Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому емігі всі розповідають як класно жити в Україні за Петра?

боже збав
щоб ви знали, моя донька мешкає в одній з розвинених європейських країн
але має всього лише безстроковий вид на проживання, хоча вже запросто могла би стати громадянкою тієї країни
знаєте, чому? Бо тоді їй як законослухняній людині довелося би відмовитися від громадянства України

не меліть дурниць. Україна НЕ ЗАБОРОНЯЄ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО.  Ви можете ДОБРОВІЛЬНО позбутись українсьаого громадянства, якщо напишите заяву на ім'я Президента України і сплатите грошики. Чекати будете довго. Я навіть нікого не знаю хто б це робив.
   
А что я говорил, дружочки. Ребята покинули страну в 90-ых. Думают, шо у нас тут как говорил гизмо - дефицит, зубожиння, киоски, грязь, братки и свинцовое небо.  :-B
   
то ви не хочете жити в корумпованій Україні, але вважаєте, що ми маємо толерувати корупцію заради томосу?

До вас не доходить, що у вас такі варіанти:

1) зберегти державність і боротися з корупцією

2) втратити державність і лягти під Рашку. Боротьба з корупцією неможлива при цьому варіанті. Краще готуйте вазелін для колаборантів і багато гробів для патріотів  :X

Третього варіанту я не бачу, беручи до умови стан речей на сьогодні. Якщо завтра Рашку заберуть на альфу центавра чи придушать хуйло шовковою хусточкою, можемо розглянути, що робити далі. Але ви ж знаєте, що цього не буде :(.
   
У мене в Фейсбуці купа друзів зі Львова і всі за Тимошенко.  :fool:

Та що Ви не кажете. А у Вас хоч звідкись є друзі, які не за Тимошенко?

Це такі як ось цей:

16 червня 2010 року Президентом України вдруге призначено[11] Михайла Цимбалюка головою Тернопільської обласної державної адміністрації. 21 грудня 2010 року його звільнено і призначено головою Львівської обласної державної адміністрації. 2 листопада 2011 подав заяву про відставку і був звільнений з займаної посади[12]. 30 грудня 2011 р. призначений ректором Львівського державного університету внутрішніх справ. З посади звільнився у лютому 2014.[13]

Голова Львівської обласної парторганізації ВО "Батьківщина".

Цимбалюк Михайло Михайлович
   
Та зрозуміло, що ні. Але все одно не за Юльку.

І чим Вам не подобається Кульпарків?

Не знаю, я там не був. Тільки ж ти розумієш які асоціації виникають коли читаєш нік "кульпарків". Ти ще б палата номер 6 назвався :)
   
тобто майбутнього своїх дітей в Україні ви не бачили?
і сьогоднішній стан справ на Батьківщині - це для вас всього лише предмет цікавості, можливо навіть палкого вболівання, але ні на вашому житті, ні на житті ваших дітей все це аж ніяк не відбивається?
Як зміниться ваше життя або життя ваших близьких якщо презом стане наприклад Бойко чи Вірпул?

Якщо виберуть Бойка чи Вілкула, то ноги моєї не буде в Україні!
Виберете - жеріть.
   
не меліть дурниць. Україна НЕ ЗАБОРОНЯЄ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО.  Ви можете ДОБРОВІЛЬНО позбутись українсьаого громадянства, якщо напишите заяву на ім'я Президента України і сплатите грошики. Чекати будете довго. Я навіть нікого не знаю хто б це робив.
Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України

Підставами для втрати громадянства України є:

1) добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.
   
Якщо виберуть Бойка чи Вілкула, то ноги моєї не буде в Україні!
Виберете - жеріть.

Ваші погрози якісь дитячі.
   
не меліть дурниць. Україна НЕ ЗАБОРОНЯЄ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО.  Ви можете ДОБРОВІЛЬНО позбутись українсьаого громадянства, якщо напишите заяву на ім'я Президента України і сплатите грошики. Чекати будете довго. Я навіть нікого не знаю хто б це робив.

Тобто ви порушуєте українські закони та цим хизуєтеся?
Окуєнні емігі у нас.
як то кажуть do as I say, and not as I do!
А потім ви щось про "корупцію та беззаконня в Україні" будете розповідати!
   
Якщо виберуть Бойка чи Вілкула, то ноги моєї не буде в Україні!
Виберете - жеріть.
От бачите...А я вже майже 5 років витерпіла огидну пику у кріслі президента моєї країни
і доводиться "жерти", хоч я за нього не голосувала
   
Якщо виберуть Бойка чи Вілкула, то ноги моєї не буде в Україні!
Виберете - жеріть.

пздц, всі просто в шоці від такої втрати  :weep:
   
До вас не доходить, що у вас такі варіанти:

1) зберегти державність і боротися з корупцією

2) втратити державність і лягти під Рашку. Боротьба з корупцією неможлива при цьому варіанті. Краще готуйте вазелін для колаборантів і багато гробів для патріотів  :X

Третього варіанту я не бачу, беручи до умови стан речей на сьогодні. Якщо завтра Рашку заберуть на альфу центавра чи придушать хуйло шовковою хусточкою, можемо розглянути, що робити далі. Але ви ж знаєте, що цього не буде :(.

Зустрічне питання: а ХТО буде боротись з корупцією?
   
Ні, напевно, не можна. Можливо, тому що в Україні крадуть всі верстви населення. Я прекрасно пам"ятаю, як берці, прислані Канадою, продавалися на ОЛХ. Напевно, сам Порошенко їх вкрав??

Мені начхати, що Ви там про мене понаписували - на відміну від вас, я зрозуміла,що з такими співвітчизниками мені нічого не світить після того, як прокотили Чорновола на виборах. І проголосувала ногами.

Так, було б добре, якби президент показав реальні результати боротьби з корупцією. Всі ми хотіли б, щоб Порошенко став тим лідером, на якого так розраховувала нація.

На жаль, сумна реальність така, що, враховуючи відсутність якісної політичної еліти в Україні (але я це явище спостерігаю по усьому світу), у вас буде вибір між різними віддінками поганого.

Тому повторюю своє питання:

Що для українців важливіше - зберегти свою державу, якою б корумпованою вона не була, чи вибрати інше?

Цьоця, це означає лише одне: ПОРОШЕНКО не є ГАРАНТОМ відповідно до Конституції і я Президент він не відбувся, бо не здатний контролювати гілку виконавчої влади, яка за вашими словами ВСЯ краде.

От якби ви ще будучи на території України вчили українське законодавство, то знали б, що Президент є НАЙВИЩОЮ ланкою виконавчої влади. І що Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України. І саме Президент вносить у ВР подання кандидатури Прем*єра. Тобто, саме Президент контролює весь цей процес. Не здатний контролювати - нехай просто не береться.

Але ж ви мабуть просто скурили українське законодавство. Але з високого патичка канадського курятника воно, звичайно, легше какать на українців, які зараз із каждим порошенком все стрімкіше і стрімкіше летять у прірву.

І якщо і ваш в тому числі голос допоміг баригі воссісти на табуретку, то мені, як громадянці України, нічого не залишається як тільки проклинати і вас в тому числі.
   
Не знаю, я там не був. Тільки ж ти розумієш які асоціації виникають коли читаєш нік "кульпарків". Ти ще б палата номер 6 назвався :)

Далеко не найгірший райончик
https://goo.gl/maps/gWUSmu2Mzmk
   
З якого дива ви вирішили, що будь-хто інший на посту президента, крім кучерявого кондитера, означатиме для України втрату державності?

Тому що інші кандидати (з тих, що є на даному етапі - можливо, будуть інші) або вербально, або на попередньому досвіді показали, що готові зблизитися з Росією. А деякі інші просто не мають відповідного попередьного досвіду, який доводить здатність бути лідером країни у складних політичних та економічних умовах.

Я сподіваюсь, що будуть інші імена, але на даному етапі, крім Пороха, більше ні в кого нема такого досвіду.

З точки зору менеджменту ризиків, його кандидатура має повний сенс.

Але це знов-таки, які ризики ви вважаєте більш значущими - ризик втратити державність чи інші.
   
Зустрічне питання: а ХТО буде боротись з корупцією?

Закордонні українці!  :-B
   
А что я говорил, дружочки. Ребята покинули страну в 90-ых. Думают, шо у нас тут как говорил гизмо - дефицит, зубожиння, киоски, грязь, братки и свинцовое небо.  :-B

а хіба щось принципово змінилось?
Хронічна невиплата зарплат, гопники під безліччу кіосків де продають палену горілку, повії з клофеліном, доларові міняли-кидали, бариги в малинових піджаках... Все зосталось, тільки змінило ззовні форму.
   
а хіба щось принципово змінилось?
Хронічна невиплата зарплат, гопники під безліччу кіосків де продають палену горілку, повії з клофеліном, доларові міняли-кидали, бариги в малинових піджаках... Все зосталось, тільки змінило ззовні форму.

Так ноги  вашей не было уже лет 25, а вы нас ватным бойко пугаете.  :laugh:
   
Дідусь, а поясніть як головою Львівської обласної парторганізації ВО "Батьківщина" є людина, що була головою Тернопільської, а потім Львівської ОДА за злочинного режиму Януковича?
   
А хто готовий віддатись Рашці?

Це тобі мінстець методичку прислав? 

Ви не аналізували заяви кандидатів? не забувайте, за кожним технічним кандидатом стоять люди з великими грошима. Перестаньте бути наївностями.
   
Ха-ха, здається дрім саме з Сихова. Але не вважаю доречним образу районів Львова. Всюди живуть чудові люди і більшість з них проти Тимошенок-Зеленських.

https://www.facebook.com/bat.syhiv/

Сихів за Тимошенко.

   
Тому повторюю своє питання:

Що для українців важливіше - зберегти свою державу, якою б корумпованою вона не була, чи вибрати інше?
Тому повтрюю запитання: чому ви вирішили, що за українську державність достойний боротися лише Паращенко і більше ніхто інший?

Чому ви вирішили, що більше ніхто не здатний боротися одночасно і з корупцією, і за державність?


Цьоця, будучи злісною порушницею українського законодавства, ви нахера мені нав*язуєте в президенти не меншого за вас порушника того ж самого українського законодавства?

Відповідно до українського законодавства ви вже втратили українське громадянство і прикириваючись не знищеним паспортом, ви просто є самозванкою, а не громадянкою України. І у вас ще після цього вистачає зухвалості не тільки самоназиватися громадянкою України, а ще й нав*язувати мені зручного саме для ВАС в президенти баригу? Ну, і хто ви після цього?
   
+++

А чому Україна не захотіла розробити імплементаційні нюанси договору? тупо підписали, що їм підсунули.
   
https://www.facebook.com/bat.syhiv/

Сихів за Тимошенко.

Сихівська Батьківщина м.Львів поширює допис від Батьківщина Львова. То це і є Ваші львівські друзі?
   
а хіба щось принципово змінилось?
Хронічна невиплата зарплат, гопники під безліччу кіосків де продають палену горілку, повії з клофеліном, доларові міняли-кидали, бариги в малинових піджаках... Все зосталось, тільки змінило ззовні форму.

А в Канаді що? Картонні халабуди за мільйони доларів - і на виході те саме батрацтво на задоволення базових потреб. Там також є повії, наркота, кримінал і ну дуже інтелігентні бариги у владі. А ще космічні податі.
   
Можу написати, бо я є одним з тих, хто наполовину еміг, а наполовину нееміг - більшу частину часу проводжу в США, але більшість справ веду в Україні тому кожні кілька місяців літаю сюди-туди, громадянство українське.
З меркантильного:
1. За останній рік відвідав 5 європейських країн завдяки безвізу. До того віідвідував дуже оідко, тому що кожна ідея мала бар*єрчик у вигляді отримування візи і переважно перемагали лінощі або нетерпимість до віз. Чи є це заслуга Петра? Звісно, що так, можу пояснити, але то довго.
2. Я заробив грошей. Так, на протязі всього часу президенства Порешенка у підприємств де у власності є моя часка був прибуток і прибутки росли  з року в рік. Згадую, що 10 років тому підприємство приймало участь в державних тендерах і програвало, при тому що закупопувалась саме наша продукція. Тобто виробник програвав тендер посереждникам і багатократна різниця в ціні не допомагала. Зараз приємно, що якусь частину товару закуповується з бюджету через прозорро і ми хоч не приймаємо участі, але бачимо як наш товар з мінімальною накруткою (за цінами нижче ніж у вирорбника) продається державі. Це просто приємно.
Немеркантильне:
1. Відсутність причин для сорому за Україну. Мені зовсім не соромно за президента. за уряд, за дороги, аеропорт, ресторани, назви вулиць, пам*ятниким. А то були моменти, коли доводилось пояснювати чому вулиці Леніна, пам*ятники катам, президент - тупий... Про армію навтіь не говорю. Як емігранту це важливо.
2. Томос. Залишаю без коментаріїв, бо одні розуміють без пояснень, а інші і не зрорзуміють.

Дякую за Ваші думки! Наразі це є дуже важливим. Маю надію що це допоможе більш об'єктивно дивитися на речі деяким дописувачам. Особливо коли це стосується подальшого розвитку України. В нас немає часу ні для пригальмовування, ні, тим більш, зміни векторів напрямку країни. Розумію що хочеться жити зараз, а не чекати істотних змін колись потім. Але треба думати на багато років та десятеліть наперед. Вибір котрий ми будемо робити зараз - вплине на наших нащадків. У нас немає права на помилку.  Україна - це не тільки сьогодення. Україна - це майбутнє за яке несемо відповідальність усі ми разом, друзі! Маю велику надію що всі ми будемо відповідальними за долю нащої країни, наскільки це можливо!
   
Тому що інші кандидати (з тих, що є на даному етапі - можливо, будуть інші) або вербально, або на попередньому досвіді показали, що готові зблизитися з Росією. А деякі інші просто не мають відповідного попередьного досвіду, який доводить здатність бути лідером країни у складних політичних та економічних умовах.
Справді?
І хто з тих кандидатів інвестував в економіку паРаші гроші, "зароблені" з використанням вкрадених в України підприємств?
Хто заради сприяння розвиткові власного бізнесу у завжди ворожій Україні паРаші доплазувався перед Хуйлом до того, що погодився на дяківство МПЪ зі щедрими пожертвуваннями на діяльність цієї філії ФСБ в Україні?
   
Тобто ви порушуєте українські закони та цим хизуєтеся?
Окуєнні емігі у нас.
як то кажуть do as I say, and not as I do!
А потім ви щось про "корупцію та беззаконня в Україні" будете розповідати!

чоловіче, ви впертий. Ще раз повторюю: немає такого закону, що забороняє подвійне громадянство. Інакше три чверті наших депутатів повинні скласти мандати, бо також мають подвійне громадянство.
   
Обійдетеся. Може, вам ще "ключі ат квартіри, гдє дєньги лєжат"??

Дискутуйте зі мною на основі моїх тез. Я б сказала те ж саме, якби жила в Україні. І багато інших людей говорять це ж саме на цьому форумі, лише іншими словами.

У мене тоді до вас залишилося ЄДИНЕ запитання: Яким боком ви зі своїм вже не чинним паспортом громадянина України до України, що ви нав*язуєте мені свою волю своїм фальшивим голосуванням?
   
не хоче новоспечена піддана Британської корони відповідати хто вона
ну я повторю питаня, корона з мене не впаде

шановна, ви визначіться з ким ви - хто ми і хто вони - ви канадійка чи ви українка - оце, мля я канадійка українського/польського/французського і т.д. походження залиште для свого book club чи що ви там відвідуєте, клятву чи там який пледж давали при отриманні паспорта? ну то і робіть як казали

а закидати з Канади українцям про те що вони щось беруть у Заходу котрий тупо прокинув Україну з Будапештським меморандумом то це просто  (td)

якщо ви від іменні канадійців тут пишете то чи вважаєте ви що той канадієць - араб котрий воював за ІДІС і котрому ваш прем"єр десь 5 міліонів відвалив за вбиство американських солдат, теж має право повчати українців і казати їм  про "Не беріть у нас грошей та іншу допомогу і живіть власними силами. На даному етапі і двох тижнів не протягнете без фінансової та мілітарної допомоги, незалежні наші "

як мені "подобаються" українки котрі повиходили заміж за іноземців і типу "кар"єри" роблять, коли по факту та ж сама привезена філіпінка чи тайка в якості "мейл-брайдс" має таке ж відношення до створення Канади як і ви- можливо зарізко, але так воно виглядає зі сторони

Ця вся писанина не має до предмету обговорення ні найменшого відношення.

Ми тому і пишемо вам ці неприємні речі, тому що нам не все одно. У нас там є родичі і знайомі і просто незнайома молодь, і мені хотілося б, щоб та молодь не лежала гниючими трупами, як це було під час Голодомору, чи з часів царизму віддаючи життя за Расєюшку у чисельних війнах.

До вас ніяк не дійде, у якій небезпеці ви знаходитесь, і що всі ці страшилки, які я пишу - не фантастика, а цілком ймовірний сценарій  :X
   
https://www.facebook.com/bat.syhiv/

Сихів за Тимошенко.
я б так не стверджував. Тимошенки-порошенки так дістали народ, що реально за Зеленського голосувати будуть. Після привітання, сьогодні двоє противсіхів так і заявили.
   
Знову за рибу гроші. Реально не розумієш? Щоб на фоні "тупих" які залишилися, виглядати типу успішними, вони будуть проштовхувати найбільше лайно і молитись щоб в Україні не стало краще. Не всі, але більшість.

Власне після цієї відповіді не має чого обговорювати бо це правда.
Їм потрібна для виправдання  залізна відмазка чому поїхав не дарма.
Сперечатись можна тільки про кількість, бо насправді успішні емігранти
тут майже не дописують. В них все гаразд і їм начхати на долю тих
хто залишився.
   
Але це знов-таки, які ризики ви вважаєте більш значущими - ризик втратити державність чи інші.
Ваш Порох на чолі країни - це і є ГОЛОВНИЙ ризик для нас втратити державність.
Але вам напевно тоді буде не так обідно, еге ж?
   
я б так не стверджував. Тимошенки-порошенки так дістали народ, що реально за Зеленського голосувати будуть. Після привітання, сьогодні двоє противсіхів так і заявили.

Де Ви таких знайшли?
   
чоловіче, ви впертий. Ще раз повторюю: немає такого закону, що забороняє подвійне громадянство. Інакше три чверті наших депутатів повинні скласти мандати, бо також мають подвійне громадянство.

Конституція України

Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр
   
;o і шо, є ще такі ідіоти, які ще й доплачують, щоб у тих купили ваш товар? То я правельно зрозуміла, що якийсь дурень закупився дохера вашого товару, він неліквідний, а тепер кидає його по цінах навіть нижчих, ніж сам у вас його купував, аби тільки забрали?

Ну, і чим ви тут вирішили гордитися?
Виробник продає по 100 і має зоборв*язання перед своїми дистрибюторами не продавати дешщевше як по 100. . Посереднику продає з 30% знижкою, тобто по 70. Посередник продає державі по 90, виходить дешевше ніж просто купити у виробника.
Ну не про базар йде морва, не про базар, попустіться...
   
А чому Україна не захотіла розробити імплементаційні нюанси договору? тупо підписали, що їм підсунули.
А у України були можливості, чи просто нам "викрутили руки" та шантажували?
Вам відомі всі нюанси підписання того "мумурандуму"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія