоренции я незаметно подглядываю в тарелки полные пасты , на стоящие рядом кувшины с вином , и тут же пепельницы я окончательно убеждаюсь , шо правды мне не говорят.

Секрет мне не выдают.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

когда я иду по вечернему Парижу, мимо курящих и пьющих красное вино с кофе парижан я начинаю сомневаться в идее ЗОЖ.

А когда во Флоренции я незаметно подглядываю в тарелки полные пасты , на стоящие рядом кувшины с вином , и тут же пепельницы я окончательно убеждаюсь , шо правды мне не говорят.

Секрет мне не выдают.
не нервуватися і не брати дурного до голови. не дивитися українські телеканали, не перейматися срачами на фупі :gigi:
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Вообще самые главные убийцы-это курение и ожирение. 25 летний который курит или имеет лишний вес-обязательно получит какую-нибудь проблему до 40, без исключений.

в штатах не палять, але мають національну проблему з ожирінням.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

про таку смерть тільки й мріяти
+
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Если в Украине случаются инфаркты до 50-это жесть,это говорит о том что что-то серьезно не так с обществом,образом жизни и профилактической медициной.
Половина відділення реабілітації постінфактників у Стражеска, коли я там був, складали чоловіки до 45, без лишньої ваги, половина з яких не курці.
Мій лікар казала що це схоже на "епідемію"  :-)o
   
Re: знакомая померла, 35 лет

про таку смерть тільки й мріяти
Можливо. Але рідним дуже важко. У мене так помер чоловік. Я ворогу не побажаю  такого ранку. Проблеми деякі були, але вони не вказували на судинну патологію. Я картаю себе за недогляд. Це така вселенська несправедливість, такі страшні екзистенціальні питання, мізки плавляться...
   
Re: знакомая померла, 35 лет

не нервуватися і не брати дурного до голови. не дивитися українські телеканали, не перейматися срачами на фупі :gigi:

Де в світі ви бачили людей, що не переймаються своїми проблемами і проблемами в суспільстві?

ВСІ переживають і хвилюються, а в Україні ситуація не сама страшна. Є країни де значно важче і небезпечніше.

Головна причина  наших проблем зі здоров'ям, це наша впевненість що держава повинна турбуватись за нас, а коли нас ПРИМУШУЮТЬ проходити профілактичні огляди, то ми дуже старанно уникаєм їх чи робим так, щоб пройти все швидше.

Як у нас шуткують? Здоровий, значить недообстежений. І це так. Людина довго ходить вже з готовою смертельно небезпечною болячкою, але навіть не думає про "техогляд" свого організма і "раптово" помирає і винуватить в цьому когось, а не себе самого.

У нас до стану автомобіля ставляться серьозно, а на свій стан звертають увагу лише коли вже падають - потім кричать що хтось винен.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Половина відділення реабілітації постінфактників у Стражеска, коли я там був, складали чоловіки до 45, без лишньої ваги, половина з яких не курці.
Мій лікар казала що це схоже на "епідемію"  :-)o

Грип таки часто дає ускладнення на серце. І такі, що просто кардіограмма нічого не показує і люди, що ніколи проблем з серцем не мали, не знають що з ними відбувається.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Можливо. Але рідним дуже важко. У мене так помер чоловік. Я ворогу не побажаю  такого ранку. Проблеми деякі були, але вони не вказували на судинну патологію. Я картаю себе за недогляд. Це така вселенська несправедливість, такі страшні екзистенціальні питання, мізки плавляться...

угу. моя мама померла на 10й день після операції.
ходила з самого ранку чекала коли я приїду і ми поїдемо додому. як ми вчора домовилися.
я приїхав а лікарі бігають. а потім перестали бігати.
виявилося що тромби були у легеневій артерії.
вона ходила з чудовим настроєм, рада що все пройшло і скоро додому :) схопилася за серце і упала.
я вже потім думав - як добре що лікарі її вчора не відпустили до дому. а так хоч зробили що могли
   
Re: знакомая померла, 35 лет

50 ще не було,.... 28 років тюремного стажу....
То він все свідоме життя за ґратами провів? ;o
   
Re: знакомая померла, 35 лет

То він все свідоме життя за ґратами провів? ;o

Вчора відвідав родичку, то більш подробиць почув. Кримінальну кар'єру почав ще неповнолітнім, всього 5 чи 6 отсідок. Я познайомився перед останньою п'ятирічною і оце третій рік був на свободі. Знаю, що дружина померла раніш, є донька мешкає в Києві. Від нього самого колись чув, що курує відносини на двох зонах. Вірю, бо в свій час родичка попрохала в інеті найти інфу про бунт на зоні чи в Миколаєві, чи в області, вже не пам'ятаю, то таки була інфа, що він очолював бунт, з клікухой і першою літерою прізвища.
Але статків ніяких не було, хоч і вагомий кримінальний авторитет. Правда, після звільнення кажуть приніс 100 тис гривень, якимсь чином хтось йому дав, наче братва ж. Купив жигулі, то вони десь на штрафмайданчику гниють. На день прожити якось заробляв- дзвінки за дзвінками, казав, я мовляв по телофону заробляю. Серед своїх користувався повагою, деякі молодші й батею називали. Знаю пару випадків, що за його командою припинялися гноблення на зоні окремих неудачніков, мовляв, козел козлу рознь.
Ховатимуть в четвер, опікується братва. Планую бути на похованні
   
Re: знакомая померла, 35 лет

связался
диагноз подтвердили
был инфаркт
инфаркт в 35 лет у кормящей матери
це пипец(
   
Re: знакомая померла, 35 лет

 :(  Царство Небесное....


p.s. вот никогда не соглашусь с тем, что сухове вино - вредно !Ну ясно, если пить по 2 бутылки в день...Но это ж дорого во-первых !
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Инфаркт до 50-60 на Западе  это исключительное событие.Как правило причина кокаин,спортивные нагрузки или какие-то врожденные пороки или генетические заболевания (например, антифосфолипиндый синдром). Это вообще очень очень редко случается.

Если в Украине случаются инфаркты до 50-это жесть,это говорит о том что что-то серьезно не так с обществом,образом жизни и профилактической медициной.




1)не бухайте (вообще-и не слушайте ахиенею про немножко) и не курить
2)жесткий контроль гипертонии
3)проверяйте уровень липидов крови (холестерол)
4)проверяйте уровень Нв1ас
5)лишний вес-убийца.Ежели у вас процентов 20 подкожного жира-то вы жирный,можете сколько угодно себя убеждать в противоположном.
6)прислушивайтесь к сердцу-если ощущение что сердце выпрыгивает (пальпитации) -сделайте холтер
7)если высокий риск в семье (кто-то умер от инфаркта) то все что выше умноженное на 10 и на 10 лет раньше.

Вообще самые главные убийцы-это курение и ожирение. 25 летний который курит или имеет лишний вес-обязательно получит какую-нибудь проблему до 40, без исключений.
случается часто и рано, особенно єслі пролєтарій і подсєл на пєрєдовую жрачку. А с головамі і псіхікой там уже конкрєтний мрак у многіх к 40.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

послеродовая диссекция артерий
   
Re: знакомая померла, 35 лет

30% случаев спонтанной диссекции (типа аневризмы) наблюдается в 3 триместе или в послеродовой период
   
Re: знакомая померла, 35 лет

связался
диагноз подтвердили
был инфаркт
инфаркт в 35 лет у кормящей матери
це пипец(
співчуваю. шкода і жінку і дитину, що залишилась без матері. :(
   
Re: знакомая померла, 35 лет

связался
диагноз подтвердили
был инфаркт
инфаркт в 35 лет у кормящей матери
це пипец(

нахомутали с анестезией во время родов, посадили сердце
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Может чего колола для быстрого восстановления после родов.
Счас же все умные пошли со своими зожами.
Через месяц после родов подавай им фигуру 16 летней, через
два чтоб уже на работе блестать...
Жаль и женщину и ребенка.
Но вот придерживаюсь мнения что все эти зожи гробят организм
ни чуть не меньше чем чрезмерные возлияния и курение.
Всё в меру нужно и кино и вино и домино.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

Может чего колола для быстрого восстановления после родов.
Счас же все умные пошли со своими зожами.
Через месяц после родов подавай им фигуру 16 летней, через
два чтоб уже на работе блестать...
Жаль и женщину и ребенка.
Но вот придерживаюсь мнения что все эти зожи гробят организм
ни чуть не меньше чем чрезмерные возлияния и курение.
Всё в меру нужно и кино и вино и домино.
в твоих словах есть рациональное зерно. в желании сохранить стройность и привлекательность есть опасность, если делать это не правильно.
но к ЗОЖу это отношения не имеет.
   
Re: знакомая померла, 35 лет

случается часто и рано, особенно єслі пролєтарій і подсєл на пєрєдовую жрачку. А с головамі і псіхікой там уже конкрєтний мрак у многіх к 40.

Не случается (не должно случаться).
   
Re: знакомая померла, 35 лет

нахомутали с анестезией во время родов, посадили сердце

Глупость ляпнули.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія