Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому я проти президента Зеленського і вимушена голосувати за Порошенка

яка убога маячня.
Просто стогін - залиште нам наше гниле болото. Нам тут все миле, хоча й смердить

Проте твоя аргументація та зваженість позиції просто вражає своєю досконалістю.
   
У разі перемоги Пороха, нас вочевидь очікує продовження корупційних оборудок його найближчого оточення, договорняки з різноманітними трухановими та кернесами, повільніший, ніж хотілося би, рух реформ і ще багато поганих речей.
Але це не точно
сука це просто жииирр :lol:
Це не жир, це піздєц  всім сподіванням... :(
   
Я теж так.
В 1 турі вся родина голосувала за Кошулинського.
Тепер змушені за Порошенка.
Не хочемо потрапити під протекторат московії...

Ви просто повелися на перевірений часом та шахраями-політиками "розвод" виборців.
Петро - не перший, хто його використовує.
Але ж Ви цього не бачите, а значить, де-факто - Адіннарот.
Хуйлостанців на цей фокус беруть не одну сотню років вже.
   
проблему з ЗЕ я бачу в тому що він ще й не Президент
а вже як себе веде:

нахабно, бреше, маніпулює. ховається від публіки (дебати і не тільки), не бажає показувати товар лицом.
Аналізи - сам перший вкинув тему і спригнув. Ну в чому проблема? Здав і свободєн, а якщо не здав - значить маєш що приховувати.
Дебати - те саме. Крутитьтся як жаба на сковорідці. Хоче цирк влаштувати? а бути Президент це не цирк, це відповідальність за крахну.
відео - постить, потім витирає.
всі факти підтверджують що це маріонетка Коломойського (авто, охорона, юрист, розкрутка на 1+1, візити в Швейцарію до Коломи), хоча ЗЕ заперечує.

відчуття разводілова.

Останнє редагування: 14 квітня 2019 12:33:19 від T.Blair.
   
Звичайна брехня звісно. Так українською він слабо володіє. Але таких пів України.

Мова навіть не про українську, з якою у нього вочевидь проблеми, а навіть з російською, що його рідна мова.
   
Від фанатиків я іншого не чекаю.  :)
Мене цікавить думка думаючих людей, яким дійсно болить майбутнє України.
А не на зло Порошенку проголосую за Зєлєнскага.

Никогда не был фанатиком ни одного политика. Голосовал за Порошенко.
Давайте скажем честно:
Не справился (он даже сам это сегодня признает).
Слова разошлись с делом.
   
проблему з ЗЕ я бачу в тому що він ще й не Президент
а вже як себе веде:

нахабно, бреше, маніпулює. ховається від публіки (дебати і не тільки), не бажає показувати товар лицом.
Аналізи - сам перший вкинув тему і спригнув. Ну в чому проблема? Здав і свободєн, а якщо не здав - значить маєш що приховувати.
Дебати - те саме. Крутитьтся як жаба на сковорідці. Хоче цирк влаштувати? а бути Президент це не цирк, це відповідальність за крахну.
відео - постить, потім витирає.

відчуття разводілова.

"краще 5 років непрофесіоналізму, ніж 50 років саботажу"
   
Никогда не был фанатиком ни одного политика. Голосовал за Порошенко.
Давайте скажем честно:
Не справился.
Слова разошлись с делом.
Я не голосувала ніколи за Порошенка.
Але дуже боюся українофоба президента.
Що підкріплюється його постійною брехнею, хованками від людей, незв"язною мовою.
І головне, його "новою камандою" з ригоаналом на чолі.
   
"краще 5 років непрофесіоналізму, ніж 50 років саботажу"
це навіть не про непрофесіоналізм чи манери чи володіння мовою чи інтелект.

гидке відчуття що наперсточник совгає наперстки і нахабно рже у вічі.
   
Фанатики - это те, кто не понимают, что в политике нет не-лжецов и не-коррупционеров
Вообще нет.

Нигде
==================

Можна запитати?

Тоді якого фуя ви тут носитеся  з претензіями до The??
Тим більше, що на відміну від Пороха він ще не президент і ніфуя не зробив.
Але у вас претензії до нього більше ніж до президента.

   
Никогда не был фанатиком ни одного политика. Голосовал за Порошенко.
Давайте скажем честно:
Не справился (он даже сам это сегодня признает).
Слова разошлись с делом.
+
(частково, справився. Якщо обєктивно  а не просто плюватися)

але "кіт в мішку" неуловимьій кловун ЗЕ - це для мене взагалі, в принципі, не альтернатива. Вопще і амінь.
   
Від фанатиків я іншого не чекаю.  :)
Мене цікавить думка думаючих людей, яким дійсно болить майбутнє України.
А не на зло Порошенку проголосую за Зєлєнскага.

розумнi люди з перемогою Зелi, пiдхоплюють зазделегiть упакованi чемодани i їдуть в зазделегiть присмотренi мiста

   
==================

Можна запитати?

Тоді якого фуя ви тут носитеся  з претензіями до The??
Тим більше, що на відміну від Пороха він ще не президент і ніфуя не зробив.
він ще ніфуя не зробив
але вже дофуя показав про себе.
і це враження дуже х-у-йове.
   
це навіть не про непрофесіоналізм чи манери чи володіння мовою чи інтелект.

гидке відчуття що наперсточник совгає наперстки і нахабно рже у вічі.

Він просто ніколи не грав у цю гру.
А Петро є представником системи, де вміння брехати прямо у вічі з чесним виразом обличчя, завжди цінувалося понад усе.
   
Никогда не был фанатиком ни одного политика. Голосовал за Порошенко.
Давайте скажем честно:
Не справился (он даже сам это сегодня признает).
Слова разошлись с делом.
А хто впорався з усім, таких немає і не тільки в Україні...
Зрозуміло, що і то какашка а ЦЕ то взагалі, чорт зна що ...
Тому коли постає питання, чи бути Україні, як державі, приходиться вибирати.
Але вибирати людину, яка уже бреше, понти ганяє, як пацан і при тому, сцить навіть робити те що сам запропонував, не говорю уже ставлення до України ,це у першу чергу неповага до себе і до України...
   
Я не голосувала ніколи за Порошенка.
Але дуже боюся українофоба президента.
Що підкріплюється його постійною брехнею, хованками від людей, незв"язною мовою.
І головне, його "новою камандою" з ригоаналом на чолі.
Постийна патологична  брехня до Петра,хованки вид людей до проплачених та титушок-до Петра,команда регионалив на чоли з Медведчуком-до Петра.Если вы по жизни инвалид ,слепая и глухая,примите мои искренние соболезнования.
   
Цікавенька працює )))

   
Цікавенька працює )))
і я працюю ))
а ви що думали що буде легко?
ото всі боти і всі працюють, очорняють святого паяцика.
   
Звісно, на ФУПі вже ніхто нікого не переконає.
Тут "політичні зубри" вже пишуть.  :)

Але нас читають гості.
От хочеться, щоб вони задумалися. Особливо ті, в кого є діти та нема можливості при першій потребі втекти за кордон.

Порошенка ніхто не посадить, він благополучно буде собі жити або тут або за кордоном.

А от що буде з нами, коли почнуться протести проти Зє?..
А вони точно почнуться.
Дуже багато  активних людей не сприймає українофоба, як президента. І при перших його приниженнях мови, спроби розвороту України до расєї будуть масові протести.
А зброї на руках вже дуже багато в обох сторін.
Не факт, що Україна це все переживе...
   
Ще раз.

Я не хочу голосувати за людину, яка до 31 грудня 2018 року не зробила аниічогісінько, щоб я могла визначити в ній політика, яким і має були Президент України, бо саме він представляє Україну за кордоном і це майже його головний обов'язок.

Я не хочу голосувати за людину, яка, проживаючи в Україні тривалий час, так і не спромоглася вивчити українську мову так, щоб у розмові не переходити на російську, бо я обираю Президента України, а не Малоросії чи Росії.

Я не хочу голосувати за кандидата, що ВЖЕ ховається від людей та тикає, що його програму можна читати у соцмережах. Якщо комусь те так конче потрібне.

Я не хочу голосувати за людину, яка підсовує замість себе свій сценічний образ Голобородько та знимає передвиборчі агітки під виглядом останніх серій "Слуга народу".

Я не хочу голосувати за кандидата, який не має своєї думки, а замість цього ми тільки чуємо речника команди Зе.

Я не хочу обирати людину, від якої не знають, чого чекати навіть ті, хто збирається за нього голосувати та заспокоюють себе виразом: "Поживемо - побачимо".

Я не хочу вибирати людину, оточення якої заграє з Росією та відправляє суспільству меседжи від "Зекоманди"

Я не хочу обирати людину, для якої "нові обличчя" - це представники молодої команди Регіонів та особисті юристи Коломойського.

Я не хочу голосувати за людину, яка корегує всі свої дії з третім лицем, олігархом Коломойським та не є самостійним гравцем.

Я не хочу голосувати за кандидата, який, ще не обраний Президентом, вже  так розв'язно та по хамськи веде себе з іншими людьми.

Я не хочу голосувати за людину, яка, розпочав той цирк з пред'явами та ультіматумами у 24 години, перша ж почала бігати та міняти правила гри, виставляючу все нові та нові умови.

Це  що тепер - такий майбутній рівень політики в Україні?

Останнє редагування: 14 квітня 2019 12:48:29 від шуша
   
Він просто ніколи не грав у цю гру.
А Петро є представником системи, де вміння брехати прямо у вічі з чесним виразом обличчя, завжди цінувалося понад усе.
Хто беня не грав...?
Ну розсмішив, ви клоуноботи із головою дружете...
   
Звісно, на ФУПі вже ніхто нікого не переконає.
Тут "політичні зубри" вже пишуть.  :)

Але нас читають гості.
От хочеться, щоб вони задумалися. Особливо ті, в кого є діти та нема можливості при першій потребі втекти за кордон.

Порошенка ніхто не посадить, він благополучно буде собі жити або тут або за кордоном.

А от що буде з нами, коли почнуться протести проти Зє?..
А вони точно почнуться.
Дуже багато  активних людей не сприймає українофоба, як президента. І при перших його приниженнях мови, спроби розвороту України до расєї будуть масові протести.
А зброї на руках вже дуже багато в обох сторін.
Не факт, що Україна це все переживе...

А якщо не почнуться, то ціна цих фантазій нуль.
   
Хто беня не грав...?
Ну розсмішив, ви клоуноботи із головою дружете...

Зе не грав.
   
Це не жир, це піздєц  всім сподіванням... :(
----------------------

Притомні люди погоджуюцця на корупцію,пистьож,обман,крадіжки, гнилі оборудки...

Не зрадь Майдан-2, плять!  :facepalm1:

Памятаю пророчу карикатуру. Дві руки, з однієї до іншої передаюцця долари,
з них капає кров.
Внизу напис: Памятайте про кров Небесної сотні!

Як же швидко дехто про це забув! :K
   
Звісно, на ФУПі вже ніхто нікого не переконає.
Тут "політичні зубри" вже пишуть.  :)

Але нас читають гості.
От хочеться, щоб вони задумалися. Особливо ті, в кого є діти та нема можливості при першій потребі втекти за кордон.

Порошенка ніхто не посадить, він благополучно буде собі жити або тут або за кордоном.

А от що буде з нами, коли почнуться протести проти Зє?..
А вони точно почнуться.
Дуже багато  активних людей не сприймає українофоба, як президента. І при перших його приниженнях мови, спроби розвороту України до расєї будуть масові протести.
А зброї на руках вже дуже багато в обох сторін.
Не факт, що Україна це все переживе...
Не знаю як буде,знаю як зараз е:дети массово выезжают работать за кородон.Це по вашему не приниження?
   
Він просто ніколи не грав у цю гру.
Зе це НУЛЬ, маска.
лялька Бені. не наївний чесний ідеаліст, не самостійний гравець.
   
А якщо не почнуться, то ціна цих фантазій нуль.
Та вам добре з США так пофігістично ставитися до можливих варіантів.
А я живу тут. І не хочу, щоб у моїй країні були криваві конфлікти.
   
Не знаю як буде,знаю як зараз е:дети массово выезжают работать за кородон.Це по вашему не приниження?
Приниження буде, коли діти не зможуть виїзджати за кордон.
А будуть змушені працювати тут за копійки.

Зі всіх країн виїзджають за кордон, то що?
   
Панове порохоботи, досить нас лякати, якщо Зе буде так само брехати і не виконувати своїх обіцянок, піде слідом за Порошенком.
Це нормальний політичний процес, коли влада змінюється.
Якщо влада змінюється, значить суспільство здорове і розвивається.
   
Він всіх почув, зробив висновки і.... Та-дам! Призначив на Одещині свого смотрящєго  :facepalm1:
нагадую - горбатого могила виправить
   
Приниження буде, коли діти не зможуть виїзджати за кордон.
А будуть змушені працювати тут за копійки.

Зі всіх країн виїзджають за кордон, то що?
Та нічого... АЄОА Педро краде....
   
Когда я тут поднимал проблемы, которые и привели к сегодняшнему результату, меня тут банил Слав.
Я никого не оскорблял, ни за кого не агитировал, просто хотел чтобы в стране наконец-то начали решать настоящие проблемы.
Сегодня в Днепре уже полно объявлений "работа в Германии". Уже полным ходом запущена программа по высасыванию из Украины 1млн. специалистов с нового года.
А мы к этому не готовы. (
Все реформы, которые могли бы решить эту проблему, провалены по всем направлениям. (
Оказалось, что нынешняя власть не готова к сегодняшним вызовам.
   
Та нічого... АЄОА Педро краде....
Ну буде красти Бєня.
І фіг ви його знесете, як тут вихваляєтеся. Он аваков вже добре прикормлений. Та й расєя є на підхваті.

Що, ще один Майдан буде? Але ж ви будете сидіти на дивані та пости строчити.
А гинути будуть ті, хто не голосував за клоуна.
   
----------------------

Притомні люди погоджуюцця на корупцію,пистьож,обман,крадіжки, гнилі оборудки...

Не зрадь Майдан-2, плять!  :facepalm1:

Памятаю пророчу карикатуру. Дві руки, з однієї до іншої передаюцця долари,
з них капає кров.
Внизу напис: Памятайте про кров Небесної сотні!

Як же швидко дехто про це забув! :K

Блох, ви мене приємно дивуєте.

Дякую, що серед емігів є, з рештою, притомні люди, які бачать реальність - сором і біду, які є супутником президенства порошенка.

І це потрібно змінювати негайно.

В нас є шанс, що цей Зе, ця темна лошадка зламає, нарешті, застійну систему феодалізму, договорняків і схем в політикумі.
   
В нас є шанс, що цей Зе, ця темна лошадка зламає, нарешті, застійну систему феодалізму, договорняків і схем в політикумі.
дуже наївно.
які є підстави вважати ЗЕ таким спасителем?
   
Ключове питання зараз це українізація. Бо саме це визначатиме майбутні кордони України.
Зеленський тут абсолютно неприпустимий варіант.
Це очевидно.
   
Зе не грав.
Чувак твій зе , ніхто, там дяді дорослі ведуть боротьбу...
І консультант ригонал, контролює всі дії клоуна.
Тому говорити, що він десь не був, чи щось вирішує, просто не розумно.
   
Ключове питання зараз це українізація. Бо саме це визначатиме майбутні кордони України.
Зеленський тут абсолютно неприпустимий варіант.
Це очевидно.
+1
Я дуже уважно відслідковую всі сигнали від Зє та його кАманди саме по питанню української мови.
І вони мене лякають.  (td)
   
Я никого не оскорблял, ни за кого не агитировал, просто хотел чтобы в стране наконец-то начали решать настоящие проблемы.
Сегодня в Днепре уже полно объявлений "работа в Германии". Уже полным ходом запущена программа по высасыванию из Украины 1млн. специалистов с нового года.
А мы к этому не готовы. (
Все реформы, которые могли бы решить эту проблему, провалены по всем направлениям. (
Оказалось, что нынешняя власть не готова к сегодняшним вызовам.
+

але! ЗЕ не дає підстав стверджувати що він хоче і може це поміняти.
це така пустишка за яку голосують в (необгрунтованій) надії що він щось покращить.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія