Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. 2

Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

"Південь" дуже велике поняття.
Херсонщина, Миколаївщина - саме так і є.
Ну от де саме найвища концентрація сил, я не чув. Але 50 бтг практично незадіяних - це якось незрозуміло.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Незрозуміло нахіба вони тримають там стільки війська.

Може й наступ готують. Хєр тих кацапів розбере. Всі західні аналітики говорять про те, що у цій війні у кацапів відсутня логіка, статегічне і навіть тактичне планування.

А якщо ще зважити на повідомлення, що сам хуйло щось там планує, якісь операції, то взагалі видається, що прогнозувати розвиток подій стає практично нереально.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Незрозуміло нахіба вони тримають там стільки війська.

Все ще мріють про Миколаїв скоріш за все
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Украина оказалась крупнейшим в мире получателем американской военной помощи США, обойдя в этом списке Египет и Израиль.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Вже не вперше мелькає інформація, що половина всіх кацапських сил розташована на півдні. Половина! І при цьому стверджується, що кацапи на півдні закопуються, готуються до позиційного протистояння. Для чого тоді їм тримати фактично в резерві стільки війська?
Є трохи стрьомне передчуття, що можуть посунути на Запоріжжя і далі до Дніпра, і хз, чи є що протиставити цьому.
+====================================================================+
Щойно в новинах показали підготовлену лінію оборони навколо глибиною до 40 км.
Окопи, укриття від 152 мм снарядів і т.д. ТрО там зараз тренується...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2



U.S. President Joe Biden said on Monday he is worried that Russian President Vladimir Putin does not have a way out of the Ukraine war, and Biden said he was trying to figure out what to do about that.

https://www.reuters.com/world/europe/biden-says-he-is-worried-putin-does-not-have-way-out-ukraine-war-2022-05-10/

По простому, це означає що аналітики доповідають Байдену, що відбувається якась хєрня і ніхто не знає, що з цим робити.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Може й наступ готують. Хєр тих кацапів розбере. Всі західні аналітики говорять про те, що у цій війні у кацапів відсутня логіка, статегічне і навіть тактичне планування.

А якщо ще зважити на повідомлення, що сам хуйло щось там планує, якісь операції, то взагалі видається, що прогнозувати розвиток подій стає практично нереально.
Звісно, хочеться вірити, що єбанатізм - головна ідея і рушійна сила дій кацапів, але як би потім "нежданчика" не сталось.
Вивести війська з півночі й північного сходу, аби потім тримати їх на півдні - хз, що то значить.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

+====================================================================+
Щойно в новинах показали підготовлену лінію оборони навколо глибиною до 40 км.
Окопи, укриття від 152 мм снарядів і т.д. ТрО там зараз тренується...
Це на якому напрямку?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2



U.S. President Joe Biden said on Monday he is worried that Russian President Vladimir Putin does not have a way out of the Ukraine war, and Biden said he was trying to figure out what to do about that.

https://www.reuters.com/world/europe/biden-says-he-is-worried-putin-does-not-have-way-out-ukraine-war-2022-05-10/

По простому, це означає що аналітики доповідають Байдену, що відбувається якась хєрня і ніхто не знає, що з цим робити.

давати зброю і техніку
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2



U.S. President Joe Biden said on Monday he is worried that Russian President Vladimir Putin does not have a way out of the Ukraine war, and Biden said he was trying to figure out what to do about that.

https://www.reuters.com/world/europe/biden-says-he-is-worried-putin-does-not-have-way-out-ukraine-war-2022-05-10/

По простому, це означає що аналітики доповідають Байдену, що відбувається якась хєрня і ніхто не знає, що з цим робити.

Тю млять

Дайте нам томагавки і ми все швиденько порішаємо
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Все ще мріють про Миколаїв скоріш за все
І дають зрозуміти, що за південь будуть триматись з останніх сил, на відміну від лугандонії. Може бути.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2



U.S. President Joe Biden said on Monday he is worried that Russian President Vladimir Putin does not have a way out of the Ukraine war, and Biden said he was trying to figure out what to do about that.

https://www.reuters.com/world/europe/biden-says-he-is-worried-putin-does-not-have-way-out-ukraine-war-2022-05-10/

По простому, це означає що аналітики доповідають Байдену, що відбувається якась хєрня і ніхто не знає, що з цим робити.

це стара новина
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Це на якому напрямку?
+============================+
На південь та схід від Запоріжжя.
Кацапи не пролізуть. Робили не
лопатами, а технікою. Техніка
була з Західної України.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Це на якому напрямку?

Плюс

В мене знайомий там

Будують лінії оборони в ....надцять ешелонів
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Та воно то так, але найсильніша армія на континеті наразі лякає багатьох, не тільки росіян ( я так думаю).

Ви ж розумієте, що озброєна найсучаснішою зброєю, мотивована та з величезним бойовим досвідом українська армія може налякати до всирачки більшість країн.
 

 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Ну от де саме найвища концентрація сил, я не чув. Але 50 бтг практично незадіяних - це якось незрозуміло.
50 груп від Зеленодольська до Великої Новосілки - не думаю, що це так вже багато
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Під фінансування з ленд ліз можна буде купити танків у німців чи американців?
купити німецькі  і американські-НІ,арендувати німецькі ТЕЖ НІ.а от американські арендувати можна буде.
 лендліз,ще раз,план аренди нам американцями своєї продукції з оплатою тільки залишившоїся після війни не використиною з врахуванням амортизації.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Соединенные Штаты намерены создать условия для проведения переговоров между Украиной и РФ. Вашингтон продолжит поставлять оружие Киеву и оказывать давление на Москву.

Об этом сообщает РБК-Украина со ссылкой на заявление представителя Госдепа Неда Прайса во время брифинга.

По его словам, главной задачей США является поддержка "украинских партнеров любым приемлемым путем" для того, чтобы укрепить позиции на переговорах.

"Конечно, сейчас мы действуем по двум направлениям. Во-первых, поддерживаем и укрепляем позиции наших партнеров в Киеве. Во-вторых, одновременно принимаем меры с целью создания издержек, о которых мы предупреждали Кремль с конца прошлого года. Действуя таким образом, мы надеемся создать условия, при которых могут вестись добросовестный диалог, дипломатический процесс", - заявил он.

Прайс также заявил, что не исключает возможности переговоров между главой МИД РФ Сергеем Лавровым и госсекретарем Соединенных Штатов Энтони Блинкеном в случае, если бы он привел к снижению уровня насилия в Украине.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

У кацапів на півдні немає маневру. При ударі ЗСУ по Мелітополю з одночасним підпривом мостів через Чонгар їм буде кінець, тому й окопуються.

Але то їм не допоможе.

ЗСУ стоит почти за 80 км от Мелитополя, как они туда будут наносить контрудар? По Чонгару бить нечем.

Я вам скажу,что в Запорожской области местные уже забили на Мелитополь и ни о каком контрнаступлении никто и не мечтает. Приняли новую реальность, силы слишком неравны.

Если контранаступать то уже сейчас потому что Мелитополь это важнейший транспортный хаб, захват Мелитополя всю "спецоперацию" кацапам посыпет. А чем? Как вообще можно наступать в степи на подготовленные позиции без самолетов? А самолетов не будет еще долго если вообще никогда.

Стратегия кацапов- оккупировать Юг,взять передышку и ударить на Одессу и Днепр, накопив силенок.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

ЗСУ стоит почти за 80 км от Мелитополя, как они туда будут наносить контрудар? По Чонгару бить нечем.

Я вам скажу,что в Запорожской области местные уже забили на Мелитополь и ни о каком контрнаступлении никто и не мечтает. Приняли новую реальность, силы слишком неравны.

Если контранаступать то уже сейчас потому что Мелитополь это важнейший транспортный хаб, захват Мелитополя всю "спецоперацию" кацапам посыпет. А чем? Как вообще можно наступать в степи на подготовленные позиции без самолетов? А самолетов не будет еще долго если вообще никогда.

Стратегия кацапов- оккупировать Юг,взять передышку и ударить на Одессу и Днепр, накопив силенок.

Ну , в такому разі зрозуміло чому вони окопуються.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

а от американські арендувати можна буде
дадут ли хотя Охайо штат важный в плане выборов так что может и да
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

купити німецькі  і американські-НІ,арендувати німецькі ТЕЖ НІ.а от американські арендувати можна буде.
 лендліз,ще раз,план аренди нам американцями своєї продукції з оплатою тільки залишившоїся після війни не використиною з врахуванням амортизації.

Есть еще Челенджеры и Леклерки. Британии и не надо подписывать закон о лендлизе,у них система другая,могут запросто передать
А про Францию там как Макрон решит так и будет.

Украине вообще ИМХО надо на Британию в военном плане больше ориентироваться. Челенджер-3 охуенная тачка.
АС-90 шикарная гаубица. Sky Sabre шикарная система ПВО.

Останнє редагування: 18 травня 2022 01:08:26 від Conquistador
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я вам скажу,что в Запорожской области местные уже забили на Мелитополь и ни о каком контрнаступлении никто и не мечтает. Приняли новую реальность, силы слишком неравны.
:facepalm1:
А под Киевом они были равны
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Плюс

В мене знайомий там

Будують лінії оборони в ....надцять ешелонів
+============================+
На південь та схід від Запоріжжя.
Кацапи не пролізуть. Робили не
лопатами, а технікою. Техніка
була з Західної України.
Добре, якщо так.
Досі не чув про це ні з новин, ні від знайомих.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

50 БТГ - це 20-25 тис війська. Не так і багато
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

:facepalm1:
А под Киевом они были равны

Ну людям свойственно впадать в депрессию.Особенно когда кругом рюське военная мощь,а ВСУ никто с 28 февраля не видал и не слыхал.

Я лично другого мнения. Думаю,что все можно при верном планировании.

Киевская область она компактна, бои шли везде, люди их слышали,видели. А запорожская областгь это бескрайние степи на сотнни километров, гигантская территория.Мелитопо ль это как глухой тыл. Туда и новости нормальные уже не доходят в последнее время.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

ЗСУ вийшли на кордон в Харкові, по Донбасу наступу не буде бо там у нас серйозна лінія оборони і її легше втримати, так що залишається Південь, як контрнаступ.

Тому кацапи і стягують війська, бо розуміють, що ...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

ЗСУ вийшли на кордон в Харкові, по Донбасу наступу не буде бо там у нас серйозна лінія оборони і її легше втримати, так що залишається Південь, як контрнаступ.

Тому кацапи і стягують війська, бо розуміють, що ...

ні думаю відріжуть наші ізюм
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я вам скажу,что в Запорожской области местные уже забили на Мелитополь и ни о каком контрнаступлении никто и не мечтает. Приняли новую реальность, силы слишком неравны.
Добре, що не ваші мєсниє в генштабі сидять.
Видно, не дуже муляє їм та нова реальність.
До речі (не знаю, може я неуважний), зовсім нічого не чути про Енергодар. Що там дається, як люди живуть?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

ні думаю відріжуть наші ізюм
(tu)
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Незрозуміло нахіба вони тримають там стільки війська.
бо це міст між кримом і парашею,це вода для криму,це відтіснення України від азову і майже всього Чорного моря. (дуже легко блокувати всі порти і отже звязок з вивозом на підень та південний схід експорту власне зерна і всього іншого . Скукожена "новоросія".
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

ні думаю відріжуть наші ізюм

Можливо, але я думаю, що кацапи просто вийдуть звідти,  а відступ прикриють інформаційною кампанією з "Азовом"
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Добре, якщо так.
Досі не чув про це ні з новин, ні від знайомих.
+==================================+
Зробили, а потім лише проінформували.
Як і треба під час війни.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Есть еще Челенджеры и Леклерки. Британии и не надо подписывать закон о лендлизе,у них система другая,могут запросто передать
А про Францию там как Макрон решит так и будет.

Украине вообще ИМХО надо на Британию в военном плане больше ориентироваться. Челенджер-3 охуенная тачка.
АС-90 шикарная гаубица. Sky Sabre шикарная система ПВО.
питання не про це було.а про гроші від ленлізу на танки власне від сша і німців.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Добре, що не ваші мєсниє в генштабі сидять.
Видно, не дуже муляє їм та нова реальність.
До речі (не знаю, може я неуважний), зовсім нічого не чути про Енергодар. Що там дається, як люди живуть?

Я не знаю, я про Мелитополь знаю про Васильевку знаю и кое-что мне рассказывают пацаны из ТО (куча друзей там).

Думаю что как и везде. Впали в депpессняк и думают как строить новую жизнь

Вам/нам это трудно понять, а когда ты под оккупацией, видел как ВСУ съебались  практически без единого выстрела (как в Мелике),а по новостям тебе рассказывают какую-то русскую лабуду-то я бы не осуждал депрессняк местных. Смотрите на это с этой точки зрения.

Но я думаю с хорошим оружием Украина сможет

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Я не знаю, я про Мелитополь знаю про Васильевку знаю и кое-что мне рассказывают пацаны из ТО (куча друзей там).

Думаю что как и везде. Впали в депpессняк и думают как строить новую жизнь

Вам/нам это трудно понять, а когда ты под оккупацией, видел как ВСУ съебались  практически без единого выстрела (как в Мелике),а по новостям тебе рассказывают какую-то русскую лабуду-то я бы не осуждал депрессняк местных.

Та воно ніяк не впливає на планування військових операцій.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

бо це міст між кримом і парашею,це вода для криму,це відтіснення України від азову і майже всього Чорного моря. (дуже легко блокувати всі порти і отже звязок з вивозом на підень та південний схід експорту власне зерна і всього іншого . Скукожена "новоросія".
Значення півдня зрозуміле. І було б не дивно, якби кацапи тримати там ті 50-60 тис війська. Здивувало інше, відсоток південного угрупування від всіх задіяних в "опєрациі".
Мабуть, це і говорить про справжні пріоритети.
І срати хотіли кацапи на ту лднр, по бальшому щьоту.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

Та воно ніяк не впливає на планування військових операцій.

Да я не спорю
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. 2

ЗСУ стоит почти за 80 км от Мелитополя, как они туда будут наносить контрудар? По Чонгару бить нечем.

Я вам скажу,что в Запорожской области местные уже забили на Мелитополь и ни о каком контрнаступлении никто и не мечтает. Приняли новую реальность, силы слишком неравны.

Если контранаступать то уже сейчас потому что Мелитополь это важнейший транспортный хаб, захват Мелитополя всю "спецоперацию" кацапам посыпет. А чем? Как вообще можно наступать в степи на подготовленные позиции без самолетов? А самолетов не будет еще долго если вообще никогда.

Стратегия кацапов- оккупировать Юг,взять передышку и ударить на Одессу и Днепр, накопив силенок.

Чого ти зрадойобити почав?
В Харківській області на «вкопаних» кацапів наступ ТРО бригада веде але дуже вмотивована з бійцями які мають досвід ООС. Професійно веде, плюс «Кракен» дополіровує, а коли треба то у 92-ї можна «одолжити» пару мішок.

Аеродром в Мелітополі просто виносяться нахер, ось й вся твоя «кацапська авіація», а далі діяти будуть свіжі бригади резерву та танкові бригади резерву, чи ти думаєш що 100 000 «другої волни резерву» кудись поділись, га? Підказка – їх на фронті зараз нема, тренуються.
Тобі сказали що виженуть кацапів? Ти бачиш десь Гелетеїв-Хомчаків-Муженок при прийнятті рішень? Значить вір у ЗСУ.

ПиСи – «передишки» у кацапів не буде й ніхто їм її не даси.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 6 гостей
 
Повна версія