Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи потрібно буде лікувати антивацинаторів від психічних хвороб?

Для чого? Трати гроші на їх лікування, а потім - ще й на вакцину?
Примусово можна лікувати лише псіхів, що чинять загрозу життю власному або чужому.

Вони зробили свій вибір, а природний відбір зробить свою справу.

+100500
   
нє.
ті хто ширнувся, бігають із шприцом за здоровими людьми і намагаються вштирити, примовляючи при цьому "якшо не вштиришся то захворієш" :D
=======================

Трохи не так- Якщо ти не вштиришся, то я,вакцинований від тебе захворію. :lol:
Тобто вони прекрасно розуміють ,що ті "вакцини"- до дупи. ;)
І хто тут,мля антивакцинатори? :shuffle:
   
+100500
===============
Що там з тещею,Люкс? :shuffle:
   
Тобто вони прекрасно розуміють ,що ті "вакцини"- до дупи. ;)
а шо це тоді за фуйня у них така - і всіх ширнувшихся повальне бажання ширнути тих хто не ширявся :S
(причому ширнути ЗДОРОВИХ людей, не хворівших) :S

Це якась побочка чи шо
   
а шо це тоді за фуйня у них така - і всіх ширнувшихся повальне бажання ширнути тих хто не ширявся :S
(причому ширнути ЗДОРОВИХ людей, не хворівших) :S

Це якась побочка чи шо

та все дуже просто,
коли твоя корова здихає то так сі хоче шоб і в сусіда здохла

виявляється шо українська мудрість універсальна та набагато глибше ніж нам здавалося  [ua]
   
Це якась побочка чи шо

Синдром нав'язливого ширяння..

   
коли твоя корова здихає то так сі хоче шоб і в сусіда здохла
та при чом тут корова.
Вроді ж навпаки - чувак ширнувся і думає шо тепер він безсмертний, а всі остальні - лохи, хай дохнуть (причому самі так і кажуть: хай дохнуть).
Але ж нє: хочуть переловити всіх здорових людей хто не ширявся, і насильно уколоти.

Ну не піздєц?  8-:


   
та все дуже просто,
коли твоя корова здихає то так сі хоче шоб і в сусіда здохла

виявляється шо українська мудрість універсальна та набагато глибше ніж нам здавалося  [ua]
Не скажи, все у нас доладу. Знаю випадки, коли люди довідки про вакцинацію навіть безкоштовно отримали, без ширяння, бо "свій до свого по своє"".
   
коли люди довідки про вакцинацію навіть безкоштовно отримали
(tu)
   
===============
Що там з тещею,Люкс? :shuffle:

Люксєґ тіко підпиздувати може, а сам вколоцця сцить. Масон їбучий.  :laugh:
   
===============
Що там з тещею,Люкс? :shuffle:

сциться що вакцина повпливає на її репродуктивну функцію, і вивчила нове слово "спайковий білок" в свої 80 років  .... :weep:
   
Люксєґ тіко підпиздувати може, а сам вколоцця сцить. Масон їбучий.  :laugh:

я півтора місяця як перехворів, колотись буду десь ближче НР
   
можливо буде потрібно, а вакцинаторів тре лікувати негайно і обов'язково

Навіть ліки вже були застосовані. Називалися "Нюрнберзький трибунал". Щось таке і створювачів цього усього дебілізму з "пандемією", локдаунами і тиском на вакцинацію.
   
Я маю на увазі останній рух проти вацинації від коронавірусу.

Деякі останні дослідження доводять кореляцію між спротивом вакцинам, дивними переконаннями типу віри у пласку землю чи расизм та психічними захворюваннями.

Я бачу по форуму що деяких не переконати та їх доведеться вакцинувати примусово а це викличе сплеск агресії та психозів.

Нікого не треба вакцинувати примусово.

Просто ввести для них обмеження - не вакцинований? Сиди вдома!
   
Я маю на увазі що вас обов'язково вакцинують як би ви не опиралися.
Інакше - будуть спочатку штрафи, потім - примусове лікування.

Не факт. Бо таке вже було, і воно пройшло. Я маю на увазі фашистську Німеччину і Радянський союз з каральною психіатрією. І це має пройти. Бо людям властиво схаменуватися (не днаю, як правильно написати) і жахатися, що вони наробили, що підтримували.

quote author=muliar link=topic=1108081.msg25766837#msg25766837 date=1632470982]
Це вже доконаний факт розвитку людства.
Також ми розуміємо що ви є психічно хворими.

Тож питання чи будуть вас лікувати від психічних хвороб чи це дорого чи нераціонально?
[/quote]
   
я півтора місяця як перехворів, колотись буду десь ближче НР

А, бач таки соломки тіпа підстелив. Тобто залишатимеся п1здуном доки не вколишся.
   
сциться що вакцина повпливає на її репродуктивну функцію, і вивчила нове слово "спайковий білок" в свої 80 років  .... :weep:

Розумнa в тебе теща на відміну від сцикливого зятька.  :laugh:
   
Люксєґ, а що там у вас в лоджії масонський? Наказ гноїти антиваксів?
   
это дискриминация, только упоротые поддержат такое поражение прав

Це не дискримінація необхідне майбутнє. Але потрібно буде справитися з масою тих хто буде проти. Деяких доведеться лікувати від психічних хвороб бо антивакцинаторство корелює з психічними вадами.
   
Чомусь, випорожнятися в іжу для всіх, ну, в казан в кафе, напріклад, то вважаеться поганим. А заборона випорожнятися віруснею в повітря, то " це порушення моіх прав!..."
   
не треба їх примусово лікувати
де скільки дурдомів знайти?
та й самі вимруть
   
Чомусь, випорожнятися в іжу для всіх, ну, в казан в кафе, напріклад, то вважаеться поганим. А заборона випорожнятися віруснею в повітря, то " це порушення моіх прав!..."


Ця вакцинація хіба запобігає зараженню?
   
Ця вакцинація хіба запобігає зараженню?
так. Воно можливе, шанс набагато менше.
   
тупість не лікується
   
71-летний мужчина погиб в результате падения из окна восьмого этажа на улице Академика Сахарова в Одессе.

Об этом сообщил источник в полиции.
 
Супруга погибшего сообщила правоохранителям, что ее муж болел коронавирусом, однако отказывался от госпитализации и высказывал мысли о суициде.


https://mayupravo.com/news/view/v-odesse-mujchina-bolnoyi-kovidom-vyprygnul-s-vosmogo-etaja-a67400/
   
давайте про шини в контексті, скажімо, сусідньої гілки про Латвію. Ми поміняли шини на зимові - кількість аварій подвоїлася.

Будемо дивитися правді в очі? Чи підмінювати поняття казочками про шини?

Оляля, тут не просто опір, а відсутність здатності логічно думати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія