Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Депутат від "ЄС" палить Совські ставки в Києві?

Депутат від "ЄС" палить Совські ставки в Києві?



Останнє редагування: 6 травня 2021 22:15:31 від Міша Рис
   
Re: Депутат від "ЄС" палить Совські ставки в Києві

нє, ну це таке, за руку не ловили

вистачає і матеріально не зацікавлених дурачків піроманів
   
На шашлики народ попер - от і зайнялася трава.
І ніякого екопарку там нема.

З таким самим набором доказів вважаю що це дуже хитрий не Юрій не Левченко підпалив траву, бо промишляє доїнням будівельних компаній.
   
Це ж чоловік Ахат
   
І знайдуться люди, що в будинках зведених на тих болотах, куплять квартири.
 :facepalm1:

З.І. Я бачив як особисто Порошенко то все підпалив. Складів то вже не задишилось.
   
І знайдуться люди, що в будинках зведених на тих болотах, куплять квартири.
 :facepalm1:

З.І. Я бачив як особисто Порошенко то все підпалив. Складів то вже не задишилось.

Треба геологію дивитись.
Там може бути тверда основа неглибоко.
   
У сусідній гілці порівнюють президента Кличка та Зеленського. Кличко у змові із забудовниками. Киїїв для нього лишень бізнес. Як ви не зрозумієте?
   
Треба геологію дивитись.
Там може бути тверда основа неглибоко.

Ви думаєте, що там хтось цією геологічною розвідкою займається?
Згадалося відео від київських діггерів, що снували дощовими колекторами центру Києва. Там, від того, що на горі збудовано височезні офісні і житлові будинки, дощові колектори просто руйнуються.
Але то дрібнички.
   
У сусідній гілці порівнюють президента Кличка та Зеленського. Кличко у змові із забудовниками. Киїїв для нього лишень бізнес. Як ви не зрозумієте?

Весь світ "лише бізнес" і це добре.
Ніхто не змушує пертись в Київ, є купа міст і містечок без забудовників і без бізнесу.
А от жерти заробити там чогось нема - чого б це?
   
Весь світ "лише бізнес" і це добре.
Ніхто не змушує пертись в Київ, є купа міст і містечок без забудовників і без бізнесу.
А от жерти заробити там чогось нема - чого б це?
А дихати чим будеш? А спека шалена? Я тут народилася, чому я маю їхати зі свого міста?
   
А нафіга забудовнику палити траву?
   
У сусідній гілці порівнюють президента Кличка та Зеленського. Кличко у змові із забудовниками. Киїїв для нього лишень бізнес. Як ви не зрозумієте?
І який парк за Кличка зруйнували?
   
Re: Депутат від "ЄС" палить Совські ставки в Києві?

А нафіга забудовнику палити траву?

Шоб Левченку було про що написати у ФБ :scenic:

ЗИ. Свободи там рило в такому руху стосовно київської землі
що не корчили б з себе борцунів
   
Re: Депутат від "ЄС" палить Совські ставки в Києві?

Ті совські ставки треба було спалити і зрівняти з землею ще 20 років тому. Більшого гадючника в Києві ніж та яма не знаю. Якесь гетто а не район.
   
Знаю один объект, который кошмарила Свобода вместе с гражданином РФ Юрой Левченко.

Сейчас этот объект отошел к Корбану.

Никто уже не кошмарит, наоборот -- охраняют те же люди, что три года назад были "протестующими".

Это все, что надо знать о партии Тягнибакса.
   
Знаю один объект, который кошмарила Свобода вместе с гражданином РФ Юрой Левченко.

Сейчас этот объект отошел к Корбану.

Никто уже не кошмарит, наоборот -- охраняют те же люди, что три года назад были "протестующими".

Это все, что надо знать о партии Тягнибакса.

+1, маргінали за невеликі грошики
   
Re: Депутат від "ЄС" палить Совські ставки в Києві?

Шо ви політику вічно в бізнес пхаєте? Совки це вічна каналізація Києва. Туди стікають всі води. Там бахнули висотку а через рік вона пізанська вежа - грунтові води.
Метро на теремки через либідську - то заморожувати грунт мусили щоб прокласти. Совки клоака.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія