Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сыворотка для лица Xeno Laboratory или как надо правильно мстить кацапам

===============================
Так,коли ти мені перечислиш 2000 паунтів сратий погружчик? Бо хто ти є НЕ ЗНАЄ  НІХТО. Судячи за твоїх писанин,ти працюєш на якусь компанію навіть на сратим айтішніком,а гавном логістичним. Шморкля нещасна,яка придумала,що якщо воно в Британії,то воно вже щось з себе має. ТИ ГІВНО!
Ніщоброд і саме тебе з цього бісить. Мені то наплювати. Бісить,редиска, саме тебе! Я б навіть поважав тебе-працює і гаразд. Але САМЕ ТИ,нікчемо,видристав все це лайно. Жри. Тебе мене ніколи не заклювати. Тут справа в принципі.Я тебе тут з гівном змішаю як і було до того. Нехай....

пока шо ты в говне сидишь по уши, великий алхимик  :laugh:
   
АБСОЛЮТНО з Вами згоден! Саме тому я вважаю Пана Вольтера найдостойнішим персонажем нашої спільноти! Він не вкрав нічого і ні в кого!!! Людина заробила свої статки (великі чи ні- не наша срана справа) ЧЕСНО!!! Ну, якщо й пойопує кацапстан на срєдсвах від аблисєнія, то хто тим кацапам дохтор? А от "Йорш" його- то була вєщь на той час!))))

не служил, не платил , за то и по морде лица отгребает, трутень  :laugh: ну и еще хитровыебанный кацапський посiпака - танки, танки!!!!
   
Бо хто ти є НЕ ЗНАЄ  НІХТО.
Дурко, ця інфа є відкритою і побачити її може кожен крім обісцяних алкашів. Тобі я можу лише по морді перечислити.
   
А от саме цей Ваш допис заслуговує на Бан.... Довічний Бан! тут можна іздівацця як завгодно, але Ви переступили ВСІ краї...
   
А от саме цей Ваш допис заслуговує на Бан.... Довічний Бан! тут можна іздівацця як завгодно, але Ви переступили ВСІ краї...


Wolter, cьогодні в 08:26
Розгорнути попередні цитати...
===============================
Так,коли ти мені перечислиш 2000 паунтів сратий погружчик? Бо хто ти є НЕ ЗНАЄ  НІХТО. Судячи за твоїх писанин,ти працюєш на якусь компанію навіть на сратим айтішніком,а гавном логістичним. Шморкля нещасна,яка придумала,що якщо воно в Британії,то воно вже щось з себе має. ТИ ГІВНО!
Ніщоброд і саме тебе з цього бісить. Мені то наплювати. Бісить,редиска, саме тебе! Я б навіть поважав тебе-працює і гаразд. Але САМЕ ТИ,нікчемо,видристав все це лайно. Жри. Тебе мене ніколи не заклювати. Тут справа в принципі.Я тебе тут з гівном змішаю як і було до того. Нехай....


волька, ти чув??? не пиш гадостей, бо будеш в банi  :X

   
Дурко, ця інфа є відкритою і побачити її може кожен крім обісцяних алкашів. Тобі я можу лише по морді перечислити.

 :laugh:

та купи йму вже той акумулятор, нехай зїздить в "сратий скадовськ"
   
І чого доєбались до Вольтера, питається? Ну нехай вже закомплексована писдота веселиться, вітчизняна і ковбасна. Але ж цілком притомні, наче, люди, беруть участь в цьому лайні. Тьху, бля.
   
І чого доєбались до Вольтера, питається? Ну нехай вже закомплексована писдота веселиться, вітчизняна і ковбасна. Але ж цілком притомні, наче, люди, беруть участь в цьому лайні. Тьху, бля.


податки платиш, незакомплекосваний кацап? рамблэр ру  :facepalm1:
   
Волька пхає руку у власні калісони, дістає ще теплу субстанцію і геройськи карозмазує її по власній мармизі, кажучи що то є крем від зморшок.
   
a шо, так тоже можно было?

   
a шо, так тоже можно было?

Хайпова бізнес-ідея для Вольтарена - найопувати бабів:



   
Волька молодчага... Косить бабло з кацапів а вони башляють бабло за пустишку.  (tu)
якшо його хімія через лисину ше в їх мозок просочується - то він на нагороду державну заслуговує  :D
   
Дурко, ця інфа є відкритою і побачити її може кожен крім обісцяних алкашів. Тобі я можу лише по морді перечислити.

Ну накатил Вольфганг с утра 250...:)
   
І чого доєбались до Вольтера, питається? Ну нехай вже закомплексована писдота веселиться, вітчизняна і ковбасна. Але ж цілком притомні, наче, люди, беруть участь в цьому лайні. Тьху, бля.
теж подібна думка промайнула...
   
податки платиш, незакомплекосваний кацап? рамблэр ру  :facepalm1:
Нахер сходи, шістка обісцяна.
   
a шо, так тоже можно было?

Показати зображення...
свєт мой зєркальце, скажи  :weep:  :lol:
   
Нахер сходи, шістка обісцяна.

 :laugh:

рамблээээр руууу занервувався
   
свєт мой зєркальце, скажи  :weep:  :lol:

волька сидит крутит головой и думает - все люди - говно  :weep:

никто даже акумулятор не подарит
   
А шо за прикол з акумулятором?
   
:laugh:

рамблээээр руууу занервувався
підарас  нік
   
підарас  нік

------------------------------
И его нежный друг Фомочка. Трус и фуфлыжник. Слися со спора,дешевка. :fuck:
   
И его нежный друг Фомочка. Трус и фуфлыжник. Слися со спора,дешевка.
Шалом, старий баклан. Якраз я не злився. Готовий переказати штукарь довіреній особі хоч зараз. А ти готовий?
   
------------------------------
И его нежный друг Фомочка. Трус и фуфлыжник. Слися со спора,дешевка. :fuck:
бляха у вольтметра талант з усіма пересратися  :lol:
навіть з рідним, можна сказать, педрилячо-педрільним патріотом липецької фабрики, так сказать, братьєм по станку  :weep:
   
------------------------------
И его нежный друг Фомочка. Трус и фуфлыжник. Слися со спора,дешевка. :fuck:
+1

зібралися, панімаєш лі, ксенофоби  :lol:  :weep:
ругають продукцію  :weep:
   
Шалом, старий баклан. Якраз я не злився. Готовий переказати штукарь довіреній особі хоч зараз. А ти готовий?
===============================
Да. Ты про меня знаешь. Я хочу знать про тебя. Равные условия. Справедливые. Хули та штука? А может я РАСКАЮСЯ И ПАДУ В НОГИ? Скажу, ПРАСТИ О ВЕЛИКИЙ!  Дык надо ж на чем-то основываться? Не? А ты как п.едик кокетливый петляешь... вы с nikom Анальным не даром спелись. B-)
   
бляха у вольтметра талант з усіма пересратися  :lol:
навіть з рідним, можна сказать, педрилячо-педрільним патріотом липецької фабрики, так сказать, братьєм по станку  :weep:
===============================
Характер стал с годами скверным, Эльфик. Я еще за тебя не брался,детка.... B-)
   
Я еще за тебя не брался,детка.... B-)
мій дєтка тобі в ротяку не влізе, алкаш бліа  :dopovid:
   
Ксено принцесо-воїн, тьху бліа
   
Характер стал с годами скверным
А шо так?
Зазвичай з роками люди мудрішають, стають більш поблажливими до родичів, сусідів, спільноти й навіть ворогів.
Чи в тебе цюцюндрик не стоїть?  - наче ж маєш чарівні сироватки, сам же казав :-o
   
мій дєтка тобі в ротяку не влізе, алкаш бліа  :dopovid:
-----------------------------------------
 Та ти свій отросточек,мабуть ні в кого за все життя не встромляло. Бо тільки тут відробляєшь. У тебе хочь жінка є? Навряд. Коли б ти встигло? Мабуть на Оксану Марченко дрочиш...онаніст. А може ти того...як nik Анальний. Ну це... тільки с заду. Ні, ну може стоячи лише раком у компа. Бо ти тут практично всю добу сидиш. :D  X(  Куратора хочь в очі бачив,чи тільки "ВІДЧУВАВ"? X(
   
Мабуть на Оксану Марченко дрочиш...онаніст. А може ти того...як nik Анальний. Ну це... тільки с заду. Ні, ну може стоячи лише раком у компа.
Ох й фантазії у Вольтарена, шалунішка ))) :facepalm1:
А чому саме Марченко? :-o
   
А шо так?
Зазвичай з роками люди мудрішають, стають більш поблажливими до родичів, сусідів, спільноти й навіть ворогів.
Чи в тебе цюцюндрик не стоїть?  - наче ж маєш чарівні сироватки, сам же казав :-o
==============================
Завдяки чудесам сучасної медицини за мій цюцюндрик не хвилюйся. Він в мене сторчить вже 4 роки і буде сторчати ще й в гробу. Ти там свій 4 см., як люди кажуть, підтримуй. :fuck:
   
Завдяки чудесам сучасної медицини за мій цюцюндрик не хвилюйся. Він в мене сторчить вже 4 роки і буде сторчати ще й в гробу.
то фулі в тебе тоді характер скверний? ))
   
-----------------------------------------
 Та ти свій отросточек,мабуть ні в кого за все життя не встромляло. Бо тільки тут відробляєшь. У тебе хочь жінка є? Навряд. Коли б ти встигло? Мабуть на Оксану Марченко дрочиш...онаніст. А може ти того...як nik Анальний. Ну це... тільки с заду. Ні, ну може стоячи лише раком у компа. Бо ти тут практично всю добу сидиш. :D  X(  Куратора хочь в очі бачив,чи тільки "ВІДЧУВАВ"? X(
от пітор. :D
і шутки теж піторські  :laugh:
   
Ох й фантазії у Вольтарена, шалунішка ))) :facepalm1:
А чому саме Марченко? :-o
===========================
Так це ж дружина його хвюрера! Ідеял,пля! B-)
   
Ти там свій 4 см., як люди кажуть, підтримуй. :fuck:
гхм...
хтось ще звернув увагу шо вольтметр зациклений на розмірах фуїв?  :-o
Вольтметр, а шотакоє?  8-)
   
вольтметр зациклений
Наче більше він зациклений на аналі й сраках :gigi:
В принципі майже як наш Редіс-12, тількі той посмоктати прагне ))
   
Наче більше він зациклений на аналі й сраках :gigi:
і на цьому теж.
Три кита таксазать
   
то фулі в тебе тоді характер скверний? ))
===========================
Дістали тупорилі холопи та ліваки. Обрали гівно,таке ж як і вони. Тут Ковід. Нікуди поїхати. Крим окупований, за корндон не пускають.  Чому радіти? Тільки працюю. Це рятує якось. А навкруги пі.дор на пі.дорі... Так чому б не бути трохи злим?
   
Дістали тупорилі холопи та ліваки. Обрали гівно,таке ж як і вони. Тут Ковід. Нікуди поїхати. Крим окупований, за корндон не пускають.  Чому радіти?
Радіти, шо ше живий й цюцюрник стоїть. B-)
"Пора ценить простые человеческие радости" (с)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія