Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Комп'ютерщики

ФЗВ: Комп'ютерщики

Почав у мене перегріватися ноут, який стоїть на кулерній підставці.

Я не додумалася ні до чого кращого, як самій стати і почистити його із повною розборкою аж до заміни термопасти під системою охолодження.  :D

До цього я його носила на чистку ще років 5-7 тому в сервісний центр Бреїна.

Ну, розібрала я його... Я до кулера, а він ВЗАГАЛІ відключений!!!


Вніманіє вапроз:

Панове комп*ютерники, а ви так само нахитуєте лохів на нові покупки?

Якби не кулерна підставка - мій ноут згорів би ще років 5-7 тому.


І да, я дуже вдячна хлопчику, який мене консультував дистанційно.  :blush2:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Вимикався б частіше, але не згорів. Швидше б назад в ремонт понесла.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Вимикався б частіше, але не згорів. Швидше б назад в ремонт понесла.
і? щоб знову почистили, і здерли гроші і ждали новго мого пришестя?

А так принаймні, взнала причину, чого він так часто гріється.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

 :facepalm1:
7 років не чула що кулер не крутиться...
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Панове комп*ютерники, а ви так само нахитуєте лохів на нові покупки?
Нє. Якшо вже знімати кришку, щоб дістатися до кулера, то простіше почистити, замінити термопасту й забути.
А якшо кулер був відключений, то  може бути ймовірність шо пилососом так "чистили", не знімаючи кришку, шо  дріт вискочив з роз'єму.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

хлопчика шкода, після дистанційних консультацій, тепер почнуться примусові привіди :cray:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики
smx

:facepalm1:
7 років не чула що кулер не крутиться...

у нее я так понял еще один кулер в подставке, то он работает и его слышно )
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

:facepalm1:
7 років не чула що кулер не крутиться...
Я ж тобі кажу, шо він ПОСТІЙНО стояв на шумній кулерній підставці і це якось не турбувало.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

хлопчика шкода, після дистанційних консультацій, тепер почнуться примусові привіди :cray:
:D я йього вже і так затрахала.

Це уявляєте, скіке він мені тем фупівських зекономив!
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

у нее я так понял еще один кулер в подставке, то он работает и его слышно )

Во! Там не один великий, а два малих, і вони дуже шумлять.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Нє. Якшо вже знімати кришку, щоб дістатися до кулера, то простіше почистити, замінити термопасту й забути.
А якшо кулер був відключений, то  може бути ймовірність шо пилососом так "чистили", не знімаючи кришку, шо  дріт вискочив з роз'єму.

МИМО. Там дуже глибоко закритий той роз*єм, щоб до нього дістав пилосос і видьорнув його. не то.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

і? щоб знову почистили, і здерли гроші і ждали новго мого пришестя?

Варіант, але не притаманна закономірність.

Просто випадковість на помилку. В аби якій роботі помиляються і не дороблюють, як випадок.

Але чомусь прогавини комп'ютерників залишають слід "умисного втілення злочинного плану".
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Нє. Якшо вже знімати кришку, щоб дістатися до кулера, то простіше почистити, замінити термопасту й забути.
А якшо кулер був відключений, то  може бути ймовірність шо пилососом так "чистили", не знімаючи кришку, шо  дріт вискочив з роз'єму.

Навіть рективний двигун літака не в змозі висмикнути той роз*єм.
Банальна рукожопість, забув підіткнути.
Власниці не треба було ніяких підставок.
Вимкнувся б через пів години по перегріву, віднесла назад, втикнули роз*єм, вибачились.
Тільки повний дурень може спонукати клієнта таким чином до якихось дій.
Окрім геморою собі нічого не доб*єшься, бо в будь-якому сервісі існує поняття гарантіі
виконаних робіт. Хоч 30 діб, але існує від тієї самої несправності.
І якщо повториться, то або бескоштовно, або віддати гроші і визнати неспроможність отремонтувати.
Ну це такі правила в цивілізованих сервісах. З іншими ніколи не співпрацював, не знаю до яких
тупощів можуть дійти місцеві рукожопи.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Варіант, але не притаманна закономірність.

Просто випадковість на помилку. В аби якій роботі помиляються і не дороблюють, як випадок.

Але чомусь прогавини комп'ютерників залишають слід "умисного втілення злочинного плану".
А чому саме ЦЕ? Чому не якийсь інший шлейфик? Наприклад, шлейфик від вайфая? Думаєш, вони там, у себе в серв центрі перевіряли на вайфай? Так само дисковод....

Чомусь "забули" увікнути саме ТОЙ пристрій, який є основним для нормальної перспективної роботи всього ноута. Одразу його і не помітиш так, а в перспективі - акурат, коли принесла додому, і от саме ТОДІ і почалися б мої проблеми. Але хто ж би мені сказав про ту причину? З мене б просто здерли заново гроші, і сказали, що там щось поламалося і його треба міняти - готов тьотка гроші.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Навіть рективний двигун літака не в змозі висмикнути той роз*єм.
Банальна рукожопість, забув підіткнути.
Власниці не треба було ніяких підставок.
Вимкнувся б через пів години по перегріву, віднесла назад, втикнули роз*єм, вибачились.
Тільки повний дурень може спонукати клієнта таким чином до якихось дій.
Окрім геморою собі нічого не доб*єшься, бо в будь-якому сервісі існує поняття гарантіі
виконаних робіт. Хоч 30 діб, але існує від тієї самої несправності.
І якщо повториться, то або бескоштовно, або віддати гроші і визнати неспроможність отремонтувати.
Ну це такі правила в цивілізованих сервісах. З іншими ніколи не співпрацював, не знаю до яких
тупощів можуть дійти місцеві рукожопи.
Не-не-не!!! Я носила на чистку. Мені його почистили, тут не гарантійний випадок! А наразі всі симптоми підгореної відюхи налітсо. Тому мені б ще й "ремонтували" відюху, яка вбудована в материнку. Тобто, мені б ще й міняли материнку - і все це через "рукожопість" чистільщика. То вона ТОЧНО випадкова та рукожопість?
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Навіть рективний двигун літака не в змозі висмикнути той роз*єм.
Банальна рукожопість, забув підіткнути.
Тю, я бачив як унікум чистив ноут, 2,5-х кіловатним пилососом, труба пилососа тупо тримала ноут, диво шо там деталі від плати не повідривало.  :lol:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

А чому саме ЦЕ? Чому не якийсь інший шлейфик? Наприклад, шлейфик від вайфая? Думаєш, вони там, у себе в серв центрі перевіряли на вайфай? Так само дисковод....

Чомусь "забули" увікнути саме ТОЙ пристрій, який є основним для нормальної перспективної роботи всього ноута. Одразу його і не помітиш так, а в перспективі - акурат, коли принесла додому, і от саме ТОДІ і почалися б мої проблеми. Але хто ж би мені сказав про ту причину? З мене б просто здерли заново гроші, і сказали, що там щось поламалося і його треба міняти - готов тьотка гроші.

Тому що неможливо серйозно почистити систему охолодження без відмикання кулера.
Ризик обірвати великий.
Не шукай чорну кішку там, де спрацювала банальна рукожопість.
Могли ще скальпіль в череві відкрутку забути :shuffle:

Іншого разу питай про гарантійні забов*язання перед тим як погоджуватись на послуги.


Останнє редагування: 9 вересня 2019 00:52:52 від б_а_р_с
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

 :cray: Я чистила акуратно. Щіточькою для макіяжу. Бєлічья кісточька.

Дужже нєжно чистила. Пилососом якраз не ризикнула, щоб нічого не повідривало.  :blush2:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

:cray: Я чистила акуратно. Щіточькою для макіяжу. Бєлічья кісточька.

Дужже нєжно чистила. Пилососом якраз не ризикнула, щоб нічого не повідривало.  :blush2:

Щіточкою аж до заміни термопасти? ;o
А ти на їх типах знаєшься?

Насправді найкраща чистка це щіточка + пилосос на відстані певній, щоб нічого не присмоктати.
Однією щіточкой між ребрами радіатора ти не підлізеш якісно.

Останнє редагування: 9 вересня 2019 00:56:11 від б_а_р_с
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Тому що неможливо серйозно почистити систему охолодження без відмикання кулера.
Ризик обірвати великий.
Не шукай чорну кішку там, де спрацювала банальна рукожопість.
Могли ще скальпіль в череві відкрутку забути :shuffle:
:beee: не помістицця! пробувала!

Тому то не банальна рукожопість, а банальна хитровитраханість легкого заробітку. Бо чистили мені його прямо в магазині, а не в самій лабораторії. Я ващє ахрєнєла, як прямо на прилавку його почали там же розкручувати ;o  Просто, хлопчик натрапив на золотоносну жилу - і консультант-продавець, і лівак заразом.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Тому що неможливо серйозно почистити систему охолодження без відмикання кулера.
Ризик обірвати великий.
Не шукай чорну кішку там, де спрацювала банальна рукожопість.
Могли ще скальпіль в череві відкрутку забути :shuffle:

Іншого разу питай про гарантійні забов*язання перед тим як погоджуватись на послуги.
Іншого разу я вже з ноутом все буду робити сама і сама буду собі давати гарантії.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Щіточкою аж до заміни термопасти? ;o
А ти на їх типах знаєшься?
;o На чиїх типах? Термопастиних?

Кажу ж, хлопчик консультував онлайн. увесь день. І щодо паст також.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

;o На чиїх типах? Термопастиних?

Кажу ж, хлопчик консультував онлайн. увесь день. І щодо паст також.

А,  зрозумів, я про хлопчика не помітив. Але щиро йому співчуваю.
Дистанційні "кашпірування" це той ще треш.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

А,  зрозумів, я про хлопчика не помітив. Але щиро йому співчуваю.
Дистанційні "кашпірування" це той ще треш.
:gigi: він терпляче переносив всі мої зайо...

Головне, шо зайвих деталей не залишилося. Там один шуруп ризикував остатися зайвим, але вчасно виявила його дірочьку.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Іншого разу я вже з ноутом все буду робити сама і сама буду собі давати гарантії.

Завтра щось таке трапиться з смартфоном наприклад або пральною машиною.
То попереджаю, без попередніх домовленостей про гарантію ніякої згоди.
Ну і ніяких прилавків магазину звичайно. :shuffle:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

:gigi: він терпляче переносив всі мої зайо...

Головне, шо зайвих деталей не залишилося. Там один шуруп ризикував остатися зайвим, але вчасно виявила його дірочьку.

Зайвий гвинт то класика :laugh: . В такому випадку хвилюватись треба тільки якщо це літак.
Навіть автівка без деяких гвинтів зможе обійтись.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Завтра щось таке трапиться з смартфоном наприклад або пральною машиною.
То попереджаю, без попередніх домовленостей про гарантію ніякої згоди.
Ну і ніяких прилавків магазину звичайно. :shuffle:
:D Позна! В стіралкі вже тену я поміняла, так шо з нею нічого не должно случицця.

А от із компом.....


Карочь, в компі із самого початку був криворуко встановлений біос, тепер він дуже довго прогружаєцця.

О, ще один повод.... для консультацій.  X(
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Зайвий гвинт то класика :laugh: . В такому випадку хвилюватись треба тільки якщо це літак.
Навіть автівка без деяких гвинтів зможе обійтись.
:D там було ще класичніше. В одному отворі не було гвинтика, а в другий намалагался закрутити два - не побачила попереднього. Півгодини продовбилася, щоб приландичить останню кришку на місце, аж поки він не наштовхнув мене на цю зайву деталь))
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

:D Позна! В стіралкі вже тену я поміняла, так шо з нею нічого не должно случицця.

А от із компом.....


Карочь, в компі із самого початку був криворуко встановлений біос, тепер він дуже довго прогружаєцця.

О, ще один повод.... для консультацій.  X(

Це не обов*язково може бути вийнуватий біос.
Може виникати конфлікт при тестуванні на шині якогось хитрозробленого обладнання.
Зазвичай такі клінчі відбуваються з зовнішніми невбудованими в материнку портами,
відеотюнерами, навороченими відеокартами.
А можливо ви і праві, і хтось заліпив версію біоса невідповідну.
В нас же полюбляють оновлювати все і вся не розбираючись в тонкощах співіснування заліза.
Треба досліджувати.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Не треба купувати гівна. Пишу з макбука випуску 2008.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Во! Там не один великий, а два малих, і вони дуже шумлять.

Дивують конструктори, які ставлять кулери малого діаметра. Це ж висока швидкість обертання і великий шум.
Вони цього не знають?  :fool:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Тю, я бачив як унікум чистив ноут, 2,5-х кіловатним пилососом, труба пилососа тупо тримала ноут, диво шо там деталі від плати не повідривало.  :lol:

Нормально треба чистити на видув..  :-)o
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Не треба купувати гівна. Пишу з макбука випуску 2008.

Це саме та порада, яку так довго чекав ФУП.
Про що вона?
А я можу дістати с шухляди і написати з Асуса 2006го року.
Все так само працює, принаймні написати точно зможу.

А може просто треба мати ровні руки і менше пафосу
 і тоді гівна в житті стає на порядок менше ;)
Що власне авторкою цієї гілки і доведено.


Останнє редагування: 9 вересня 2019 02:58:14 від б_а_р_с
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Невідповідний біос - щось малоймовірне.
З невідповідним біосом комп ніколи не прогрузиться.
Прогружає операційна система, а біос тільки трохи запускає.
Можливо, після прошивки біосні налаштування було скинуто до заводських - то, треба перевірити й виправити.
Якщо все ок - то треба упевнитися, що проблема виникає саме на стадії первинного завантаження, а не на етапі загрузки системи.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Разбираю/собираю свои телефоны и ноуты с детства (студентом торговал (собирал) PC, ещё с не IDЕ дисками). Ничего сложного после 3ей-4ой полной разборки, девятилетний справится, но забыть что-то подключить - обычное дело для человека, второй раз в жизни разбирающего данную модель - а с нашим модельным изобилием это обычное дело
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Одного разу принесли макбук із роздутим, як бодлерівська кобила, корпусом - батарея алюміній розтисла  :D
Жодного пісюкового ультрабука із такою пригодою не було!

Маки, що не псуються - банальний міф.
Вони не надійніші за моделі відповідного цінового рівня інших брендів.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Одного разу принесли макбук із роздутим, як бодлерівська кобила, корпусом - батарея алюміній розтисла  :D
Жодного пісюкового ультрабука із такою пригодою не було!

Маки, що не псуються - банальний міф.
Вони не надійніші за моделі відповідного цінового рівня інших брендів.

Понти прєвише всього... :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики

Одного разу принесли макбук із роздутим, як бодлерівська кобила, корпусом - батарея алюміній розтисла  :D
Жодного пісюкового ультрабука із такою пригодою не було!

Маки, що не псуються - банальний міф.
Вони не надійніші за моделі відповідного цінового рівня інших брендів.

Абсолютно погоджуюсь.
Чесно кажучи задовбався вже всім це пояснювати.
Наприклад те, що там навіть чіпи одні й ті самі використовуються
в багатьох випадках. Особливо в моделях часів джобсівського
керування.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики
VYR

кароффка продовдує дивувати!
Не можу уявити щоб ви розібрали, а потім знову зібрали (!) такий складний пристрій як laptop.

Не так давно мені довелось залюбки робирати мою стару цифрову відеокамеру Sony у якої закляк лентопряжний механізм.
Розібрав за декілька годин, бризнуло безліччу мікрогвинтиків.
Збирати довелось набагато довше, але зараз все працює і я маю змогу дивитись мої footages знятих у буремні 90-ті.

Тому знімаю перед вами капелюха.
   
Re: ФЗВ: Комп'ютерщики
RSP

Б...
Як можна сто років тримати ноутбук на підставці не знімаючи і не зрозуміти що там не працює вентилятор кулера. Це ж діло п'яти секунд.
А те що в сервісах зараз багато дятлів це факт.
В сервіси йдуть ті дятли які не здатні стати програмістами, по тупості. Тому воно так і буде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія