Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Для мене відношення до ІТ-сектору є чітким індикатором наявності у влади плану Б, якщо потік зовнішньої допомоги перекриють. І два роки показали - такий план відсутній взагалі.
Фуйня в тому що армії теж потрібні айтішники особливо у звʼязку, тому почали гребти.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ти безкоштовно готовий їпошити на війні, і без тих самих 15 лямів для родини, якщо що?

да канєшно.
і шоб зарплатня 700 грн аби тіки правітєльство родноє про нєво думало :lol:
правда ж аналітік ?

вам там січас раз на місяць 30 пачок Охотнічьіх не дають ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Давайте.
І молодь теж.
Якраз я проти призову молоді, треба спочатку усіх злісних ухилянтів взяти за роги. А їх дохуїща.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ок. Де взяти ще 498,3 млрд?

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Фуйня в тому що армії теж потрібні айтішники особливо у звʼязку, тому почали гребти.

айтішнікі потрібні в окопі шоб командір на їх картку кредит взяв а їх в сзч написав. :lol:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Пане командир, а є для моєї спеціальності посада ?
— Звичайно є! У мене для тебе є чудова маленька посада, я би навіть сказав посадка...

В армії зараз необхідні .NET розробники-штурмовики, DevOps-штурмовики, Java-штурмовики, QA-штурмовики, PM-штурмовики, JS-штурмовики, python-штурмовики, C+±штурмовики і ще багато айтішних спеціальностей ! Йди в ТЦК і оновлюй дані !

Останнє редагування: 27 грудня 2023 19:35:18 від A.W.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якраз я проти призову молоді, треба спочатку усіх злісних ухилянтів взяти за роги. А їх дохуїща.

ну прекрасно, в хуйла буде молоде і зле військо.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Давайте.
І молодь теж.
Для початку можна було просто навести лад з здобувачами другої освіти яким 27+ чи хай 30+. Там твердо і без криків можна було б набрати тисяч 100 досить здорових мужиків. Без криків і зойків. Але ні. Вирішили почати з інвалідів і обмежено придатних. Офіс простих рішень рулить.Рішення прості,але дибільні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ти безкоштовно готовий їпошити на війні, і без тих самих 15 лямів для родини, якщо що?
Скоро ніякого бізнесу не буде, буде працювати тільки критична інфраструктура, якось без генделів, барбершопів, бутіків та іншої х*уйні країна в стані війни обійдеться.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Показати зображення...


Ти не розумієшся на числах і хочеш, щоб тобі пояснили? Чи навіщо приніс цю інфографіку?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для початку можна було просто навести лад з здобувачами другої освіти яким 27+ чи хай 30+. Там твердо і без криків можна було б набрати тисяч 100 досить здорових мужиків. Без криків і зойків. Але ні. Вирішили почати з інвалідів і обмежено придатних. Офіс простих рішень рулить.Рішення прості,але дибільні.

Там не можна. Там папА в кривом рогУ бабло косить.
а народішко ..та похєр..його багато, гиги.

а виявилося що ні...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Фуйня в тому що армії теж потрібні айтішники особливо у звʼязку, тому почали гребти.
Так я думаю ніхто й не проти особливо попрацювати на армію головою.
З притомних людей, звісно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сейчас тв экспресо.
Денег нет для новобранцев. Надо три миллиона рабочих мест. Или мы финансируем военных, но не финансируем бюджетников и пенсов.
Олег Пендзин эксперт
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Для початку можна було просто навести лад з здобувачами другої освіти яким 27+ чи хай 30+. Там твердо і без криків можна було б набрати тисяч 100 досить здорових мужиків. Без криків і зойків. Але ні. Вирішили почати з інвалідів і обмежено придатних. Офіс простих рішень рулить.Рішення прості,але дибільні.
так десь стільки ж і сїбалось, чи за них братись не потрібно було
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сейчас тв экспресо.
Денег нет для новобранцев. Надо три миллиона рабочих мест. Или мы финансируем военных, но не финансируем бюджетников и пенсов.
Олег Пендзин эксперт

Все правильно каже експерт
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Скоро ніякого бізнесу не буде, буде працювати тільки критична інфраструктура, якось без генделів, барбершопів, бутіків та іншої х*уйні країна в стані війни обійдеться.

не буде.
і армії жопа буде, бо люди її не підтримуватимуть
а попробуєте рапорт подати "разрєшітє нам автомобіль"
вийде пухлий палковнік і матюком вас ! йобвашунадва какой вам автамабіль ! ног нєтштолі !
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

так десь стільки ж і сїбалось, чи за них братись не потрібно було

Більше.
Я якось приблизно пробував підрахувати - вжахнувся . До півмільона.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Все правильно каже експерт

Так ти за капітуляцію?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти не розумієшся на числах і хочеш, щоб тобі пояснили? Чи навіщо приніс цю інфографіку?
Очі протри від божої роси і побачиш де ще можна взяти.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Очі протри від божої роси і побачиш де ще можна взяти.

Давай конкретику, без сектантської лірики. З яких статей зняти?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так я думаю ніхто й не проти особливо попрацювати на армію головою.
З притомних людей, звісно.

а потім приходить наказ - айтішніков на штурм б***ь
бо так пріказал товаріщ гєнєрал
нєхуй в армії нєблатним грєть жопу
пусть охладятся на свєжєм воздухє а камандірам деньгі будут
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так ти за капітуляцію?

ПНХ, хуйловець )
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а потім приходить наказ - айтішніков на штурм б***ь
бо так пріказал товаріщ гєнєрал
нєхуй в армії нєблатним грєть жопу
пусть охладятся на свєжєм воздухє а камандірам деньгі будут
Насправді, купа народу від початку війни сидять на всяких небойових посадах, де треба мати трохи клепку в голові, і їх ніхто навіть не думає кудись переводити. Бо заміну нормальну найти важко.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ви думаєте я оце придумую пишу і хуйлоагент ?
Двоюрідного онука в госпіталі навістив.
Приніс хлопцю гостинців.
Посидів, покурив з ним
То він мені розповів. А я вам оце.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Насправді, купа народу від початку війни сидять на всяких небойових посадах, де треба мати трохи клепку в голові, і їх ніхто навіть не думає кудись переводити. Бо заміну нормальну найти важко.

За словами тих людей кого я знаю і кому Я ВІРЮ - на такі посади садять зверху нужних людей. Налічіє клепки в голові дуже опціонально.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мобилизация и деньги.
Правительство пойдет изведанной тропой - задержки, печатанье денег, "на счет в долг"  драконовские штрафы (военным - "за каску, честь не отдал" гражданским - нет документа, пошел на красный свет) налоги поднять - и нам всем понять.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сейчас тв экспресо.
Денег нет для новобранцев. Надо три миллиона рабочих мест. Или мы финансируем военных, но не финансируем бюджетников и пенсов.
Олег Пендзин эксперт

надо товаріщі воєвать блядб за страну бєз дєнєг
зачєм вам товаріщі солдати дєньгі
ви іх всє равно на водку ілі блядєй пустітє а мєня потом в штабє виєбут
а я вас
поетому хєр вам а нє дєнєжноє доволствіє.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Давай конкретику, без сектантської лірики. З яких статей зняти?
Я тобі показав видатки- оптимізуй
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Насправді, купа народу від початку війни сидять на всяких небойових посадах, де треба мати трохи клепку в голові, і їх ніхто навіть не думає кудись переводити. Бо заміну нормальну найти важко.

ближнє до мене тцк вдень охороняють з 10 здорових, вгодованих, в іноземній формі.
сидять, дремлять. половина - молоді, років 27-30
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я тобі показав видатки- оптимізуй

  Мінсоцполітики, МОЗ і Міносвіти. Ідьот?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  Мінсоцполітики, МОЗ і Міносвіти. Ідьот?

Ідьот....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

так десь стільки ж і сїбалось, чи за них братись не потрібно було

Потрібно бути реалістами і думати головою. Тих хто вздриснув впіймати і доставити в Україну нереально. Зробити їм зайві проблеми,так можна.А повернути ні. Чи хтось вірить в тупі казки що ми повернемо сотні тисяч мужиків які заплатили бабло чи перепливли Тису в ряди ЗСУ? Яким чином? Маразм,повний маразм. Вони ще біженцями в квадраті стануть якщо почати таку куйню. Ті що втікли то втікли. Ними паралельно займатися можна,але тільки в плані якогось покарання і не більше. А от ті що в вузах 27+ вони є тут і мобілізувати їх можна одним розчерком пера. І не буде ні спаду економіки і ніц іншого. Буде тільки спад прибутку в ректорів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Все правильно каже експерт

В нас э 30 з лишком млрд звр. Розпродавайте звр,бо це як раз та ситуація, коли нема чого їх берегти, бо дістануться окупанту. Якщо рродати 5 млрд доларів за 3 місяці - нічого критичного не буде. А там і гроші від ЄС підійдуть. 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут вот такая арихметика в голову пришла.
Если отталкиваться от населения Украины до 24.02.22 - 35 млн.
Мужское население - 46% - 16 млн
В возрасте 25- 55 лет - 50% - 8 млн
Дальше минусуем:
- 1 млн уже в Силах Обороны
- 1 млн мужиков выехало после 22.04
- 1 млн в окупации
- 0,5 - силовики, депутаты, бронь и прочие
- 0,5 - ивалиды, не годные и прочие
Остаток 4 млн . И это ещё в лучшем случае. Реально меньше.
500 тыс это около 13% от того моб резерва , который есть в наличии.
Призвать каждых 13 чел из 100 мужчин в возрасте от 25 до 55 - это прям много.
Такого даже в совке во время ВМВ и близко не было.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Потрібно бути реалістами і думати головою. Тих хто вздриснув впіймати і доставити в Україну нереально. Зробити їм зайві проблеми,так можна.А повернути ні. Чи хтось вірить в тупі казки що ми повернемо сотні тисяч мужиків які заплатили бабло чи перепливли Тису в ряди ЗСУ? Яким чином? Маразм,повний маразм. Вони ще біженцями в квадраті стануть якщо почати таку куйню. Ті що втікли то втікли. Ними паралельно займатися можна,але тільки в плані якогось покарання і не більше. А от ті що в вузах 27+ вони є тут і мобілізувати їх можна одним розчерком пера. І не буде ні спаду економіки і ніц іншого. Буде тільки спад прибутку в ректорів.

Кого ти відмазуєш?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Скоро ніякого бізнесу не буде, буде працювати тільки критична інфраструктура, якось без генделів, барбершопів, бутіків та іншої х*уйні країна в стані війни обійдеться.

Ти просто довбойоп  :facepalm:  Де в такому випадку брати 1 трлн 164 млрд грн на Міноборони? Перш, ніж витратити ці кошти, їх потрібно десь зібрати. Чи ти думаєш,що зарплату видає банкомат?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ближнє до мене тцк вдень охороняють з 10 здорових, вгодованих, в іноземній формі.
сидять, дремлять. половина - молоді, років 27-30

а в мене, до речі питання.

В кожному тому ТЦК - рота охорони
РОТА б***ь
А в окремих є й полки - в обласних.

Оце ж вони людей кошмарять
Дивіться.

В ТЦК як мінімум є 25 рот охорони. Це найменше 2500 людей. Півбригади. А ще ж полки є. З них бригаду якраз і можна зібрать.
А охорона ТЦК цілком може піти на міліцію. Є ж служба охорони в них - ото хай охороня ТЦК, саме місце.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти просто довбойоп  :facepalm:  Де в такому випадку брати 1 трлн 164 млрд грн на Міноборони? Перш, ніж витратити ці кошти, їх потрібно десь зібрати. Чи ти думаєш,що зарплату видає банкомат?

 (tu)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ближнє до мене тцк вдень охороняють з 10 здорових, вгодованих, в іноземній формі.
сидять, дремлять. половина - молоді, років 27-30
.Безугла сказала их всего сорок тысяч ( из один миллион сто тысч армии)
Мое тцк ротацию делает, с фронта реально на отдых приходят. Постоянные только те кто раздает повестки.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тут вот такая арихметика в голову пришла.
Если отталкиваться от населения Украины до 24.02.22 - 35 млн.
Мужское население - 46% - 16 млн
В возрасте 25- 55 лет - 50% - 8 млн
Дальше минусуем:
- 1 млн уже в Силах Обороны
- 1 млн мужиков выехало после 22.04
- 1 млн в окупации
- 0,5 - силовики, депутаты, бронь и прочие
- 0,5 - ивалиды, не годные и прочие
Остаток 4 млн . И это ещё в лучшем случае. Реально меньше.
500 тыс это около 13% от того моб резерва , который есть в наличии.
Призвать каждых 13 чел из 100 мужчин в возрасте от 25 до 55 - это прям много.
Такого даже в совке во время ВМВ и близко не было.

Я тобі страшній вєщь скажу. Не 35 а 24 мільони.
Од цього танцюй.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Потрібно бути реалістами і думати головою. Тих хто вздриснув впіймати і доставити в Україну нереально. Зробити їм зайві проблеми,так можна.А повернути ні. Чи хтось вірить в тупі казки що ми повернемо сотні тисяч мужиків які заплатили бабло чи перепливли Тису в ряди ЗСУ? Яким чином? Маразм,повний маразм. Вони ще біженцями в квадраті стануть якщо почати таку куйню. Ті що втікли то втікли. Ними паралельно займатися можна,але тільки в плані якогось покарання і не більше. А от ті що в вузах 27+ вони є тут і мобілізувати їх можна одним розчерком пера. І не буде ні спаду економіки і ніц іншого. Буде тільки спад прибутку в ректорів.
ти гадаєш вони безробітні ? вони фактично працюють, хз чи ходять на пари, але вони точно в економіці. а От ті що пливли через Тису і уйобували Шляхом чи горами, уже точно не в економіці і можливо там і ніколи не були
   

Цю тему переглядають:

Morrison і 18 гостей
 
Повна версія