Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Простите ради Бога, но откуда Украина возьмет этой зимой газ?

Да, так работает в штатном режиме, но мы обсуждали вопрос как будет работать система в случае перекрытия краника.

Намного лучше, чем в 2009 м, то что делала Кыцюндер. Слушай что пишет ДуДу - ЕС настроила газовые хранилища, которые под завязку сейчас, к тому же реверсная перемычка в наличии, к тому же транзит через Белоруссию никто не отменял. Ну и последнее - Еврокомиссия не зря "разрешила" использовать Северный Поток более 50% )))))
Это тупые кацы сразу срефлексировали - ААААА б***ь!!! ЕС знает что голожопые хохлы не справятся с транзитом, потому и разрешили!!!!

Это так, но и не так. ЕС знает что возможен этот сценарий и готова наказать Газпром за такие выходки. В случае перекрытия ГП укаринской трубы, что произойдет

- Мы переводим свою трубу в реверс, ЕС начинает отбирать газ из своих хранилищ
- ЕС увеличивает заявки через Беларусь и СЕверный Поток, Газпрому СП намного дороже, чем через Украину.
- В Клайпеду и Свиноуце выходят два терминала из Катара

И так система работает сколь угодно долго. При этом ГП теряет колоссальные средства аж до весны. Весной столько газа никому не надо и начинаются огромные иски. За лето Украина еще увеличивает добычу на 2 млрд. в год.
К 2018 году российского газа в Европе нужно 5-10% максимум.

По выходу - ЕС кормит свои европейские компании - Дания, Ведикобритания, Норвегия. Так же на рынок ЕС выходят США и Катар. Гармания (а не Украина), становится основным газовым хабом в Европе.
Украина встраивается в европейскую, а не в российскую энергетическую систему, соотвественно уходит в зону влияния ЕС.
РФ слабеет, теряет европейский рынок. Северный Поток 2 больше не нужен, Южныф поток (через Турцию), больше не нужен. Трубопровод из Катара тоже больше не нужен, а соотвественно авантюра в Сирии не имеет для хуйло смысла.

Game Over
   
 Зараз що доброго для економії - ще декілька днів і почнуться різдв"яні канікули у школах, садках, інших бюджетних установах і підприємствах, буде зупинено роботу тисяч котелень. Завдяки цьому в найбільш холодний період сезону можна буде економити на газу і е/е.
До речі, стосовно газових сховищ, наші заявляють, що вибирати газ можна до відмітки в 5 млрд. м3.
   
Зараз що доброго для економії - ще декілька днів і почнуться різдв"яні канікули у школах, садках, інших бюджетних установах і підприємствах, буде зупинено роботу тисяч котелень. Завдяки цьому в найбільш холодний період сезону можна буде економити на газу і е/е.
До речі, стосовно газових сховищ, наші заявляють, що вибирати газ можна до відмітки в 5 млрд. м3.

і то мабуть якась совкова уйня, яка лікується сучасними методами закачки та відкачки
может там треба нового обладнання на 50 мдн долл, і можна буде вибирати майже під нуль
   
За лето Украина еще увеличивает добычу на 2 млрд. в год.

Це, синку - хвантастика! Пока что добыча - падала в этом году
   
Зараз що доброго для економії - ще декілька днів і почнуться різдв"яні канікули у школах, садках, інших бюджетних установах і підприємствах, буде зупинено роботу тисяч котелень. Завдяки цьому в найбільш холодний період сезону можна буде економити на газу і е/е.
До речі, стосовно газових сховищ, наші заявляють, що вибирати газ можна до відмітки в 5 млрд. м3.

ну не совсем остановят работу котелен, иначе здания разморозятся. Прикрутят потребление просто.
   
Це, синку - хвантастика! Пока что добыча - падала в этом году

це планы мистера Гройсманда, основанные на данных Укргаздобычи
   
і то мабуть якась совкова уйня, яка лікується сучасними методами закачки та відкачки
может там треба нового обладнання на 50 мдн долл, і можна буде вибирати майже під нуль

Как ты себе это представляешь???
ПГХ - это старые месторождения, пустоты в горах. Сначала, когда давление большое газ прет сам из хранилища, потом давление падает - надо что-то закачивать в ПГХ (инертный газ??? азот???). И как можно поднять весь газ? Скорее всего это будет экономически нецелесообразно.
   
це планы мистера Гройсманда, основанные на данных Укргаздобычи
Ну, дай бог, как говорится
   
июнь 2015 года

«Если украинский кризис обострится и Россия вдруг перекроет кран поступления газа в Западную Европу, мы без проблем можем продержаться 6 месяцев. Мы провели стресс-тесты и проверили это. Но я не думаю, что это произойдет, потому что ЕС — основной клиент главной экспортной статьи России, и мы нуждаемся друг в друге», — сказал словак Марос Сефкович.

   
ну не совсем остановят работу котелен, иначе здания разморозятся. Прикрутят потребление просто.

 Та нічого із ними не станеться. Тим більше що так і раніше робилось. У нас по селах хати взимку опалювались лиш на 1/4 і нічого не траплялось. Теж саме клуби в селах в рад. період....

Останнє редагування: 26 грудня 2016 19:13:49 від Sojuznuk
   
Та нічого із ними не станеться. Тим більше що так і раніше робилось. У нас по селах хати взимку опалювались лиш на 3/4 і нічого не траплялось. Теж саме клуби в селах в рад. період....

если будет неделю (-20), то будет Алчевск
   
если будет неделю (-20), то будет Алчевск

 Де буде, в селах?  ;o
   
 Між іншим, народ цікавився про електроопалення. Ось вам приклад - ще недостатньо утеплений будинок, за бортом -40, невеличка електропанель, у будинку доволі тепло і проводка не горить  :) :

 


Останнє редагування: 26 грудня 2016 19:21:47 від Sojuznuk
   
июнь 2015 года

«Если украинский кризис обострится и Россия вдруг перекроет кран поступления газа в Западную Европу, мы без проблем можем продержаться 6 месяцев. Мы провели стресс-тесты и проверили это. Но я не думаю, что это произойдет, потому что ЕС — основной клиент главной экспортной статьи России, и мы нуждаемся друг в друге», — сказал словак Марос Сефкович.



чувак написал про ЕС, я за них спокоен :) Я немного очкую за Украину - есть ли у власти план "Б" (на случай сильных морозов) и план "В" (на случай перекрытия краника). Или у них только план "А" - теплая зима? Пока, вроде бы, все идет нормально и есть причины для сдержанного оптимизма. Если еще, вдруг, Украина выиграет суд в Стокгольме, то в следующем году должно полегчать.
   
Де буде, в селах?  ;o

в любом здании, которое выключит отопление
   
в любом здании, которое выключит отопление

 В селах і при - 30 не замерзали тисячоліттями. Повторюсь, в селах, в рад. період ні школи в період канікул, ні клуби більшість часу, ні 3/4 будівель не опалювались і нічого страшного із ними не траплялось.
   
 Та, до недавно газу не було в Україні не лише у більшості сіл, але і у більшості райцентрів та багатьох іншим невеличких містечках.
   
В селах і при - 30 не замерзали тисячоліттями. Повторюсь, в селах, в рад. період ні школи в період канікул, ні клуби більшість часу, ні 3/4 будівель не опалювались і нічого страшного із ними не траплялось.

так батарейной системы не было, камины- печи- грубы )))
   
Восточным областям Украины - Сумы, Полтава, Харьков, Чернигов, газ нафиг не нужен?
+=========================================================================================+
Читати вмієш: щоб перегнати газ із заходу на схід НЕ ПОТРІБНІ такі потужності газоперекачувальних  агрегатів. Тому 98% їх можна вимкнути.
І до того-ж Сумська, Полтавська та Харківські області самі видобувіають газ. І транспортують його в інші області.
Вчи матчастину!
   
так батарейной системы не было, камины- печи- грубы )))

 А зараз, гадаєш за 5-10 років забули як грубами користуватись? Все є. Кажу, навіть у райцентрі (Хмельниччина) на початок опалювального сезону половина паралельно встановили сучасні котли на ТП, зараз ще більше, бо бачать позитив від них, то що говорити про села. У них груби із стіни і не демонтуються.
   
Как ты себе это представляешь???
ПГХ - это старые месторождения, пустоты в горах. Сначала, когда давление большое газ прет сам из хранилища, потом давление падает - надо что-то закачивать в ПГХ (инертный газ??? азот???). И как можно поднять весь газ? Скорее всего это будет экономически нецелесообразно.
+=====================================================================+
Підняти можна звичайною водою. Газ трохи легше води...
   
А зараз, гадаєш за 5-10 років забули як грубами користуватись? Все є. Кажу, навіть у райцентрі (Хмельниччина) на початок опалювального сезону половина паралельно встановили сучасні котли на ТП, зараз ще більше, бо бачать позитив від них, то що говорити про села. У них груби із стіни і не демонтуються.


дофига демонтировали, газ был копейки, в этом и была "посадка на иглу". А поставили котельни даже если на твердом топливе, то водяное отопление
   
 Народ, ну як вам невеличкий обігрівач при - 40 та не до кінця утепленій будівлі, глянули? Доволі легко нагріває... :)
   
дофига демонтировали, газ был копейки, в этом и была "посадка на иглу"

 Дещо демонтували, але не все, український селянин заощадливий, всього ніколи не буде ліквідовувати. Я, можна сказати, селянин, знаю про що пишу... :D
   
За 2 мдрл долл можна встановити індивідуальний теплопункт НА ВСІ  багатоквартирні будинки в украіні (100 тис будинків х 20 тис долл)

І скоротити споживання енергіі вдвічі НАЗАВЖДИ, бо можна буде регулювати споживання теплоі води в залежності від температури
ці пункти можна підключати хоч до електрики, хоч до газу

а в селах тре завжди мати отаке

https://www.drolet.ca/en/products/stoves/pyropak/



Останнє редагування: 26 грудня 2016 19:52:06 від Ukulele
   
Дещо демонтували, але не все, український селянин заощадливий, всього ніколи не буде ліквідовувати. Я, можна сказати, селянин, знаю про що пишу... :D
+=================================================================================================+
У мене серед сусідів на фазенді нема будинку без пічки чи каміну. Деякі я сам клав. Моя пічка гріє мене з 2009-го року.
Газовий котел я поставив в 2009-му, але ніколи не вмсикав. Дровами дешевше. Тим паяе синуля перейшов на брикети з тирси.
Це в півтора разу дешевше ніж дрова.
   
За 2 мдрл долл можна встановити індивідуальний теплопункт НА ВСІ  багатоквартирні будинки в украіні (100 тис будинків х 20 тис долл)

І скоротити споживання енергіі вдвічі НАЗАВЖДИ, бо можна буде регулювати споживання теплоі води в залежності від температури
ці пункти можна підключати хоч до електрики, хоч до газу

а в селах тре завжди мати отаке

https://www.drolet.ca/en/products/stoves/pyropak/

Есть сторонники ЦО, которые доказывают что ЦО эффективней индивидуального отопления
   
+=================================================================================================+
У мене серед сусідів на фазенді нема будинку без пічки чи каміну. Деякі я сам клав.

  (tu)  Поважаю людей, які вміють робити своїми руками щось корисне... :)
   
Есть сторонники ЦО, которые доказывают что ЦО эффективней индивидуального отопления

якщо вони з цього ЦО збирають корм вже 25 років, то чому б і не хвалити 
кожен кулік своє болото вихваляє

вважаю відсотків 5-7% ВВП країни втрачається в підтримці системи ЦО, витрат на вугілля та сібсидіі, та його перевезення УЗ
витрати звичайно ніхто не рахував, але ні рівні усіх бюджетів вони будуть не менше ніж 5-7 млрд долл щорічно

тільки субсидіі вже 2 млрд долл плюс закупівля вугілля на мінімум 1 млрд та газу на стільки ж, плюс ремонти та штат працівників в кожному місті 


   
якщо вони з цього ЦО збирають корм вже 25 років, то чому б і не хвалити 
кожен кулік своє болото вихваляє

вважаю відсотків 5-7% ВВП країни втрачається в підтримці системи ЦО, витрат на вугілля та сібсидіі, та його перевезення УЗ
витрати звичайно ніхто не рахував, але ні рівні усіх бюджетів вони будуть не менше ніж 5-7 млрд долл щорічно

тільки субсидіі вже 2 млрд долл плюс закупівля вугілля на мінімум 1 млрд та газу на стільки ж, плюс ремонти та штат працівників в кожному місті 

Ну, почему же, в крупных городах, там где есть ТЕЦ, ЦО - выгодно. Тепло для ТЕЦ - побочный продукт.
   
+=========================================================================================+
Читати вмієш: щоб перегнати газ із заходу на схід НЕ ПОТРІБНІ такі потужності газоперекачувальних  агрегатів. Тому 98% їх можна вимкнути.
І до того-ж Сумська, Полтавська та Харківські області самі видобувіають газ. І транспортують його в інші області.
Вчи матчастину!

Сумская, Полтавская - добывают, про Харьковскую, Черниговскую, Запорожье и прочий Николаев с Херсоном- что-то я не слышал. В магистральных газопроводах надо поддерживать определенное давление, довольно высокое. Так устроена эта система. Если в магистралях нормальное давление - тогда будет нормальное рабочее давление в субмагистралях, домовых сетях и в оконеных газовых приборах (плитах,колонках, котлах и т.п.) иначе будут срабатывать защиты.
   
+=====================================================================+
Підняти можна звичайною водою. Газ трохи легше води...
ну может и воду закачивают, но это сколько надо воды - огромное количество, насосы, расход электроэнергии и т.п. Есть неизвлекаемый остаток, называют разные цифры от 4-5 до 6-7 млрд.м.куб
   
Ну, почему же, в крупных городах, там где есть ТЕЦ, ЦО - выгодно. Тепло для ТЕЦ - побочный продукт.

для держави взагалі невигідно
бо немає жодного контролю над споживанням, плюс отримувачі субсидій не мають жодного інтересу скорочувати споживання (і не мождуть в багатоповерхівках)

тому якщо держава бере стратегію на радикальне скорочення витрат енергоносіів - то спасе тільки перехід на автономку чи на прибудинкові теплопункти чи котельні
витрати гарантовано впадуть вдвічі
   
для держави взагалі невигідно
бо немає жодного контролю над споживанням, плюс отримувачі субсидій не мають жодного інтересу скорочувати споживання (і не мождуть в багатоповерхівках)

тому якщо держава бере стратегію на радикальне скорочення витрат енергоносіів - то спасе тільки перехід на автономку чи на прибудинкові теплопункти чи котельні
витрати гарантовано впадуть вдвічі

ты путаешь немного ЦО и  учет. Сейчас в новых домах, которые в Киеве строятся - ЦО, но на каждую квартиру счетчик тепла и регуляторы тепла. Чем плохо?
   
ты путаешь немного ЦО и  учет. Сейчас в новых домах, которые в Киеве строятся - ЦО, но на каждую квартиру счетчик тепла и регуляторы тепла. Чем плохо?


набагато краще ніж в старих будинках
але це винятки з правил, і ресурси продовжують марно витрачатись 

порівняйте разову витрату в 2 млрд з можливістю економіти 2 млрд щорічно багато років

   
набагато краще ніж в старих будинках
але це винятки з правил, і ресурси продовжують марно витрачатись 


порівняйте разову витрату в 2 млрд з можливістю економіти 2 млрд щорічно багато років

шо то с 2 млрд.долларов - это сказка какая-то. В старых домах надо полностью переделывать систему отопления - ставить счетчики тепла на квартиру  и регулятор - тогда будет эффект экономии. Если просто теплопункт на дом - от чего возникнет экономия - у кого квартира не утепленная - так она и останется, кто-то любит зимой открытую форточку и т.п.

Сейчас пока что задача стоит установить во всех квартирах счетчики газа - это проще и реалистичнее.
   
  (tu)  Поважаю людей, які вміють робити своїми руками щось корисне... :)
+====================================================================================================+
Крім того що я професор квантової та обчислювальної хімії, я ще володію 16 професіями Пічник - одна з них. А ще я склодув.
   
Сумская, Полтавская - добывают, про Харьковскую, Черниговскую, Запорожье и прочий Николаев с Херсоном- что-то я не слышал. В магистральных газопроводах надо поддерживать определенное давление, довольно высокое. Так устроена эта система. Если в магистралях нормальное давление - тогда будет нормальное рабочее давление в субмагистралях, домовых сетях и в оконеных газовых приборах (плитах,колонках, котлах и т.п.) иначе будут срабатывать защиты.
+============================================================================================+
Тиск в магістралі -60-70 атм, у розподільчих лініях - всього 1.5 атм, а в будинках - всього 200 мм ВОДЯНОГО стовпа.
Я маю допуск для роботи з газовими магістралями середнього та низького тиску, бо це було потрібно в лабораторії.
Для редукції тиску використовуються редуктори, які взагалі не вимагають енергії для роботи.
Такий стоїть на стіні мого будинку  на фазенді. Навідь магістраль середнього тиску зроблена з поліпропіленової труби.
Сам прокладав.  Тому не треба мені розповідати казки про газові магісчтралі і як вони працюють.
   
+====================================================================================================+
Крім того що я професор квантової та обчислювальної хімії, я ще володію 16 професіями Пічник - одна з них. А ще я склодув.

  Є давня мудрість: якщо людина талановита, то вона талановита у всьому.... :)  [ua]
   
 Он, море народу перейшло на опалення електрикою + тверде паливо:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія