Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сни про війну....

Сни про війну....

Проти понеділка мені зазвичай сняться віщі сни. Читати їх треба зовсім інакше ніж інші..

Сон перший три тижні тому.

Стою в селі у веранді і заглядаю у вікно.. по трасі летить довжелезний автопоїзд десь із 8-10 коротких вагонів-причепів, обшитих листами нержавіючої сталі і заклепками - щось накшталт броньовичків 1914 року.. Летів він у Західному напрямку.

Сон другий два тижні тому.

Вже почалася війна, у дворі і на огороді у нас вештається багато чужих людей, я то виходжу на ганок, подивляюся на них, то заховаюся у хату, а вони у вікно заглядають. Потім я спробувала влучити момент і втікти здому через огород до сусідки, прихопивши трохи хавчика. Мене перепинили і перевірили все, що я несу і заборонили виносити з дому, а мене завернули.

Сон третій проти позавчорашнього понеділка..

Заглядаю у вікно кухні (з нього теж трасу видно) а там вже тільки звіст залізничного товарного ешелона, але навіть через глухе вікно я почула дуже гучний лязгіт залізниці...

Чи будуть ще далі продовжуватися сни із цієї серії чи ні, але мені здається, що все закінчиться лише лязганням залізяччям. З чого починалося, тим і закінчиться з перервою на дипломатичні перемовини.


Так що, видихніть. Гірше вже в минулому.

Мої сни ще ніколи ні разу не збрехали, інша справа, що я не завжди умію їх читати...
   
Re: Сни про війну....

ці сни то наслідок зловживання міцним алкоголем
   
Re: Сни про війну....

ці сни то наслідок зловживання міцним алкоголем
придурок, найміцніше, що я за три останні роки пила, це пиво, але і його останній раз я пила місяців чотири тому.

Так що, не ПЕС ди.

Писи. Я уві сні побачила і смерть свого чоловіка, і смерть свого батька, але не змогла то правильно прочитати, бо неможливо було повязати сон з дійсністю.
   
Re: Сни про війну....

придурок, найміцніше, що я за три останні роки пила, це пиво, але і його останній раз я пила місяців чотири тому.

Так що, не ПЕС ди.

справку маєшь?


ПЕС диш.....
   
Re: Сни про війну....

ці сни то наслідок зловживання міцним алкоголем

Або медпрепаратами.
   
Re: Сни про війну....

Ізнасіловалі хоть во сне солдаты , Чи тока хавку забрали?
   
Re: Сни про війну....

Або медпрепаратами.
теж мимо. Останні пігулки типу парацетамол пила більше року коли хворіла ковідом.

Наступний ПЄС дун!
   
Re: Сни про війну....

Ізнасіловалі хоть во сне солдаты , Чи тока хавку забрали?
третій ПЄС дун проявився. Якщо всі такі далбайоби у кнурячих прихвостнях ходять, то тоді і не дивно, що кнурь проїбав президентство кловану.

Наступний далбайоб!
   
Re: Сни про війну....

Ізнасіловалі хоть во сне солдаты , Чи тока хавку забрали?

там електрики навіть за бабки не захотіли...
так і живе зі світлом що миготить.
   
Re: Сни про війну....

Ізнасіловалі хоть во сне солдаты , Чи тока хавку забрали?

Овес?
   
Re: Сни про війну....

там електрики навіть за бабки не захотіли...
так і живе зі світлом що миготить.
то ти погано просив, що тебе навіть електрики за бабки не схотіли.
   
Re: Сни про війну....

Овес?
хуйПЕС.

Наступний!!
   
Re: Сни про війну....

Овес?

Наколоті апельсини.
   
Re: Сни про війну....

Наколоті апельсини.
не, наколоті кнурячі далбайоби.


Наступний!
   
Re: Сни про війну....

теж мимо. Останні пігулки типу парацетамол пила більше року коли хворіла ковідом.

Наступний ПЄС дун!

Ускладнення ковіду. Зрозуміло.
   
Re: Сни про війну....

то ти погано просив, що тебе навіть електрики за бабки не схотіли.

та нє..  То ти вже третій рік просишь. )))  А воно все мигає і мигає...

Слухай - а не помічала: може є кореляція з тим миготінням і як ти вчергове набухаєшься?
Не пробувала робити паузу?
   
Re: Сни про війну....

Ускладнення ковіду. Зрозуміло.
у тебе? А я думала, що воно повинне проявитися, наприклад, метеозалежністю, аив тебе чогось загостренням долбоєбізму... дивно...
   
Re: Сни про війну....

у тебе? А я думала, що воно повинне проявитися, наприклад, метеозалежністю, аив тебе чогось загостренням долбоєбізму... дивно...

Я на галюни не страждаю.
   
Re: Сни про війну....

Чоловіки... Ну може не тре вже так?...
   
Re: Сни про війну....

Нє, таки реально кнурячі далбайоби ждуть хуйла, щоб він отомстив бубачькі за прольот кнуря над табуреткою. Я не вірила.. але ця гілка - ще одне тому підтвердження.
   
Re: Сни про війну....

Чоловіки... Ну може не тре вже так?...
та чого там? Не всіх дурних війна забрала.

Це ж ваші, кнурячі далбайоби такі йобнуті. Нюхайте тепер їхнє серлиння, поки вам очі не повилазять. Ви свого кнуря зробили самі - отаким самим серлинням перед президентськими виборами.
   
Re: Сни про війну....

Чоловіки... Ну може не тре вже так?...

хіба ми винуваті, що вона набухана?
Ми ж не наливали їй!
   
Re: Сни про війну....

хіба ми винуваті, що вона набухана?
Ми ж не наливали їй!
ну, то і не ПЕС ди, якщо не наливало, бидло гівнороте.
   
Re: Сни про війну....

У Зе! - відосікі,
У Карофкі - соннікі
   
Re: Сни про війну....

Жіночій алкоголізм то страшне...
Сумно, але ми втрачаємо її...
   
Re: Сни про війну....

родительская квартира (уже все умерли), смотрю в окно, по двору гуляет три медведя, семейство может, один здоровенный, но они пассивны, ходят как у себя дома.

Я так слегка ошалел, отвлекся на какоето время от окна, когда смотрю опять, а там, уже как бы за углом дома и плохо видно,лужа, в луже плавает мертвая корова, тобишь лужа глубокая, а теленок пытается ее ногой подтянуть к себе.

И я знаю, шо корову задрал медведь.
   
Re: Сни про війну....

родительская квартира (уже все умерли), смотрю в окно, по двору гуляет три медведя, семейство может, один здоровенный, но они пассивны, ходят как у себя дома.

Я так слегка ошалел, отвлекся на какоето время от окна, когда смотрю опять, а там, уже как бы за углом дома и плохо видно,лужа, в луже плавает мертвая корова, тобишь лужа глубокая, а теленок пытается ее ногой подтянуть к себе.

И я знаю, шо корову задрал медведь.

ну хто корова то зрозуміло, а от хто ведмідь?..
і може не задрав, а просто трахнув?
   
Re: Сни про війну....

не ображайся корівко але як казала моя покійна бабуся:
- Дурне спить, дурне снить.
   
Re: Сни про війну....

Сон разума рождает чудовищ. (ц)  :buba:
   
Re: Сни про війну....

мені теж сняться сни .


сьогодні був трохи тривожний я прокинувся
   
Re: Сни про війну....

Тут все просто, і не потрібно бути великим психологом... Багато народу на зараз...тупо на нервах: хуйло у воріт, війна чи ні, економіка в дупі, гривня летить вниз..тощо. І до всього цього ще і зимова сирість та суцільний песимізм...
   
Re: Сни про війну....

"вас мучают еротічєскіє сни?
а почему мучают?"

Людині сниться те про що вона думає на протязі дня.
   
Re: Сни про війну....

але навіщо ображати?
   
Re: Сни про війну....

Проти понеділка мені зазвичай сняться віщі сни. Читати їх треба зовсім інакше ніж інші..
Це теж напевно віщий сон допоміг зробити вибір на виборах 2019
   
Re: Сни про війну....

Якщо сницця, що з живих хтось помер, то наснившийся у житті чогось дуже злякається. А якщо сницця живим хтось з померлих, то це до зміни погоди.
   
Re: Сни про війну....

Влітку 14-го снився сон.
Я на пляжі. Тепло. Затишно. Лагідне море.
Але чомусь свист міни.
За пару секунд встиг зрозуміти, що це вже не сон, стрімко стягнути дружину з ліжка і кидком до ванної (там капітальні стіни).
ШАРРРАХХХ!!!
Мимо. Але поруч...
   
Re: Сни про війну....

Мне это война снится с 2010 года . Не спал суток трое , сидел над библий ,читал и уснул . Приснился мне сон .

1) хуйло в военной форме , возле военного самолёта , поднимается в кабину пилота , а вокруг гробы .
2) Город , я иду по городу , а вокруг военная техника, дым и бомбы.
3) Как то посчастливилось мне во сне поймайться с Федёрычем , тот который в страусиных туфлях правил нашими согражданами . Ну поймался я с ним прямо в своём дворе , двор находился и находится в городе на юге Украины , причерноморье . Ну о чём я с этим Федрычем было говорить во сне , я глянул на его страусиные туфли, а он аж выпругнул с них , я аж обрадовался тому как эти праители выпрыгуют с туфлей ,  да не тут то было , смотрю в даль , а там автобусы с хуйло во главе . О их так много понаехоло и они меня окружили со всех сторон . А там мракобесие русского мира .
Проснулся я  живой  :D . Фёдрыч без туфлей как без власти остался , так оно и произошло . Так это ещё далёкий 2010 год . События на майдане заставили очень сильно меня переживать, я вообще не спал днями и ночами, я так переживал за всех тех людей которые были на майдане . Я даже взывал к Богу почему такое может происходить в наши дни ,и как это возможно остановить , а он мне в ответ постоянно изо дня в день показывает видение , выступающие люди на сцене майдана , а над ними серп и молот и красная звезда . И слова Русланы нашей запомнил на всегда , она в то время говорила , что пу очевидно хочет холодной войны и дальшей конфронтации со странами запада , и она была права так оно и произошло. А молилась как она ... :love:  Вот этими молитвами её и всей Украины , майдан выстоял . И управлял там всем и всеми , и поварачивал ветер и дым в нужную сторону , благодаря чему майдан  и выстоял .Благодаря не Пети ни Сени ни Виталика  и не Люле , а благодаря нашему Богу,  и всем тем кто непрестанно молился за Украину и отдал за неё своё жизнь  . Я верю в то что наш с вами Создатель воскресит всех невинно погибших детей Украины за мирное будущее нашей страны .

 :-B







   
Re: Сни про війну....

Все сны человека это о самом человеке на фоне событий 1-7 дней.
   
Re: Сни про війну....

Все сны человека это о самом человеке на фоне событий 1-7 дней.

Нет друг  всё не так . Кому то вещие сны ,которые сбывались сразу же после сна , вышел на улицу и сон сбылся , всё в деталях . Личность , подъезд , этаж , и три купюры по 5 грн и всё это сбылось сразу же как я проснулся , вышел на улицу к соседнему подъезду , а там эта личность которая приснилась , просит у меня поднять ему мешки с картошкой на его этаж , и он меня отбагодарил за помощь тремя купюрами по 5 грн это был ещё далёкий 2001 год , а запомнил всё случившиеся со мной на всю жизнь. Вот так вот бывает у людей. У меня их было несколько, а многие сны сбываются после 10-30 лет после показанного сна. И у меня в них нет сомнений они сбываются, только вещие сны даются не всем , и мало кто в деталях может увидеть чёткий сон , можно слегка ошибиться , но не настолько , что бы увидеть и искривить увиденный сон в общем .
   
Re: Сни про війну....

Двічі снився один і той же сон - а ніколи такого в житті не було ні до ні після. Мені взагалі нечасто сни сняться, вірніше - я  їх не запам'ятовую, бо сплю міцно. Я стою в одні кімнаті - дитина в іншій і я дивлюся на нього через коридор: і раптом відчуваю, як починає дрижати дім і бачу дитину, що провалюється вниз коли той стояк валиться, я несамовито кричу і теж провалююсь....Сон настільки реальний , що я прокинулася і ридала ще довго....
Продала я ту квартиру і дуже щаслива :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія