Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

:bueee:

 :bueee:

   
Re:  :bueee:

Саме найсмішніше, що серед кацапів взагалі немає "природніх" слов'ян, таки би мовити, слов'ян по народженню  :gigi: Це як собачки, які вважають себе котами  :gigi:
   
Re:  :bueee:

Саме найсмішніше, що серед кацапів взагалі немає "природніх" слов'ян, таки би мовити, слов'ян по народженню  :gigi: Це як собачки, які вважають себе котами  :gigi:

Толі справа козаченьки. От де центр слов*янства)))

   
Re:  :bueee:

Толі справа козаченьки. От де центр слов*янства)))

Показати зображення...

Но ми хоч природні слов'яни - люди, які народжувалися слов'янами. А кацапи - це типу "навернені" слов'яни. Люди, які не були слов'янами, але чомусь себе раптом почали ними вважати  :gigi:
   
Re:  :bueee:

Кацапи навіть не зрозуміли, хто взагалі такі слОв'яни, і тому називають себе смішним словом слАвянє  :gigi: Що з ним не так, я тут уже розказував  :facepalm:
   
Re:  :bueee:

Справжнім слОв'янам навіть не приходить в голову думка обзивати себе слАвянамі  :facepalm: І тільки цим "наверненим" тваринкам це прийшло в голову - чисто тому, що вони ніхрена не знають  :facepalm:
   
Re:  :bueee:

Кацапи навіть не зрозуміли, хто взагалі такі слОв'яни, і тому називають себе смішним словом слАвянє  :gigi: Що з ним не так, я тут уже розказував  :facepalm:
Вони ще смішніші, бо називають себне руськімі... навіть буряти
   
Re:  :bueee:

Толі справа козаченьки. От де центр слов*янства)))

Показати зображення...

ну и сброд :bueee:
это представители так называемой знати, а на самом деле вырожденцы
к славянам вообще ни каким боком ни один
   
Re:  :bueee:

СлОв'яни - це сукупність людей, що розуміють один одного. Від слова "слово", вибачаюсь за тавтологію. СлАвянє - це смішні тваринки, які не розуміють, що слАвянє - це значить "раби" на германських мовах  :facepalm:
   
Re:  :bueee:

І саме найсмішніше, що в кацапів стало слАвянє суто тому, що вони - НЕ СЛОВ'ЯНИ  :gigi:  :facepalm: І вони тупо перейняли чужу їм словенську (болгарську) мову з помилками  :facepalm:  :gigi:
   
Re:  :bueee:

В результаті вийшов анекдот  :facepalm:  :gigi:
   
Re:  :bueee:

В результаті кацапи говорять про слАвянскоє єдінство, а всі ржуть з них, бо такими дебілами, що говорять слАвянскоє - є лише вони самі  :facepalm:  :gigi:
   
Re:  :bueee:

Подивіться на перше повідомлення в цій гілці  :gigi:  :facepalm:
   
Re:  :bueee:

Про те, що "русскій єзиг" є нерідним для коцапів, я запідозрив ще в радянській школі, коли вчителька "русскаво язига" систематично мене виправляла, примушуючи читати звук "А" там, де було написано "О"  :gigi: На моє питання, чому ви тоді пишете там "О", а не "А" - вона відповідала "так прінято в русском язигє"  :gigi:
   
Re:  :bueee:

Перекладаючи Ківу, цитата звучить так: "Ми должни помніть, что наша сіла в рабском єдінствє"  :gigi:
   
Re:  :bueee:

Саме найсмішніше, що серед кацапів взагалі немає "природніх" слов'ян, таки би мовити, слов'ян по народженню  :gigi: Це як собачки, які вважають себе котами  :gigi:

Найсмішніше - що оцю пuздоту обрали зєзєйоби, і воно тепер - депутат Верховної Ради України, представник НАРОДУ!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія