Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Провокація срачу

Провокація срачу

Вчора отримала повідомлення від JudgeDredd (насправді на 99% зрозуміло, хто саме у даному разі писав мені під тим загальним ніком), що позаяк я провокую срачі, мені буде створено нестерпні умови перебування на цьому форумі.
Перечитала всі свої пости за останні 2 дні - а їх всього декілька, бо два дні до того не писала нічого - не знайшла жодного криміналу, крім неприязного висловлювання про типу банкіршу Гонтарєву. Тому перепитала у Дредда, що саме він має на увазі під провокуванням срачів на прикладі цих останніх постів. Очевидно, що цей модер зрозумів - Гонтарєва як аргумент не прокатить - тому просто попередив, що надалі мені тут не жити.
Та будь ласка.
Тільки ж поверніться в очевидну реальність - або банити з тим самим формулюванням будь-кого хто неприязно відгукнеться наприклад про Юлію Тимошенко, або зняти хрест.
Або відкритим текстом повідомте, що Марсер - хазяїн цього форуму і має право діяти на власний розсуд щодо будь-кого.
   
Re: Провокація срачу

 :weep: бідна Миросю
жертва відсутності мізків свавілля модераторів-довбограїв

я навіть розгубилась, хто з вас більш відбитий і єбанутіший - ти чи модери :gigi: Коротше, ви один одного варті. Піду за попкорном
   
Re: Провокація срачу

бідна Миросю
жертва відсутності мізків
Певною мірою маєш рацію, мушу визнати.
Моїх мізків очевидно забракло би збирати гроші на Цузі (і не на Цузі, до речі теж) собі на новий фотік. Та й щодо 20% також напевно не допетрала би. :weep:
   
Re: Провокація срачу

Певною мірою маєш рацію, мушу визнати.
Моїх мізків очевидно забракло би збирати гроші на Цузі (і не на Цузі, до речі теж) собі на новий фотік. Та й щодо 20% також напевно не допетрала би. :weep:

 :good:

Воно вважає,що всі забули!  :pooh_lol: 
   
Re: Провокація срачу

Коликтивна травля брехню одну Юзиркиню? Як це гидко. :bueee:
   
Re: Провокація срачу

О, до жертви підтягнувся соратник по нещастю :D
   
Re: Провокація срачу

Миросю, а миросю, а хочеш я тобі розкажу, звідки на тебе готувалось нападєніє хто тебе направду забанив?

І за що ;)
   
Re: Провокація срачу

Зі. І як часто це траплятиметься далі :gigi:
   
Re: Провокація срачу

Миросю, а миросю, а хочеш я тобі розкажу, звідки на тебе готувалось нападєніє хто тебе направду забанив?

І за що ;)
Не хочу. Бо ти чи то здуру, чи то сп"яну взагалі не в"їхала у суть питання. Де там йшлося про якийсь конкретний бан?

То я ще раз питаю : негативна згадка виключно когось з конкретного олігархічного клану вважається провокацією політсрачу, поливання брудом наприклад Юлії Тимошенко  не підпадає під цю кваліфікацію?
   
Re: Провокація срачу

Зі. І як часто це траплятиметься далі :gigi:
Не траплятиметься, не переймайся. За таких умов перебування на такому форумі не має сенсу.
   
Re: Провокація срачу

Не траплятиметься, не переймайся. За таких умов перебування на такому форумі не має сенсу.

Знову ж збрешеш :D ставлю 2 грн, що ти й тижня не витримаєш без того, щоб не нафлудити на фупі якоїсь чергової єбаніни

Заб'ємось?
   
Re: Провокація срачу

Знову ж збрешеш :D ставлю 2 грн, що ти й тижня не витримаєш без того, щоб не нафлудити на фупі якоїсь чергової єбаніни

Заб'ємось?
Жадібність та схильність до халяви - основні риси твоєї натури
   
Re: Провокація срачу

Жадібність та схильність до халяви - основні риси твоєї натури

Значить нікуди ти не дінешся звідси, аби попіздєть та поплакатись)))
Мирося-бідося, жертва ти наша
   
Re: Провокація срачу

Значить нікуди ти не дінешся звідси, аби попіздєть та поплакатись)))
Мирося-бідося, жертва ти наша
А скажи, Йожику...тільки чесно!...після того як ти здуру повідомила, що з зібраних сум забираєш собі 20%, тобі продовжили надсилати грошики ті, хто вже був  в курсі справи?
   
Re: Провокація срачу

:weep: бідна Миросю
жертва відсутності мізків свавілля модераторів-довбограїв

я навіть розгубилась, хто з вас більш відбитий і єбанутіший - ти чи модери :gigi: Коротше, ви один одного варті. Піду за попкорном

Геть не розумію необхідність цього допису в цій гілці :facepalm1:
Йожа, звертались до тебе, чіпали тебе?
Якого ти вискочила тут, в адмінці, як Пилип з конопель?
Чи таки шапка на винуватцю горить, або лаври Табакі непокоять.
Мєлко, Хоботов
   
Re: Провокація срачу

Геть не розумію необхідність цього допису в цій гілці :facepalm1:
Йожа, звертались до тебе, чіпали тебе?
Якого ти вискочила тут, в адмінці, як Пилип з конопель?
Чи таки шапка на винуватцю горить, або лаври Табакі непокоять.
Мєлко, Хоботов
А як іще реагувати людині, яка не здогадується, а саме знає, що я жодного стосунку до того акаунту не маю? :)
Сидимо з поп-корном, волаємо  X(
   
Re: Провокація срачу

А як іще реагувати людині, яка не здогадується, а саме знає, що я жодного стосунку до того акаунту не маю? :)
Сидимо з поп-корном, волаємо  X(

О, навіть не здогадується, а знає? :facepalm:
Гарний привід, але я не бажав би модерського срачу.
Будьте з холодними головами, в кращому розумінні.

   
Re: Провокація срачу

Геть не розумію необхідність цього допису в цій гілці :facepalm1:

 :D а поржать та познущатись? маю повне право B-)
війна то така річ, коли саме настає час називати речі своїми іменами. До того ж мене тут не було 4 роки, поки ці жертви відсутності мізків рєзвілісь в своє удовольствіє.
Мирося входить в ТОП-5 найтупіших і найбеззмістовніших створінь фупу, які мене вибішували своєю тупістю ще багато років тому.

тому не заважай бдлск :) я наразі маю трохи часу і натхнення
   
Re: Провокація срачу

:D а поржать та познущатись? маю повне право B-)
війна то така річ, коли саме настає час називати речі своїми іменами. До того ж мене тут не було 4 роки, поки ці жертви відсутності мізків рєзвілісь в своє удовольствіє.
Мирося входить в ТОП-5 найтупіших і найбеззмістовніших створінь фупу, які мене вибішували своєю тупістю ще багато років тому.

тому не заважай бдлск :) я наразі маю трохи часу і натхнення
Ну вже ти то "змістовно" проводила час на форумах, чи не так?  :gigi:  Кажуть, що й квартиру відремонтувала за рахунок деяких форумних дурачьків... :lol:
Скажи, Йожику, як так виходить, що "бідна" начебто я, а фотік собі - на відміну від тебе - купувала самотужки?
   
Re: Провокація срачу

миросю, кицю, то підказати тобі, хто саме тебе забанив? B-)

давай вже, погоджуйся. Я ж бачу, як тобі кортить - оно вже скільки листів понаписувала
   
Re: Провокація срачу

Йожику, якщо тобі дуже кортить сказати, то так і бить - кажи.
Але краще все ж таки повідай : ти й справді вкрала якийсь комп у Слава, чи що там у вас вийшло, що йому довелося купу роліків записувати і оприлюднювати?
   
Re: Провокація срачу

Йожику, якщо тобі дуже кортить сказати, то так і бить - кажи.
нє
ти гарно попроси  :love:
   
Re: Провокація срачу

ти гарно попроси
та нашо ж мені просити, та ще й гарно, те що й так відомо?..
Краще розкажи, ти й справді видурила у довірливого Слава 10 тисяч американських гривень ?
А хоч повернула?
   
Re: Провокація срачу

та нашо ж мені просити, та ще й гарно, те що й так відомо?..
мені - так
а тобі - ні

тому ти тут і стрибаєш :gigi: ладно миросю, ти пиши далі, пиши. Надобраніч)
   
Re: Провокація срачу

 :facepalm:  еббать...


Как нізко пал модерскій секам...

Повна профнепридатність.



Амід, прибери цю всю шваль від кнопки, якщо вони не уміють своїми діями бути прикладом належної поведінки для юзерів.

Це просто хуйня кокая то дорвалася до кнопки і на кожному кроці просто волає про свою зверхність. Без кнопки воно нішо ніяке хоч київське, хоч швейцарське, хоч ще якесь інше..


Плць.. ну, не можна ж так себе поводити на форумі будучи прібліжонним до кнопки. Ви або труси одягніть, тобто, не провокуйте срачі з юзерами, або хрестик зніміть - зречіться модерування, бо мозната волосня всю модерську рахубу портить.

 :facepalm: краще б я не поверталася сюди. Я думала, що лише марсер такий їбанутий, а воно все кодло гівна варте.. ну, як.. ЯК можна такій істоті, яка за допомогою наділеної їй влади, зводить рахунки з юзерами, довіряти кнопку??


Щоб двічі не вставати, бо з такою припецькуватою модерацією ще довго тут не буде спокою, пользуясь случяєм хочу виразити щиру подяку всім, хто боровся за скорочення мені необгрунтованого і безпідставного бану. З ним вийшло як у басні крилова: ти вінават уж тєм, что хочєцца мнє кушать. Я всього лише заступилася тоді за Мирославу, щодо якої організував бабосрачь той із швейцарських єбєнєй, якого мені заборонено називати. А він замість того, щоб як мужчина, заткнутися, розвіз свої соплі ще дужче по форуму і давай мені перед очима розмахувати своєю кнопачькою. І отак аж тричі підряд. :cray:

Нічього лічьного щодо згаданих лічьностєй не маю. Просто, гидотно споглядати на таку модерацію в овечій шкурі, що не гребує нічим - ніякими подлостями під своїми ніками стосовно інших юзерів. Таке враження, ніби в реальному житті це якісь не то підкаблучники, не то взагалі не состоявшієся лічьності, що їм у вірті конче потрібно на кожному кроці доводити іншим свою зверхність і владність.

Ета піздєс, тавагіщі...  :facepalm:  чесно, не очікувала такої модерської деградації за цей сраний місяць моєї відсутності...
   
Re: Провокація срачу

мені - так
а тобі - ні

тому ти тут і стрибаєш
Ага, ти ще скажи, що то навпаки я довірливого Слава обібрала )))

Отакі то, Кароффко, часи настали...
   
Re: Провокація срачу

о, друга з топ-5 #жертввідсутностімізків підтягнулась :D
завжди забуваю твій нік

але тільки скажи "ну та, чорнорота" - всім одразу зрозуміло, про кого йдеться :gigi:
   
Re: Провокація срачу

а де ще троє вештаються?
   
Re: Провокація срачу

шото ти, здається, попливла..
І на жодне з конкретних запитань не відповіла :weep:
то навіщо застрибувала сюди взагалі?...
хотіла над кимось покепкувати, а вийшло як завжди?..
Лягай спати - в Україні все ж таки перша ночі))
   
Re: Провокація срачу

о, друга з топ-5 #жертввідсутностімізків підтягнулась :D
завжди забуваю твій нік

але тільки скажи "ну та, чорнорота" - всім одразу зрозуміло, про кого йдеться :gigi:

Так що там про 20%. ?

Які ти на лохах заробляла?  :punish:
   
Re: Провокація срачу

а поржать та познущатись? маю повне право


Маєш.
Як і 20% зняти з фупівськіх лохів..

Інша людина після такого, взагалі б пішла з фупа і не відсвічувала.

Хоча ти так і зробила, а тепер, вважаєш, що всі все забули.

Але виявляється, пам'ятають.   :fool:
   
Re: Провокація срачу

Маєш.
Як і 20% зняти з фупівськіх лохів..

Інша людина після такого, взагалі б пішла з фупа і не відсвічувала.

Хоча ти так і зробила, а тепер, вважаєш, що всі все забули.

Але виявляється, пам'ятають.   :fool:
Забавно ви на Йожу переключилися, коли тема була про мене. Хоч би один суб‘єкт прокоментував мій коментар, що це не я, але нє.
Яким боком питання, хто кому в 1917 році гол забив, стосується Адмінфоруму?
   
Re: Провокація срачу

дідусю, ти в топ-5 ТП не входиш :) але маєш всі шанси розширити шорт-ліст до шістки :gigi:
   
Re: Провокація срачу

Забавно ви на Йожу переключилися, коли тема була про мене. Хоч би один суб‘єкт прокоментував мій коментар, що це не я, але нє.
Яким боком питання, хто кому в 1917 році гол забив, стосується Адмінфоруму?

в 2011-му, я попрошу!
прикінь, що в головах в цих #жертввідсутностімізків, якшо вони досі старанно смокчуть настільке застаріле лайно :gigi:

ех миросю, миросю... твій брєд такий жалюгідний, що хочеться обняти тебе і плакати )) і реготати звісно
Урочисто обіцяю: я буду послідовно і чемно просити модерів, щоб тебе тупіздєньку не чипали - бо без тебе фуп не такий яскравий. Так хоч можна зайти і поржати
   
Re: Провокація срачу

Не траплятиметься, не переймайся. За таких умов перебування на такому форумі не має сенсу.
а на ерзац-Дурдомі кращі умови ніж тут?
принаймні тебе там точно не забанять  :beach:
і Марсера там нема, і Йожі, і навіть Кадри... :kez_04:
до речі зараз і кароффку вже там приймуть і не будуть цькувати,
ви ж з нею помирилися :friends:
   
Re: Провокація срачу

в 2011-му, я попрошу!
прикінь, що в головах в цих #жертввідсутностімізків, якшо вони досі старанно смокчуть настільке застаріле лайно :gigi:

ех миросю, миросю... твій брєд такий жалюгідний, що хочеться обняти тебе і плакати )) і реготати звісно
Урочисто обіцяю: я буду послідовно і чемно просити модерів, щоб тебе тупіздєньку не чипали - бо без тебе фуп не такий яскравий. Так хоч можна зайти і поржати
Походу це вже щось особисте.
 Типу кадриної образи аж до десятого класу (с)
   
Re: Провокація срачу

Походу це вже щось особисте.
Та що...  :pleasantr: Згадка про те як Цуг вскладчину купував новий фотоапарат Йожисі для поїздки у Крим на літній відпочинок.
Вона тоді так ржачно-кумедно диригувала на Цузі збиранням грошей на той фотик серед Цугівсько-україножерської братви )))
Вони щось там не встигали, то кажуть, давай ми тобі просто до потяга нового фотіка привеземо, а вона їм : ні, краще дайте грошима, а то ви ще не тієї марки купите, що я хотіла. :lol:  :weep:
І головне - Йожиха була цілком СВОЄЮ серед тих лютих україножерів.

ПС Але навіщо вона нарвалася, маючи за спиною такий потужний фост зашкварів, я хз...може, садо-мазо?...

Останнє редагування: 4 червня 2022 14:02:52 від Myroslava
   
Re: Провокація срачу

дідусю, ти в топ-5 ТП не входиш :) але маєш всі шанси розширити шорт-ліст до шістки :gigi:

Таня, я хочу бить вашим волонтером! (с)  :-)o
   
Re: Провокація срачу

Походу це вже щось особисте.
 Типу кадриної образи аж до десятого класу (с)
ну у тебе ж до Кадри ось є особисте,
то чому у інших до когось не може бути? :kez_04:
   
Re: Провокація срачу

Та що...  :pleasantr: Згадка про те як Цуг вскладчину купував новий фотоапарат Йожисі для поїздки у Крим на літній відпочинок.
Вона тоді так ржачно-кумедно диригувала на Цузі збиранням грошей на той фотик серед Цугівсько-україножерської братви )))
Вони щось там не встигали, то кажуть, давай ми тобі просто до потяга нового фотіка привеземо, а вона їм : ні, краще дайте грошима, а то ви ще не тієї марки купите, що я хотіла. :lol:  :weep:
І головне - Йожиха була цілком СВОЄЮ серед тих лютих україножерів.

ПС Але навіщо вона нарвалася, маючи за спиною такий потужний фост зашкварів, я хз...може, садо-мазо?...
та якийсь слабенький "компромат" :umnik2:
форумна громада скинулася на подарунок дописувачці..
чи ти заздриш що тобі нічого ніде не подарували? :gigi: 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія