Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:weep: :weep: РОзкрили прістплєніє року

 :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року

Працівники відділу міграційної поліції ГУНП в області спільно зі слідчими Івано-Франківського управління поліції під процесуальним керівництвом окружної прокуратури міста Івано-Франківська викрили протиправну діяльність жінки. Про це повідомили у пресслужбі обласної поліції.

Впродовж кількох місяців :facepalm:  правоохоронці проводили комплекс оперативно-розшукових заходів для підтвердження вини правопорушниці.

“Поліцейські встановили, що 23 -річна організаторка самостійно записувала клієнтів і була адміністраторкою закладу. Вона спеціально орендувала квартиру в Івано-Франківську, де жінки надавали клієнтам платні сексуальні послуги,  :weep: вартістю 1500 гривень, приймала дзвінки та отримувала оплату. Клієнтів фігурантка знаходила через оголошення в мережі Інтернеті.” – йдеться у дописі.

   
Re:  :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року

Впродовж кількох місяців   правоохоронці проводили комплекс оперативно-розшукових заходів
Їпали шмар за гроші платників податків )))
   
Re:  :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року
PAL

“Поліцейські встановили, що 23 -річна організаторка самостійно записувала клієнтів і була адміністраторкою закладу. Вона спеціально орендувала квартиру в Івано-Франківську, де жінки надавали клієнтам платні сексуальні послуги,  :weep: вартістю 1500 гривень, приймала дзвінки та отримувала оплату. Клієнтів фігурантка знаходила через оголошення в мережі Інтернеті.” – йдеться у дописі.


а ото нєхєр з мєнтовскими конкурувать да ще долю не платить!
   
Їпали шмар за гроші платників податків )))

от сволоти, я то думаю чому за два останні роки так мої доходи впали...
А воно он що, Михалич....
   
Re:  :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року

от сволоти, я то думаю чому за два останні роки так мої доходи впали...
А воно он що, Михалич....
ну тепер доходи різко піднімуться.
   
Re:  :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року

а ото нєхєр з мєнтовскими конкурувать да ще долю не платить!

Прямо в десятку!  :laugh:
   
Re:  :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року

от сволоти, я то думаю чому за два останні роки так мої доходи впали...
А воно он що, Михалич....
Я коли писав, бачив шо ти в гілці.
Було цікаво, коли відреагуєш ))
   
Я коли писав, бачив шо ти в гілці.
Було цікаво, коли відреагуєш ))

та ще все реагує.... :rotate:   Тіко грошей малувато.... :weep:
   
Re:  :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року

Это херня.У нас на днях коп одел наручники на мужика,продававшего черешню с машины возле жилых домов,при том что в 30 метрах от него стоял такой же стихийный рынок,но те платили участковому.Но слава богу люди отбили и мусору насовали хуйцов
   
Re:  :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року

Но слава богу люди отбили и мусору насовали хуйцов
(tu)  :D
   
Re:  :weep:  :weep: РОзкрили прістплєніє року

Это херня.У нас на днях коп одел наручники на мужика,продававшего черешню с машины возле жилых домов,при том что в 30 метрах от него стоял такой же стихийный рынок,но те платили участковому.Но слава богу люди отбили и мусору насовали хуйцов
насправді,  такі штуки мають бути введені в законодавство,  бо то несерйозно
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія