Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Реально почну поважати ЗЕленського!

Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Нет,не одинаково.
Почитай статью - https://detaly.co.il/vrachi-v-gneve-bolshinstvo-apparatov-ekmo-zanimayut-molodye-neprivitye-patsienty-s-koronavirusom/
Я врач и решил почитать профессиональную информацию. И был удивлен.
И Вы очень удивитесь ... Оказывается, профессиональные организации, ведущие статистику по ковид-19 во всем мире не фиксируют был ли привит пациент. Учитывают: процент вакцинированных, количество заболевших и умерших.
Есть, конечно и более сложные отчеты, но и там нет деления на привитых и не привитых.
Очень похоже, что хомячков специально стравливают на выдуманной теме.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Так ми про віруси чи про антидоти?
Я не хочу і не буду апелювати до упоротих, вірус всіх відсортує і потім зробимо перекличку
Якщо вам цікава статистика без чинуш сходіть в інфекційне та порахуйте
Навіщо мені бути в курсі якщо є антіваксери які все знают краще інших, бо ім в інтернеті сказали
Вы в курсе, что такое антидот? Нельзя быть таким упоротым (обсуждать тему в которой ничего не понимаешь)
Мне не нужно ходить в инфекционное отделение. Я работаю в соседнем, если что. В отличии от ваксеров (извините, но отвечаю Вашим языком) читаю профессиональные медицинские обзоры по теме. Сказки в интернете читаете Вы.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Ви не читали мої пости?

1. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не заразитись ковідом.
2. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не бути госпыталізованим з ковідом.
3. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не померти від ковіду.
4. Навіщо прийняли Закон, який захищає виробників вакцин від ковід за наслідки від щеплень?
5. Навіщо колотись кожні пів року рік? Це тепер завжди так буде?
1. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не заразитись ковідом патогеном, від якого зробили щеплення.
2. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не бути госпыталізованим з ковідом від хвороби, від якої робили щеплення.
3. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не померти від ковіду від хвороби, від якої робили щеплення.
4. Навіщо прийняли Закон, який захищає виробників вакцин від ковід за наслідки від щеплень?
5. Навіщо колотись кожні пів року рік? Це тепер завжди так буде?
Відповідь: Бо характеристики патогену такі. Можливо, що так, спершу спробують зупинити повальною вакцинацією, якщо не вийде, то будуть проводити кампанії щеплення насамперед серед груп ризику, як зараз від штамів інфлуенси.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

1. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не заразитись ковідом патогеном, від якого зробили щеплення.
2. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не бути госпыталізованим з ковідом від хвороби, від якої робили щеплення.
3. Немає жодної вакцини, яка б дала захист не померти від ковіду від хвороби, від якої робили щеплення.
4. Навіщо прийняли Закон, який захищає виробників вакцин від ковід за наслідки від щеплень?
5. Навіщо колотись кожні пів року рік? Це тепер завжди так буде?
Відповідь: Бо характеристики патогену такі. Можливо, що так, спершу спробують зупинити повальною вакцинацією, якщо не вийде, то будуть проводити кампанії щеплення насамперед серед груп ризику, як зараз від штамів інфлуенси.
Вы зрите в корень.

Изначально вакцины делали против возбудителей, дававших стойкий иммунитет. Другими словами, если человек переболел какой-либо болезнью, он не болел ей никогда (иммунитет на десятки лет). Если от такой болезни сделать прививку, то она защищала от заболевания практически пожизненно. Сейчас приходится вводить вакцины повторно. У детей отдельный график, но потом ревакцинация грубо раз в 10 лет (скорее для перестраховки). Реально взрослые на прививки не ходят и имеют достаточный иммунитет.

Глупо делать вакцины от возбудителей, которые постоянно мутируют и новый штамм не чувствителен к предыдущей вакцине. Ученые десятки лет бьются над вакцинами от ВИЧ и гепатита С, но безуспешно. Потому,  что отмазки (будет легкое течение болезни и т.д.) для настоящих вакцин не прокатывают. Вакцина либо защищает от заболевания, либо нет (значит на работает и идет на помойку).

Так было до последних событий. Первый пробный шар был с вакциной от гриппа. Вирус постоянно мутировал, ежегодно выпускали новые вакцины, не было гарантии, что привитый не заболеет.
Но вакцинация от ковид-19 - это вообще за гранью добра и зла. К настоящей медицине она не имеет никакого отношения. Есть только принудительное введение в организм человека неизвестно чего. Именно по-этому я против вакцин от коронавирусной инфекции. Вся сегодняшняя вакханалия не объяснима с медицинской точки зрения.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Так зачем нужна массовая вакцинация от ковид? У меня нет ответа  :S
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

якщо в Україні не буде жодних обмежень для невакцинованих і вакцинація буде добровільною.
Я думав, якщо він лігалайз зробить.
А вакцинація- то хня.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

якщо в Україні не буде жодних обмежень для невакцинованих і вакцинація буде добровільною.

А я навпаки, коли вакцинація буде примусовою, а нещеплених виловлюватимуть, як скажених собак.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

А я навпаки, коли вакцинація буде примусовою, а нещеплених виловлюватимуть, як скажених собак.
Итог Ваших желаний известен ... Погуглите про Бухенвальд и аналогичные заведения.
Когда пришли за непривитыми, меня это не трогало. Я вакцинировался. Когда пришли за мной, некому было за меня вступиться.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

якщо в Україні не буде жодних обмежень для невакцинованих і вакцинація буде добровільною.
==================================
Х...й тобі! Вас обмежать. А я навпаки...Ну не буду його звісно поважати,криворогатого,але висловлю певне задоволення,якщо усіх антиваксерів він відправить у лепрозорій. :D
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Буде повільне вимирання людей від ковіду (антивакцинатори скажуть ну скики там померло то це всеодно не важить того шоб я зробив щеплення).. доки людство не зупинить ковід вакцинацією
   
дельта дуже огидна штука.
как вспомню так вздрогну.
вакцинуйтеся краще. кажуть легше переноситься фороба.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Буде повільне вимирання людей від ковіду
Не буде.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

1. Я пану більше скажу, нема в світі взагалі вакцини щоб захищала від чогось, всі вакцини дають час на те щоб вірус зник, за хист на якийс час, якісь краще якісь слібіші
2. Брехня, здебільшого короткий період і доволі легкий та й не всі хворіють
3. Брехня, відсоток малий дуже
4. Не вкурсі, я не резидент
5. А навіщо колять дітям другі вакцини кілька разів? Тваринам деякі колять раз в рік або пів року, якщо хочеш щоб друг був поряд довго

1. Пан не буде сперечактись, що сучасні вакцини від ковід діють не більше 6-12 міс.?
2. Брехня, вакциновані є в лікарнях, що підтверджується статистикою з Ізралю.
3. Брехня, помирають і від побічки від вакцини і після зараження ковід, навіть якщо вакцинований. Немає 100% захисту.
4. Закон який  захищає виробників Ковід вакцин від побічних наслідків прийняли в багатьох країнах.
5. Колять щорічно вакцину від грипу, бо грип кож рік новий штам має. А цей коронавірус може мати декілька штамів на рік. Ви пропонуєте 4-5 акцин щорічно колоти?
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

висловлю певне задоволення,якщо усіх антиваксерів він відправить у лепрозорій. :D

продався Зеленському. Тфу!
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

sergyj- реальність змінилася. Я розумію,  що ти депресуєш. Не ти один і не тільки від вакцінації. Бо старого лібераського світу ВЖЕ НЕ БУДЕ. Будуть як найменьше пара суворих десятиліть, коли  невдоволені будут загнані під шконки, антиваксеров, усіх ЛГБТ та гомокішечок, охвіціянтів з хорік  і інших паразитів будуть єбсти і єбсти, усі соціЯльни подачки будуть скорочуватися, тре буде пахати за невеликі гроші і залишиться лише грати на компі в світ,якого немає. Ну щось таке...гидотне.

  Та шо змирися та щепся, бо ти правий-все це на дуже довгий термін.

Останнє редагування: 23 вересня 2021 20:32:28 від Wolter
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

  Та шо змирися та щепся, бо ти правий-все це на дуже довгий термін.

Добровільно - нізащо. А якщо під примусом, тиском і обманом, то я не буду винен за наслідки.
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

Добровільно - нізащо. А якщо під примусом, тиском і обманом, то я не буду винен за наслідки.
========================
Давай ми тебе обманемо? :D
   
Re: Реально почну поважати ЗЕленського!

========================
Давай ми тебе обманемо? :D

Тiльки серце чарувала
Бранки смiлива вiдповiдь:
"Ти мене убити можеш,
Aле жити не примусиш!"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія