Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи знають ваші близькі про ФУП?

Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Моя любимая читает ФУП столько же, сколько и я. Но я зарегистрировался первым, а по правилам ФУПа меня могли бы посчитать нарушителем правил, если  бы она зарегистрировалась с того же IP, поэтому она не регистрировалась. Хотя меня это устраивает, учитывая здешнее хамское отношение к женским никам.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

хамское отношение к женским никам.
;o
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Моя любимая читает ФУП столько же, сколько и я. Но я зарегистрировался первым, а по правилам ФУПа меня могли бы посчитать нарушителем правил, если  бы она зарегистрировалась с того же IP, поэтому она не регистрировалась. Хотя меня это устраивает, учитывая здешнее хамское отношение к женским никам.

Kilkenny цілком унісекс нік
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Чотири дописувача зізналися, що їхні рідні знають про ФУП.
Інші шифруються як вдома, так і тут  :D
Форум експертів й викривачів олігархів :facepalm1:
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Kilkenny цілком унісекс нік

Ну натюрлих абсолютли, но мы же разные люди, не говоря о том, что разных полов.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Чотири дописувача зізналися, що їхні рідні знають про ФУП.
Інші шифруються як вдома, так і тут  :D
Форум експертів й викривачів олігархів :facepalm1:
не шифруюсь, можеш плюсанути до перших трьох
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Чотири дописувача зізналися, що їхні рідні знають про ФУП.
Інші шифруються як вдома, так і тут
А ваші рідні/колеги як, знають чи ні?

   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

свята простота  :facepalm:
пару разів дружині показував дотепні пости з форуму
донька посміялася з цього формату
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

не шифруюсь, можеш плюсанути до перших трьох
Тю, мои тоже знают. И ржут, читая мою писанину. :laugh: Но они все тоже терпеть не могут порося и его паству.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

;o

Чого дивуватись , то стандартна метода русскіх , розрахована на духовну слабкість та їхньою мовою - мнітєльность , співрозмовника (потенційного у даному випадкові) , котра з їхньої і мабуть підсвідомої точки зору , одразу повинна надавати перевагу у вигляді погляду згори на усіх інших .

То з таких зауважень віртуальних грахвьйов та грохвинь , краще мовчки посміхнутись , бо переконувати у чомусь зворотньому означає купитись на тую провокацію і почати виправдовуватись .

Як краще у реальному світі вчиняти - у реальному світі і визначатись бажано , НМД . ))
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Тю, мои тоже знают. И ржут, читая мою писанину. :laugh: Но они все тоже терпеть не могут порося и его паству.
У них хорошее чувство юмора.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Канєчна )) правда не розуміють )
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Інші шифруються як вдома, так і тут

Коли на головній сторінці ХвУП-у , буде надрукована явно помітна поштова адреса охвісу , явно помітні прізвища та ім'я разом з телефонами усіх менеджерів-впорядковувачів , то мабуть і користувачі , хоч і не одразу , але надихнуцця прикладом лідерів і шихрування прпиницця , НМД .
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

то мабуть і користувачі , хоч і не одразу , але надихнуцця прикладом лідерів і шихрування прпиницця
та он олдвуд-пасралич не шифрувався, то його тьощі почав наярювати якийсь педрячий іпанат, чи то пшениця, чи то птах_сорока (оба іпанати, хз хто конкретно) і грузити їй фуйню, лякаючи до смерті.
Про які припинення шифрування тут можна говорити, при таких-то єбонатах  :facepalm1:
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

та он олдвуд-пасралич не шифрувався, то його тьощі почав наярювати якийсь педрячий іпанат, чи то пшениця, чи то птах_сорока (оба іпанати, хз хто конкретно) і грузити їй фуйню, лякаючи до смерті.
Про які припинення шифрування тут можна говорити, при таких-то єбонатах  :facepalm1:
:facepalm1:  :lol:
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

У них хорошее чувство юмора.
Ну ФУП без чувства юмора читать невозможно.  Когда они видят как я клацаю, говорят - ты опять в зверинец подался? :laugh:
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Ну ФУП без чувства юмора читать невозможно.  Когда они видят как я клацаю, говорят - ты опять в зверинец подался? :laugh:
:-B
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

В нас обох другі шлюби після 28-річних :facepalm: попередніх
Й правда- вже 14 років живемо в довірі і повазі  :)
от цікаві бувають у людей долі...
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

ты опять в зверинец подался? :laugh:
а так і є.
якшо уявити, шо спілкуватися з підрами так в реалі, як спілкуємось з ними тута, то уже б давно приїхала куча мусорів і куча швидких. А може ще й пожарніки б теж приїхали
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

має бути особистий простір. Кожний вкладає в це поняття свій смисл, але він має бути, впевнений, у вас також є
я сприймаю свого чоловіка я важливу частину себе.
як може бути у мене окремий світ від моєї руки чи ноги чи серця? ;o
і відчуваю його таке ж відношення до мене -
у нас нема секретів одне від одного
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

СерегуNNN небось обсуждаете? картинки показваете?
Сергія не обговорюєм, лише ситуацію на форумі щодо цого ніку.
Про картинки розповіла як про огидне явище.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Кароффку мабуть також обговорюють )))
про кароффку мій чоловік знає ще з Дурдому,
там вона деякий час була Боженою
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?
Via

Знають, бо я тут років 15.
А що вам дасть ця інформація?
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

моя дружина не читає щ я тут пишу
їй нецікаво
я не читаю де вона щось пише по форумах і групах мені це теж нецікаво

от і утворюється простір 
а мене цікавить все чим цікавиться мій чоловік,
і він так само регулярно запитує як там на форумі.
потім разом обговорюємо якісь визначні ситуації,
підтримуємо одне одного, робимо висновки..
так буває не щодня звичайно,
бо у нас і без того є що обговорювати.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Моя любимая читает ФУП столько же, сколько и я. Но я зарегистрировался первым, а по правилам ФУПа меня могли бы посчитать нарушителем правил, если  бы она зарегистрировалась с того же IP, поэтому она не регистрировалась. Хотя меня это устраивает, учитывая здешнее хамское отношение к женским никам.
прикольно... читає але коментувати не хоче...  :-o
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

я завжди дуже дивуюсь коли одружені люди потребують особистого простору...
мій особистий простір це мій чоловік, сподіваюсь так само щодо мене вважає і він.
ще мене шокує коли хтось обурюється "моя пара бере до рук мій телефон"...
що ж це за подружжя якщо вони одне від одного щось приховують? то фейковий шлюб!

в туалет теж разом ходите? :weep:
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

в туалет теж разом ходите? :weep:
Та гонит она. Напускает туману и изображает из себя эдакого ангелочка, которого любят все домашние, включая мышей и тараканов. И будто она не нудотный съехавший с катушек на Дурдоме персонаж с мономанией, а принцесса пукающая фиалками. :laugh:
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Про які припинення шифрування тут можна говорити, при таких-то єбонатах

Еее , не слід би називати хоч якось , хоч когось , лише через наявність в кожної людини власного тлумачного словника у мізках .

Тобто оцей текстовий ерзац обмін інформацією , та ще й між незнайомими у фізичному світі людями , та ще й позбавлений усього додаткового , що виникає під час спілкування у реалі , назагал - абсурд нонсенсу та й нонсенс абсурду , а згадане назвонювання , воно ж може відбутись так само і через , кхм , некоректне спілкування і у фізичному світі .

Такшо не назвонювання проблєма НМД , а неможливість гарантувати на 100 відсотків , хто кожної окремої миті користає нік-нейма , бо навіть найкваліфікованіший адміністратор , хібащо марку приладу визначить відповідними запитами , але ж не особу користувача .

Хіба може намагатись увімкнути дистанційно відеокамеру .., а як нема камери у пристрої ..?

"Осьо як встигну заповіта нашкарябати , то усі ніки з паролями комусь заповім і надимайтесь )) здогадуючись хто воно умнічає" - як приклад ))
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Та гонит она. Напускает туману и изображает из себя эдакого ангелочка, которого любят все домашние, включая мышей и тараканов. И будто она не нудотный съехавший с катушек на Дурдоме персонаж с мономанией, а принцесса пукающая фиалками. :laugh:

 :weep:
така жіночка правильна
а сама гілки нумерного апає щоб сєгєю більше фуїв натикали
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

а згадане назвонювання , воно ж може відбутись так само і через , кхм , некоректне спілкування і у фізичному світі .
навіть у фізичному світі, коли малознайома, наприклад через якийсь клуб, людина починає наярювати тьощі іншого чувака, це виглядає пздц дико.
А шо уже казати про віртуальний світ.


   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

:weep:
така жіночка правильна
а сама гілки нумерного апає щоб сєгєю більше фуїв натикали
Та со стороны она похожа на попа, который прихожанам втирает про благочестивость и мораль, а сам под амвоном eбет церковного старосту или старушке, что свечки продает делает кунилингус. Срамота, бля. :facepalm:
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

прикольно... читає але коментувати не хоче...  :-o
Где же я написал, что не хочет?
   
Коли починаю реготати, то знають, що читаю ФУП ( раніше ДД).
Деякі вислови стали домашніми мемами))).
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Звичайно знають, ФУП на панелі швидкого доступу, но не їх формат...
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Звичайно.
Усілякі ФЗВ та тревел-гілки навіть показую.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

тю! навіщо брехати дружині? то ж твоя половинка..
мій чоловік знає про ФУП як і знав про Дурдом.
він всі оті пєріпєтії теж 100500 раз чув?
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Сын знает и даже зарегистрирован на форуме, но он не пишет, ему не интересно. Ветки иногда обсуждаем. Раньше было интереснее, и смешно, если мы идём по улице и я говорю, а представляеш, у ....белочки ребенок сильно заболел, а ...свитанок поехала к ней помогать. Смешно это слышать со стороны, но я правда помню, когда на форуме обсуждались сложные семейные ситуации и даже как то разруливалось. Или когда кто то из форумчан уходил от нас в лучший мир, было больно и тоже обсуждалось.
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Чи знає ваша родина, друзі й колеги ​про ФУП?
все знают.
Знают что у меня есть нездоровая страсть
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Жінці кажу піду щось гавкну на фупі. Я гав, а вони гав гав гав :)
   
Re: Чи знають ваші близькі про ФУП?

Знають... бо ФУП заспокоює мої нерви. Пошлеш якогось кацапа чи ЗЕ-скот нах, відразу легшає. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія