Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Візуалізація: Провідні Вакцини і захист від дельта мутації

Покищо для пфайзеру на рівні 60%-85%

Найменший результат у Ізраїлю, але там і почали раніше від усіх і вакцини вже «вивітрилися» - що цілком нормально

По супутнику чи по китайської вакцини взагалі немає даних - та й хто там рахує тих росіян чи китайців


   
Financial Times

https://www.ft.com/tour. https://www.ft.com/content/5a24d39a-a702-40d2-876d-b12a524dc9a5

Так званий "реальний" аналіз 14 019 випадків варіанту Delta у Великобританії, опублікований Public Health England у червні, виявив, що вакцини BioNTech / Pfizer та Oxford / AstraZeneca були, відповідно, 96% та 92% ефективними проти госпіталізація після двох доз. Пізно в четвер, Pfizer повторила, що вважає, що іі вакцина спрацює проти Delta, особливо після потенційної третьої дози.

Але компанія також додала, що планує вивчити новий варіант вакцини націлений на мутації дельта, а випробування планується розпочати вже наступного місяця.
   
вакцини вже «вивітрилися»
шта???
то вакцинуватися тоеба буде щороку?
   
Пічалька - Пфайзер вже працює над бустером проти дельти, в той час як лапті ріпу чешуть  :malyas:
   
вакцини вже «вивітрилися»
шта???
то вакцинуватися тоеба буде щороку?

Як і проти грипу, ад доки воно не «перегорить»
   
вакцини вже «вивітрилися»
шта???
то вакцинуватися тоеба буде щороку?

Зняли з язика.... :(
   
Зняли з язика.... :(

Так от пропагандонські кацапи фупу і працюють над тим щоб у віруса завжди була нова «їжа» - щоб він і далі скакав по невакцинованим довбням до безкінця
   
Так от пропагандонські кацапи фупу і працюють над тим щоб у віруса завжди була нова «їжа» - щоб він і далі скакав по невакцинованим довбням до безкінця

Та всі вакцинуються. Притомні. А 73%-х і так забагато  :)
   
вакцини вже «вивітрилися»
шта???
то вакцинуватися тоеба буде щороку?

Как и в случае с гриппом... Возможно даже каждые 6 месяцев... И шо? Не хо - не на... Дело добровольное...
   
А для коронавака
   
вакцини вже «вивітрилися»
шта???
то вакцинуватися тоеба буде щороку?
Я думаю там просто наші, тому багато просто купили свідоцтво про вакцинацію або їм продали підроблену вакцину((((

СССР невивітриш ніколи.

на крайняк припускаю, що у декого є проблеми з імунітетом більше ніж у інших народностей, всетаки євреї мали внутрі сімейні схрещення, що не є добре для імунітетут.
   
і вакцини вже «вивітрилися» - що цілком нормально
з канадської на українську- не діють через короткий час,і це нормально.
хм :shuffle:
   
і вакцини вже «вивітрилися»
Я ж говорю, Гейтс свои виндовс апдейты придумал теперь для всех. :super:
Будете штрыкаться каждые пол года.
Как всё  же хорошо, что мне не нужно ходить на работу.
А вот за детей переживаю.
   
вакцини вже «вивітрилися»
шта???
то вакцинуватися тоеба буде щороку?

Банячкам Джастін Кастро вжа закупив пфайзера на три роки наперед.
   
Так от пропагандонські кацапи фупу і працюють над тим щоб у віруса завжди була нова «їжа» - щоб він і далі скакав по невакцинованим довбням до безкінця
в Британії вакциновано більшість населеня - а вірус наростає і наростає.
шота ту не сходиться
   
Як і проти грипу, ад доки воно не «перегорить»
а чому має "перегоріти" ?
будть новіш штами дельта, гамма, каппа, омега,...
   
а чому має "перегоріти" ?
будть новіш штами дельта, гамма, каппа, омега,...

Народ буде працювати на Державу, яка буде піклуватися про народне здоров'я - закуповувати спасітєльні вакцини принаймі щороку. Колись це називалося працювати на ліки.
   
Народ буде працювати на Державу, яка буде піклуватися про народне здоров'я - закуповувати спасітєльні вакцини принаймі щороку. Колись це називалося працювати на ліки.

А ти не вакцинуєшся значить, або тільки кажеш
Ну й молодець, планета перенаселена все одно  (tu)
   
я не проти вакцинації
але питань (на даному етапі)
виникає доволі багато.

- по ефективності вакцин (порівняно з імунітетом перехворішвих)
- скільки часу буде діяти вакцина?
і т.п.
   
А ти не вакцинуєшся значить, або тільки кажеш
Ну й молодець, планета перенаселена все одно  (tu)
якщо вакцина матиме настільки короткий термін дії, то який її смисл?
вакцини вже «вивітрилися» - за 6 міс, чи що?
   
якщо вакцина матиме настільки короткий термін дії, то який її смисл?

Ну не знаю, може щоб не здохнути від запалення легень?
   
Ну не знаю, може щоб не здохнути від запалення легень?
ну не знаю, я ж не здох від ковіду.
притняв 2 таблетки парацетамолу і 6 азітроміцину (їоча пишуть що азітроміцин то до сраки як плацебо), та й вичухався за 4 дні. Нюх пропав на 2 тижні.

   
навярд чи буде економічно доцільно
вакцинувати населення по новій кожні 3 чи 6 місяців.
   
ну не знаю, я ж не здох від ковіду.
притняв 2 таблетки парацетамолу і 6 азітроміцину (їоча пишуть що азітроміцин то до сраки як плацебо), та й вичухався за 4 дні. Нюх пропав на 2 тижні.

Пощастило потрапити в 98% тих хто вичухується
Інші 2% вмирають

А міг би і вичухатися, і отримати «довгостроковий ковід» - коли не зміг би ні нормально дихати ні вийти на пробіжку
   
навярд чи буде економічно доцільно
вакцинувати населення по новій кожні 3 чи 6 місяців.

Для кого? Що, рабів хтось буде питати? Весь цимєс в тому що грошики перекачуюцця прямо з бюджетика в кишеньку фарми.
   
навярд чи буде економічно доцільно
вакцинувати населення по новій кожні 3 чи 6 місяців.

20 баксів на людину раз на півроку?
На США буде потрібно 20х330х2 рази = 1.3 мільярди плюс комісія фармацевтам - може разом десь 3 мільярди на рік

Порівняй з трильйонними втратами від зупинки економік

Як тільки вакцини переведуть в розряд «регулярних» (наразі вони експериментальні), то колотимуть скрізь - в будь якій аптеці
   
Для кого? Що, рабів хтось буде питати? Весь цимєс в тому що грошики перекачуюцця прямо з бюджетика в кишеньку фарми.

Соплєжуй, а ти хто - рабовласник?
Супутник отримав, колісь
   
вакцини вже «вивітрилися»
шта???
то вакцинуватися тоеба буде щороку?

для початку щороку, а як фармацевтам буде мало грошей то кожні шість місяців, а далі видно буде
   
для початку щороку, а як фармацевтам буде мало грошей то кожні шість місяців, а далі видно буде

Економічні втрати не співставні - 0.1% на вакцини, 100% втрати від закриття економіки

3 мільярди на рік для США проти 3 трильйонів інфляційної грошової маси = 1/1000
   
в Британії вакциновано більшість населеня - а вірус наростає і наростає.
шота ту не сходиться

Ограничения сняли... И большинство не значит все... Основное нарастание среди 15 - 24, которые не вакцинированы
   
ну не знаю, я ж не здох від ковіду.
притняв 2 таблетки парацетамолу і 6 азітроміцину (їоча пишуть що азітроміцин то до сраки як плацебо), та й вичухався за 4 дні. Нюх пропав на 2 тижні.
Ну так а никто и не говорил, что тяжело переболеют все .. А у меня два соседа по палате оказались в морге. И что? Есть желание играть в русскую рулетку?
   
Ну так а никто и не говорил, что тяжело переболеют все .. А у меня два соседа по палате оказались в морге. И что? Есть желание играть в русскую рулетку?

Ото називається - послухай кацапа і зроби навпаки
А наступного разу навіть не слухай
   
то вакцинуватися тоеба буде щороку?
про це вже давно говорять, тільки не щороку, а що 9 місяців
   
про це вже давно говорять, тільки не щороку, а що 9 місяців

А якщо це заягнеться на багато років?
Вакцинація - то великий стрес для організму і десяток прийнятих вакцин можуть вже суттєво нашкодити організму...
   
Вакцинація - то великий стрес для організму і десяток прийнятих вакцин можуть вже суттєво нашкодити організму...

Каким хреном?

И шо такое "стрес для организма"?
   
Каким хреном?

И шо такое "стрес для организма"?

Будь-яке втручання в роботу організму - то вже стрес, а перебудава імунної системи - великий стрес.
Будь-які ліки щось лікують, а щось навпаки.

   
Будь-яке втручання в роботу організму - то вже стрес

Датышо?  :D
   
Интересно, вот уже почти 2 года идёт гонка вакцин все более лучших современных, фармы борются за рынок, все ресурсы на это бросили. А неужели за это все время ни один фармацевт учёный не смог придумать таблетки или уколы от ковид гриппа. Это сложнее чем вакцина или проще?
   
Датышо?  :D

То йди в тестери вакцин... )
   
таблетки или уколы от ковид гриппа.

 :D

А шо эти таблетки должны делать?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія