Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Стан хуйло дуже поганий. Лукашенко сподівається його пережити» – російський політолог Соловей

Російський публіцист, історик і політолог Валерій Соловей в інтерв’ю Білоруській службі Радіо Свобода розповів, що місяць тому Москва чекала рішення Мінська про об'єднання в одну державу і що Лукашенко знову спробує шантажувати хуйло розворотом на Захід.

Далі: ТИЦЬ
   
Російський публіцист, історик і політолог Валерій Соловей в інтерв’ю Білоруській службі Радіо Свобода розповів, що місяць тому Москва чекала рішення Мінська про об'єднання в одну державу і що Лукашенко знову спробує шантажувати хуйло розворотом на Захід.

Далі: ТИЦЬ

... то в хокей днями Лукашенко грав?..

 :-o
   
Там таких хуйло вагон
А ось Лукашенко один
 :D
   
Яркий ще може бути "разворот" на захід у кривавого диктатора? Тільки до такої ж кривавої і смердючої Московії. Для західних політиків він токсичний.
А в хуйла новічка нема куди дівати. Скоро просрочується.
   
Наявність хуйло нам не принципово - там весь кацапстан такий
   
суть- оставьте россии крым  и больше русским ничего не надо. как в том анекдоте- насильник извинился свадьба продолжается )))
   
«Стан хуйло дуже поганий. Лукашенко сподівається його пережити» – російський політолог Соловей

"Жили они долго и счастливо и умерли в одно время" (с)  :-)o
   
хуйло хоронят уже лет 15 и каждый раз болезнь все страшней, а смерть все ближе. И так годами :weep:
   
лукашенко, кажуть, уже й заповіт написав: "Як застрелять, то поховайте..."
чує, собака, чим справа закінчиться)
   
ну так що ж ви хочете
саркома уже 7 рік
   
хуйло хоронят уже лет 15 и каждый раз болезнь все страшней, а смерть все ближе. И так годами :weep:
Я поэтому профессора и перестал слушать, - не оправдал высокого доверия, - вот-вот, действительно длится слишком долго.
   
Это все деза, таким образом успокивают кацапских либерастов, типа буянить не надо, он все равно скоро, скоро, скоро памрет.
 :facepalm:
   
Зачем вы слушаете бред этого наркомана?
   
Зачем вы слушаете бред этого наркомана?
Люди живут в орбите кацапского мира и читают и слушают весь бред который в параше производится.
   
Хочу дати пояснення стосовно своїх мотивів розміщення цієї інформації на ФУПі.

Щиро заявляю, що до цього мене спонукало зовсім не злорадство. Як православний християнин, я бажаю хуйло розкаятися в своїх гріхах і спастися. А це якраз і є тією нагодою, коли людина усвідомлює свій близький кінець.
 
(Хоч взагалі-то, як це розтлумачує Апостол Павло, хуйло не є для мене братом у Христі: «А написав я вам, щоб ви не мали зносин з тим, що, називаючи себе братом, є розпусник, чи зажерливий, чи ідолопоклонник, чи злоріка, чи п’яниця, чи грабіжник; з таким – навіть не їсти!» (I до Корінтян 6:11)

Він має духовника Митрополита Псковського і Порховського Тихона (Шевкунова). Нехай висповідає його і відпустить гріхи.
   
Усі чекають, що когось переживуть...
   
Хочу дати пояснення стосовно своїх мотивів розміщення цієї інформації на ФУПі.

Щиро заявляю, що до цього мене спонукало зовсім не злорадство. Як православний християнин, я бажаю хуйло розкаятися в своїх гріхах і спастися. А це якраз і є тією нагодою, коли людина усвідомлює свій близький кінець.
 
(Хоч взагалі-то, як це розтлумачує Апостол Павло, хуйло не є для мене братом у Христі: «А написав я вам, щоб ви не мали зносин з тим, що, називаючи себе братом, є розпусник, чи зажерливий, чи ідолопоклонник, чи злоріка, чи п’яниця, чи грабіжник; з таким – навіть не їсти!» (I до Корінтян 6:11)
Він має духовника Митрополита Псковського і Порховського Тихона (Шевкунова). Нехай висповідає його і відпустить гріхи.

Він не вміє.. 
Він не вміє каятися .. :-)o
   
– А ви поцікавтеся, скільки було дублів. Дізнайтеся, де ролик, який там зняли, і який показує реальний стан президента. Він опинився в західних урядів, які зробили з нього деякі висновки. Видимість не є реальністю. У Росії це дуже добре знають.

 :laugh:
   
Саловей піздіт як завжди. Нічого нового.
   
– А ви поцікавтеся, скільки було дублів. Дізнайтеся, де ролик, який там зняли, і який показує реальний стан президента. Він опинився в західних урядів, які зробили з нього деякі висновки. Видимість не є реальністю. У Росії це дуже добре знають.
Видео где он на охоте с шойгу, вполне нормально выглядит.
   
Видео где он на охоте с шойгу, вполне нормально выглядит.
Усі кацапи гардяцца. Любімий презідєнт.
   
Видео где он на охоте с шойгу, вполне нормально выглядит.

Придурок,из многих дублей выбрали лучший

Да + ещё и подретушировали
   
Видео где он на охоте с шойгу, вполне нормально выглядит.

Тю... Написано жи - снято не сразу, а дублями.  :blush2: Подозреваю, шо даже не за один день, ага.
А хоккей, мабуть, ваще недели две снимали. Тока наденут амуницию - съёмочный день закончился. Пока снимут - утро, опять надевать пора. Намучилися, кароче, операторы и костюмеры - не передать словами.  :tease:

UPD.  О, Донч не подвёл ожиданий.  :dance3:

Останнє редагування: 13 травня 2021 12:36:23 від Донбасянин в экзиле
   
Придурок,из многих дублей выбрали лучший

Да + ещё и подретушировали
Він може і придурок, але пристроїний на службу. Який вже є. Кацапи опускають розумову планку все нижче і нижче.
   
Він може і придурок, але пристроїний на службу. Який вже є. Кацапи опускають розумову планку все нижче і нижче.

Питя ещё ничо, а вот в Одноглазниках ботва.... :facepalm1: Там полный мрак.

Но тут всё таки интеллектуальный форум, а не шо попало
   
Придурок,из многих дублей выбрали лучший

Да + ещё и подретушировали
Якщо вся тема не із "пальця висмоктана" то  із є-батькою "натуральне" хуйло зустрічалося (клона йому не підсунеш). Тому як "натура" скопититься є-батьку кацапам доведеться "прибрати" щоб не варнякав що "Царь не настоящий" (с)  :-)o
   
Якщо вся тема не із "пальця висмоктана" то  із є-батькою "натуральне" хуйло зустрічалося (клона йому не підсунеш). Тому як "натура" скопититься є-батьку кацапам доведеться "прибрати" щоб не варнякав що "Царь не настоящий" (с)  :-)o

Я думаю,что когда Экземпляр намбэ ван скопытится,то кремлядям будет точно не до Бацьки. Там такой 3,14здорез начнётся...Как минимум, в периметре стен, а может и шире
   
нє, ну виглядає він реально як дід
відповідно віку
   
Я думаю,что когда Экземпляр намбэ ван скопытится,то кремлядям будет точно не до Бацьки. Там такой 3,14здорез начнётся...Как минимум, в периметре стен, а может и шире
Можливо, але є "временной лаг" до моменту "замятни" коли всім "причастным" буде здаватися що головне зберегти "стабильность". І такий крок у цей період буде цілком логічним   :-)o
   
Очередной ФСБшный клован с тактикой "волки, волки".
   
Можливо, але є "временной лаг" до моменту "замятни" коли всім "причастным" буде здаватися що головне зберегти "стабильность". І такий крок у цей період буде цілком логічним   :-)o

Ой,сомневаюсь

Начнётся по полной, ещё во время последних судорог
   
Двойник играющий в хоккей с 8 минуты

   
Ой,сомневаюсь

Начнётся по полной, ещё во время последних судорог
Може і так, для всіх те було б непогано  :beach:
   
Може і так, для всіх те було б непогано  :beach:


Чем "громче"-тем лучше...

Единственное что, ЯО как то нужно будет взять под контроль,чтоб не дай Бог Бурятия с Тувой пуляться ракетами не начали
   
Яркий ще може бути "разворот" на захід у кривавого диктатора? Тільки до такої ж кривавої і смердючої Московії. Для західних політиків він токсичний.
А в хуйла новічка нема куди дівати. Скоро просрочується.

А Чим український режим менш кривавішмй ніж білоруський і російський?))) Держава Україна 20 лютого 2014 прилюдно на десятки камер в прямому ефірі в центрі столиці розстріляла сотню власних громадян і 8 рік покриває вбивць заплативши їм за ті вбивства і зараз платячи пенсію. Україна значно корумпованіша Білорусії і Росії. То чим в кращий бік Україна відрізняється від них? Тим що стоїть раком перед США ?)як перед тим стояла перед Польщею московією турцією Німеччиною))))
   
Українська держава за 30 років українення згеноцидила третину власного населення)) 17 млн. Більше ніж Гітлер і Сталін разом)

Слава Україні))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія