Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вимальовується наступний сценарій після президенських виборів

Не люблю робити прогнози, але по ряду ознак схоже, що йде до цього варіанту.
Поки у всіх зконцентрована увага на виборах та аналізах Зюзю і всі зайняті баталіями навколо цього, Педро, чи Зюзю, для хуйло та його колони питання, хто виграє вибори вже не стоїть, бо вже прописано, що виграє Зюзю.
Антипедровські радикальні сили НК та НД, Азов та інш ( чи під нашептуванням на місцях "людей", як Фінікс виразився у своїй гілці, чи йде обробка по іншим каналам)  накачані у потрібному напрямку та істерять про те, що ніби-то Педро та легіони жахливих свінарчуків будуть намагатися втриматися при владі шляхом перевороту.
Насправді переворот готується, але переворот іншого типу (питання президентства вже вирішено). Переворот парламентський. По можливості м'який, шовковий.
Після того, як Зюзюзелла стає президентом, перший його крок - розпуск ВР та перевибори. Якщо не погодяться, зроблять агресивну проп.кампанію та поженуть орлів Авакова (Азови всякі та інш) у парламент та винесуть звідти усіх. Незручних депутатів нейтралізують і складають списки так на дострокові вибори у ВР, щоб вони туди не потрапили. У результаті по-перше, поки йдуть перевибори, влада концентрується у руках президента (читай Пальчевського, Мадведчука та інш,подібних персонажів, які вже вереницею бігають туди-сюди чи у Кремль, чи у Мінськ), після виборів дістають кишеньковий парламент, який переформатує закони, Конституцію, та й саму Україну законодавчо, як треба і (далі ліричний відступ) вуаля: фініта ля комедія, хуйло, який підозріло останнім часом притих, натягає на плєшиву голову вже заготованого лаврового віночка, вилізає з тіні та їде під тріумфальною аркою, Зюзю тіпа "зупиняє війну" шляхом декількох "душєщіпатєльних" роликів у амплуа Голодобородько, Україна дістає роздовбаний Донбас, який під таку справу роблять вже не рускомірним, а укросівським пропагандою, хуйло - зміни у Конституцію України, що Крим - расєйський і хтось з них двох може навіть дістає Премію Нобеля по Миру.
   
медведчук в ПЕ-команді, ви шось там заплутались чи може сонце напекло ?
   
медведчук в ПЕ-команді, ви шось там заплутались чи може сонце напекло ?
А Пальчевський у якій команді?
Це Ваші власні бажання та фантазії від виносу мізків виборчою істерією. У Вас нема ніяких аргуиентів, щоб це стверджувати крім того, що Медведчук недоторканий із-за шантажу хуйло.

Медведчук у ХУ-команді. Запам'ятайте це.

 Зараз він впівсили маячить, а після того, як Зюзю стане
президентом розвернеться на всі 100.

Останнє редагування: 6 квітня 2019 14:46:10 від MartinFierro
   
медведчук в ПЕ-команді, ви шось там заплутались чи може сонце напекло ?

тихо
не спугни
новая установка
разносчик ПиТаРасик Чороновол (сын уважаемого отца)
   
А Пальчевський у якій команді?
Це Ваші власні бажання та фантазії від виносу мізків виборчою істерією.
Медведчук у ХУ-команді.

сможете мне спокойно ответить на буквально два вопроса чтобы понять кто кому Медведчук?
   
не любиш, не роби

розпуск ВР  :facepalm1:
оналітєги хуєві
   
А на каком основании он распустит ВР?
Прсто интересно..
   
А Пальчевський у якій команді?
Говорили  Коломойского, а шо?
   
А на каком основании он распустит ВР?
Прсто интересно..

Рехверендум?
   
А на каком основании он распустит ВР?
Прсто интересно..

  немає коаліції
   
А на каком основании он распустит ВР?
Прсто интересно..

Как вариант расформирование коалиции.
   
навіть якщо виграє Пе, аби запобігти реваншу на парламентських-він має робити щось, чого не робив останні 5 років.... і тут , ну ви розумієте.
   
А на каком основании он распустит ВР?
Прсто интересно..
А що, треба якесь "основаніє", коли переворот парламентський роблять? Щось вигадають для піплоса, який буде ще у післявиборчій анестезії, це питання технічне для пропагандонів.
   
  немає коаліції

куда сбежал, ракетчик?

Чжан, дай коммент, ты ж так кацапов жжошь

Постановление парламента о применении санкций в отношении каналов «112 Украина» и NewsOne, было принято 4 октября 2018 года. В случае соответствующего решения Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) оба СМИ могут прекратить вещание.

Первый заместитель Председателя Верховной Рады Украины Ирина Геращенко призывает Совет национальной безопасности и обороны принять решение относительно телеканалов "112 Украина" и NewsOne.

«Совет национальной безопасности и обороны должен принять те решения, которые, в первую очередь, должны обязать телеканалы уважать украинское законодательство, а во-вторых, показать своих реальных владельцев. Но, с другой стороны, я хотела бы, чтобы и украинские законодатели более серьезно относились к своим обязанностям с точки зрения улучшения нашего законодательного поля относительно таких информационных опасностей, чтобы не перекладывать потом ответственность на СНБО, Нацсовет», - сказала Геращенко


что сделал СНБО с Медведчуквским пропагандонским каналом транслировавшем Азарова на воюющую страну?
   
Говорили  Коломойского, а шо?
Треба не слухати, що вони "говорять" буквально на словах, а що вони роблять на ділах.
   
повноваження Верховної Ради України не можуть бути достроково припинені в останні шість місяців строку повноважень парламенту
(ч.4 ст. 90 Конституції України).
   
В замке у дона педро уже от ужаса перед клоуном и кажаны пообсерались. Пидры уже не знают чем злякать манюпаса. Начали пугать роспуском Рады. Да манюпас поддержит не только роспуск ее, а и расстрел. :lol:
Таки не зря пидры проипали выборы - они не понимают шо происходит.
   
повноваження Верховної Ради України не можуть бути достроково припинені в останні шість місяців строку повноважень парламенту
(ч.4 ст. 90 Конституції України).

блииииииииин ну зачем!!!!!

сломал такую игру пропагандонам всадников апокалипсиса
   
куда сбежал, ракетчик?

Чжан, дай коммент, ты ж так кацапов жжошь

Постановление парламента о применении санкций в отношении каналов «112 Украина» и NewsOne, было принято 4 октября 2018 года. В случае соответствующего решения Совета национальной безопасности и обороны (СНБО) оба СМИ могут прекратить вещание.

Первый заместитель Председателя Верховной Рады Украины Ирина Геращенко призывает Совет национальной безопасности и обороны принять решение относительно телеканалов "112 Украина" и NewsOne.

«Совет национальной безопасности и обороны должен принять те решения, которые, в первую очередь, должны обязать телеканалы уважать украинское законодательство, а во-вторых, показать своих реальных владельцев. Но, с другой стороны, я хотела бы, чтобы и украинские законодатели более серьезно относились к своим обязанностям с точки зрения улучшения нашего законодательного поля относительно таких информационных опасностей, чтобы не перекладывать потом ответственность на СНБО, Нацсовет», - сказала Геращенко


что сделал СНБО с Медведчуквским пропагандонским каналом транслировавшем Азарова на воюющую страну?

  а що тобі не так з Медведчуком?

  в новій Зе раді він буде Головою ВР,

  тобі сподобається...
   
повноваження Верховної Ради України не можуть бути достроково припинені в останні шість місяців строку повноважень парламенту
(ч.4 ст. 90 Конституції України).
Ага.
Як Ви думаєте, чому я назвав парламентський переворот - переворотом, а не достроковим припиненням повноважень парламенту?
   
Легитимного роспуска не будет.
Роспуск вообще не обязателен.
Медведчук-Фирташ-Коломойский смогут получить большинство на очередных выборах.
Им главное кловану не обрушить рейтинг до осени.
   
Став на чорне, став на біле, NATO переможе  :-B 
   
медведчук в ПЕ-команді, ви шось там заплутались чи може сонце напекло ?

а сегодня он где ?
   
  а що тобі не так з Медведчуком?

  в новій Зе раді він буде Головою ВР,

  тобі сподобається...

ну пока что он летает по Москве и Минску и вещает в нашем эфире
а то что ты не отвечаешь на вопрос - показательно

мне НИКТО из политиков НИКОГДА не нравится. потому что я анархосиндикалист. я верю в общественные отношения больше чем во власть
   
Легитимного роспуска не будет.
Роспуск вообще не обязателен.
Медведчук-Фирташ-Коломойский смогут получить большинство на очередных выборах.
Им главное кловану не обрушить рейтинг до осени.
Може й не буде, це по ситуації.
Можна блокувати його діяльність, головне хаотична каламутна ситуація у паламенті, де президент концентруватиме у себе владу.
Але щось дуже підозріло ходять вкиди про перевороти від Педри, тому я думаю, що розглядають серйозно й варіант профорсити ситуацію.

Останнє редагування: 6 квітня 2019 15:09:42 від MartinFierro
   
Ага.
Як Ви думаєте, чому я назвав парламентський переворот - переворотом, а не достроковим припиненням повноважень парламенту?

да мы умеем читать
"Після того, як Зюзюзелла стає президентом, перший його крок - розпуск ВР та перевибори"

а если переворот то зачем ему перевыборы ?
   
да мы умеем читать
"Після того, як Зюзюзелла стає президентом, перший його крок - розпуск ВР та перевибори"

а если переворот то зачем ему перевыборы ?
Ні, не вмієте.
Розпуск - це і є "парламентський переворот, по можливості м'який, шовковий".
Потім перевибори з нейтралізацією назручних кандидатів, щоб дістати кишеньковий парламент.
   
Ага.
Як Ви думаєте, чому я назвав парламентський переворот - переворотом, а не достроковим припиненням повноважень парламенту?

насправді там були всі слова, які тільки можна вигадати

Насправді переворот готується, але переворот іншого типу (питання президентства вже вирішено).
Переворот парламентський. По можливості м'який, шовковий.
Після того, як Зюзюзелла стає президентом, перший його крок - розпуск ВР та перевибори.

це вказує на глибину оналітєги - навалити велику купу блатних політичних термінів не розуміючи ні їх суті ні процедур
   
Ні, не вмієте.
Розпуск - це і є "парламентський переворот, по можливості м'який, шовковий".
Потім перевибори з нейтралізацією назручних кандидатів, щоб дістати кишеньковий парламент.
Перевыборы - это не переворот, а рутинный демократический процесс.
   
Как вариант расформирование коалиции


 :weep: коаліція стой раз-два
   
В замке у дона педро уже от ужаса перед клоуном и кажаны пообсерались. Пидры уже не знают чем злякать манюпаса. Начали пугать роспуском Рады. Да манюпас поддержит не только роспуск ее, а и расстрел. :lol:
Таки не зря пидры проипали выборы - они не понимают шо происходит.

протестую. не вплутуй благородних рукокрилих в цю мразоту
   
насправді там були всі слова, які тільки можна вигадати

це вказує на глибину оналітєги - навалити велику купу блатних політичних термінів не розуміючи ні їх суті ні процедур
Ну давайте забовтаємо сабж тим, що у Вас проблеми з розумінням тексту, Читач.
   
не любиш, не роби

розпуск ВР  :facepalm1:
оналітєги хуєві

розпуск за 100 днів до чергових...який довбойоб :facepalm:

поміняють конституцію...наче вже 300 штиківв бойко завів - довбойоб сомневающийся* 2 :facepalm1:

пс: підозрюю шо клієнт хотів би шоб ця недокоаліція найобщіків з логопедом на чолі  ще років на 20 залишилась, цей варіант йог о влаштовує

Останнє редагування: 6 квітня 2019 15:19:10 від Ukraine
   
Ну давайте забовтаємо сабж тим, що у Вас проблеми з розумінням тексту, Читач.

 :lol: то у Вас проблеми з написанням, через слабку обізнаність
а по сабжу(ТМ) я вже висловився

оналітєги хуєві
   
через 2 тижні влада буде валятись під ногами...
І підняти її буде багато охочих! Аж занадто багато... :(
   
:lol: то у Вас проблеми з написанням, через слабку обізнаність
а по сабжу(ТМ) я вже висловився


підозрюю шо шоколадний клієнт хотів би шоб ця недокоаліція (непрацююча вже рік) найобщіків з логопедом на чолі  ще років на 20 залишилась, цей варіант йог о влаштовує і це б не було узурпацією по йього сценарію

Останнє редагування: 6 квітня 2019 15:26:01 від Ukraine
   
Я не думаю. Сейчас не 2006-й год. Оружия куча, агрессор под боком, если не добазарятся, больше похоже, что будет бойня. А лбы трещать опять будут у холопов. Но сокрей всего иуды добазарятся, но у холопов-гоев все равно будут трещать лбы. И еще есть путлер...
   
:lol: то у Вас проблеми з написанням, через слабку обізнаність
а по сабжу(ТМ) я вже висловився

Ну Ви як у тому анекдоті про психа з "не звізді, я в танкє". Люди, які зацікавлені у внутрішньополітично му переформатуванні України, яким "нужна вся Украіна", їм начхати на Конституцію України та взагалі, внутрішньополітичні українські правила
У них є мета, є певні небажані сценарії, які потрібно нейтралізувати і їм потрібен результат.
   
Я не думаю. Сейчас не 2006-й год. Оружия куча, агрессор под боком, если не добазарятся, больше похоже, что будет бойня. А лбы трещать опять будут у холопов. Но сокрей всего иуды добазарятся, но у холопов-гоев все равно будут трещать лбы. И еще есть путлер...
+1
Дуже можливий варіант , на жаль.... :(
   
повноваження Верховної Ради України не можуть бути достроково припинені в останні шість місяців строку повноважень парламенту
(ч.4 ст. 90 Конституції України).

Пошукай в Конституції про персональне голосування депутатів, безкоштовну медицину та освіту, кому належать надра України    та багато іншого.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія