Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення

Re: Євробачення
RiG

Это Голос, а не Евровидение. А детское смотрю, конечно. Наши отборы на Детское были намного качественнее, чем на взрослое. Я ж говорил, смотрю ВСЕ, что касается Евровидения, даже танцевальное смотрел, пока оно было. Я Европеец по натуре.

 :weep:
   
Re: Євробачення


"Евровидение 2017" проходит в "Лужниках" или все же в Украине? – директор Дворца "Украина" о билетах на конкурс

За фирмой, которая продает русскоязычные билеты на проходящий в Украине конкурс "Евровидение 2017", стоит вице-премьер-министр Вячеслав Кириленко, заявил генеральный директор Национального дворца искусств "Украина" Роман Недзельский.

Генеральный директор Национального дворца искусств "Украина" Роман Недзельский обратил внимание, что билеты на песенный конкурс "Евровидение 2017", который проходит в Украине, напечатаны на русском языке. Об этом он написал в Facebook.

Отвечая на вопрос одного из пользователей, что такое concert.ua, Недзельский заявил, что речь идет о фирме, которая выиграла тендер на эксклюзивную продажу билетов.

"По информации из надежных источников, за ней стоит вице-премьер Кириленко (Вячеслав Кириленко. – "ГОРДОН"), куратор "Евровидения 2017" от правительства", – написал он.
   
Re: Євробачення

з квитками якась фігня - за вартості 1200грн ще вимагають 60+160 грн (за якісь послуги, хоча ніяких чеків чи папірців не дають )
   
Re: Євробачення

Зате у Славіга шия товща за голову :tongue:
   
Re: Євробачення

На білєтному сайті пишуть шо білєти на 9 мая подешевшали до 499 грн а раніше коштували по 2000 грн :umnik2:

Некупляють шолі?
   
Re: Євробачення

де це вони попереджали про бетонні блоки? От живу я на Шептицького, після вчорашнього мараму тепер думаю, як мені 10-го вранці потрапити в Гостомель і біля 15-ї повернутись на слобідку? Га?
 :X

Ми на Нестайка живем. Всі в будинку знали що буде все щільно перекрито. Ще й рамки будуть для пішоходів.

А як проїхати, ви спитайте у довбнів що пруться сюди на авто навіщось з усього Києва.

   
Re: Євробачення

си-эн-эн показало сюжет про евровидение.
камера задержалась на не-до-разрисованной радуге!
бля, красиво же!
это будет один из главных знаковых символов киева.
дебилы, если вы меня читаете.
не мешайте закончить покраску радуги!
   
Re: Євробачення

Игорь Тарнопольский
4 ч · Киев ·
Евровидение в Украине можно считать открытым! Для интересующихся процессом несколько интересных фактов.

1. Джамале запретили идти на красную дорожку. Странно, не правда ли, что победителю предыдущего года, который привез Евровидение в Украину, запрещают там появляться. В итоге не сфотографировался там только ленивый. Кстати, в Стокгольме Манс Зелмерлев встречал все делегации именно на красной дорожке. “Таков регламент нашего конкурса”, - объяснил режиссер красной дорожки в Украине. Мы очень уважаем правила, поэтому послушались и не пошли.

В ночь перед открытием раздался звонок из одного агентства, которое, видимо, осваивает бюджет Евровидения, и нам предложили полететь на церемонию открытия на вертолете. На вопрос “Зачем нам лететь на вертолете?” последовал ответ, что так нужно для имиджа Украины. Мало того, что непонятно, как этот полет мог украсить имидж страны, выяснилось, что никаких разрешений на полеты над Киевом не выдавалось, и ни одна из ответственных служб ни в курсе. То есть нам предложили пролететь над закрытой для полетов столицей и несанкционированно приземлиться на крыше здания, где проходит режимное мероприятие, на котором выступает жена Президента Украины.

Конечно, на церемонию мы поехали на машине. 20 минут нас не пускали - кордоны полиции, нацгвардии, УДО охраняли вход от Джамалы, смотрели на нас, извинялись но пропустить не могли. Не было ни плана проезда, ни регламента, ни протокола, простой инструкции… ничего. Можете представить себе, чтобы было бы с вертолетом.

3. Когда мы все-таки попали внутрь КВЦ “Парковый”, ни мой бейдж, ни бейдж Джамалы на входных турникетах не работали. Бейджы - это вообще отдельная история. Всей команде победителя Евровидения-2016 выдали минимальный допуск. PR-директор, к примеру, не имеет доступа в пресс-центр. Только со специальным сопровождающим.

4. На церемонии открытия не было ни пресс-вола, ни зоны для фотографов и журналистов, ни, собственно, большинства делегаций. Было похоже, что в “Парковом” проходят две параллельные вечеринки. На одной люди выпивают и болтают, между ними прогуливаются аниматоры из эстрандно-циркового училища, а на другой в абсолютно пустом темном зале оркестр народных инструментов НАОНИ играет на бандурах и цимбалах хиты Евровидения.

С опозданием в полчаса церемонию решили начать. Как сообщить об этом людям в очередях за едой и напитками никто не продумал. Не было ни плазм, ни спикеров, по которым можно было бы узнать, что церемония началась. Оркестр прогнали со сцены, музыканты выстроились по бокам, между пюпитрами и стульями протиснулись ведущие и тихонько объявили, что мы начинаем. Их было плохо слышно даже в зале где проходила протокольная часть, а на веранде КВЦ Парковый, где находилась основная часть публики, о проходящем параллельно торжественном открытии никто не догадывался.

6. Жена Президента, мэр Киева, главный босс Евровидения и победитель ESC 2017 по очереди сменили друг друга на сцене, каждый сам проложил себе тропинку между реквизитом оркестра, которым была заставлена сцена. Каждый сказал приветсвенную речь на английском, обращенную к делегациям 43 стран. В зале в этот момент находилось человек 30 – 40. В основном, сотрудники мэрии, гос охрана, а также вице-премьер Вячеслав Кириленко и руководитель Первого Национального Павел Грицак.

К моменту, когда мы уже выходили из КВЦ «Парковый», большая часть делегаций еще не успела собраться на завершившейся официальной церемонии. Мы столкнулись со знакомым фотографом в дверях. «Где ж вы все были?», спросили мы. «Ждали шаттл с красной дорожки», ответил он и отправился внутрь слушать выступление Олега Скрипки и Русланы в сопровождении оркестра народных инструментов.

Больше интересных фактов после завершения Евровидения в отдельном развернутом материале.

P.s.Фото сделано за 5 минут до начала церемонии
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

де це вони попереджали про бетонні блоки? От живу я на Шептицького, після вчорашнього мараму тепер думаю, як мені 10-го вранці потрапити в Гостомель і біля 15-ї повернутись на слобідку? Га?
 :X

ще 22.04 попереджали http://kiev.pravda.com.ua/news/58fa2c61994cf/
Чи ми з вами по-різному розуміємо слово "обмежать рух транспортних засобів"??

з 24:00 25 квітня до 24:00 18 травня буде заборонено рух пішоходів на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Прорізної нижньою частиною тротуару на непарній стороні вулиці Хрещатик).

Із 24:00 25 квітня до 24:00 18 травня обмежать рух транспортних засобів у обох напрямках на вулиці Хрещатик (від вулиці Богдана Хмельницького до вулиці Михайлівської) і на вулиці Прорізній (від вулиці Пушкінської до вулиці Хрещатик).

Також з 24:00 30 квітня до 23:00 14 травня обмежать рух транспортних засобів і пішоходів на вулицях Микільсько-Слобідській у обох напрямках (від вулиці Панельної до вулиці Митрополита Андрея Шептицького) та Митрополита Андрея Шептицького (від вулиці Микільсько-Слобідської до вулиці Раїси Окіпної).

Із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня обмежать рух транспортних засобів і пішоходів у обох напрямках на вулицях Інститутській (від вулиці Ольгинської до провулку Кріпосного), Садовій (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського), Липській (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського) та Шовковичній (від вулиці Інститутської до вулиці Михайла Грушевського).

7 травня з 13:00 до 24:00 буде обмежено рух транспортних засобів у обох напрямках на вулиці Михайла Грушевського (від Європейської площі до Паркової дороги).

Також буде тимчасово заборонено рух транспортних засобів та обмежено рух пішоходів у обох напрямках із 24:00 6 травня до 24:00 7 травня на вулиці Грушевського (від Паркової дороги до вулиці Івана Мазепи).

7 травня з 13:00 до 24:00 обмежать рух транспортних засобів і пішоходів у обох напрямках на Парковій дорозі (від Петрівської алеї до площі Андрія Первозванного) та на Петрівській алеї (від Європейської площі до Паркової дороги).

На час проведення заходів у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить зазначеними вулицями, буде внесено зміни.
   
Re: Євробачення

Так за кого треба голосувати? Що порадите? За Україну я голосну обов'язково, то вже є традиція. А ще за кого? Ясно ж, що голосувати будемо не за пісні, а за сусідів. Може за Литву? Даля заслуговує.
P.S. італійці -> в ігнор, безперечно.
P.P.S. Кияни, гуляєте Києвом - не лінуйтесь ділитись світлинами.
Polska !
   
Re: Євробачення

:lol:  :weep:
https://www.youtube.com/watch?v=v056HKzFv20
Боже, какие ж они дебилы. Маша Кац при попытке свистнуть в студии, чтобы прекратить ор, обплевала себе подбородок  :facepalm:
   
Re: Євробачення
HH

Боже, какие ж они дебилы. Маша Кац при попытке свистнуть в студии, чтобы прекратить ор, обплевала себе подбородок  :facepalm:
:-B  Коли хтось з адекватних запропонував "зіркам" в студії насівати хоча б рядок того хіта Самойлової якого не почують мільйони глядачів, одразу щось замекали і з'їхали на дєнь пабєди. :gigi: 
   
Re: Євробачення

:-B  Коли хтось з адекватних запропонував "зіркам" в студії насівати хоча б рядок того хіта Самойлової якого не почують мільйони глядачів, одразу щось замекали і з'їхали на дєнь пабєди. :gigi: 
ну, треба зазначити, що адекватні думки там проскакували (стосовно музики, а не політики), але ж сама атмосфера цього обговорення  :facepalm:
   
Re: Євробачення

я закликаю за сябрів.
Это всё равно. что за рассею, у них же "Союзное государство рассеи и белоруси", на границе, они так обозначены... (td)
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

Это всё равно. что за рассею, у них же "Союзное государство рассеи и белоруси", на границе, они так обозначены... (td)
в них реально дуже-дуже кльова пісня (tu)
я також голосуватиму за білорусів
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

 (tu)  :super:
   
Re: Євробачення
HH

ну, треба зазначити, що адекватні думки там проскакували (стосовно музики, а не політики), але ж сама атмосфера цього обговорення  :facepalm:
Ну так це типова атмосфера їх шоу,  B-) конкретно це ще нічого, у виконанні артистів серіалу"Менти"  лейтенант Порохня (Кучера) і власниці генделика(Лєра Кудрявцева) :weep:  :lol:
   
Re: Євробачення

в них реально дуже-дуже кльова пісня (tu)
я також голосуватиму за білорусів
Ну, надо как то себя сдерживать, политика тут как раз имеет место...

А вообще, Украине не стоит голосовать за Белорусь, Армению, Болгарию, Сербию, Италию(?), за остальных - можно X(

И где можно посмотреть полуфиналы в Киеве, чтобы без пропусков и бесплатно? :dance3:

Останнє редагування: 8 травня 2017 22:14:47 від Компанійська варта
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

Ну, надо как то себя сдерживать, политика тут как раз имеет место...

А вообще, Украине не стоит голосовать за Белорусь, Армению, Болгарию, Сербию, Италию(?), за остальных - можно X(

И где можно посмотреть полуфиналы в Киеве, чтобы без пропусков и бесплатно? :dance3:
от якраз саме через політику я і голосуватиму за сябрів - бо вони активно просувають відродження білоруської

зі. ти ж б***ь пісню так і не послухав :facepalm1: але так смішно, по-бовдурськи пальці гнеш :lol:  :weep:
ззі. безкоштовно- у євромістечку на хрещатику
   
Re: Євробачення

я не слежу совсем. а когда они петь начинают? и какие каналы показывать будут?
   
Re: Євробачення

от якраз саме через політику я і голосуватиму за сябрів - бо вони активно просувають відродження білоруської

зі. ти ж б***ь пісню так і не послухав :facepalm1: але так смішно, по-бовдурськи пальці гнеш :lol:  :weep:
ззі. безкоштовно- у євромістечку на хрещатику
Дякую, а на лівому березі де можна. а то я живу в 2 км від Лівобережної та Арени, хіба слід тільки на Хрещатик їхати?


Навіщо меня слухати їх пісню, коли їх держава - в союзі з рашкою? Яка б вона не була гарна - не проголосую ні за яких обставин, хоч 10 раз слухав би :nea:

NO PASARAN!!! :aggressiv:

Останнє редагування: 8 травня 2017 22:32:24 від Компанійська варта
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

я не слежу совсем. а когда они петь начинают? и какие каналы показывать будут?
9,11,13
:перший
   
Re: Євробачення
HH

от якраз саме через політику я і голосуватиму за сябрів - бо вони активно просувають відродження білоруської

зі. ти ж б***ь пісню так і не послухав :facepalm1: але так смішно, по-бовдурськи пальці гнеш :lol:  :weep:
ззі. безкоштовно- у євромістечку на хрещатику
Ще не факт що білоруси потраплять у фінал. B-) Доки що вони просувають кацабське "побєдобєсіє".
У Білорусі через святкову програми на честь Дня Перемоги скасували пряму трансляцію першого півфіналу "Євробачення-2017". Про це заявлено на сайті Белтелерадіокомпані ї, повідомляють Українські Новини.
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

Дякую, а на лівому березі де можна. а то я живу в 2 км від Лівобережної та Арени, хіба слід тільки на Хрещатик їхати?

Навіщо меня слухати їх пісню, коли їх держава - в союзі з рашкою? Яка б вона не була гарна - не проголосую ні за яких обставин, хоч 10 раз слухав би :nea:
клініка :facepalm1:
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

Ще не факт що білоруси потраплять у фінал. B-) Доки що вони просувають кацабське "побєдобєсіє".
У Білорусі через святкову програми на честь Дня Перемоги скасували пряму трансляцію першого півфіналу "Євробачення-2017". Про це заявлено на сайті Белтелерадіокомпані ї, повідомляють Українські Новини.
я певна, що потраплять, і будуть десь зверху таблиці
скасували пряму трансляцію - тобто пересунули, і даватимуть в запису. До того ж, їхні конкурсанти все одне співатимуть 11.05


Останнє редагування: 8 травня 2017 22:35:06 від Svitlana Bykova
   
Re: Євробачення

клініка :facepalm1:
А що не так? :S  Не голосувати за співака союзника держави, з якою війна - це природньо! :fool:

Чи що, фсб взяло курс на просування білоруса, якщо вже свою каліку не вдалося протягти?

Останнє редагування: 8 травня 2017 22:37:22 від Компанійська варта
   
Re: Євробачення
HH

я певна, що потраплять, і будуть десь зверху таблиці
скасували пряму трансляцію - тобто пересунули, і даватимуть в запису. До того ж, їхні конкурсанти все одне співатимуть 11.05
Там якась хитра схема голосування, білоруси та болгарин виступають в 2 півфіналі, написано, що  у другому півфіналі голосуватимуть Німеччина , Україна  та Франція . :S
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

А що не так? :S  Не голосувати за співака союзника держави, з якою війна - це природньо! :fool:

Чи що, фсб взяло курс на просування білоруса, якщо вже свою каліку не вдалося протягти?
варта, йди лікуйся
або просто йди - погуляти, подалі від фупу, на свіже повітря

я не люблю ані ботів, ані тролів, ані тупізденів.
   
Re: Євробачення

варта, йди лікуйся
або просто йди - погуляти, подалі від фупу, на свіже повітря

я не люблю ані ботів, ані тролів, ані тупізденів.
а я не люблю фсбшників піід прикриттям 8-:
Я тут 10 років, а ти вскочила в 15-ому - і вже чогось рекомендує

Останнє редагування: 8 травня 2017 22:43:22 від Компанійська варта
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

а я не люблю фсбшників піід прикриттям 8-:
Я тут 10 років, а ти вскочила в 15-ому - і вже чогось рекомендує
варта, порада тобі на майбутнє: адмінів фупу і співробітників редакції треба знати в обличчя. Ну, чисто щоб не втрапити в халепу, і не виглядати таким бовдуром, як ти зараз.
Гарного тобі вечора!
   
Re: Євробачення
HH

а я не люблю фсбшників піід прикриттям 8-:
Я тут 10 років, а ти вскочила в 15-ому - і вже чогось рекомендує
:lol: Я з 2014 і то знаю що Світлана тут довше вашого.
   
Re: Євробачення

ИМХО надо дать шанс Минску принять Евровидение. Бацька так прикольно суетится когда иностранцев принимает :) Может ещё разок попробует из под хуйло стул вытащить :)
   
Re: Євробачення

:lol: Я з 2014 і то знаю що Світлана тут довше вашого.
А чого ж в пані реєстрація у 2015? 8-:   

Та мене вже банили тут, не пускали тут - і нічого, пережив...Я багатьох не влаштовую, але принижуватись до підтримки союзників окупантів не стану ...

Мені цікаво - хіба солідна людина може погрожувати комусь із-за якогось білоруса на Євробаченні?

Останнє редагування: 8 травня 2017 23:00:52 від Компанійська варта
   
Re: Євробачення

ИМХО надо дать шанс Минску принять Евровидение. Бацька так прикольно суетится когда иностранцев принимает :) Может ещё разок попробует из под хуйло стул вытащить :)
чего й то тоталитарного бацьку тянуть в Европу? Хай сидит со своим путлером и песнярами в...ну ві поняли
   
Re: Євробачення
HH

ИМХО надо дать шанс Минску принять Евровидение. Бацька так прикольно суетится когда иностранцев принимает :) Может ещё разок попробует из под хуйло стул вытащить :)
Хіба це залежить від України? Реально хто може дати білорусам максимальну кількість цього року, Україна, Польща ну ще Литва? Україна дуже часто набирає за рахунок діаспори і заробітчан, у білорусів таких бонусів немає.
   
Re: Євробачення
HH

чего й то тоталитарного бацьку тянуть в Европу? Хай сидит со своим путлером и песнярами в...ну ві поняли
Ні, ну треба пожаліти цих піснярів а то ще дійсно батько засадить за туніядство. :weep:
   
Re: Євробачення
Svitlana Bykova

хто може дати білорусам максимальну кількість цього року, Україна, Польща ну ще Литва?
зверніть увагу на транслітерацію в євровіжнському ролику сябрів - польський алфавіт )))
   
Re: Євробачення

Хто тягне за сябрів - недалекоглядна особа, якщо б вони щось на кшталт "1944" Джамали заспівали - тоді підтримка українців була б природньою...От ляпісів я б підтримав, а "батькових" пташекнят - ні в якому разі! (td)
Хто не вірить у союз росії і білорусі -
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%8E%D0%B7%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE

Останнє редагування: 9 травня 2017 08:50:30 від Компанійська варта
   
Re: Євробачення

Днем сводили их в Гидропарк, от нашей знаменитой качалки глазы как арбузы были.

У меня голландцы про эту качалку спрашивали.
   
Re: Євробачення

ИМХО надо дать шанс Минску принять Евровидение. Бацька так прикольно суетится когда иностранцев принимает :) Может ещё разок попробует из под хуйло стул вытащить :)
Який стілець - у них жеж одна держава? 8-:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія