Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЛЧ,ЛЄ,ЛК. 19:45 Динамо-Баварія. Інтер-Шахтар. 22:00 Рома-Зоря :warning2:

короче ромині агенти посилено шукають варіанти евакуації

вангую бундеслігу

стабільність потрібна, а її нема
був Рома і пропав
   
Представники прес-служби Манчестер Юнайтед поцікавилися у нового менеджера Ральфа Рангніка, які фахівці надихали його на зорі тренерської кар'єри.

"Думаю, можу назвати двох-трьох осіб. Перший - мій друг Хельмут Гросс, - сказав німець. - Він надихнув не тільки мене, а й багатьох інших німецьких тренерів.

Гросс був новачком у тренерській справі, а за фахом інженером з побудови мостів. Мабуть, він перший тренер у Німеччині, який використовував четвірку захисників із зональною опікою по м'ячу. Я зустрів його в 23 або 24, і він справив на мене дуже сильний вплив. Потім ми працювали разом у Лейпцигу та Хоффенхаймі.

Також на мене вплинув Арріго Саккі своїм часом у Мілані. Він не тільки домінував у європейському футболі, але й створив унікальний стиль, який мені дуже подобався. Ну і далі повторю історію, яку розповідав багато разів: у перші роки тренерства, ми грали проти київського Динамо, і мені доводилося перераховувати гравців на полі, так як, здавалося, що їх більше покладеного числа.

Після гри я спілкувався з Валерієм Лобановським за допомогою свого перекладача, і він розповів мені, що кожен день Динамо тренувало пресинг суперника по всьому полю. Я з'їздив подивитися на їх тренування, після чого зрозумів, як їм вдається грати таким чином, і що це можливо, якщо ти тренуєш цей аспект кожен день".

Рангнік вже отримав дозвіл на роботу у Великобританії і повним ходом готується до дебюту на тренерському містку "червоних дияволів", який відбудеться найближчої неділі в домашньому поєдинку з Крістал Пелас.
   
Форвард «Бенфіки» та збірної України Роман Яремчук зацікавив каталонську «Барселону», повідомляє Diario Gol.

За інформацією джерела, українець сподобався президенту «блаугранас» Жоану Лапорті, який у січні має на меті підсилити атакувальну лінію команди.

Спочатку «Барселона» стежила за іншим форвардом «Бенфіки» уругвайцем Дарвіном Нуньєсом, проте виставлений португальцями цінник у 60 мільйонів євро здався каталонцям надмірно завищеним.

Яремчук, як очікується, обійдеться «Барселоні» набагато дешевше, а також зможе додати команді варіативності в атаках за рахунок своєї антропометрії.


 :weep:
Да ну накуй ....
Я все понимаю , там агентские страсти и утки , но не до такой же степени.
   
короче ромині агенти посилено шукають варіанти евакуації

вангую бундеслігу
У меня такое впечатление , что пока нам чего-то не говорят, но кажись , что Рома там просто не нашел общего языка всередине команды.
Сегодня кстати бенфика-спортинг , если его сегодня не выпустят, то это о многом скажет нам, а если  ещё и просидит весь матч и даже не выйдет на замену , то надо сваливать однозначно.
   
Марлон - Трубін  :-B
   
Сподіваюсь цим тренером ДеДзербі буде задоволений.
   
Новий виконувач обов'язків головного тренера «Манчестер Юнайтед» Ральф Рангнік розповів про те, як на його тренерські погляди вплинув Валерій Лобановський:

«Коли я вперше почав тренувати – «Вікторію» з мого рідного Бакнанга – ми грали проти київського «Динамо» Валерія Лобановського. Я сам був на полі, бо був граючим тренером, і потім багато разів розповідав цю історію. Через 10 хвилин я почав рахувати гравців на полі, бо мені здавалося, що у них на одного-двох футболістів більше.

Після матчу я поговорив з Лобановським через перекладача, і мені сказали, що вони тренуються щодня, кожного разу пресингуючи по всьому полю. Отже, я пішов дивитися на тренування «Динамо» і з того моменту зрозумів, чому вони так грають. Я зрозумів, що це можливо, якщо послідовно працювати над цим щодня на тренуваннях».
   
Пока юкрейна неразбанят пишите в этой ветке
Болукан заболуканил нашего Юкрейна имхо.
   
6-1
Львів завжди був безхарактерною командою.
   
6-1
Львів завжди був безхарактерною командою.
характеру вистачило на перший тайм)
   
характеру вистачило на перший тайм)

Та як тільки пропустити так відразу і попливли.
Не розумію, як так можна обсиратись.
   
Мудрик стає найсильнішим гравцем ЧУ
   
Да ну накуй ....
Я все понимаю , там агентские страсти и утки , но не до такой же степени.


На фоне каталонских гномов Рома будет выглядеть как дуб. В футбольном смысле этого слова
   
Мудрик стає найсильнішим гравцем ЧУ

Європи!
   
Мудрик стає найсильнішим гравцем ЧУ
:weep:
А я вже сумувати почав за поб'єдними реляціями.
Зи. Але в збУ треба визивати, лівий фланг порожній. Зубков не тягне
   
:weep:
А я вже сумувати почав за поб'єдними реляціями.
Зи. Але в збУ треба визивати, лівий фланг порожній. Зубков не тягне

кому з нинішніх гравців ЧУ аплодували на Сантьяго Бернабео?
   
не Європи а світу.

Тете коштує 80 млн, а Мудрик усі 150 млн.

сальдо спасєно!  X(
   
ДД за півроку з Мудрика зробив ТОП гравця ЧУ.  І ТТ знову почав сильно грати
   
5 матчів у ЛЧ...  1 очко і 1 гол

навіть щоб у Львова виграти судді доводиться за вуха тягнути
   
Прояснити ситуацію Footboom допоміг екс-арбітр ФІФА Олег Орєхов.



- В епізоді з першим пенальті у ворота "Львова" було прийнято неправильне рішення, - зазначив Орєхов. - Гравець львів'ян спочатку зіграв у м'яч, а вже потім, можливо, наступив на ногу Мудрику. Але це не вважається порушенням, адже первинно завжди визначення - грав захисник в м'яч чи ні. Якщо після гри в м'яч навіть було порушення, то воно не фіксується.



- Що скажете про гол Бондаренка, коли рахунок став 3:1?



- Мудрик, який зробив гольову передачу, був в офсайді. Частина корпусу Мудрика, а саме - його плече, було попереду гравця "Львова". А плечем, як відомо, можна забивати. Тому, положення поза грою тут, як мені бачиться, повинно було фіксуватися.



- Другий пенальті у ворота "Львова" і видалення Махмутовича - у справі?



- Фол проти Сікана був, і арбітр вірно вказав на "точку". Цікаво, що за секунду до цього асистент рефері сигналізував, що був офсайд. Тоді б усі могли зупинитися і нічого б не сталося. Що стосується червоної картки, то Махмутович навмисне затримував футболіста "Шахтаря", який не встиг дійти до м'яча. Однозначно, це видалення.



- Всі ці епізоди істотно вплинули на хід поєдинку?



- Я хочу звернути вашу увагу на епізод, що трапився через деякий час після голу Ернеста, тобто, за рахунку 1:0 на користь "Львова". Після розіграшу кутового Трубін вийшов з воріт, не дістався до м'яча і врізався в гравця гостей – Довгого, але рефері не те щоб пенальті не призначив, а взагалі не відреагував на те, що відбувається. Тобто, якщо фолив Довгий на воротарі, тоді - штрафний на користь "Шахтаря", а якщо Трубін збив Довгого (видно, як голкіпер "гірників" ліктем врізається в суперника), то це явний 11-метровий. Після його призначення рахунок міг стати 2:0 на користь "Львова"
   
отут ВАР визначив, що офсайду не було

   
Європи!

Всех времен и народов!!!!!

(И немножко Счастливого)
   
отут ВАР визначив, що офсайду не було

Показати зображення...

камера там під кутом, тому зображення не зовсім передає суть.
Мабуть міліметровий офсайд був. Але треба лінії малювати.
   
камера там під кутом, тому зображення не зовсім передає суть.
Мабуть міліметровий офсайд був. Але треба лінії малювати.


там же лінія штрафної, перпендикуляр до неї проводиш
   
Мудрик стає найсильнішим гравцем ЧУ
приклад Мудрика ще раз демонструє роль і вагу тренера в кар’єрі молодого футболіста
   
там же лінія штрафної, перпендикуляр до неї проводиш

ну от. з лінією там не все так однозначно.

   
ДД за півроку з Мудрика зробив ТОП гравця ЧУ.  І ТТ знову почав сильно грати
:gigi:
Саме тому мудрик зіграв в 10( вже 17 турів) матчах ЧУ 540хв?
В 5 матчах ЛЧ 134хв.
Ну так топ, фулє.
З нього будуть люди, але до топа ще далеко.
   
:gigi:
Саме тому мудрик зіграв в 10( вже 17 турів) матчах ЧУ 540хв?
В 5 матчах ЛЧ 134хв.
Ну так топ, фулє.
З нього будуть люди, але до топа ще далеко.

за ці 700 хвилин він зробив більше результативних дій, ніж 90% гравців ЧУ за весь сезон.  Тільки сьогодні 3 гольові та зароблений пенальті
   
Олів'є Тілль 8 голів і 7 результативних передач  :(
   
6-1
Львів завжди був безхарактерною командою.

що значить завжди? команда без історії, традицій, ніхто і не помітить якщо вона раптом зникне
   
здається навесні Львів у Шахти 3 - 2 виграв
   
Бенфика влетает спортингу 1-3

рома с 46минуты..на 80 с его паса забил нуньес но вар нарисовал у него 6 см офсайда

Останнє редагування: 4 грудня 2021 01:16:35 від кноп
   
що значить завжди? команда без історії, традицій, ніхто і не помітить якщо вона раптом зникне

завжди, це коли вони виграючи і перебуваючи в більшості
дозволили Динамо виграти матч

а так звісно, у Львова нема шансів, ні на історію, ні на традицію, доки не назвуться Карпатами
   
Циганков  :facepalm1: .  Не забив пенальті з двох спроб :-G
   
Циганков  :facepalm1: .  Не забив пенальті з двох спроб :-G

така правда, як Мудрик стає найсильнішим гравцем ЧУ
   
важко людині, яка про футбол узнає із каментів на териконі
   
така правда, як Мудрик стає найсильнішим гравцем ЧУ

вперше порушили правила при пробитті пенальті, а вдруге промазав
   
вперше порушили правила при пробитті пенальті, а вдруге промазав

так, я не знаю в якому класі твої дітки
але спробуй у них спитати значення фрази
"Не забив пенальті з двох спроб"
просто для розвитку мовлення
   
ахахах, після матчу нарешті показали повтор пенальті Циганкова

до удару в штрафну забігли 4 гравці Вереса ))

відмінили гол ДК тому, що гравці Вереса порушили правила
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія