Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Клюб грибників.

Re: Клюб грибників.

у меня бабушка сушила на печке в сене.. вай аромат был там..
   
Re: Клюб грибників.

Шо ти несеш, троляка )))
По Вінниці цих грибних ферм підпільних стільки, шо ніяких моргів не вистачить, щоб брати звідти формалін )))

В нас офуєнно продають в Вороновиці закрутки з  лісовими грибами, які хош.
Але одного разу придбав, висипав з банки, а там разом з грибами скло.
Мабуть банка розбилась, а пітараси взяли в іншу банку перекрутили й продали.
Та клянуськ апитамі казла і ложкой дяді шуріка!

   
Re: Клюб грибників.

у меня бабушка сушила на печке в сене.. вай аромат был там..
бабусі то особливе місце у серці кожного онука. То чисте.
   
Re: Клюб грибників.

  Да и куй дедушки во рту Rbzyby тепло вспоминает.  :good:
   
Re: Клюб грибників.

глива
А то нахіба вона тобі? Гриб, котрий можна жерти лише тоді, коли ніяких інших нема. Ні смаку, ні аромату, порівняно навіть з сироїжками банальними.
   
Re: Клюб грибників.

Да и куй дедушки
Дивно шо жіночий нік каже про  "куй дедушки".
Зізнайся Олю, твій дідусь давав тобі посмоктати фуйца, коли ти була малою, чи одразу жорстко їпав?
   
Re: Клюб грибників.

Дивно шо жіночий нік каже про  "куй дедушки".
Зізнайся Олю, твій дідусь давав тобі посмоктати фуйца, коли ти була малою, чи одразу жорстко їпав?

Вы что перелогинится забыли? Ая-яй. Птах - рыба :)
   
Re: Клюб грибників.

А то нахіба вона тобі? Гриб, котрий можна жерти лише тоді, коли ніяких інших нема. Ні смаку, ні аромату, порівняно навіть з сироїжками банальними.
Згоден, я ж пишу Франку про гриби котрі тут є, глива тільки тоді коли немає інших, то правда.
   
Re: Клюб грибників.

Вы что перелогинится забыли?
не вмикай дурочку, мій айпішник незмінний роками ))
   
Re: Клюб грибників.

  Да и куй дедушки во рту Rbzyby тепло вспоминает.  :good:
кольа, у мене такими як ти весь гриб у заплатках. Йди звідси, тут не подають на похорон трампа.
   
Re: Клюб грибників.

  Да и куй дедушки во рту Rbzyby тепло вспоминает.  :good:

невмотивована агресія по відношенню до померлих
   
Re: Клюб грибників.

бабусі то особливе місце у серці кожного онука. То чисте.
мда .. спасибки за слова
   
Re: Клюб грибників.

похорон трампа.
До речі, Оля була абсолютно права, шо Байден то є бідон з лайном, тут нема шо заперечити  за фактом.
   
Re: Клюб грибників.

До речі, Оля була абсолютно права, шо Байден то є бідон з лайном, тут нема шо заперечити  за фактом.


кольа не може бути правим, бо то кремлівський жирний троль, він не думає, йому пишуть. Ми  не просрали, америка не просрала, просто зю гандон все зробив щоби раша виграла як трубу так і все інше що зе не поставив руба на переговорах котрих і небуло, бо зю нерукопожатний. А кольа  нехай збирає на похорон, трампон вже труп.
   
Re: Клюб грибників.

Америка вибрала пана байдена, я вибори поважаю.
раша пропагандонів  труїв би.
   
Re: Клюб грибників.

До речі, Оля була абсолютно права, шо Байден то є бідон з лайном, тут нема шо заперечити  за фактом.

Да поздно птах, невсеремось козаченьки. В смысле вас уже поимели. Нищая территория оголтелых мудаков-пенсов по факту хуйловская. Толку с того что я была права никакого.
   
Re: Клюб грибників.

Да поздно птах, невсеремось козаченьки. В смысле вас уже поимели. Нищая территория оголтелых мудаков-пенсов по факту хуйловская. Толку с того что я была права никакого.
ВАс поімелі все, патамушта рашен простітут єта едіний міжнародний бренд русскіх.
   
Re: Клюб грибників.

Да поздно птах, невсеремось козаченьки. В смысле вас уже поимели. Нищая территория оголтелых мудаков-пенсов по факту хуйловская. Толку с того что я была права никакого.
Та мені насрати на твою правоту, тим паче шо Україна до того ніяким боком.
Не міг бути Бідон цяцею, з бекграундом, коли він ще з 2008 року допомагав зливати кацапам Грузію.
   
Re: Клюб грибників.

Ольа цікава лиш тим, що за трампа вмирала, а він аферист програв все і банкрот.
От це важливо. Америка вибрала байдена а трампа опустила майже у в'язницю. ТОму колія не плач, ти просрала все і рашен швайн бренд твій.
   
Re: Клюб грибників.

КУда же ФРАНКО пропал, ветку открыл и исчез, хм.
   
Re: Клюб грибників.

Та мені насрати на твою правоту, тим паче шо Україна до того ніяким боком.
Не міг бути Бідон цяцею, з бекграундом, коли він ще з 2008 року допомагав зливати кацапам Грузію.

Да и на вас всем насрать. До упрямых хохлов всегда доходит ровно тогда когда уже ничего не исправить. Вам теперь думать как сохранить остатки автономии под кацапами а не понты рисовать.
   
Re: Клюб грибників.

Не рекомендую. Знайомий має ангари з вирощування шампіньонів для збуту на магазини.

ті шампіньони поливають формаліном. А йоне не купують, він дорогий, а у моргах забирають. То дніще, я як побачив що його робітники поливають формаліном - більше гриби  шампіньони не беру.
а нахіба там формаліну?
   
Re: Клюб грибників.

КУда же ФРАНКО пропал, ветку открыл и исчез, хм.
Кольа, шукай гриб трампа, реалізуеш мрію. :laugh:
   
Re: Клюб грибників.

а нахіба там формаліну?
  Зберігає гриб довго, не дає пропадати як польовий анприклад пропадає, на кашу через день перетворюється, а формаліном политі тижнями лежать.
   
Re: Клюб грибників.

Да и на вас всем насрать. До упрямых хохлов всегда доходит ровно тогда когда уже ничего не исправить. Вам теперь думать как сохранить остатки автономии под кацапами а не понты рисовать.
біженка від росії, пнх, кочегар амеркианського паровоза, шелупень по опціям бідніше нігера з мавританії.
   
Re: Клюб грибників.

Да и на вас всем насрать. До упрямых хохлов всегда доходит ровно тогда когда уже ничего не исправить. Вам теперь думать как сохранить остатки автономии под кацапами а не понты рисовать.
Мені пофуй, якшо зовсім буде торба й кацапи відіжмуть пів-України, згадаю про  своє польське коріння )))
   
Re: Клюб грибників.

Мені пофуй, якшо зовсім буде торба й кацапи відіжмуть пів-України, згадаю про  своє польське коріння )))

Торба это просто вопрос времени. Она уже произошла.

P.S. Карта поляка ваш максимум. Права на проживание не даёт.
   
Re: Клюб грибників.

Мені пофуй, якшо зовсім буде торба й кацапи відіжмуть пів-України, згадаю про  своє польське коріння )))

Спротив та ліквідацію окупанта не розглядається?
   
Re: Клюб грибників.

P.S. Карта поляка ваш максимум. Права на проживание не даёт.
Я вже взнавав, все робиться заїпісь.
Спротив та ліквідацію окупанта не розглядається?
Якшо окупант відіжме лівобережжя,  то вже нема чого витрачати сили.
   
Re: Клюб грибників.

Я вже взнавав, все робиться заїпісь.
Якшо окупант відіжме лівобережжя,  то вже нема чого витрачати сили.
Я далі відступати вже не можу, з криму відступив, все життя жаілтиму. ні. Я залишаюсь. буде весело.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія