Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нардеп від "ЄС" через АТОшників за безцінь скупив землі курорту в Карпатах

Пряма мова Княжицького: "Я дійсно працюю на Верховинщині і хочу розвивати цей край. Це не бізнесове, а громадське бажання…

Я запрошую бізнесменів інвестувати у Гуцульщину, бо цей край живе бідно. Місцеві люди пишуть мені десятки листів з проханням допомогти продати землю.

Я й сам купив там землю і побудував дерев'яний будинок.

Я, дійсно, знайомий з власником фірми, яка придбала землю у гірському селі".

Деталі: За словами Княжицького, у власника земель "Валентина" десятки охоронних фірм на Полтавщині, які охороняють великі агрохолдинги, а ще він займається туризмом на Київщині.

Нардеп заявив, що всіляко сприятиме "оживити Буркут": "Докладу усіх зусиль, щоб допомогти власнику фірми та іншим, хто хоче інвестувати у Карпати".
   
Обычный приём кацапского пропагандона. Княжицкий не сделал ничего плохого,но надо человека забрызгать гавном,переведя дискуссию в рамки:" А хорошо ли он поступил?"


А что там плохого? Украл? Нет.
Та ще й "мастаби" зловживаня" вражають: скупив у АТОвців по 1000 USD всього аж 2 га на 17000 USD!  :laugh:

   
Оточення народного депутата від "Євросолідарності" Миколи Княжицького через групу ветеранів АТО менш як за 17 тисяч доларів скупило 2 га землі колишнього курорту у селі Буркут Івано-Франківської області.

Ай, "красава"! Інакше і не скажеш.

Недарма він останніми роками так засів в регіоні, наче медом йому було намащено, а то ось воно як

   
Ай, "красава"! Інакше і не скажеш.

Недарма він останніми роками так засів в регіоні, наче медом йому було намащено, а то ось воно як

Показати зображення...

 :fool:
   
Ай, "красава"! Інакше і не скажеш.

Недарма він останніми роками так засів в регіоні, наче медом йому було намащено, а то ось воно як

Показати зображення...

Тидиви, падла яка  ;o
А міг би вілу в Італії купити і квартири в Лондоні і Ялті, як твоя Зєлупа - скажи тупий галичанин ??
   
Та не переживайте за нього. Як відомо, г..вно не тоне ;)
   
Чого ж за безцінь? Нормально купив. :fuck:  За хороші гроші. В пустому місті. Не хотіли б не продали. ЗЕ-скот вже істерично щось як кури в лайні вискрібають.... :D  X(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія