Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Украиноязычное превосходство ведет к русскоязычному противостоянию и расколу народа Украины :S

Я на ФУПі відтоді, коли Ви навіть слова такого не знали.
:). читаю з 2004. навіть писав тоді. під іншим ніком.

воно нечитабельне
ну це саме Арестович каже, спонукаючи інших теж не читати. І не знати, як сам не знає. Бо сам же не читав. :).
І далі проводячи дискурс, що нічого путнього українською немає. Ну так роби путнє, роби укр. контент. На 50 роликів російською1 українською.
Звідки ж йому братись тому українському?
І усі посили до історії змиваються тим, що наявність РІ і РФ не заважала українським поетам і письменникам писати українською.
Для мене Стельмах і Тичина, що прославляли партію, усе одно представники української культури, а Булгаков і Гоголь - ні. Звиняйте уже.

Щодо Сковороди. Є в РФ хоч один йому пам'ятник? Там узагалі знають, що був такий?


Останнє редагування: 10 травня 2021 16:02:03 від candidate
   
:). читаю з 2004. навіть писав тоді. під іншим ніком.

ну це саме Арестович каже, спонукаючи інших теж не читати. І не знати, як сам не знає. Бо сам же не читав. :).
Ви знову демонструєте чи то неуважність читання, чи то небажання зрозуміти. Дублюю свій допис:
Завжди перевагу віддавав американським авторам, бо неможливо читати нечитабельне. Це до переважної більшості як українських, так й російських письменників відноситься (виключно моя особиста думка).
Необхідне я виділив. Кожен має право читати те, що йому більш до вподоби.

Цитувати
І далі проводячи дискурс, що нічого путнього українською немає. Ну так роби путнє, роби укр. контент. На 50 роликів російською1 українською.
Звідки ж йому братись тому українському?
І усі посили до історії змиваються тим, що наявність РІ і РФ не заважала українським поетам і письменникам писати українською.
А ось, наприклад, Сковороді заважала - видатний українець писав російською (і трохи латиною).

Цитувати
Для мене Стельмах і Тичина, що прославляли партію, усе одно представники української культури, а Булгаков і Гоголь - ні. Звиняйте уже.

Щодо Сковороди. Є в РФ хоч один йому пам'ятник? Там узагалі знають, що був такий?

А Ви в курсі, чому не знають? Мабуть, ні, бо читаєте щось зовсім не те ;)
До Жовтневої революції Сковорода вважався (мовою оригіналу) "русским философом". Також про нього писали як про "украинского философа". Але останнє пов'язано виключно з місцем його проживання і діяльності - "Слободско-Украинская губерния" (офіційна назва) або просто "Слободская Украина".
У 1918 році Сковороду було включено до ленінського "Плану монументальной пропаганды" й трохи згодом урядом РРФСР затверджено встановлення пам'ятника у Москві. Від ідеї відмовилися у рамках політики коренізації - партійна верхівка вирішила зробити з нього суто українського філософа, формуючи культовий образ "бродячего философа с котомкой, рьяного борца с царизмом".
   
Кожен має право читати те, що йому більш до вподоби.
ну, я згоден.
Але я про те що "рускокультурні" патріотичні інтелектуали шельмують усе українське нечитабельним і неконкуретноздатним .
І у Ваших постах проглядається те саме. Ну і "какая разніца" проблискує.
Втім, можливо, я справді неуважний, чи це мої "хворі хвантазії".
Але збоку така картинка вимальовується. З мого, звісно, я не зазіхаю на об'єктивність.


Останнє редагування: 10 травня 2021 18:53:40 від candidate
   
ну, я згоден.
Але я про те що "рускокультурні" патріотичні інтелектуали шельмують усе українське нечитабельним і неконкуретноздатним .
Це прояв "великорусского шовінізму". Але не треба переносити на всіх інших психічно-розумові проблеми невеликої купки.

Цитувати
І у Ваших постах проглядається те саме.
Це не у моїх постах проглядається, а у Вашій інтерпретації моїх постів.

Цитувати
Ну і "какая разніца" проблискує.
Втім, можливо, я справді неуважний, чи це мої "хворі хвантазії".
Але збоку така картинка вимальовується. З мого, звісно, я не зазіхаю на об'єктивність.
"Какая разница" - це дуже сфальшована уява щодо більшості нормальних людей, коли слова висмикнуто з контексту.
Ну, наприклад, яка різниця може бути якою мовою розмовляє Ваш співбесідник, якщо Ви добре розумієте обидві?..
   
Це не у моїх постах проглядається, а у Вашій інтерпретації моїх постів.
:). Ну, і мої пости були інтерпретовані як російська пропаганда, як уже на те пішло.

А щодо психічно-розумових  проблем, то не згоден.
Це просото бажання виправдати свою нездатність. Слобожанська українська Авакова, наприклад. І це не невелика купка, це значний відсоток населення України.

І назва гілки - тому підтвердження. Російськомовні не хочуть миритись з "прєвосходством" україномовних.
А в чому ж те прєвоскодство? І кого над ким?
А прєвосходство у тому, що російськомовним 40-50+ трохи тяжкувато з мовою. Принаймні я одразу викупаю рідна вона для людини чи ні.
В молодших російськомовних українців цієї проблеми нема. Вони говорять українською так, що відрізнити неможливо від вихованого в україномовній сім'ї.
Тому проблема справді є. Але якщо тенденція збережеться, то за років 10 ніякого прєвосходства не буде. І проблеми не буде.
   
Ну, наприклад, яка різниця може бути якою мовою розмовляє Ваш співбесідник, якщо Ви добре розумієте обидві?..
:laugh:  хе-хе. різниця є. Особливо коли ти говориш з людиною років 10 російською (бо вона його рідна), а тут він до тебе - українською. Безцінно. Повірте.
   
:). Ну, і мої пости були інтерпретовані як російська пропаганда, як уже на те пішло.

А щодо психічно-розумових  проблем, то не згоден.
Це просото бажання виправдати свою нездатність. Слобожанська українська Авакова, наприклад. І це не невелика купка, це значний відсоток населення України.

І назва гілки - тому підтвердження. Російськомовні не хочуть миритись з "прєвосходством" україномовних.
А в чому ж те прєвоскодство? І кого над ким?
А прєвосходство у тому, що російськомовним 40-50+ трохи тяжкувато з мовою. Принаймні я одразу викупаю рідна вона для людини чи ні.
Переважну більшість переробити вже неможливо - час для навчання пройшов. Тому треба у спокої залишити, а не вимагати української там, де у цьому немає потреби.

Цитувати
В молодших російськомовних українців цієї проблеми нема. Вони говорять українською так, що відрізнити неможливо від вихованого в україномовній сім'ї.
Насправді відрізнити у більшості випадків досить легко: нерідна мова майже правильна, літературна. Сленг приходить із часом, якщо пожити у відповідному середовищі.
Але головне навіть інше: вони все одно переважно продовжують спілкуватися російською, особливо у соцмережах і он-лайн іграх.

:laugh:  хе-хе. різниця є. Особливо коли ти говориш з людиною років 10 російською (бо вона його рідна), а тут він до тебе - українською. Безцінно. Повірте.
Виключно емоції - з раціональної точки зору передачі інформації нічого на краще не змінилося, скоріш навпаки.
   
Виключно емоції - з раціональної точки зору передачі інформації нічого на краще не змінилося, скоріш навпаки.

:). ну капець, броня 80 левел, не проб'єш. Але усе це я уже чув.



з 20 хв. можна усе передивитись. :). Таке враження, що під ніком skiff Арестович пише, або людина, що надивилась і сприймає цього чудака серйозно.
Один порохобот мені уже писав, що Арєстович поумнєй мєня будет. ну ок. нехай я і зараз буду дурнішим. :)
   
   
Кацапоязикість - основна ознака рагулізму
   
:). ну капець, броня 80 левел, не проб'єш. Але усе це я уже чув.

https://www.youtube.com/watch?v=BN4k7gHVGlE&t=37s
з 20 хв. можна усе передивитись. :). Таке враження, що під ніком skiff Арестович пише, або людина, що надивилась і сприймає цього чудака серйозно.
Один порохобот мені уже писав, що Арєстович поумнєй мєня будет. ну ок. нехай я і зараз буду дурнішим. :)

Я його чи не вперше подивився - можемо якось окремо обсудити, оскільки моєї фрази, яка Вам не сподобалася, це ніяк не стосується від слова "зовсім".
Зміна будь-якої рідної мови на будь-яку нерідну не може призвести до поліпшення загальної якості інформації, може змінитися кількість слів, щось додатися або щось віднятися, але у середньому якість підвищити неможливо.
А ось знизити якість - це елементарно: на нерідній мові, якої добре не знаєш, не вистачає слів й конструкцій для якісної передачі інформації.
Порівняйте дорослу людину та його/її у дитинстві чи навіть у підлітковому віці. Тоді, можливо, зрозумієте про що я писав.
   
Я його чи не вперше подивився - можемо якось окремо обсудити, оскільки моєї фрази, яка Вам не сподобалася, це ніяк не стосується від слова "зовсім".
Зміна будь-якої рідної мови на будь-яку нерідну не може призвести до поліпшення загальної якості інформації, може змінитися кількість слів, щось додатися або щось віднятися, але у середньому якість підвищити неможливо.
А ось знизити якість - це елементарно: на нерідній мові, якої добре не знаєш, не вистачає слів й конструкцій для якісної передачі інформації.
Порівняйте дорослу людину та його/її у дитинстві чи навіть у підлітковому віці. Тоді, можливо, зрозумієте про що я писав.
Первый раз смотрите? Да не ужь то?
Дорогой Вы мой русскоязычный украинец.
Вот я на русском сейчас, специально для Вас пишу, не писал больше года, можете проверить.
Ничего не изменилось? Ничего не почувствовали? Никаких эмоций? Только холодный расчет и передача информации?
 :laugh:
   
Первый раз смотрите? Да не ужь то?
Ну, не поняли на украинском, напишу на русском - "чуть ли не впервые".
Знать - знаю, но вот чтобы спецом его интервью смотреть - на фиг, у меня на это времени нет.

Цитувати
Дорогой Вы мой русскоязычный украинец.
Вот я на русском сейчас, специально для Вас пишу, не писал больше года, можете проверить.
Ничего не изменилось? Ничего не почувствовали? Никаких эмоций? Только холодный расчет и передача информации?
 :laugh:
Вы, наверное, не поверите, но мне по фиг. Вот написали бы на английском или польском, то создали бы некоторые сложности - я их хуже знаю, на немецком или чешском - еще сложнее, скорее всего, пришлось бы в словарь лезть. А русский или украинский - по фиг, я обоими свободно владею и чуть ли не ежедневно обоими пользуюсь.
   
Моя задача не радовать тупых ватных патриотов а работать на государство Украина ! Розумиетэ ризныцю горе патриоты ?

задача українського патріота  - не дати побудувати  вас  скацапленим  оце "государство Украина" яке не дає розвиватися українській Україні
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія