Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як харчуватись чим займатись щоб прожити довге і повне поитивних вражень і здоров.я життя?)) ваші ім

як харчуватись чим займатись щоб прожити довге і повне поитивних вражень і здоров.я життя?)) ваші імха
   
як харчуватись чим займатись щоб прожити довге і повне поитивних вражень і здоров.я життя?)) ваші імха

1. Емігрувати в США
2. Жити в Каліфорнії недалеко від океану
3. Харчуватись органічною продукцією
4. Не вживати червоного м'яса
5. Працювати залюбки, бажано в ІТ
6. Займатись спортом
7. Пити тільки вишукані спиртні напої
8. Не палити
9. Єбти тільки гарних жінок
10. Радіти кожному прожитому дню.
   
червоне м'ясо вкорочує життя?
   
1. Емігрувати в США
2. Жити в Каліфорнії недалеко від океану
3. Харчуватись органічною продукцією
4. Не вживати червоного м'яса
5. Працювати залюбки, бажано в ІТ
6. Займатись спортом
7. Пити тільки вишукані спиртні напої
8. Не палити
9. Єбти тільки гарних жінок
10. Радіти кожному прожитому дню.


о!  (tu)
   
червоне м'ясо вкорочує життя?

все вкорочує життя, кожний продукт який ми вживаємо.
Ми є то, що ми їмо.
   
почитала я тут про модні дієти, вірніше про трендове харчування.
от вслухайтеся, що пропонують їсти -це в Україні
основою є овочи і фрукти, а також чуток м'яса-птиці, мінімум цукру

найчастіші продукти в мєню, плять:

- авокадо
- кокосове молоко
- брокколі
- і решта така сама куєта

Скажіть, ми де живемо аби гратися таким набором продуктів?

Їште те, до чого вас привчали в дитинстві, до чого ваша травна система звична. ))
просто уникайти НАДЛИШКІВ.
   
як харчуватись чим займатись щоб прожити довге і повне поитивних вражень і здоров.я життя?)) ваші імха
харчування може зпозитивити тобі життя, полегшити, і можливо трохи подовжити. але не кардинально. бо багато різних "але", як казав Майкл наш Щур.
читай біографію Поля Брега.
   
почитала я тут про модні дієти, вірніше про трендове харчування.
от вслухайтеся, що пропонують їсти -це в Україні
основою є овочи і фрукти, а також чуток м'яса-птиці, мінімум цукру

найчастіші продукти в мєню, плять:

- авокадо
- кокосове молоко
- брокколі
- і решта така сама куєта

Скажіть, ми де живемо аби гратися таким набором продуктів?

Їште те, до чого вас привчали в дитинстві, до чого ваша травна система звична. ))
просто уникайти НАДЛИШКІВ.
)) ну якщо майже кожен  українець\українка після 40 вигллядає просто жахливо - і по фігур і і по обличчю - ( ну а по обліко морале- безнастаня корупціонерія мародерія імітація брехляндія) то отже щось таки не так з нашими звичками - в тому числі і харчовими.

   
харчування може зпозитивити тобі життя, полегшити, і можливо трохи подовжити. але не кардинально. бо багато різних "але", як казав Майкл наш Щур.
читай біографію Поля Брега.

давай без таких банальностей як поль брег. його читав кожен ще до 30 років))
   
для початку пройти обстеження ,зараз в норм.клініках роблять комплекс - тоді вже до спеціаліста, який все розпише
   
)) ну якщо майже кожен  українець\українка після 40 вигллядає просто жахливо - і по фігур і і по обличчю - ( ну а по обліко морале- безнастаня корупціонерія мародерія імітація брехляндія) то отже щось таки не так з нашими звичками - в тому числі і харчовими.
та не пиши маячню. в 40 наші дівчата ще о-го-го. не рахуючи тільки селянок - ті виработані...нажаль
   
почитала я тут про модні дієти, вірніше про трендове харчування.
от вслухайтеся, що пропонують їсти -це в Україні
основою є овочи і фрукти, а також чуток м'яса-птиці, мінімум цукру

найчастіші продукти в мєню, плять:

- авокадо
- кокосове молоко
- брокколі
- і решта така сама куєта

Скажіть, ми де живемо аби гратися таким набором продуктів?

Їште те, до чого вас привчали в дитинстві, до чого ваша травна система звична. ))
просто уникайти НАДЛИШКІВ.

авокадо, брокколі, брюсельська капуста, гриби шітаке, сальмон, код, темпура - це основа мого харчування.
Коли я жив в Україні, то їв сало, свинину, кров'янку, жарену картоплю, а в Америці забув про це і чудово себе почуваю.
Беріть приклад з японців: вони їдять багато морепродуктів і довше всіх живуть.
   
почитала я тут про модні дієти, вірніше про трендове харчування.
от вслухайтеся, що пропонують їсти -це в Україні
основою є овочи і фрукти, а також чуток м'яса-птиці, мінімум цукру

найчастіші продукти в мєню, плять:

- авокадо
- кокосове молоко
- брокколі
- і решта така сама куєта

Скажіть, ми де живемо аби гратися таким набором продуктів?

Їште те, до чого вас привчали в дитинстві, до чого ваша травна система звична. ))
просто уникайти НАДЛИШКІВ.
То авокадо бистро приїдається, я його їв тільки на сніданок, замість масла. І то вже дивитись на нього не можу.
   
1. Емігрувати в США
2. Жити в Каліфорнії недалеко від океану
3. Харчуватись органічною продукцією
4. Не вживати червоного м'яса
5. Працювати залюбки, бажано в ІТ
6. Займатись спортом
7. Пити тільки вишукані спиртні напої
8. Не палити
9. Єбти тільки гарних жінок
10. Радіти кожному прожитому дню.

якби ж то так..

Все же, от чего умер Савелий Крамаров?
Как же так случилось, что человек с отличным здоровьем и образом жизни, намеревавшийся прожить до 140 лет, умер в 60?

Рассказывает его жена Мария Крамарова: «На протяжении многих лет Савелий строго, даже фанатично, заботился о своем здоровье. Он тщательно, можно сказать, скрупулезно изучал все предписания и рекомендации диетологов и основы восточной медицины. В кухонных ящиках и на стенах были развешаны многочисленные «рецепты здоровья». Он делал абсолютно все возможное, чтобы дожить до глубокой старости, не болея. И шутил: «Это первый эксперимент как дожить до 140 лет здоровым».

Утром, он пил чай из целебных трав. После этого помолится Богу и бежит к океану (он жил в Сан-Франциско в нескольких кварталах от океана). Большую часть года плавал. Пробежка, зарядка на свежем воздухе, после чего первый завтрак — свежие разнообразные фрукты.

Затем гигиенические процедуры и второй завтрак — большой салат из свежих овощей. Обед был простой и однообразный. В термос Савелий засыпал крупу (каждый день разную) заливал ее крутым кипятком, и через несколько часов обед был готов. В кашу добавлял очищенное оливковое масло, мед, иногда зерна семечек и изюм... "недоваренные каши моим организмом плохо усваиваются"

Ужин — опять сырые овощи, каша, соевая тофа. Все это покупалось в специальных магазинах, где продавали натуральные продукты, без добавок. По пятницам Краморов готовил рыбу, сваренную на пару.
В течение дня пил овощные соки. "соки я не пью, потому что быстро окисляются фрукты на воздухе, есть такая версия, может это и не так плохо, но я предпочитаю цельный продукт, там клетчатка, по крайней мере".

Ни соли, ни сахара, ни хлеба и других мучных изделий, ни молочных продуктов, ни яиц, не говоря уже о мясе, Краморов не употреблял. Он также отказывался от вареной пищи. Я часто варила овощные супы и готовила винегрет, но он и этого не ел. Правда, иногда он просил пожарить ему картошку, но без жира и без соли. Лишь изредка, на торжествах, он позволял себе съесть что-нибудь вкусненькое. " и соль, и мясо, и яйца человеку полезны, имхо."

Время от времени он очищал организм методом голодания. "... я где-то раз в месяц голодаю 24 часа."

Непонятно, что привело его к фатальному исходу. В январе у него обнаружили рак прямой кишки (в январе 1995 года, на 61-м году жизни). В начале февраля Савелия прооперировали и назначили усиленный курс химиотерапии. В тот же период у него начался острый тромбоз в ногах. Позже тромбы разошлись по всему организму, включая мозг. Весь май, после двух инсультов, Савелий лежал в госпитале слепой, немой, парализованный. Только люди, близко знавшие его, понимали трагизм его положения (он умер в мае 1995 года)... Страшный факт смерти Крамарова дает пищу для размышления современным медикам и ученым-геронтологам»

   
Историю смерти Савелия Краморова внимательно рассмотрел одесский врач Николай Друзьяк в популярной книге «Как продлить быстротечную жизнь».

«Его рацион питания был тем плох, что значительную часть его составляли крупы. В этом он, возможно, следовал рекомендациям сыроедов, которые считали, что идеальное сыроедение (считайте, что идеальное питание) должно включать в себя только фрукты, орехи и зерна злаков. Но практически все зерновые культуры содержат несбалансированные белки, которые только «способствуют» ощелачиванию крови (посредством аммиака). Кроме того, все каши готовились примитивно просто - крупы всего лишь заливались кипятком, а поэтому они с трудом переваривались в кишечнике. По всей вероятности, переваривание продолжалось еще и в прямой кишке, тогда как оно должно было заканчиваться в двенадцатиперстной кишке, и в итоге прямая кишка подвергалась интенсивному ощелачиванию.

Хочу обратить внимание и на чай из целебных трав, который по утрам пил Крамаров. Неизвестно, какая трава использовалась и на какой воде заваривался этот чай, но ясно одно, что он имел щелочную реакцию, так как настои из сухих трав всегда имеют такую реакцию. Кроме того, что нам следует считать целебным в травах? Мне кажется, что постоянно пить чай, настоянный на целебных травах, так же небезопасно, как и постоянно пить лекарства здоровому человеку с целью укрепления здоровья. Эффект при этом может быть прямо противоположным ожидаемому.

Дополнительному ощелачиванию крови у Крамарова мог послужить и океан - большую часть года он плавал. И жиры Крамаров не употреблял, а они могли подкислить кровь.

В итоге мы видим, что к фатальному исходу Крамарова могло привести только значительное ощелачивание его крови. О значительном сдвиге реакции крови в щелочную сторону у Крамарова говорит и начавшийся у него тромбоз. Повышенному тромбозу способствует щелочная реакция крови и высокая концентрация кальция в ней.»

Говорят, целебному окислению крови способствует моча. Но уринотерапия – не Брэгг, как ошибочно пишут иные официальные медики, а Армстронг. Так что «спасительную мочу» Крамаров не пил.

Впрочем, «кислотно-щелочную» теорию, расписанную Друзьяком, принимают не все авторитеты и апологеты ЗОЖ, не говоря уж про официальную медицину. Там много сложностей, заморочек. Хотя к его тезису об опасности неумеренного употребления травяных «целебных» чаев стоит прислушаться. Да и с крупами не все так просто, как пишут пропагандисты макробиотики, в основе которой питание крупами.

Его идейный вдохновитель, учитель Брэгг, по одной версии, трагически погиб в 95 лет, занимаясь серфингом. Его накрыла гигантская волна. Вскрытие показало: сердце и сосуды Брэгга - как у молодого мужчины. Эта легенда была особенно популярна в СССР. Ее активно распространял переводчик Брэгга Стив Шенкман, активный пропагандист здорового образа жизни, создатель и первый главред журнала «Будь здоров». Сам Шенкман умер от рака кишечника в 68 лет.

По другой версии, Брэгг в 95 отравился свежей рыбой, купленной у рыбаков. И через несколько дней умер. В последние годы обнаружили, что Брэгг вроде бы скончался в 1976-м в американском госпитале от сердечного приступа. И был ему 81 год.
   
та не пиши маячню. в 40 наші дівчата ще о-го-го. не рахуючи тільки селянок - ті виработані...нажаль

а я згодний з Аеlit  - наші жінки після 40 виглядають не дуже.
Низький рівень життя, безкінечні аборти, сварки в сім'ї, погана екологія - все це не сприяє на добре здоров'я і гарний вигляд.
   
Судячи з тривалості життя по країнах Європи - потрібно переходити на середземноморську дієту:
 - багато овочів і фруктів
 - багато риби
 - багато оливкової олії (ніякої соняшникової олії і масла)
 - обмежити червоне м'ясо (раз в тиждень)
  - коньяк/віскарь замінити на червоне вино (в обмежених кількостях)
...

ну і, звичайно, ніякого курева.


   
якби ж то так..

Все же, от чего умер Савелий Крамаров?
Как же так случилось, что человек с отличным здоровьем и образом жизни, намеревавшийся прожить до 140 лет, умер в 60?

Рассказывает его жена Мария Крамарова: «На протяжении многих лет Савелий строго, даже фанатично, заботился о своем здоровье. Он тщательно, можно сказать, скрупулезно изучал все предписания и рекомендации диетологов и основы восточной медицины. В кухонных ящиках и на стенах были развешаны многочисленные «рецепты здоровья». Он делал абсолютно все возможное, чтобы дожить до глубокой старости, не болея. И шутил: «Это первый эксперимент как дожить до 140 лет здоровым».

Утром, он пил чай из целебных трав. После этого помолится Богу и бежит к океану (он жил в Сан-Франциско в нескольких кварталах от океана). Большую часть года плавал. Пробежка, зарядка на свежем воздухе, после чего первый завтрак — свежие разнообразные фрукты.

Затем гигиенические процедуры и второй завтрак — большой салат из свежих овощей. Обед был простой и однообразный. В термос Савелий засыпал крупу (каждый день разную) заливал ее крутым кипятком, и через несколько часов обед был готов. В кашу добавлял очищенное оливковое масло, мед, иногда зерна семечек и изюм... "недоваренные каши моим организмом плохо усваиваются"

Ужин — опять сырые овощи, каша, соевая тофа. Все это покупалось в специальных магазинах, где продавали натуральные продукты, без добавок. По пятницам Краморов готовил рыбу, сваренную на пару.
В течение дня пил овощные соки. "соки я не пью, потому что быстро окисляются фрукты на воздухе, есть такая версия, может это и не так плохо, но я предпочитаю цельный продукт, там клетчатка, по крайней мере".

Ни соли, ни сахара, ни хлеба и других мучных изделий, ни молочных продуктов, ни яиц, не говоря уже о мясе, Краморов не употреблял. Он также отказывался от вареной пищи. Я часто варила овощные супы и готовила винегрет, но он и этого не ел. Правда, иногда он просил пожарить ему картошку, но без жира и без соли. Лишь изредка, на торжествах, он позволял себе съесть что-нибудь вкусненькое. " и соль, и мясо, и яйца человеку полезны, имхо."

Время от времени он очищал организм методом голодания. "... я где-то раз в месяц голодаю 24 часа."

Непонятно, что привело его к фатальному исходу. В январе у него обнаружили рак прямой кишки (в январе 1995 года, на 61-м году жизни). В начале февраля Савелия прооперировали и назначили усиленный курс химиотерапии. В тот же период у него начался острый тромбоз в ногах. Позже тромбы разошлись по всему организму, включая мозг. Весь май, после двух инсультов, Савелий лежал в госпитале слепой, немой, парализованный. Только люди, близко знавшие его, понимали трагизм его положения (он умер в мае 1995 года)... Страшный факт смерти Крамарова дает пищу для размышления современным медикам и ученым-геронтологам»
Схильність до раку спадкоємна, тут як не харчуйся нічого неможна гарантувати.
   

То авокадо бистро приїдається, я його їв тільки на сніданок, замість масла. І то вже дивитись на нього не можу.
Нє, правильне гуакамоле на брускетці з гречаного багету готова істи зранку до вечора :)
   
ну якщо майже кожен  українець\українка після 40 вигллядає просто жахливо
Деякі у 42 виглядають на 23. Чи кажуть що виглядають.
   
Мне кажется, что главное - отсутствие стрессов или правильная на них реакция. А потом уже питание и т.д.
Ну и наследственность..

Останнє редагування: 18 травня 2019 22:15:15 від Spin
   
Треба харчуватися здоровою якісною іжею.
Треба займатися улюбленою справою.
Треба мати кохану людину.
І багато подорожувати!

Це все, що, на мій погляд, треба в житті для щастя. :rotate:
   
1. Емігрувати в США
...
9. Єбти тільки гарних жінок
це 2 несумісні позиції.
   
авокадо, брокколі, брюсельська капуста, гриби шітаке, сальмон, код, темпура - це основа мого харчування.
Коли я жив в Україні, то їв сало, свинину, кров'янку, жарену картоплю, а в Америці забув про це і чудово себе почуваю.
Беріть приклад з японців: вони їдять багато морепродуктів і довше всіх живуть.
бу-га-га
беріть приклад з японців.
так як же з них брати приклад, якщо в нас поруч немає ані моря, ані океану? з чого ж брати морепродукти?
ви що не розумієте, що ви ми і японці їдять саме ті продукти, які географично і культурно притаманні цим країнам.

у вас там, де ви є - ваши продукти авакади і сальмони.
в японців -морепродукти, сусі і проч.куєта.
а в україні -так свині -то м'ясо і сало
   
Після зустрічі однокласноків (30 років), дійшов висновку, хто виїхав до міста виглядають значно молодше тих хто залишився в селі. Хто виїхав закордон, значно молодше тих хто до міста.  :)
   
Після зустрічі однокласноків (30 років), дійшов висновку, хто виїхав до міста виглядають значно молодше тих хто залишився в селі.
село: важка праця, нездорова (жирна, копчена) їжа, алкоголь, віддлаленість від мед.обслуговування.
   
це 2 несумісні позиції.
Пан Тоні у темі. На гарних жінок у Каліфорнії черга. І нафіга їм жопомий.
   
село: важка праця, нездорова (жирна, копчена) їжа, алкоголь, віддлаленість від мед.обслуговування.
Навіть в Португалії, а нація досить здорова і красива. Сільські жителі значно гірше виглядають ніж міські.
   
а я згодний з Аеlit  - наші жінки після 40 виглядають не дуже.
Низький рівень життя, безкінечні аборти, сварки в сім'ї, погана екологія - все це не сприяє на добре здоров'я і гарний вигляд.
тут можу погодитися де в чому.
але до чого тут харчування як система?
наче якщо жінка буде їсти самі бурячки, але сваритися перманентно з чоловіком вона краще виглядатиме? та ніколи.

Останнє редагування: 18 травня 2019 22:28:09 від эЛКа
   
та не пиши маячню. в 40 наші дівчата ще о-го-го. не рахуючи тільки селянок - ті виработані...нажаль

не огого а оййо :facepalm1:
   
Навіть в Португалії, а нація досить здорова і красива. Сільські жителі значно гірше виглядають ніж міські.
Палити треба менше.
   
Палити треба менше.
Ні вони мало палять. Теж неправильне, надмірне харчування.
   
Знав двох бабусь, які подолали 100-літній рубіж. Ніколи не заморочувались дієтами, їли прості, дешеві продукти.
Одна з тих бабусь свої останні 15 років прожила в США.
   
Ні вони мало палять. Теж неправильне, надмірне харчування.
В мене усі знайомі португальці табачать нон стоп.
   
В мене усі знайомі португальці табачать нон стоп.
Я не палю, тому чомусь на це уваги не звертаю. Зараз в моді здоровий образ життя. У нас вечером все місто ходить, бігає, на велосипедах їздять.
   
Деякі у 42 виглядають на 23. Чи кажуть що виглядають.

нам так не жить. то наслідок ретельної роботи київських заводчиків породистих кібернетиків впродовж 7 колін
   
Я не палю, тому чомусь на це уваги не звертаю. Зараз в моді здоровий образ життя. У нас вечером все місто ходить, бігає, на велосипедах їздять.
Мої колеги теж бігають по пабам
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія