Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А що як Порошенко агент хуйла?

А що як Порошенко агент хуйла?

Бо щось складується таке враження що цей поц діє в інтересах хуйла.
Перше що кажуть, що він підняв армію. Добре, тоді покажіть хоч одну перемогу цієї армії.
Мені ось здається що він робить все, щоб наші бійці не виграли жодного бою.
А почалося все тоді, коли він влаштував бійню в Іловайську.
Замість того, щоб взяти на себе відповідальність і діяти рішуче, це мурло побігло домовлятися до хуйла про коридор.
І це треба було бути настільки обдарованим, щоб дати наказ віходити бійцям по пристрілному артилерією шляху.
Інший рішучий воєначальник, розробляв би план прориву, віддав би наказ прориватися, на крайняк здаватися дрібними групами в безвіхідній ситуації.
Або ось кажуть ніхто не знав що хуйло нападе. Ну це взагалі звиздець.
Загнати купу солдат в кишку вздовж кордону і не прогнозувати варіант що хуйло то може все розстріляти градами зі своєї териториії?  ;o
Це або легковажністьяка яка межує з дурістю, або  взагалі дії в інтересах ворога.  Тому...
Я бачу дії, які дозволили хуйлу досягти своїх цілей без відкритого втручання.
Я бачу дії, які допомогли уникнути  хуйлу жорстких санкцій.
Я бачу дії, які направлені щоб не була створена дійсно боєздатна армія, яка перемагає.
Я бачу дії, які перешкоджали щоб нашій армії було надано сучасне озброєння, бо озброєння надають армії яка воює і яка перемагає, а не агентам хуйла.
Ну і якщо на питання глянути з цього ракурсу, то дуже багато подій мають свою певну логіку.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

А почалося все тоді, коли він влаштував бійню в Іловайську.
Дальше можно не читать  :facepalm:
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

та все ,вже петро не буде керувати
за кого пропонуєте голосувати -аби не агентом був й все робив,як слід?
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

та все ,вже петро не буде керувати
за кого пропонуєте голосувати -аби не агентом був й все робив,як слід?
Не спрашивайте у агента Хуйла. Только настоящий агент мог запостить такую юхню. :weep:
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Бо щось складується таке враження що цей поц діє в інтересах хуйла.
Перше що кажуть, що він підняв армію. Добре, тоді покажіть хоч одну перемогу цієї армії.
Мені ось здається що він робить все, щоб наші бійці не виграли жодного бою.
А почалося все тоді, коли він влаштував бійню в Іловайську.
Замість того, щоб взяти на себе відповідальність і діяти рішуче, це мурло побігло домовлятися до хуйла про коридор.
І це треба було бути настільки обдарованим, щоб дати наказ віходити бійцям по пристрілному артилерією шляху.
Інший рішучий воєначальник, розробляв би план прориву, віддав би наказ прориватися, на крайняк здаватися дрібними групами в безвіхідній ситуації.
Або ось кажуть ніхто не знав що хуйло нападе. Ну це взагалі звиздець.
Загнати купу солдат в кишку вздовж кордону і не прогнозувати варіант що хуйло то може все розстріляти градами зі своєї териториії?  ;o
Це або легковажністьяка яка межує з дурістю, або  взагалі дії в інтересах ворога.  Тому...
Я бачу дії, які дозволили хуйлу досягти своїх цілей без відкритого втручання.
Я бачу дії, які допомогли уникнути  хуйлу жорстких санкцій.
Я бачу дії, які направлені щоб не була створена дійсно боєздатна армія, яка перемагає.
Я бачу дії, які перешкоджали щоб нашій армії було надано сучасне озброєння, бо озброєння надають армії яка воює і яка перемагає, а не агентам хуйла.
Ну і якщо на питання глянути з цього ракурсу, то дуже багато подій мають свою певну логіку.

Так і є.
Агент Лоліта.
Дивись канал Руставі. Грузія.

   
Оце все, що ви написали робилося точно навпаки.
Санкції впроваджувалися, армія зміцнювалася, територія звільнювалася.
Якби не Порошенко, то єврогеї вже давно б з хуйлов в десна цілувалися.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

І з останнього тупо згодував кацапам моряків і кілька катерів.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

 ;o  а дійсно..

А що якщо Хуйло зацікавлений щоб Україна йшла у НАТО і Евросоюз, у безвізі, у незалежній церкві.. і тому наняв для цих діл Пороха.

Шоб не брати Україну в таможенний союз...



   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

А почалося все тоді, коли він влаштував бійню в Іловайську.

 :facepalm:
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Замість того, щоб взяти на себе відповідальність і діяти рішуче, це мурло побігло домовлятися до хуйла про коридор.

 :facepalm:  :facepalm:  :facepalm:

От виявляється всього то що треба було зробить. А перемога була майже в кармані виявляється.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Оце все, що ви написали робилося точно навпаки.
Санкції впроваджувалися, армія зміцнювалася, територія звільнювалася.
Якби не Порошенко, то єврогеї вже давно б з хуйлов в десна цілувалися.
Територія звільнювалася, поки звільняли її добробати.
Армія не звільнила жодного населеного пункта, не виграла жодного бою.
Тому порох і прибрав добровольців, а то ненароком можна і весь донбас звільнити.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

невжно все так безнадійно що вже в хід пішло, порох агент хуйла?
у вас жеж там Зе + ЮВТ за 50% зашкалює, чого вам хвилюватися?
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

А почалося все тоді, коли він влаштував бійню в Іловайську.
:facepalm:
Хоча так, все почалося з того, як наших бійців накрили градами на кордоні.
І після цього порошенко так увірував у порядністьь хуйла, що домовився про відхід по пристріляному коридору в Іловайську.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Аналітик
Гарний нікнейм для троляки.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Цікаво. Якщо Руставі брехала, чому гетьман не подав на них в суд?
Бо це ж такий удар по його репутації.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

  Можна багато наводити аргументів.
  Але економічні факти - вирішальні.
  Залежність України від Рашки значно зросла за останні п'ять років.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Оце все, що ви написали робилося точно навпаки.
Санкції впроваджувалися, армія зміцнювалася, територія звільнювалася.
Якби не Порошенко, то єврогеї вже давно б з хуйлов в десна цілувалися.

Ага, а народ України такий тупий і не баче заслуг президента?  Так? :weep:
Бо якби ті заслуги були, то і рейтинг відповідний був би у пана президента...
 А  так,  зась...  навіть зарубіжна преса ( той же Шпігель) пише, що шансів на перемогу в Пороха нуль ( мабуть щось знають)...

Останнє редагування: 18 лютого 2019 11:15:26 від ценительница алей
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Залежність України від Рашки значно зросла за останні п'ять років.
Ви ж наведете коротенькі конкретні пруфи, правда ж?
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

20 фактів роботи Порошенка на Кремль як агента

1. Отримав заборону на в'їзд до Росії а потім чомусь заборона була знята
2. Все доросле життя пропрацювавши в українській політиці на посадах із скромними зарплатами, став доларовим мільярдером, що типово для схем із легалізацією кремлівських грошей через підставних агентів впливу.
3. Інвестиції в російську економіку на виведені з України кошти і сприяння російської влади
4. Робота в проросійському уряді Азарова на дуже хлібній посаді, куди чужого просто не пустили би
5. Під час Майдану переймався безпекою беркутівців, мав у них неабияку популярність
6. Брав участь у розкрутці Булатова, котрий імітував катування і яким хотіли дискредитувати Майдан
7. Висувався в президенти з дозволу кремлівської маріонетки Фірташа і Льовочкіна
8. Одностороннє перемир'я коли у сепарів не вистачало сил
9. Злочинно довго не реагував на обстріли з російської території у 2015, що дозволило знищити багато українських солдатів і техніки
10. Забезпечив Гіркіну і його банді безперешкодний вихід із блокованого Слов'янська на Донецьк. Без цього ДНР би не відбулась.
11. Домовився із хуйло про "зелений коридор" під Іловайськом, у якому українських солдат розстріляли як у тирі.
12. Вийшов із нормандського формату і пішов на сепаратні перемовини з хуйло через своїх представників у Мінську.
13. Агента Кремля Медведчука зробив представником України у переговорній групі, довірив йому обмін полоненими.
14. Налагодив з російською окупаційною владою потоки контрабандних поставок із окупованих територій, котрі вдалось частково зруйнувати тільки після блокади торгівлі на крові.
15. Забезпечив виїзд до Росії затриманих виконавців розстрілу Небесної Сотні.
16. Профанація розслідувань злочинів минулої влади дозволила почуватись безкарними усім основним представникам режиму Януковича. Деякі з них повернулись в Україну і успішно співпрацюють із Порошенком.
17. Навмисно дискредитовано ідею проєвропейських реформ. Все зведено до зміни вивісок і збільшення поборів.
18. 5 років саботував будівництво патронного заводу.
19. Забезпечив "зелену вулицю" для російських диверсантів, коли знищували склади боєприпасів. Імітація розслідування причин вибухів і відсутність покарання винних зробили неминучими наступні теракти на складах.
20. Оточений кублом прямих кремлівських агентів, як то росіянки власна дружина і невістка, про атмосферу в сім'ї свідчить позування сина в футболці з написом RUSSIA під час війни. Росіянин міністр ЗС, проросійськи орієнтовані кримінальні авторитети Труханов, Кернес, пов'язаний із Росією Семочко.
21. Позбавив армію можливості відповісти на збройне захоплення українських катерів у Керченській протоці.
22. Блокує подачу заявки на вступ до НАТО.
23. Коли Порошенко приїздить на фронт, обстріли припиняються, щоб не зашкодити цінному агенту. 
24. Категорично не бажав припиняти діяльність свого бізнесу в Росії, і пішов на консервацію майна фабрики в Ліпецьку тільки під тиском суспільства. Отримав сприяння російської влади у вивезенні майна.
25. Видача українських добровольців на вимогу ФСБ Росії.
26. Отримав контроль над каналом "Тоніс", який належав Януковичу, а нині оформлений на колишнього регіонала Макєєнка. Перехід прав відбувся, коли Янукович перебував у Москві і не міг на свій розсуд розпоряджатись своїми активами. Тобто, про купівлю треба було домовлятись із представниками Кремля. Канал перейшов навіть не до Медведчука, а до Порошенка.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Да и создается такая атмосфера, что выбрать надо только пороха, а то будет реванш. И такое впечатление, что кремль и его кандидаты этому подыгрывают.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

петя не воин
он делал то шо мог исходя из своего естества

нам нужен воин

мне нужен воин

а это тока Кошулинский (Свобода,ПС,ОУН,СIЧ)
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Гарний нікнейм для троляки.
Та він навіть не троляка. Просто примітив.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Я бачу
... гниду геббельРОСновин
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Оце все, що ви написали робилося точно навпаки.
Санкції впроваджувалися, армія зміцнювалася, територія звільнювалася.
Якби не Порошенко, то єврогеї вже давно б з хуйлов в десна цілувалися.
Порошенко допоміг хуйлу мінімізувати негативні наслідки його втручання в Україні.
В більшості випадків хуйло відбувся діпкнсьорнами.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?
N88

Ага, а народ України такий тупий і не баче заслуг президента?  Так? :weep:

Народ як раз бачить.
А от зрадо#оби таки тупі.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Та він не агент кремля,  а "продажник", як каже pravda.....  барига одним словом... це поганяло народ дав йому вже давно і влучно
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Та він навіть не троляка. Просто примітив.
Є й такий стиль тролінгу.
Ну от чогось до останнього не хочу бачити в людині просто довбня.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Народ як раз бачить.
А от зрадо#оби таки тупі.

Ти себе за народ рахуєш,  трьохкопієчний бригадник?  :gigi:
Український народ за Кошулинського!  [ua]
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Ти себе за народ рахуєш,  трьохкопієчний бригадник?  :gigi:
Український народ за Кошулинського!  [ua]
У вас з якогось дива більше підстав говорити від імені народу? Аргументуйте.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

У вас з якогось дива більше підстав говорити від імені народу? Аргументуйте.

Бо я українка, і народ український...  зрозуміло,  що українці за українського президента, а нерозбери за кого
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Ви ж наведете коротенькі конкретні пруфи, правда ж?
  Вже наводив, і не один і не два рази.
  Переконувати якогось окремого ППП, який вперто не бажає сприймати дійсність - марна справа. :(
   
Порошенко допоміг хуйлу мінімізувати негативні наслідки його втручання в Україні.
В більшості випадків хуйло відбувся діпкнсьорнами.

Де ви ці аналізи берете?
Росія забезпечувала 4 відсотки товарообороту Німеччини.
В англійських банках лежать мільярди москальських грошей.
У жабоїдів одне з найпотужніших москальських лоббі.
В Брюсселі кацапських дипломатів, як тарганів на комунальній кухні.
Витрати москалів на пропаганду у світі можна порівняти з усім українським бюджетом.
І тим не менше Україна постійно змінює ситуацію на свою користь.
Попри те, що Європа не збиралася і не збирається ворогувати з москалями.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Бо щось складується таке враження що цей поц діє в інтересах хуйла.
Перше що кажуть, що він підняв армію. Добре, тоді покажіть хоч одну перемогу цієї армії.
Мені ось здається що він робить все, щоб наші бійці не виграли жодного бою.
А почалося все тоді, коли він влаштував бійню в Іловайську.
Замість того, щоб взяти на себе відповідальність і діяти рішуче, це мурло побігло домовлятися до хуйла про коридор.
І це треба було бути настільки обдарованим, щоб дати наказ віходити бійцям по пристрілному артилерією шляху.
Інший рішучий воєначальник, розробляв би план прориву, віддав би наказ прориватися, на крайняк здаватися дрібними групами в безвіхідній ситуації.
Або ось кажуть ніхто не знав що хуйло нападе. Ну це взагалі звиздець.
Загнати купу солдат в кишку вздовж кордону і не прогнозувати варіант що хуйло то може все розстріляти градами зі своєї териториії?  ;o
Це або легковажністьяка яка межує з дурістю, або  взагалі дії в інтересах ворога.  Тому...
Я бачу дії, які дозволили хуйлу досягти своїх цілей без відкритого втручання.
Я бачу дії, які допомогли уникнути  хуйлу жорстких санкцій.
Я бачу дії, які направлені щоб не була створена дійсно боєздатна армія, яка перемагає.
Я бачу дії, які перешкоджали щоб нашій армії було надано сучасне озброєння, бо озброєння надають армії яка воює і яка перемагає, а не агентам хуйла.
Ну і якщо на питання глянути з цього ракурсу, то дуже багато подій мають свою певну логіку.

 судя по косьвенным признакам так и есть !
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Україна постійно змінює ситуацію на свою користь.

  Тільки українці чогось так не думають.
  Голосують ногами.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?
N88

Бо я українка, і народ український...  зрозуміло,  що українці за українського президента, а нерозбери за кого

У вас вус відклеївся нік російською..
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Якщо подумати над всім спокійно, то Педро майже все абсолютно правильно зробив. Навіть те, за що його критикують. У нього є відчуття балансу. Докладати рівно стільки зусиль, щоб досягати результату, і рівно стільки, щоб не перегнути палицю. Саакашвілі в Грузії якраз такого балансу не вистачило. Мало робити правильні речі. Треба ще й вміти робити правильні речі в правильний час, і рівно настільки, щоб все не пішло в зворотньому порядку.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Дальше можно не читать  :facepalm:
правильно, тому що почалося, коли він вивчався на торгового аташе
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

Де ви ці аналізи берете?
Росія забезпечувала 4 відсотки товарообороту Німеччини.
В англійських банках лежать мільярди москальських грошей.
У жабоїдів одне з найпотужніших москальських лоббі.
В Брюсселі кацапських дипломатів, як тарганів на комунальній кухні.
Витрати москалів на пропаганду у світі можна порівняти з усім українським бюджетом.
І тим не менше Україна постійно змінює ситуацію на свою користь.
Попри те, що Європа не збиралася і не збирається ворогувати з москалями.


а що саме Україна змінює на свою користь, ставши жертвою безпрецедентної у ХХІ ст агресії?

повноцінний ленд ліз, потужна фінансова і військова допомога всіх зацікавлених у непорушності кордонів, убивчі фінансові санкції проти агресора?

поки що Україна тільки дала письмову згоду свою конституцію переписати під федералізацію на вимогу агресора, в обмін на повернення частки окупованих територій
   
  Тільки українці чогось так не думають.
  Голосують ногами.

Ну так байки про мудрість народу живучі, хоча й безпідставні.
Насправді народ у своїй величезній більшості тупий і темний.
   
Re: А що як Порошенко агент хуйла?

У вас вус відклеївся нік російською..

Тут навіть вія раніше кацапською дописувала.., і що?
І в інституті я вимушена була виключно кацапською навчатися .,І що.? від того я перестала бути українкою? Чи порох  перестав бути  баригою, який злигався з ворогом України Ахмєткою?







   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія