Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бубочки знайшли "крайнього" в пожежі в Одеському коледжі економіки. :X

Олена Добровольська
3 hrs ·

Було двадцять хвилин на другу ночі, я писала цей пост і мене бомбило. У мене просто серце розривається на частини від усвідомлення того що зараз відбувається з моїм товаришем і однодумцем. Мені важко підбирати влучні слова, це такий стан, коли навіть дихалку перекриває.

Ви всі мабуть пам'ятаєте про пожежу, яка сталася в центрі Одеси в коледжі, де згоріли люди. На цій трагедії не попіарився лише лінивий.

Багато хто сотрясав повітря, вимагаючи справедливості. Щось там арахамія кукарєкав в коментарях про створення ТСК коли його тегали, але потім ввімкнув мороз і злився в ментальний унітаз (власне там йому і місце).
І ось вам справедливість, така, як її бачать редиска, що мають повноваження вирішувати кому жити, а кому сидіти за зробленим з гівна і палок обвинуваченням.

Андрій Хаєцький (письменник, поет, громадський діяч, якого поважають порядні люди) 4 листопада повідомив керівництво закладу про те що звільнятиметься за станом здоров'я. У Андрія хворе серце, він переніс операцію (це реально випадок, коли перебування за ґратами може бути смертельним). Прийняв рішення, передав всі справи і звільнився 18 листопада, сама пожежа сталася на початку грудня.
Є інформація про те, що через посередників вимагали гроші за призначення судом запобіжної міри у вигляді домашнього арешту. Але оскільки у хабарі було відмовлено, суддя вліпив Хаєцькому утримання під вартою на два місяці без права внесення застави.

Всі деталі цього конченого дніща у дописі Лена Ротарі за посиланням:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220761517735233&id=1456174872

Іноді і мене, як багатьох, точить зневіра, немов холодний цвях хтось забиває в хребет. А потім в якийсь момент переважає гнів. Гнів плекає і не дає розсіятись атомами, бо комусь в цей момент зараз гірше за мене. Гірше хворому другу, якого знайшли крайнім (ну тому що всі інші, хто мав би фігурувати в матеріалах справи, якимось чином змогли уникнути відповідальності) бо комусь дуже сильно хочеться закрити по бистрячку резонансне кримінальне провадження. Гірше Антоненко, Кузьменко і Дугарь, яким вирвали з життя невизначений термін, оббрехали і облили брудом.
Лише тому що дрібні кончені підермоти хочуть жерти і влади. І жонглювати долями. Хай вас поглине народжене вами пекло, як же я вас всіх ненавиджу.

В будь-якому разі я буду підтримувати Андрія.

P.S. якщо хтось посміє прийти сюди і написати що всьо ні так однозначно, одразу в бан і прокляну.

P.S. зазвичай в кінці таких постів стало модно писати слово "сумно". Ніт бля, мені не сумно, мене розриває від злості, я хочу щоб всі, хто творить всю цю херню, відчули все це на власній шкурі.

 :X
   
Лена Ротарі is with Julia Tokaeva and Андрій Хаєцький.

16 hrs ·
Правда всегда слабая, а за справедливость тебе назовут цену. К сожалению, мы живем в стране, где не работают законы. Если у тебя есть все доказательства невиновности, но нет денег, то из тебя сделают виновного. Потому что при расследовании громкого дела кому-то нужно любой ценой удержаться в кресле и отрапортовать об удачном раскрытии.

Так случилось и с трагедией в Одесском колледже экономики и права. Директору и завхозу (ответственной за пожарную безопасность) предъявили обвинение в халатности. ХАЛАТНОСТЬ, понимаете?

Заведующей отделением, в кабинете которой, по мнению следствия, началось возгорание, — нарушение правил пожарной безопасности. Такую же статью дали и бывшему заместителю директора, его единственного отправили в СИЗО. При этом пресс-служба Прокуратуры Одесской области дала заведомо неправдивую информацию.

Итак, 4 ноября, он предупредил руководство колледжа, что увольняется по состоянию здоровья. Все, кто знаком с Андреем давно, знают, что у него была операция на сердце. Он по закону отрабатывает две недели, и 18.11 вышел приказ о его увольнении.

Благодаря тому, что он передавал дела Соловей, на руках осталась его посадова, где указано, что он не являлся ответственным за пожарную безопасность, но указано, что он должен был организовать процесс обучения ответственных лиц. Ответственными за пожарную безопасность в колледже были Коваль О. П и здания на Троицкой — Фомич Т. Г., о чем свидетельствуют транзакции оплаты за их обучение. Последнее было в сентябре 2019 года. Кстати, на заседании судья под аудиозапись сказал: он в курсе, что ответственным за пожарную безопасность на Троицкой является Фомич Т. Г.

В материалах дела Коваля, как ответственного, назвали все преподаватели. Как вы думаете, Коваля хоть как-то привлекли? Нет, конечно. Отсутствует в деле и пожарный инспектор, который в 2017 году дал директору заключение о том, что здание отвечает нормам противопожарной безопасности. Именно эти документы изъяли в ГСЧС в декабре 2019-го, а пожарный инспектор до сих пор работает и по такому же принципу проверяет Политех. Эти материалы дела есть в заводском суде, который рассматривает дело Федорчака. Как вы думаете прокуратура их изъяла? Нет.

И да, распорядителем средств в колледже была только директор. Только она могла решать вопросы по приобретению того или иного. С ее стороны действительно было письмо в Министерство образования по поводу закупки противопожарной системы и ремонта в здании. Это было в 2017 году, и тогда министерство спустило это на ОГА, а облгосадминистрация ответила, что не является балансодержателем здания колледжа.

Дальше — по якобы розыску. Эту информацию очень легко проверить на сайте, который обновляется ежедневно и хранит все данные. Попробуйте здесь найти Хаецкого Андрея Ивановича. https://wanted.mvs.gov.ua/searchperson/ Его просто не могли ввести в розыск, потому что все это время Андрей официально работал, и не просто официально, а в госструктуре. Об этом знали все друзья и справка с места работы, и характеристика есть. Проверить это было совсем нетрудно, но этого никто не делал, потому что они просто не знали, за какие уши можно его притянуть к этому делу.

Я могу лишь предполагать, что первые фигуранты дела, учитывая связи некоторых, смогли просто «решить вопрос» и нужно было срочно найти того, на кого повесят. Как видим стрелочника нашли и на него все повесили.

4 декабря 2019 года в Одессе была самая страшная трагедия. Нам всем хотелось понять, кто же виноват в этом. Только наказание ради наказания — это такое же преступление, но в нашей стране законы не работают.

   
Ніт бля, мені не сумно, мене розриває від злості, я хочу щоб всі, хто творить всю цю херню, відчули все це на власній шкурі.
Ніхто не заважає це здійснити, взяти правосуддя в свої руки.
Чи таки "сумно"?
   
Ніхто не заважає це здійснити, взяти правосуддя в свої руки.
Як саме?
   
    Українцям не доступна справедливість у діяльності як судових органів, так і правоохоронних. Право сильного, насильство і свавілля над слабим.
   
    Українцям не доступна справедливість у діяльності як судових органів, так і правоохоронних. Право сильного, насильство і свавілля над слабим.
Дзуськи.  :X
   
Як саме?
Згідно до Конституції.
Де вказано, що права реалізуються державними органами, або особисто.
   
Згідно до Конституції.
Де вказано, що права реалізуються державними органами, або особисто.

Як конкретно?
   
Я что то нифига не понял. Как так поет, дияч после операции и т.п. может быть виноватым?
Как это всё достало уже. Без документов нечего обсуждать. Может он где то подпись поставил не глядя - вот и прилетело ему.
   
   
https://twitter.com/view/status/1265359852832002052

Если я правильно понимаю вы сейчас вдохновенно нахваливаете блестяще проведенные реформы МВД, прокуратуры и судей под предводительством одной свиньи которая самоотверженно занималась реформами ПЯТЬ лет!!!

Не???

«Где тебе, плядь, ещё реформ не хватает?»
   
Если я правильно понимаю вы сейчас вдохновенно нахваливаете блестяще проведенные реформы МВД, прокуратуры и судей под предводительством одной свиньи которая самоотверженно занималась реформами ПЯТЬ лет!!!

Не???

«Где тебе, плядь, ещё реформ не хватает?»
Ви неправильно розумієте, в силу Вашої інтелектуальної обмеженості.
   
Зоя Казанжи

Адвокати доводять в судовому засіданні доцільність зміни запобіжного заходу для Андрій Хаєцький. Коли стало відомо, що Андрій зі свідка став підозрюваним, він,  разом з адвокаткою, добровільно і без повісток з‘явились до слідчого. Більше того, 22 вересня, коли суд обирав запобіжний захід - затримання без права застави, Андрій разом з адвокаткою прийшов до суду. Розуміючи, що суд може прийняти рішення, пов‘язане з позбавленням волі.

Прокурор в суді стверджує, що Андрій не має стійких зв‘язків в Україні, і може поїхати за кордон, де, на думку прокурора, такі зв‘язки (!) у Хаєцького є.

Андрій виїжджав за кордон, лікувався. Нагадаю, у Андрія стоїть митральний клапан серця і він є пожиттєвим інвалідом 3 групи. Виїжджав і повертайся.

Прокурор розповідає, що Андрій не приходив до слідчого. Захист аргументує: він був свідком по справі. І не був обмежений у праві вільного пересування. За цей час, коли Андрій був свідком, його не викликали до суду.

Лише в травні його статус було змінено. Після зміни статусу, Андрій зразу прибув до слідчого і до суду.

Виступає прокурор. Категорично проти зміни запобіжного заходу для Андрія. Каже, що він був відповідальним за протипожежну безпеку. Цитує закон - загальні положення. В сенсі, що керівники і заступники несуть відповідальність за безпеку. Ігнорує зауваження, що на час пожежі Андрій вже кілька тижнів не працював. Цитує наказ по коледжу директора, про позапланову перевірку - увага! - ГУРТОЖИТКУ- яку було покладено на Хаєцького. Далі каже про додані матеріали, де є такий же наказ і по коледжу.

Цікаво з наказами. Кажуть, що оригіналів наказів немає - документи згоріли. Начебто слідство керувалось документами, які були роздруковані з флешки і не мали відповідних підписів.

Прокурор продовжує, що в матеріалами є акт, підписаний Хаєцьким, який свідчить про те, що всі приміщення готові до початку навчального року і не мають недоліків. Каже, що Андрій відповідав за протипожежні навчання.

Нагадаю, що сторона захисту стверджує, що такі навчання проводились і за них було сплачено. Останній раз - вересень 2019 року. І саме організація такого навчання була в посадових обов‘язках.

Питання до прокурора з боку захисту. Питають, звідки ці документи, які цитував прокурор? Прокурор каже, що все є, але номери не вказує, про підписи не говорить. Захист говорить про те, що суд має проєкти наказів - роздруковані і мають напис: копія вірна. І підпис Коваля. Якраз того, про кого свідки кажуть, як про відповідального за протипожежну безпеку.

Захист питає про дату затвердження посадової інструкції. Прокурор називає 2015 рік. Захист каже: Хаєцький був прийнятий на роботу в 2016 року.

Суддя запитує, коли було вручено повідомлені про підозру. Прокурор відповідає, що 13 травня повідомлення було вручено мамі Андрія.

Прокурор каже, що виник ризик переховування Андрія від слідства. Тому що 4 грудня, в день пожежі, коли проводились слідчі дії, Андрій поїхав на лікування. Прокурор каже: це не говорить про те, що він переховується. Але, стверджує, що захисниця Андрія повідомила слідство, що він перебуває за кордоном і зобов’язується у найкоротший термін з’явитися. 11 грудня Андрій повернувся. Прокурор: логічно. Але в подальшому Хаєцький не з’являвся до слідчого. Захисниця каже, що не було вручено Хаєцькому повістки. Прокурор: він змінив номер телефону. Все це разом, за словами прокурора, свідчить про небажання Хаєцького спілкуватися. Також прокурор каже, що Андрій поїхав ще раз за кордон 14 берещня і повернувся 29 березня. Прокурор каже, що немає бази, де вона могла б подивитися, де працює Хаєцький. Тому вони не могли його знайти.

Далі буде.
   
Відпустили на поруки.
   
Не наказывают кого то- пллохо, наказывают- тоже плохо. Если у человека была должность связанная с с противопожарной ответств. и он ставил свои подписи под соответств.документ ами- то чего вы ожидаете. Если вы суперхороший человек но один из ваших подчненных сломает шею на работе, а вы забудете его утром проинструктировать по ТБ и заставить расписаться в журнале- будете сидеть. Издержки должности.. Вы за это повышенный оклад получаете. Работайте сторожем или дворником- так спокойнее
   
Не наказывают кого то- пллохо, наказывают- тоже плохо. Если у человека была должность связанная с с противопожарной ответств. и он ставил свои подписи под соответств.документ ами- то чего вы ожидаете. Если вы суперхороший человек но один из ваших подчненных сломает шею на работе, а вы забудете его утром проинструктировать по ТБ и заставить расписаться в журнале- будете сидеть. Издержки должности.. Вы за это повышенный оклад получаете. Работайте сторожем или дворником- так спокойнее
Ідіот? Пох. всі журнали і підписи. Якщо Хаєцький звільнився 18 листопада, а пожежа сталась в 4 грудня, то при чому тут він взагалі. За дві неділі директор коледжу повинен був призначити нового відповідального за пожежну безпеку. І вже новий відповідальний повинен відповідати за стан пожежної безпеки. Або директор.
Роздруківка документів з флешки повна дурня. Я зміню в компі системний час і документ буде створений ще за часів царя Гороха. Прокуророві 100 % заплатили.
   
Не наказывают кого то- пллохо, наказывают- тоже плохо.
Ти б хотів стрілочником бути?
   
Начальник полиции Одесской области Олег Бех назвал причину смертоносного пожара в одном из колледжей Одессы. Его слова передает РБК-Украина.

По его данным, следствие пришло к выводу, что возгорание стало результатом неисправности электропроводки или бытовых электроприборов. Кроме того, было установлено, что пожар начался в одном из кабинетов на третьем этаже шестиэтажного здания.


За электропроводку отвечает главный энергетик.
За кабинет зав кабинетом.

А ответсвенный по ТБ. тут каким боком?

   
А ответсвенный по ТБ. тут каким боком?
Шукають стрілочника.
   
   
https://twitter.com/view/status/1265932264451592192
Ну раз в вышиванке то пиши пропало. Явный признак.
   
Ідіот? Пох. всі журнали і підписи. Якщо Хаєцький звільнився 18 листопада, а пожежа сталась в 4 грудня, то при чому тут він взагалі. За дві неділі директор коледжу повинен був призначити нового відповідального за пожежну безпеку. І вже новий відповідальний повинен відповідати за стан пожежної безпеки. Або директор.
Роздруківка документів з флешки повна дурня. Я зміню в компі системний час і документ буде створений ще за часів царя Гороха. Прокуророві 100 % заплатили.
Без документов уже решение вынесли. Может подпись на акте приемки электропроводки или пожарной сигнализации. Там множество вариантов. И увольнение не индульгенция от нарушения.
   
Без документов уже решение вынесли. Может подпись на акте приемки электропроводки или пожарной сигнализации. Там множество вариантов. И увольнение не индульгенция от нарушения.
Це у вас на Росії так - призначають "винних" довільно. В Україні так не піде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія