Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Порадьте, чи варто морочитися з електронними цигарками?

Оскільки я нині в інвалідному візку, постав ряд проблем з палінням цигарок:
Треба когось просити постійно, щоб купили.
Треба їхати на інвалідному візку на кухню, щоб покурити.
Треба примудритися закрити двері з кухні в кімнату, щоб димом не тягнуло.
Робити нема чого, тому палю набагато частіше.
Син старший сердиться, що квартира прокурена.
Попереду вибори райрад, і мені як члену комісіі спускатися на перекури з 2-го поверху буде просто нереально.

А мені ще три місяці затворницею у квартирі чи ТВК сидіти. Хто палив електронні цигарки - підкажіть, вони дійсно схожі на звичайні за смаком, варто переводити гроші, є якісь відмінності, яка марка краще, на скільки тоі рідини вистачає і що виходить по грошах на старті і щомісяця, хоча б орієнтовно.
   
Главное, не слушайте тех, кто скажет бросать курить вообще. Они дураки и ничего не понимают и вообще лезут с советами без спросу...
   
Не збираюся кидати, а я так вже мало не ангел безкрилий, треба ж мати хоч одну ваду :)
Мені три місяці протриматися неходячою.
   
тікай здому
   
Не збираюся кидати, а я так вже мало не ангел безкрилий, треба ж мати хоч одну ваду :)
Мені три місяці протриматися неходячою.
Зря, это шанс
   
схожі на звичайні за смаком
Схожі, зможеш собі підібрати  заправку за смаком та за кількістю нікотину  - від "0" до стану - "б'є в голову". Але все одно не всі їх можуть палити.
   
Не варто, факня повна. То те протікає, то те відходить з часом. То заряд не такий як тре. Та ну його.
   
Не збираюся кидати, а я так вже мало не ангел безкрилий, треба ж мати хоч одну ваду :)
Мені три місяці протриматися неходячою.

Ладно, раз уж сразу не послали к бениной маме, посоветую - восспользуйтесь этими 3 месяцами как раз чтобы бросить - все равно за куревом не пойдете. Не получится - и ладно!
Я бросил с помощью гриппа 16 лет назад, вы с помощью перелома - чем плохо?!
   
мля
а дитина мала

а ше націоналістка
пазор
   
Не збираюся кидати, а я так вже мало не ангел безкрилий, треба ж мати хоч одну ваду :)
Мені три місяці протриматися неходячою.

Почему?  :S Есть хороший повод.

 Почему бы не попробовать?  Тем более, ребёнок маленький в доме.
   
Оскільки я нині в інвалідному візку, постав ряд проблем з палінням цигарок:
Треба когось просити постійно, щоб купили.
Треба їхати на інвалідному візку на кухню, щоб покурити.
Треба примудритися закрити двері з кухні в кімнату, щоб димом не тягнуло.
Робити нема чого, тому палю набагато частіше.
Син старший сердиться, що квартира прокурена.
Попереду вибори райрад, і мені як члену комісіі спускатися на перекури з 2-го поверху буде просто нереально.

А мені ще три місяці затворницею у квартирі чи ТВК сидіти. Хто палив електронні цигарки - підкажіть, вони дійсно схожі на звичайні за смаком, варто переводити гроші, є якісь відмінності, яка марка краще, на скільки тоі рідини вистачає і що виходить по грошах на старті і щомісяця, хоча б орієнтовно.

Заменяет частично - всё равно потянет на обычную цыгарку. Но, плюс в том, что можно курить "не отходя от кассы" - оно не воняет и даже приятно пахнет. Найдутся долбни, которые всё равно будут трендеть, но это если визуально заметят - по запаху хрен прорубишь, что это никотин
   
Три одинаковых совета за минуту! :laugh:

Вия, это знак! :-)o

БРОСАЙ КУРИТЬ!
   
Ладно, раз уж сразу не послали к бениной маме, посоветую - восспользуйтесь этими 3 месяцами как раз чтобы бросить - все равно за куревом не пойдете. Не получится - и ладно!
Я бросил с помощью гриппа 16 лет назад, вы с помощью перелома - чем плохо?!

да не хочет она бросать. если бы хотела, то бросила бы без всякой муйни.
   
мля
а дитина мала

а ше націоналістка
пазор

+1
   
мне кажется, что попробовать стоит. Может вам и понравится

мужу купили электронную. Пока курить не бросил обычные, но дома курит меньше и электронную в основном.

   
Не-а. Не трать деньги
   
Замість гроші на памперси дитині то йдуть на цигарки, які тебe ж і вбивають.
За межею мого розуміння.
   
мне кажется, что попробовать стоит. Может вам и понравится

мужу купили электронную. Пока курить не бросил обычные, но дома курит меньше и электронную в основном.

Я в офисе курю, чтоб на улицу часто не бегать, чтобы обычную засмалить  :gigi:
   
Почему?  :S Есть хороший повод.

 Почему бы не попробовать?  Тем более, ребёнок маленький в доме.

Три тижні пролежала в лікарні прикута до ліжка. Встала і закурила. Не можу, бо й так на душі хріново, цигарки мене ніби втішають, психологічна звичка.
Дитина у чоловіковоі сестри в Хмельницькому.
   
Замість гроші на памперси дитині то йдуть на цигарки, які тебe ж і вбивають.
За межею мого розуміння.

Уколись пару раз каким-то опиатом для разнообразия - потом про памперсы будешь рассуждать. Никотин - это тоже наркота, только узаконенная
   
мне сейчас все эти рассуждения читать до того прикольно.. :lol:

раньше сам страдал, не знал, что делать и бросал 1000 раз... максимум на день.


сейчас могу одно сказать - все эти страсти-мордасти - всего лишь кокетничанье перед самим собой и другими. Если ты внутренне не хочешь бросить, то никакие девайсы и фарма не помогут... максимум будет перерыв, а потом под любым предлогом с облегчением закуришь и будешь снова жалиться на судьбу "вот если бы не..."

а если захочешь на самом деле, то бросишь просто и всё.
   
Оскільки я нині в інвалідному візку, постав ряд проблем з палінням цигарок:
Треба когось просити постійно, щоб купили.
Треба їхати на інвалідному візку на кухню, щоб покурити.
Треба примудритися закрити двері з кухні в кімнату, щоб димом не тягнуло.
Робити нема чого, тому палю набагато частіше.
Син старший сердиться, що квартира прокурена.
Попереду вибори райрад, і мені як члену комісіі спускатися на перекури з 2-го поверху буде просто нереально.

А мені ще три місяці затворницею у квартирі чи ТВК сидіти. Хто палив електронні цигарки - підкажіть, вони дійсно схожі на звичайні за смаком, варто переводити гроші, є якісь відмінності, яка марка краще, на скільки тоі рідини вистачає і що виходить по грошах на старті і щомісяця, хоча б орієнтовно.
Тільки вчора у нас по ТВ показували що може статися з палячами таких сигарок.Розрив батарейки і перед тобою вибух,як від вибухового пакету.теж показували характерні поранення-попадання кислоти в дихальні шляхи,розриви тканин і травми ока.А так як то США і ТУТнема регуляції у виробництві такихї пристроїв,то що говорити про всших випускників такої продукції.Тому май то на увазі.......це взагалі то абзац.маючи малу дитину,курити. :X Це є основне віє.а не електронні чи прості цигарки.Яка ти до лиха мати. :X
   
мне сейчас все эти рассуждения читать до того прикольно.. :lol:

раньше сам страдал, не знал, что делать и бросал 1000 раз... максимум на день.


сейчас могу одно сказать - все эти страсти-мордасти - всего лишь кокетничанье перед самим собой и другими. Если ты внутренне не хочешь бросить, то никакие девайсы и фарма не помогут... максимум будет перерыв, а потом под любым предлогом с облегчением закуришь и будешь снова жалиться на судьбу "вот если бы не..."

а если захочешь на самом деле, то бросишь просто и всё.
(tu)
   
Тільки вчора у нас по ТВ показували що може статися з палячами таких сигарок.Розрив батарейки і перед тобою вибух,як від вибухового пакету.теж показували характерні поранення-попадання кислоти в дихальні шляхи,розриви тканин і травми ока.А так як то США і ТУТнема регуляції у виробництві такихї пристроїв,то що говорити про всших випускників такої продукції.Тому май то на увазі.......це взагалі то абзац.маючи малу дитину,курити. :X Це є основне віє.а не електронні чи прості цигарки.Яка ти до лиха мати. :X

Вони ще й вибухають, от блін :(
А мати вже яка є - престаріла, хромонога і палю. Так сталося.
   
Я в офисе курю, чтоб на улицу часто не бегать, чтобы обычную засмалить  :gigi:

Тобто на смак електронні все однр не такі? А чим саме?
   
Вони ще й вибухають, от блін :(

мобіли теж вибухають. Які завгодно пристрої з літієвими батареями можуть вибухнути, під час зарядки батареї
подивись, скільки випадків з електромобілями
   
Не морочь голову, кури обычные как и курил. Электронные дороже стоят + бестолково совершенно. Как безалкогольное пиво :D

PS. Сам я не курю :)
   
пробовал...  два  дня продержался...  пока  не  забухал...  ;)
   
мобіли теж вибухають. Які завгодно пристрої з літієвими батареями можуть вибухнути, під час зарядки батареї
подивись, скільки випадків з електромобілями

То там ще в самій цигарці і батарейка, іі треба заряджати? Хоч током не бахне? :)
   
гы бросать курить в кресле это интересный эксперимент

я не в кресле бросил и 15 кг в плюс поймал

чревато--никотин ускоряет метаболизм
   
Пробуйте. В Вашем случае - это выход. А потом надоест, а к обычным вонючкам не захотите возвращаться. Так и бросите.
   
гы бросать курить в кресле это интересный эксперимент

я не в кресле бросил и 15 кг в плюс поймал

чревато--никотин ускоряет метаболизм

Я не збираюся кидати, я шукаю альтернативу нв 3 місяці.
Або електронну цигарку, абу жувачки з никотином Нікоретте.
Зараз в роздумах.
   
пробовал...  два  дня продержался...  пока  не  забухал...  ;)

Що такі огидні на смак?
   
То там ще в самій цигарці і батарейка, іі треба заряджати? Хоч током не бахне? :)

там USB порт для підзарядки
Та електронна цигарка - звичайний інгалятор за принципом роботи.
головне у тому інгаляторі - відтворити максимально схожі відчуття від звичайнох цигарки. Є такі пристрої, нібито непогано імітують, але не дуже дешеві
   
То там ще в самій цигарці і батарейка, іі треба заряджати? Хоч током не бахне? :)

от мобилки сильно   бахало..?
   
Вія, просто кидай. ну що ж таке... :( , ну накуа ви палите, дівки?
   
мне сейчас все эти рассуждения читать до того прикольно.. :lol:

раньше сам страдал, не знал, что делать и бросал 1000 раз... максимум на день.


сейчас могу одно сказать - все эти страсти-мордасти - всего лишь кокетничанье перед самим собой и другими. Если ты внутренне не хочешь бросить, то никакие девайсы и фарма не помогут... максимум будет перерыв, а потом под любым предлогом с облегчением закуришь и будешь снова жалиться на судьбу "вот если бы не..."

а если захочешь на самом деле, то бросишь просто и всё.

фигня
   
краще лузганням насіння чи смоктатими карамельками гаси поштовхи.
   
VIA!

Я одно хочу тобі сказати: нічого у цьому світі просто так не відбувається. І ногу ти пошкодила для того, щоб щось змінити, що не можеш зробити при нормальному здоровью. Не змінеш зараз - буде тобі ще привід прийти до цього, але вже набагато важчий. Не впирайся подіям, вони не просто так йдуть одна за другою...
   
Що такі огидні на смак?

та не...  курить  приятно,  несколько  разных   фильтров  было...  но   все  равно  шото  не  то... типа  как  с  резиновой  женщиной... :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія