Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Автомобільна суперечка.

Re: Автомобільна суперечка.

Потрібно включати правий поворот, якщо рухаєшся прямо, тому, що з'їзжаєш з головної.
:facepalm:
мар, ти?
прямо - правий поворотник.
наліво - ніякого.
а якщо праворуч, то який вмикати?
   
Re: Автомобільна суперечка.

Ти чого розпетушився? Хто тобі дозволив кукарєкати?
мовчи вже зі своїми курячими яйцями ;)  :laugh:
   
Re: Автомобільна суперечка.

якщо ти вмикаєш правий поворот, а збираєшся виїхати з перехрестя наліво, то довбень саме ти
довбень тут гоша з Харкова і ті, хто вмикають лівий поворот
   
Re: Автомобільна суперечка.

Ті хто з права мають вас пропустити, тому, що ви на головній.
на головній ви тільки на кільці. 100% він знає. перелогінся, маре-португале )))
   
Re: Автомобільна суперечка.

я бы включил
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

мовчи вже зі своїми курячими яйцями ;)  :laugh:


Не петухайся.
   
Re: Автомобільна суперечка.

на головній ви тільки на кільці. 100% він знає. перелогінся, маре-португале )))
:facepalm1: ти взагалі розумієш про що тут мова?
   
Re: Автомобільна суперечка.

Купив права і маю багато років практики. В місяць наїзжаю до 12 тис. км.

Ти везучий , Саша...
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

:facepalm:
мар, ти?
прямо - правий поворотник.
наліво - ніякого.
а якщо праворуч, то який вмикати?


У Гоші повільно поїхав дах. Нехай щастить!
   
Re: Автомобільна суперечка.

довбень тут гоша з Харкова і ті, хто вмикають лівий поворот
для тупих. чим відрізняється перехрестя з  кільцевим рухом від звичайного. формою.
а показувати куди ти збираєшся їхати - як на звичайному перехресті. тому що на кільці можна рухатись в два ряди. і інші водії мають знати твої наміри. куди саме ти зібрався їхати.
якщо ти вмикаєш правий поворотник ще до кільця, то ти повинен повернути праворуч на першому виїзді з нього.
кому я це розказую?  :D
якщо є намір продовжити рух прямо, то вмикаєш правий поворотник при виїзді з кільця. якщо повертаєш ліворуч, то вмикаєш лівий поворотник до кільця.  а потім правий поворотник перед виїздом з кільця.

люди, не паліться, що купили посвідчення  :laugh:


Останнє редагування: 28 травня 2020 22:01:32 від Гоша
   
Re: Автомобільна суперечка.
OS

Адепти не вмикати повортник, як ви покажете зустрічному камазу, що ви повертаєте? На знак будете показувати, чи на розмітку?
   
Re: Автомобільна суперечка.
OS

то вмикаєш лівий поворотник доо кільця.
не загоняйся, на в'їзди на коло нічого показувати не треба
   
Re: Автомобільна суперечка.

Адепти не вмикати повортник, як ви покажете зустрічному камазу, що ви повертаєте? На знак будете показувати, чи на розмітку?

 
 (tu)
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

Зустрічний камаз з другорядної повинен почекати, поки проїдуть по головній. Можете що небудь йому показати, за бажанням.
   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

не загоняйся, на в'їзди на коло нічого показувати не треба


Французи перед кільцем показують лівий поворот, хоч і зразу в перший з*їзд з*їзжають з нього,вже з правим поворотом.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Між нами пацанами виникла суперечка
Показати зображення...
Я їду по головній дорозі
Чи повинен я подавати сигнал повороту, продовжуючи їхати головною дорогою (вліво)?
Я кажу: не треба, бо не я повертаю, а головна дорога. Якщо їдучи по дорозі, кожний поворот дороги супроводжувати сигналом?
Він: треба включати сигнал повороту
Хто правий?

 :weep: Конечно нужно,че за дебильный вопрос.Никто же не знает куда вы едете,прямо или налево.А главная дорога актуально только для приоритета.

   
Re: Автомобільна суперечка.
mar

:weep: Конечно нужно,че за дебильный вопрос.Никто же не знает куда вы едете,прямо или налево.А главная дорога актуально только для приоритета.


Але який сенс в тому,що він буде блимати?.Той, хто зліва ,його пропускає. Той, хто на другорядній, теж. Так навіщо вимагати блимання від нього?
   
Re: Автомобільна суперечка.

Адепти не вмикати повортник, як ви покажете зустрічному камазу, що ви повертаєте? На знак будете показувати, чи на розмітку?
він повинен пропустити (с) адепт, я на головній.
а чи зможе він це освідомити під крапильницею в кращому випадку - хз
   
Re: Автомобільна суперечка.

Т образный перекресток.

Главная дорога уходет на лево, второстипенная прямо.
Для ухода по прямой показывается правый поворотник, а на лево без знака поворота.
Три суда выиграно.
Всем чмоки в этом чате. Учите ПДД детки.

Всё верно. По главной следуешь, не обязан включать поворот. Уходишь с главной включаешь.
   
Re: Автомобільна суперечка.

не загоняйся, на в'їзди на коло нічого показувати не треба
так, в ПДР це не прописано.
але дві автівки заїхали на коло. і автівка, що ліворуч, на внутрішньому колі, бачить, що я не повертаю праворуч, не їду прямо, а повертаю ліворуч. і вона завчасно буде мене пропускати.
цьому навчають на курсах водіїв.
хто не вчився -той цього не знає.
ще один спалився ;)
   
Re: Автомобільна суперечка.
OS

він повинен пропустити (с) адепт, я на головній.
а чи зможе він це освідомити під крапильницею в кращому випадку - хз
три виграних суду (с)
   
Re: Автомобільна суперечка.

Але який сенс в тому,що він буде блимати?.Той, хто зліва ,його пропускає. Той, хто на другорядній, теж. Так навіщо вимагати блимання від нього?
тобі про сенс писали тричі. не дійшло?  :D
   
Re: Автомобільна суперечка.

Всё верно. По главной следуешь, не обязан включать поворот. Уходишь с главной включаешь.
це п'ятий?
ПДР читав?
який пункт?
   
Re: Автомобільна суперечка.

три виграних суду (с)
дивно, що він живий. Камазу, на щастя, не було.
   
Re: Автомобільна суперечка.

а чи зможе він це освідомити під крапильницею в кращому випадку - хз

Якщо у нього трак 30 тонн, навiть на 60 км/год
А у тебе лехус понтовний….. I йому по головнiй праворуч, а ти не позначив поворот, та не вписався?
Хто буде пiд крапельницею???
   
Re: Автомобільна суперечка.

Якщо у нього трак 30 тонн, навiть на 60 км/год
А у тебе лехус понтовний….. I йому по головнiй праворуч, а ти не позначив поворот, та не вписався?
Хто буде пiд крапельницею???
нічого не зрозумів. можна конкретніше стосовно картинки ТС?
   
Re: Автомобільна суперечка.

нічого не зрозумів. можна конкретніше стосовно картинки ТС?

Можна.

Йде зустрiчна вантажiвка (трак з причепом) по головнiй.
Баче довбня що не ввiмкнув поворот. Подумав що той прямо.
Бере трохи лiворуч  щоб вписатися, а тут олень теж йде лiворуч.
Срака трака зносить оленя нах зi шляху, бо не очiкував нiхто  що те падло повертатиме.

Останнє редагування: 28 травня 2020 22:38:04 від CADiLO
   
Re: Автомобільна суперечка.

це п'ятий?
ПДР читав?
який пункт?

Я не знаю як зараз у нас у ПДР. В 2003 здава на права. Але в Нимечини як и в бильшости ЕС стран так. Также что касается кольца. Поворот включается только при выезде с круга. Перед вьездом в круг не включается. Если взади будут ехать полицаи могут и остановить
   
Re: Автомобільна суперечка.

Можна.

Йде зустрiчна вантажiвка (трак з причепом) по головнiй.
Баче довбня що не ввiмкнув поворот. Подумав що той прямо.
Бере трохи лiворуч  щоб вписатися, а тут олень теж йде лiворуч.
Срака трака зносить оленя нах зi шляху, бо не очiкував нiхто  що те падло повертатиме.


У вас права есть вообще? Такое нести?
   
Re: Автомобільна суперечка.

Поворот включается только при выезде с круга. Перед вьездом в круг не включается.

Да - я в Риге это усвоил. Товарища водители пропустили но посигналили (у нас тогда круг еще не был главной), а потом догнали полицаи.
Не оштрафовали, но красиво на бумажке нарисовали и объяснили. Номера у нас тогда UA были.
   
Re: Автомобільна суперечка.

У вас права есть вообще? Такое нести?

Тебе реальное видео кинуть когда фура "оленя" без поворотника сносит?
В Днепре, в районе Кайдакского моста часто долбни под фуру попадают из-за подобной ситуации.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Можна.

Йде зустрiчна вантажiвка (трак з причепом) по головнiй.
Баче довбня що не ввiмкнув поворот. Подумав що той прямо.
Бере трохи лiворуч  щоб вписатися, а тут олень теж йде лiворуч.
Срака трака зносить оленя нах зi шляху, бо не очiкував нiхто  що те падло повертатиме.
друже. назустріч трак не їде по головній. він тільки потрапить на неї на перехресті. там головна відносно ТС повертає ліворуч.
але, наскількм я зрозумів, питання в тому, що той трак не бачить поворотника, тому що ТС його не увімкнув, і думає, що ТС їде прямо, не змінюючм напрямок руху. Згідно ПДР він продовжує рух прямо. Але через дебілізм ТС, який не увімкнув поворотник, зніс йому голову.
хто винний? ТС, який порушив ПДР та ввів в оману інших учасників руху.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Я не знаю як зараз у нас у ПДР.
наразі у вас - це в литуарнії
   
Re: Автомобільна суперечка.

друже. назустріч трак не їде по головній. він тільки потрапить на неї на перехресті. там головна відносно ТС повертає ліворуч.

Згiдно  того що у ТС, там  двустороннiй рух.
Тому зустрiчна фура, на головнiй, таки на поворотi праворуч не повинна  пропускати, але змiститься щоб вписатися.
Та водiй фури не бачить що ТС повертати зiбрався - той же не блимка поворотом. Тому срака  фури буде на зустрiчнiй смузi. Й ТС впишеться в фуру аж як янгол.
Чи може намалювати?


Останнє редагування: 28 травня 2020 22:55:01 від CADiLO
   
Re: Автомобільна суперечка.

Да - я в Риге это усвоил. Товарища водители пропустили но посигналили (у нас тогда круг еще не был главной), а потом догнали полицаи.
Не оштрафовали, но красиво на бумажке нарисовали и объяснили. Номера у нас тогда UA были.

дивно, в англії при в'їзді на кільце не включається тільки коли їдеш прямо, в інших випадках треба подавати сигнал:

Before entering a roundabout you must indicate if you are intending to exit left or right (if going straight ahead, don't indicate on entry). You must give way to all traffic that will cross your path from your right as you enter the roundabout.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Між нами пацанами виникла суперечка
Показати зображення...
Я їду по головній дорозі
Чи повинен я подавати сигнал повороту, продовжуючи їхати головною дорогою (вліво)?
Я кажу: не треба, бо не я повертаю, а головна дорога. Якщо їдучи по дорозі, кожний поворот дороги супроводжувати сигналом?
Він: треба включати сигнал повороту
Хто правий?
Якщо ти ідеш по головній,а вона пітляє, то НЕМА В ТЕБЕ ЗМІНИ НАПРЯМКУ РУХУ! Бо якщо в тебе головна воно на другорядній,хочь всрися,а повинен тебе пропустити. Тобто ти поворот не показуєш...але я час від часу показую,бо народ ТУПИЙ,особливо ЗЕлень.
Жесть какая. :facepalm:
Ваша ошибка в том, что дорога на картинке не "петляет", а это перекресток и выполняется маневр "поворот".



короче 73% покажет поворот, 24% не покажет  :laugh:
:D  (tu)
   
Re: Автомобільна суперечка.

Але який сенс в тому,що він буде блимати?.Той, хто зліва ,його пропускає. Той, хто на другорядній, теж. Так навіщо вимагати блимання від нього?

Чтобы другие знали куда он собрался двигаться и,с одной стороны, не дергались если надо устyпить;а с другой не устраивали заторов если не надо.


Во многих европейских странах, Голландии например, полиция может вас оштрафовать за "антисоциальное вождение".Это как раз такой случай.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Згiдно  того що у ТС, там  двустороннiй рух.
Тому зустрiчна фура, на головнiй, таки на поворотi праворуч не повинна  пропускати, але змiститься щоб вписатися.
Та водiй фури не бачить що ТС повертати зiбрався - той же не блимка поворотом. Тому срака  фури буде на зустрiчнiй смузi. Й ТС впишеться в фуру аж як янгол.
Чи може намалювати?
не треба. основна теза - ТС повинен увімкнути поворотник для здійснення маневру згідно ПДР.
   
Re: Автомобільна суперечка.

Во многих европейских странах, Голландии например, полиция может вас оштрафовать за "антисоциальное вождение".Это как раз такой случай.

ТС надо в Тайвань - (сорри перед этим написал Гонконг - эта хрень в Тайване). Там $100 штрафа, просто "за немотивированную смену рядности движения".
На наших оленях там за неделю бюджет острова можно заработать.
   
Re: Автомобільна суперечка.

дивно, в англії при в'їзді на кільце не включається тільки коли їдеш прямо, в інших випадках треба подавати сигнал:

Before entering a roundabout you must indicate if you are intending to exit left or right (if going straight ahead, don't indicate on entry). You must give way to all traffic that will cross your path from your right as you enter the roundabout.
у нас в ПДР таке не прописано, але інструктори навчають такому. тобто, ніби проїжджаєш звичайне перехрестя. але перед виїздом з нього вмикаєш правмй поворотник
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія