Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

депресія - що це таке?

Re: депресія - що це таке?

В нас жарко вже другий день. +26 і humidex поза 30.

у нас до 37
   
Re: депресія - що це таке?

Радий що повеселив цією гілкою  :-B

 :-B

укі, і не бери дурного у голову, і немитого у рота! слідкуй за гігієною души і тіла! і все в тебе буде гарно!
   
Re: депресія - що це таке?

у нас до 37

У вас спека не так відчувається. Тут детектор диму не раз включався при вологості біля 90%.
   
Re: депресія - що це таке?

Це ознака євреїв. Їх тренують ще жорсткіше за англо саксів

Не впадай в крайності. Істина is somewhere in the middle! ;)
   
Re: депресія - що це таке?

Це ознака євреїв. Їх тренують ще жорсткіше за англо саксів

ой, в мене один такий є. як спитаю шось таке ну складне, скажімо, то у відповідь - ich weiß es nicht. або  - ich weiß es nicht mehr. хитрий страшний! не дає відповіді. але я ж все одно видеру, як мені треба.

Останнє редагування: 16 вересня 2018 03:13:27 від Vera
   
Re: депресія - що це таке?

ой, в мене один такий є. як спитаю шось таке ну складне, скажімо, то у відповідь - іхь вайс ес ніхт. або  - іхь вайс ес ніхт мер. хитрий страшний! не дає відповіді. але я ж все одно видеру, як мені треба.

Значить, не знає! Від наших відповідь "я не знаю" ніколи не почуєш. Навіть якщо не знають - придумають, на ходу.  :pooh_lol:
   
Re: депресія - що це таке?

В нас жарко вже другий день. +26 і humidex поза 30.

красота!
   
Re: депресія - що це таке?

Значить, не знає! Від наших відповідь "я не знаю" ніколи не почуєш. Навіть якщо не знають - придумають, на ходу.  :pooh_lol:

знає точно. я його давно і добре знаю і знаю, коли він так відповідає. це така демонстрація невпевненості, коли рішення йому відоме, він не хоче його просто озвучувати.
   
Re: депресія - що це таке?

у нас до 37

 :facepalm:

це як в сахарі. в нас теж влітку довго тропічні ночі стояли. такого ще не було з початку спостережень за температурою.
   
Re: депресія - що це таке?

знає точно. я його давно і добре знаю і знаю, коли він так відповідає. це така демонстрація невпевненості, коли рішення йому відоме, він не хоче його просто озвучувати.

Вивідайте його, а потім видайте за своє власне (якщо воно має зміст)! Наступного разу буде впевненішим!  :pooh_lol:
   
Re: депресія - що це таке?

знає точно. я його давно і добре знаю і знаю, коли він так відповідає. це така демонстрація невпевненості, коли рішення йому відоме, він не хоче його просто озвучувати.

Я на іншому кінці цієї схеми.... З найрозумнішого єврея вижимається все на що він здатен
   
Re: депресія - що це таке?

Вивідайте його, а потім видайте за своє власне (якщо воно має зміст)! Наступного разу буде впевненішим!  :pooh_lol:

ну так я так і роблю з ним. вчимося отак друг у дружки постійно.
   
Re: депресія - що це таке?

Я на іншому кінці цієї схеми.... З найрозумнішого єврея вижимається все на що він здатен

Якщо для бізнеса треба з когось щось вижимати, то з бізнесом щось явно не так. Або ж то не бізнес, а бюро розслідувань.
   
Re: депресія - що це таке?

Якщо для бізнеса треба з когось щось вижимати, то з бізнесом щось явно не так. Або ж то не бізнес, а бюро розслідувань.

Звичайно не так. Програму вже 20 років з середнім життєвим циклом софта 7 років
   
Re: депресія - що це таке?

Звичайно не так. Програму вже 20 років

Значить, важлива для бізнесу. Якщо бізнес її підтримки зводиться до "вижимання", то "вижимуваному" слід нагадати, чиєю власністю код є, - при спробах його приховати.
Я б радив тобі поговорити з тим менеджером і задати йому просте питання - "яким він бачить майбутнє цієї програми через 5 років?" ;)
   
Re: депресія - що це таке?

Значить, важлива для бізнесу. Якщо бізнес її підтримки зводиться до "вижимання", то "вижимуваному" слід нагадати, чиєю власністю код є, - при спробах його приховати.
Я б радив тобі поговорити з тим менеджером і задати йому просте питання - "яким він бачить майбутнє цієї програми через 5 років?" ;)

Gizmo, мій менеджер - власник та засновник. Я не задаватиму йому ніяких питань, бо я знаю його відповідь  ;)
   
Re: депресія - що це таке?

Gizmo, мій менеджер - власник та засновник. Я не задаватиму йому ніяких питань, бо я знаю його відповідь  ;)

Ну, якщо відповідь тобі відома - то питань не повинно бути.
Поза тим: у вас там - силіконова долина. Подумай про альтернативи. Хоча - так! - це трохи стресово.
   
Re: депресія - що це таке?

Ну, якщо відповідь тобі відома - то питань не повинно бути.
Поза тим: у вас там - силіконова долина. Подумай про альтернативи. Хоча - так! - це трохи стресово.

Нашо. Мене тут все задовольняє, особливо спостерігати як з євреїв вижимають думки  :D
   
Re: депресія - що це таке?

Нашо. Мене тут все задовольняє, особливо спостерігати як з євреїв вижимають думки  :D

 :lol:

 :punish:
   
Re: депресія - що це таке?

Не переживайте, то не депресія. То синдром третього лінивого кота. Укі надто закоганий у себе самого, щоб причинити цьому прекрасному тілу якусь шкоду :)


Зустрічаються три лінивих коти, і розповідають хто з них найлінивіший.
Перший каже:
-Я такий лінивий, що коли мені під ніс кладуть рибу я лінуюся її з*їсти!!!
Другий :
-А фігня це все, от я лінивий такий шо жесть; коли мене макають мордою в сметану то я її не їм, бо лінуюся злизати!!!
Третій сидів довго думав:
-Пацани ви чули я вчора цілий вечір кричав, так то я сів на яйце - лінувався встати!!!

   
Re: депресія - що це таке?

після фрази про 10 років без мотивації кинув читати,
аби повідомити (теж із запізненням)  ТС, що він герой та гігант.
* я серйозно. я вважав себе терплячим, а ти мене, як немовля...
 :comando:   :clapping:   [ua]

в деяких немаленьких фірмах змушують після Х років змінювати відділ,
а то й професію майже повністю.
бо набридає. немотивованих не треба.

є щось, що здається заважким добре так збагнути???
цим би й порадив зайнятись... краще - під тиском.

альтернативу вже озвучили - подивитись навколо. не такий це і ризик...
у вас там 7 млн вакансій.  тобто...
 

Останнє редагування: 16 вересня 2018 05:00:36 від Max Min
   
Re: депресія - що це таке?

Не переживайте, то не депресія. То синдром третього лінивого кота. Укі надто закоганий у себе самого, щоб причинити цьому прекрасному тілу якусь шкоду :)


Зустрічаються три лінивих коти, і розповідають хто з них найлінивіший.
Перший каже:
-Я такий лінивий, що коли мені під ніс кладуть рибу я лінуюся її з*їсти!!!
Другий :
-А фігня це все, от я лінивий такий шо жесть; коли мене макають мордою в сметану то я її не їм, бо лінуюся злизати!!!
Третій сидів довго думав:
-Пацани ви чули я вчора цілий вечір кричав, так то я сів на яйце - лінувався встати!!!



 :lol:

нагадав, я вже цей анекдот чула. якшо укі такий, то я за нього тільки рада. буде жити. яйця - то не головне вже.
   
Re: депресія - що це таке?

:lol:

нагадав, я вже цей анекдот чула. якшо укі такий, то я за нього тільки рада. буде жити. яйця - то не головне вже.

Я пройшов той етап також  :gigi:
   
Re: депресія - що це таке?

Я пройшов той етап також  :gigi:

Тоді давай список непройдених речей!  B-)
   
Re: депресія - що це таке?


Юкі, допоможи рідній країні - вмотивуй хоч 5 діток вчитися на совість, без примусу.
можна потренуватись на своїх...
 

Останнє редагування: 16 вересня 2018 05:04:04 від Max Min
   
Re: депресія - що це таке?

Тоді давай список непройдених речей!  B-)

На
   
Re: депресія - що це таке?

На

Такі списки порожніми не бувають!
Ось ти гладив кота манула?  :pooh_lol:  (с) by Bogkuz
   
Re: депресія - що це таке?

Такі списки порожніми не бувають!
Ось ти гладив кота манула?  :pooh_lol:  (с) by Bogkuz

Я котів не розрізняю... Для мене кугари теж коти
   
Re: депресія - що це таке?

Я котів не розрізняю... Для мене кугари теж коти

That's not the point!
The point is: you have not tried it all, buddy.
   
Re: депресія - що це таке?

Я котів не розрізняю... Для мене кугари теж коти


Як, ви не любите котів??? Та ви просто не вмієте їх гарно готувати! Альф(с)
   
Re: депресія - що це таке?

That's not the point!
The point is: you have not tried it all, buddy.

Якраз I've got the point.... Тому і сказав відразу про паттерни
   
Re: депресія - що це таке?

Якраз I've got the point.... Тому і сказав відразу про паттерни

Юкі, забудь про патерни. Забудь про потребу вписати в них будь-який аспект свого життя. Зверни увагу на речі, які роблять нас, людей, індивідуальними, насолоджуйся ними. Їх повно навколо.
   
Re: депресія - що це таке?

А якщо серйозно, то Укі треба знайти іншу роботу, не обовязково дуже кращу. Я психічно не міґ всидіти на одному місці більше ніж пять років. І ніякої депресіі.
І ще- престати дивитися новини по телевізору. Що очікувати позитивноґо від ведучих у яких самих серйозні преоблеми з депресією, незважаючи на 7 мільйонів зарплати....
   
Re: депресія - що це таке?

А якщо серйозно, то Укі треба знайти іншу роботу, не обовязково дуже кращу. Я психічно не міґ всидіти на одному місці більше ніж пять років. І ніякої депресіі.
І ще- престати дивитися новини по телевізору. Що очікувати позитивноґо від ведучих у яких самих серйозні преоблеми з депресією, незважаючи на 7 мільйонів зарплати....

Мені робота дуже подобається
   
Re: депресія - що це таке?

Мені робота дуже подобається

Тобі просто не подобається факт, що ти - найрозумніший (ну хіба, крім боса). Але чи ж не всі ми?!  8-)

Я від свого розуму навіть деколи заховатися хочу, але не знаю, де!!  :pooh_lol:
   
Re: депресія - що це таке?

Тобі просто не подобається факт, що ти - найрозумніший (ну хіба, крім боса). Але чи ж не всі ми?!  8-)


Там всі розумні.... Є двоє крім боса розумніший за мене.... Ті у кого з цим проблеми не втримуються
   
Re: депресія - що це таке?

Там всі розумні.... Є двоє крім боса розумніший за мене.... Ті у кого з цим проблеми не втримуються

Друже Юкі, хоч розум - це наше все, але поза ним є речі попростіше, які тримають людей вкупі - розуміння одне одного.
   
Re: депресія - що це таке?

Друже Юкі, хоч розум - це наше все, але поза ним є речі попростіше, які тримають людей вкупі - розуміння одне одного.

Так отож.... Коли починаєш намагатись вникати страшно стає...
   
Re: депресія - що це таке?

Так отож.... Коли починаєш намагатись вникати страшно стає...

А ніхто не казав, що буде легко!
Але і впадати в крайності не треба. Досить лише оцінити гідно те, що є, а що пошлеться понад тим - тому і вдячному бути, неочікуваному! :)
   
Re: депресія - що це таке?

Тобі просто не подобається факт, що ти - найрозумніший (ну хіба, крім боса). Але чи ж не всі ми?!  8-)

Я від свого розуму навіть деколи заховатися хочу, але не знаю, де!!  :pooh_lol:
:laugh:

Учительница показывает детям портрет Маркса и спрашивает: "Дети, кто это?"
"Дворник дядя Вася!" - хором отвечают дети.
- Как дядя Вася? - недоумевает учительница.
- Так посмотрите сами.
Смотрит удивленная женщина в окно и видит дворника дядю Васю, метущего улицу и выделяющегося своей лохматой, "марксовской" бородой.
- Василий, - обращается она к нему после урока, - вы же рядом со школой работаете, улицу метёте, а с этой бородой похожи на Карла Маркса. Нехорошо это. Может, вам бороду сбрить лучше?
Дворник, степенно оглаживая предмет конфликта, ответствовал:
- Ну, положим, бороду я сбрею. А УМИЩЕ, УМИЩЕ-то куда девать?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія