Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: горішки

ФЗВ: горішки

Народ, а як ви в великих обсягах збираєте горіхи?

Наприклад, є 5 вже плодоноснтх дерев горіха волоського. Як зібрати з них врожай без втрат, або хоча б з мінімальними?

Викошувать траву 5 разів за літо, збивати ще в зеленій облуді, коли ще листя не почало падати та прикривати їх, вигрібати листя щодня, щоб їх було видно зверху на траві - не попонувати.
   
Re: ФЗВ: горішки

Ніху я не понял...А как иначе? Деды наши так собирали....
   
Re: ФЗВ: горішки

ВоооотЪ....

   
Re: ФЗВ: горішки

У мами три дерева, років по 12-15 кожному. Зібрала 60 кг. Тепер думає - колоти чи так продати.
   
Re: ФЗВ: горішки

Мішок горіхів натрусив, лещини десь 10кг зі. Рсестри коли у ліс возив назбирали.
   
Re: ФЗВ: горішки

в мене один горіх. Здороветельний.
збираю вже с місяць, мабудь.
Сьогодні листя на город віносили, то під ним ще куча горіхів знайшлася.
ще ворони допомагають та сильний вітер.
струшують.
пс бажано збирати до того, як листя впаде. Бо потім ритися в ньому нуівонах
   
Re: ФЗВ: горішки

в мене один горіх. Здороветельний.
збираю вже с місяць, мабудь.
Сьогодні листя на город віносили, то під ним ще куча горіхів знайшлася.
ще ворони допомагають та сильний вітер.
струшують.
пс бажано збирати до того, як листя впаде. Бо потім ритися в ньому нуівонах
Вот! Я іменно про цей нуївонах.

До того, як листя впаде, горіхів нападає максимум п'ята частина. Основна маса падає вже коли листя облітає з вітром, або морозець приморозить кожушок. А на дереві ще потім чи не половина висить і падає першу половину зими то на землю, то на сніг.
   
Re: ФЗВ: горішки

в мене один горіх. Здороветельний.
збираю вже с місяць, мабудь.
Сьогодні листя на город віносили, то під ним ще куча горіхів знайшлася.
ще ворони допомагають та сильний вітер.
струшують.
пс бажано збирати до того, як листя впаде. Бо потім ритися в ньому нуівонах
К сожалению, они до сих пор падают.
Теоретически, можно было бы подвесить сетку, хотя размах у грецкого ореха ограменный, кроме того, орехи разбрасываются еще метров на 10 от концов последних веток.
   
Re: ФЗВ: горішки

Ускорять процесс... Сбивать длинной палкой. :-)o
   
Re: ФЗВ: горішки

Настойте скарлупу на спирті, чи горілці, та через день наносіть на голову. Дуже гарно для волосся чи при себореї. Підліткам та у кого прищи-наносить на шкіру. Це шедевр! (tu)
   
Re: ФЗВ: горішки

Настойте скарлупу на спирті, чи горілці, та через день наносіть на голову. Дуже гарно для волосся чи при себореї. Підліткам та у кого прищи-наносить на шкіру. Це шедевр! (tu)

Ниху я в той скарлупе полезного нет. Это я те как иксперд грю. :-)o
   
Re: ФЗВ: горішки

Настойте скарлупу на спирті, чи горілці, та через день наносіть на голову. Дуже гарно для волосся чи при себореї. Підліткам та у кого прищи-наносить на шкіру. Це шедевр! (tu)
А волосся не стане темним ?
І шкіра теж?
   
Re: ФЗВ: горішки

А волосся не стане темним ?
І шкіра теж?
Стане. Это единственная польза. :-)o
   
Re: ФЗВ: горішки

   
Re: ФЗВ: горішки

Показати зображення...

Та ну  на... Там же ни травы, ни листьев... Все орехи на виду.
   
Re: ФЗВ: горішки

   
Re: ФЗВ: горішки

Re: ФЗВ: горішки

Та ну  на... Там же ни травы, ни листьев... Все орехи на виду.

Я свои коленные суставы не на помойке нашел !  :gigi:
   
Re: ФЗВ: горішки

Показати зображення...
Уявляю ціну девайсу.. мабуть, горіхів з усього дерева за 5 років не буде на таку суму
   
Re: ФЗВ: горішки

Я свои коленные суставы не на помойке нашел !  :gigi:
Понимаю... А траву кто косил 5 раз? А листья кто убирал?
   
Re: ФЗВ: горішки

Уявляю ціну девайсу.. мабуть, горіхів з усього дерева за 5 років не буде на таку суму
Це саморобне.
   
Re: ФЗВ: горішки

Уявляю ціну девайсу.. мабуть, горіхів з усього дерева за 5 років не буде на таку суму

ну то ж промислова збирачка
а так одна сітка на патику  - 700 грн.

мене залюблювало ходити і збирати по одному горіху, поки відро назбираєш то вже офуївший, а з сіткою в 5 разів швидше і коліна не болять
   
Re: ФЗВ: горішки

А ми як ще дід робив - третину покришки на стовбур, та кувадлом - ГЕП.... Посипалися....
Потім руцями, навколішки збираємо.....
   
Re: ФЗВ: горішки

Вот! Я іменно про цей нуївонах.

До того, як листя впаде, горіхів нападає максимум п'ята частина. Основна маса падає вже коли листя облітає з вітром, або морозець приморозить кожушок. А на дереві ще потім чи не половина висить і падає першу половину зими то на землю, то на сніг.

якщо горіх здоровий, тойфіхйоготак
не будешь же лазити по ньому
якщо можна ркуами позривать, то я зривала
ще листя було зелене
щоб по голові не совалося, бо з горіхами дуже низько гілки висять
в нас до снігу вони всі падають
ну, мо десь там на горі щось залишиться, то воронам на зиму буде
я горіх не їм
я тільки листя гребу та горіхі збираю :(
   
Re: ФЗВ: горішки

Понимаю... А траву кто косил 5 раз? А листья кто убирал?

та какая там уже трава осенью...
   
Re: ФЗВ: горішки

ну то ж промислова збирачка
а так одна сітка на патику  - 700 грн.

мене залюблювало ходити і збирати по одному горіху, поки відро назбираєш то вже офуївший, а з сіткою в 5 разів швидше і коліна не болять

Раз такое дело, поделись , как ты их колешь и ядра(чистый изумруд) добываешь. :-)o
   
Re: ФЗВ: горішки

та какая там уже трава осенью...

Осенью трава по шею... Если её летом не скосить. :-)o
   
Re: ФЗВ: горішки

Осенью трава по шею... Если её летом не скосить. :-)o
вот!!! Я сьогодні задовбалася їх збирать у сусідки вперемєшку з грибами - там такі свинориї травяні поробила, наче цунамі там прокотилося.  :gigi:  не моє - не жалко.
   
Re: ФЗВ: горішки

Раз такое дело, поделись , как ты их колешь и ядра(чистый изумруд) добываешь. :-)o

Вот такой орехокол и будут целые орехи


https://epicentrk.ua/shop/mplc-orekhokol-mekhanichnii-rocket-nut-cracker-1006-892-00-1ebe9341-bc3d-6e46-a472-2312f05476f4.html?ssh=revenue&gclid=Cj0KCQjw8eOLBhC1ARIsAOzx5cGb0GbSoJFniQxj_94OEcLowXFrLCuENVuzB-AbaHsUCfcX8GNWBLAaAt-NEALw_wcB
   
Re: ФЗВ: горішки

Осенью трава по шею... Если её летом не скосить. :-)o

траву "лилипут" посеял, за лето раза 4 косил, не больше, да и не растет она особо под орехом

   
Re: ФЗВ: горішки

Вот такой орехокол и будут целые орехи
Показати зображення...
https://epicentrk.ua/shop/mplc-orekhokol-mekhanichnii-rocket-nut-cracker-1006-892-00-1ebe9341-bc3d-6e46-a472-2312f05476f4.html?ssh=revenue&gclid=Cj0KCQjw8eOLBhC1ARIsAOzx5cGb0GbSoJFniQxj_94OEcLowXFrLCuENVuzB-AbaHsUCfcX8GNWBLAaAt-NEALw_wcB
Ясно... Как вариант.
   
Re: ФЗВ: горішки

Вот такой орехокол и будут целые орехи
Показати зображення...
https://epicentrk.ua/shop/mplc-orekhokol-mekhanichnii-rocket-nut-cracker-1006-892-00-1ebe9341-bc3d-6e46-a472-2312f05476f4.html?ssh=revenue&gclid=Cj0KCQjw8eOLBhC1ARIsAOzx5cGb0GbSoJFniQxj_94OEcLowXFrLCuENVuzB-AbaHsUCfcX8GNWBLAaAt-NEALw_wcB

Х-ня якась на світлині , звиняйте вже на слові .

Де USB , де антена вайхваю , де врещті решт електропривід працюючий від сонячних батарей .

Як таке купляти , то вистачить і пасатіжі вдома мати . Игхвед , ьтой самий
   
Re: ФЗВ: горішки

Може тобі ще й пульта видать?
   
Re: ФЗВ: горішки

Викошувать траву 5 разів за літо, збивати ще в зеленій облуді, коли ще листя не почало падати та прикривати їх, вигрібати листя щодня, щоб їх було видно зверху на траві - не попонувати.

Гараз , тоді взагалі ніяких пропозицій не буде , бо схоже тема сезонна і призначена рекламувати усяку хвігню , що саме горіхів стосуєцця .
   
Re: ФЗВ: горішки

Раз такое дело, поделись , как ты их колешь и ядра(чистый изумруд) добываешь.
ті хто на продаж ядрачістийзумруд добувають, б'ють їх на пляшці шампанського, на верхівці.


ну то ж промислова збирачка
а так одна сітка на патику  - 700 грн.
на алі стопудово раз в 10 дешевше має бути.
   
Re: ФЗВ: горішки

Сьогоооодні я назбирала штук 20-ть....горііііхів.......
А потім сусіда подарував мені відро !  :laugh:
   
Re: ФЗВ: горішки

Гараз , тоді взагалі ніяких пропозицій не буде , бо схоже тема сезонна і призначена рекламувати усяку хвігню , що саме горіхів стосуєцця .
фіг там. Мова не про приспособи, а про ноу хау, якщо таке у кого є.

Я хочу вислухати всіх, а потім поділитися своєю придумкою.  :D  придумала буквально вчора. Сьогодні перевірила. В листі з двох 20-річних горіхів стрельнув лише один горішок, коли палила.
   
Re: ФЗВ: горішки

поділитися своєю придумкою.    придумала буквально вчора. Сьогодні перевірила. В листі з двох 20-річних горіхів стрельнув лише один горішок, коли палила.
wow! давай. (tu)
   
Re: ФЗВ: горішки

В мене ось такий.



Але цього року  горіхи в селі фуйові ((
   
Re: ФЗВ: горішки

с 2 орехов собрали ведер 5, может чуть меньше орехов.

Не понимаю в чем проблема их сбора в траве и листьях они прекрасно собираются, главное чтобы дождей не было. Но в этом году сушь
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія