Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Президент Кличко

Re: Президент Кличко

"Президент Кличко"... Якось по-дебільному саме таке словосполучення виглядає.
Якщо все ж якось пропетляє і не посадять, то хай дякує Богу і Льовочкіну ;)
ну я ж писав, в рошена пригоріло  Дерибанять разом а президентом скоріше стане Кличко ніж ЛЮБИЙ Порошенко
   
Re: Президент Кличко

тобі кацапе українців  не зрозуміти

ЕлХуй, що ти там белькочеш, бовдуре?
   
Re: Президент Кличко

під якого пропонувалося "лягти" Залужному?
Якийсь кацапський світогляд. :(
Це у них там обов'язково хтось під кимось лежить.
   
Re: Президент Кличко

Якийсь кацапський світогляд. :(
Це у них там обов'язково хтось під кимось лежить.
я не обізнана з коцабським світоглядом
але скажіть будь ласка, з якою метою тс мріє залучити Залужного до партії, створеної з метою обслуговування різноманітних інтересів Петро?
   
Re: Президент Кличко

То й ти теж припини зі свинарника під назвою днр рохкати на українців та вчити, як їи жити та і воювати.

Але ж ти не втримаєшся і вже завтра принесеш сюди чергову маячню від генерала СВР :facepalm:

Покаж,где я учу украинцев воевать. Любопытно аж стало...Да в свинарнике ( не путать с украинцами) и своих учителей хватает. В частности, сегодня днём по соотв. ТВ каналу САМ Югик поучал,как надо... :laugh:

Кста,не подскажешь, а чо он свалил с війська?

ПрофНепригоден?
   
Re: Президент Кличко

я не обізнана з коцабським світоглядом
але скажіть будь ласка, з якою метою тс мріє залучити Залужного до партії, створеної з метою обслуговування різноманітних інтересів Петро?

Кроме как оторвать рейтинг обосравшихся от плинтуса с помощью популярного генерала- вариантов просто нет
   
Re: Президент Кличко

ЕлХуй, що ти там белькочеш, бовдуре?
кацапьой винємі з рота батончік кума кума хуйла і напиши нормально.

 
   
Re: Президент Кличко

Кста,не подскажешь, а чо он свалил с війська?
В гуглі забанили? Через інвалідність, встановлену ВЛК.
   
Re: Президент Кличко

В гуглі забанили? Через інвалідність, встановлену ВЛК.
в гуглі пишуть шо деркач феесбешнік хороший друг  алколола, брешуть?
   
Re: Президент Кличко

В гуглі забанили? Через інвалідність, встановлену ВЛК.

Печень подвела?
   
Re: Президент Кличко

Кроме как оторвать рейтинг обосравшихся от плинтуса с помощью популярного генерала- вариантов просто нет
Хто саме відриває рейтинг від плінтуса? Де ти чув щоби порох або порошки кликали Залужного до себе?
А те, що хтось припускає або бажає на ФУПі - ні на що не впливає, окрім збудженої уяви окремих дописувачів.
   
Re: Президент Кличко

Печень подвела?
Як би там не було, а він був у війську. Тому лише кінчена паскуда може таким чином кепкувати.
   
Re: Президент Кличко

Печень подвела?

Ти б пащеку прикрив би, коли кепкуєш про чиєсь здоров'я.

У людини онко. Може, вже заткнешся?
   
Re: Президент Кличко

Як би там не було, а він був у війську. Тому лише кінчена паскуда може таким чином кепкувати.

Так а що чекати від кацапа  з днр?
   
Re: Президент Кличко

Печень подвела?
охоронці сказали - шукай нових, а югік  не знайшов.
Його гуглівська ВЛК зробила інвалідом, алколол взагалі в 2023 тіко взналО шо таке МСЕК
   
Re: Президент Кличко

кацапьой винємі з рота батончік кума кума хуйла і напиши нормально.

Кацапидло, майор фсб буде тебе їбати без змазки за провалену роботу. Агент 73 провалив завдання.
   
Re: Президент Кличко

Кацапидло, майор фсб буде тебе їбати без змазки за провалену роботу. Агент 73 провалив завдання.
твої розповіді про твій досвід  з майором дуже цікаві.
Ще розповідай
   
Re: Президент Кличко

Ти б пащеку прикрив би, коли кепкуєш про чиєсь здоров'я.

У людини онко. Може, вже заткнешся?

Тільки кацапи збиткуються з захисників України
   
Re: Президент Кличко

твої розповіді про твій досвід  з майором дуже цікаві.
Ще розповідай

Кацапориле, тобі переведення стрілок не допоможе.
   
Re: Президент Кличко

Кацапориле, тобі переведення стрілок не допоможе.
кацапе ще досвідом ділишся,  розказуй
   
Re: Президент Кличко

Хто саме відриває рейтинг від плінтуса? Де ти чув щоби порох або порошки кликали Залужного до себе?
А те, що хтось припускає або бажає на ФУПі - ні на що не впливає, окрім збудженої уяви окремих дописувачів.

А ты считаешь,что они будут это делать в открытую, прям по всем каналам и телеграммам с твитерами?
   
Re: Президент Кличко

А ты считаешь,что они будут это делать в открытую, прям по всем каналам и телеграммам с твитерами?

На єдиному марафоні :D
   
Re: Президент Кличко

Як би там не було, а він був у війську. Тому лише кінчена паскуда може таким чином кепкувати.

Я в курсе. Даже сложилось впечатление, что он был не просто в війську, а в ГШ. Подробно расписал,где,как,какими силами  [KA] будут наступать этим летом.Так что зря его попёрли..Такой военный моск,что без него-ну никак

И главное,что почти бесплатный. Стакан Югику налей- и полился поток сознания
   
Re: Президент Кличко

Я в курсе. Даже сложилось впечатление, что он был не просто в війську, а в ГШ. Подробно расписал,где,как,какими силами  [KA] будут наступать этим летом.Так что зря его попёрли..Такой военный моск,что без него-ну никак

И главное,что почти бесплатный. Стакан Югику налей- и полился поток сознания

Ну ти взагалі не був у війську. Ні зі склянкою, ні без неї.

Ні тоді, в 2014, коли до вас на Донбас кацапи лізли, на зараз, коли кацапи поперли на всю Україну.

Яке взагалі моральне право ти маєш, щоб пащекувати з людини, яка знайшла в собі сили воювати за Україну, на відміну від тебе, який може тільки гавкати з-за поребрика?

Чи ти - це другоє?
   
Re: Президент Кличко

Ну ти взагалі не був у війську. Ні зі склянкою, ні без неї.

Ні тоді, в 2014, коли до вас на Донбас кацапи лізли, на зараз, коли кацапи поперли на всю Україну.

Яке взагалі моральне право ти маєш, щоб пащекувати з людини, яка знайшла в собі сили воювати за Україну, на відміну від тебе, який може тільки гавкати з-за поребрика?

Чи ти - це другоє?

Ты ещё скажи,что я виноват,что Донецк тупо слили  [KA] -м в 14 году, при активном участии твоего любимого Свина. Так что попасть в військо у меня не біло ни малейшей возможности. Или предлагаешь,перейти линию фронта?
   
Re: Президент Кличко

Ты ещё скажи,что я виноват,что Донецк тупо слили  [KA] -м в 14 году, при активном участии твоего любимого Свина. Так что попасть в військо у меня не біло ни малейшей возможности. Или предлагаешь,перейти линию фронта?

О, почав дупою виляти))) Кто не хоче, той шукає відмазки, а хто чогось прагне, то шукає варіанти, як досягти мрії.

Ти ще спитай, як же наші фупчеки, які мешкали на сході та в ТОТ, опинилися  в Україні та в ЄС. Було б бажання...

А тобі я пропоную просто заткнутися і мовчати у ганчірку, коли заходить мова про українських захисників.

   
Re: Президент Кличко

О, почав дупою виляти))) Кто не хоче, той шукає відмазки, а хто чогось прагне, то шукає варіанти, як досягти мрії.

Ти ще спитай, як же наші фупчеки, які мешкали на сході та в ТОТ, опинилися  в Україні та в ЄС. Було б бажання...

А тобі я пропоную просто заткнутися і мовчати у ганчірку, коли заходить мова про українських захисників.

Ти українських захисників с вилізивателями свинной дупи не плутай
   
Re: Президент Кличко

Ти українських захисників с вилізивателями свинной дупи не плутай

Ну то не лижи  кацапські свині дупи.

Бо крутишся вже, як той вуж на пательні.

   
Re: Президент Кличко

А що сталося ? Зєбільо пропалило дивани наскрізь   :pooh_lol:
   
Re: Президент Кличко

Я в курсе. Даже сложилось впечатление, что он был не просто в війську, а в ГШ. Подробно расписал,где,как,какими силами  [KA] будут наступать этим летом.Так что зря его попёрли..Такой военный моск,что без него-ну никак

И главное,что почти бесплатный. Стакан Югику налей- и полился поток сознания

Свое впичатление можешь засунуть себе в анус, коллаборант.  :bueee:
   
Re: Президент Кличко

я не обізнана з коцабським світоглядом
але скажіть будь ласка, з якою метою тс мріє залучити Залужного до партії, створеної з метою обслуговування різноманітних інтересів Петро?
Кацапи теж не обізнані з кацапським світоглядом, вони просто живуть в своєму світі, де хтось під кимось лежить, або ж на комусь стоїть. Так і у вас воно рефлекторно вилітає.
Мета створення петрової партії така ж, як і інших партій українського політичного поля, до неї належать немало достойних людей, як і до інших "партій", окрім варіацій опзж і слуг народних. Творити добро для України можна і під цією вивіскою, якщо вже без вивіски ніяк.
А як ви вважаєте, з метою обслуговування чиїх інтересів створено так звану партію Слуга Народу?
Ким створено, за які гроші?
   
Re: Президент Кличко

У тебе київська квартира залишилася порожня? Віддаси її Дончанину у довічне володіння?


Для мене цей дядько дуже мутний і підозрілий типок - хай його друзі, такі як ти і пр. юлькашня облаштовує.
Ті хто хотів виїхати з ТОТ, ті виїхали.

А ситно і затишно тим хто давно облаштувався з ріднею за бугром і давно планував свій здриск. Тобі в старанно і давно підготовленому гніздечку таки і ситно і затишно.
Тим хто мусив бігти раптом - не може бути так, нам вже п'яте місце перебування змінили і не відомо що буде завтра, куди притулять - ото затишок так затишок на старості років

З тобою і ні з ким іншим не буду сратись - я ніколи ні з ким не срусь, гребую . Це вже вам залишу таку улюблену вами справу - срати-срати-срати. Вас розірве на шмаття від лайна, якщо не висиратиметесь постійно - життєва необхідність для таких як ти.
   
Re: Президент Кличко

Доведеться повторити запитання.
Василь Стус і Володимир Івасюк (і не тільки вони - список містить ще з півтора десятка осіб) були громадянами України?

Ні. Вони мали громадянство СРСР. А жили в УРСР.
Не було за їх життя держави Україна і громадянства такого не було

Змінювати треба закони про нагородження
   
Re: Президент Кличко

Кацапи теж не обізнані з кацапським світоглядом, вони просто живуть в своєму світі, де хтось під кимось лежить, або ж на комусь стоїть. Так і у вас воно рефлекторно вилітає.
Мета створення петрової партії така ж, як і інших партій українського політичного поля, до неї належать немало достойних людей, як і до інших "партій", окрім варіацій опзж і слуг народних. Творити добро для України можна і під цією вивіскою, якщо вже без вивіски ніяк.
А як ви вважаєте, з метою обслуговування чиїх інтересів створено так звану партію Слуга Народу?
Ким створено, за які гроші?
Не варто маніпулювати так примітивно - своє коцабство вам все одно приховати не вдасться. Спалилися.
Ну а ваш кумир справді вже декілька "українських" політпартій створив - ПР, ще якісь, от тепер ПЕС..До деяких "українських" політичних партій просто входив як член ))) Наприклад СДПУо
А вже скілький достойних людей у різні часи входило до тих партій - не перерахувати!
Тут тобі й сам Мудачук, і товариш Петро Азіров, і Янукевич, і от тепер ще й Княжицький. Справді немало, і дійсно..."достойних". Як сам Петро.
   
Re: Президент Кличко

Ні. Вони мали громадянство СРСР. А жили в УРСР.
Не було за їх життя держави Україна і громадянства такого не було

Змінювати треба закони про нагородження
Тобто рівно те ж саме, що і щодо Бандери та Шухевича, які навіть ймовірно не були громадянами сссср, але яким надто важко закинути недотичність до боротьби за незалежну Україну, чи не так?
То - чому?
   
Re: Президент Кличко

Тобто рівно те ж саме, що і щодо Бандери та Шухевича, які навіть ймовірно не були громадянами сссср, але яким надто важко закинути недотичність до боротьби за незалежну Україну, чи не так?
То - чому?о
Тому що на думку кураторів деркача з моськви, українцям достатньо буде музики та віршів. А ось героїв визвольних рухів їм не треба. Бо то все нацики та хфашисти тому й не чипали ті укази про нагородження посмертно.
Але коли Ющенко видав указ про героїв визвольних рухів, то швиденько познаходилися усілякі деркачі для визнання тих указів недійсними та не діючими.
   
Re: Президент Кличко

Для мене цей дядько дуже мутний і підозрілий типок - хай його друзі, такі як ти і пр. юлькашня облаштовує.
Ті хто хотів виїхати з ТОТ, ті виїхали.

А ситно і затишно тим хто давно облаштувався з ріднею за бугром і давно планував свій здриск. Тобі в старанно і давно підготовленому гніздечку таки і ситно і затишно.
Тим хто мусив бігти раптом - не може бути так, нам вже п'яте місце перебування змінили і не відомо що буде завтра, куди притулять - ото затишок так затишок на старості років

З тобою і ні з ким іншим не буду сратись - я ніколи ні з ким не срусь, гребую . Це вже вам залишу таку улюблену вами справу - срати-срати-срати. Вас розірве на шмаття від лайна, якщо не висиратиметесь постійно - життєва необхідність для таких як ти.
а між тим висралася ти зараз знатно
і знову скаржишся, бідося, на свою гірку долю за кордоном - мало того що ніхто про затишне гніздечко для тебе не подбав, так ще й треба шукати де притулитися вп"яте
знову ж таки - нестача борщу і сала в організмі  :weep:
   
Re: Президент Кличко

Тому що на думку кураторів деркача з моськви, українцям достатньо буде музики та віршів. А ось героїв визвольних рухів їм не треба. Бо то все нацики та хфашисти тому й не чипали ті укази про нагородження посмертно.
Але коли Ющенко видав указ про героїв визвольних рухів, то швиденько познаходилися усілякі деркачі для визнання тих указів недійсними та не діючими.
А до чого тут куратори деркачів?
Хіба деркачі хоча би формально якісь рішення приймали?
інша справа - куратори Петро у мааацкві
адже саме через їхній недозвіл Петро навіть не рипнувся? Або ще гірше - така люта ненависть до цинічних бандер буяє всередині його надчутливої натури, що яке там повернення відібраних Янучаром звань
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія