Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.

спасіба ільлічю за наше щасліває дєцтво!

 :gigi:

Показати зображення...
Хоч би одна дитина посміхалася..
Та й Брєжнєв як воскова фігура
   
Оцени, ну так скажем, патриотизм тех, кто остался! Ведь далеко не все остались из-за кволости и тупости...
Не засуджую тих, хто виїхав;
Не сміюся з тих, хто міг виїхати, але чомусь! лишився
"У всякого своя доля і свій шлях широкий"(с)
   
Та й Брєжнєв як воскова фігура
Он в молодые годы зажигательным был, мама не горюй!
   
плюс.
хотя, в СССР мне жалко
1. мороженое. реально было вкусное. и без пальмы
2. квас. натуральный
3. кефир и молочка. реально портилась на 3-й день, сыр черствел и покрывался плесенью..

но быт/техника/лечение - реальная жопа.
правда медицина была бесплатной. условно. ну т.е., если врача не "отблагодарить" коньяком/балыком перед операцией, то после нее запросто можно было оказаться в морге.
и в милицию лучше было не попадать. даже сотрудникам КГБ  B-)  (я про Ждановскую и не только)

 (tu)

   
да чьто ви ґаварітє! :)
Так, прикинь який "траур" буде у свинофермі "Пєтькіно" коли ФУП нарешті перейде виключно на українську мову а теми кацапською будуть зразу викидатися на смітник?
Ваші "ольгінські кацапські брати" з кацапською щелепою не зможуть підтримувати ваші "потуги" по розкидуванню лайна. :K
   
Он в молодые годы зажигательным был, мама не горюй!
краще би він залишився вічно молодим :)
"Сасіські срани увєренна ідут на гавно-
-гу" (с) :)
   
коли ФУП нарешті перейде виключно на українську мову
будут писать через гугельтранслейтор.
   
краще би він залишився вічно молодим :)
"Сасіські срани увєренна ідут на гавно-
-гу" (с) :)
Сиськимасиськи  ты забыл. :)
   
Кстати, вот:

   
Сиськимасиськи  ты забыл. :)
каюсь! :)
Перлів було багато, відразу всі й не згадаєш...

О-О-О-О-О...
Лєанід Ілліч, ета алімпійская сімволіка, тєкст ніже


Останнє редагування: 14 січня 2020 13:29:58 від Ламер
   
каюсь! :)
Перлів було багато, відразу всі й не згадаєш...
Хароший был человек, дорый.
   
будут писать через гугельтранслейтор.

так вже!



Наш секс-бомб залишився на посаді
ЛАРТА [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
13 січня 2020 22:02:25
IP/Host: ---.pool.ukrtel.net
Зеленському зовсім не залежить на честі держави, її реноме у світі, на її підтримці міжнародною спільнотою.
Богдан Яременко залишився керівником комітету - його прохання про відставку не підтримане. У міжнародних колах питання не вмерло, міжнародники продовжують приколюватися.
 :facepalm:
Доки той клоун нас буде соромити.
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.

Совок гавно звісно, але про цингу патріарх загнув, сильно загнув.
   
Хароший был человек, дорый.
та да
Дисидентів не розстрілював - садив до психушки
   
та да
Дисидентів не розстрілював - садив до психушки
Это только самых упоротых.

Остальные счастливо выезжали на Запад.
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
RSP

якщо ти щось вмієш, то не будеш нензати на ФУПі !
Фахові електрики, сантехніки, будівельники заробляють в нашій з Вами Україні значно більше , ніж початкуючі айтішники!
Жаль що в цій країні нічого не заробляли військові, інженери зв'язку, вчителі, лікарі, ...і не заробляють.
Я не вчився на будівельника. І я не можу працювати підносчиком цегли з за здоров'я. А от працювати хорошим інженером я можу. Що і роблю. Зарплата на рівні польського і навіть російського бомжа.
   
Это только самых упоротых.

Остальные счастливо выезжали на Запад.
Згоден:
Стус, Марченко, Новодворська... були упороті!
   
Стус, Марченко, Новодворська... були упороті!
Да.
Григоренко Пётр Григорьич ещё.

А Соженицын и прочие Растроповичи счастливо кышнули на Запад.
   
В совку був дешевий бензин, тому вигідно було літати , але летіти було нікуди, хіба в Чіту , але накуя?
Тому можна було їздити. Скільки хочеш. Але  не було на чому. Батя хакнув життя та купив лодку і віхря , але далеко по воді не втечеш, а взимку так взагалі.
От таке й було життя , як сигарета без запальнички.

   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.

Да.
Григоренко Пётр Григорьич ещё.
За Григоренка забув, сорі.
   
Тому можна було їздити. Скільки хочеш. Але  не було на чому.
С дорогами тоже не особенно обстояло.
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.

Совок гавно звісно, але про цингу патріарх загнув, сильно загнув.
-----------------------
Совка вже майже  30 років як нема,але совкодрочери,які про нього теми відкривають,все ніяк не заспокоюцця! ;)
Тема звучить так- Ой,як фуйово було при совку...
Але коли запитаєш такого- так, при совку було погано, а чого ви досягли за 30 років незалежності?
Тут тобі видадуть щось на кшталт- так я тепер можу КУПИТИ банани і джинси. :lol:
Досягнення за 30 років! :weep:
Жила б Україна нормально,ніхто б про совок не писав. А так доводицця постійно розповідати про "жахіття" совка.
Цинга,плять! :facepalm1:
У вас уже кір повернувся,дифтерія, туберкульоз та жовтуха набирають розмірів епідемії, а ви тут про цингу при совку вигадуєте... :facepalm:
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.

Жаль що в цій країні нічого не заробляли військові, інженери зв'язку, вчителі, лікарі, ...і не заробляють.
Я не вчився на будівельника. І я не можу працювати підносчиком цегли з за здоров'я. А от працювати хорошим інженером я можу. Що і роблю. Зарплата на рівні польського і навіть російського бомжа.
Фахові лікарі & вчителі добре заробляють у будь-якій країні, навіть у вашому улюбленому СРСР :)
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
RSP

Фахові лікарі & вчителі добре заробляють у будь-якій країні, навіть у вашому улюбленому СРСР :)
Розумієш, я тобі не хочу пояснювати. Ти не в стані зрозуміти. Видно що з тобою працювали нефахові  вчителі і лікували нефахові лікарі.
Он у нас на ФУП вчитель фізики ктн є.
Запитай його зарплату. Ну десь 8 нехай 10 тисяч грн в місяць. Як і у мене. Це не зарплата для фахівця.
Поцікався зарплатою викладача фізики в ЄС, і ти зрозумієш чому в них немає такого як дерти гроші з учнів і студентів.
Так само поцікався офіційними зарплатами професійних хірургів. І ти зрозумієш чому наш хірург буде стояти над твою головою в післяопераційній палаті до тих пір поки ти йому не "подякуєш" Разом з анестезіологом стоятимуть. Професіонали йухєві.
От і вся система українська, професійна.
До речі в Росії такого значно менше.
І ще там є страхова медицина.
Але Росія мені не потрібна як і твій улюблений сесесир, мені потрібен порядок в Україні.
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят.
nik

Зліва 1 секретар ЦК ВЛКСМ Пастухов

херассее... волька фамилию поменял
   
Re: Ольгинцы тут нам опять про прЄлести совка тулят. Нове

Розумієш, я тобі не хочу пояснювати. Ти не в стані зрозуміти. Видно що з тобою працювали нефахові  вчителі і лікували нефахові лікарі.
Он у нас на ФУП вчитель фізики ктн є.
Запитай його зарплату. Ну десь 8 нехай 10 тисяч грн в місяць. Як і у мене. Це не зарплата для фахівця.
Поцікався зарплатою викладача фізики в ЄС, і ти зрозумієш чому в них немає такого як дерти гроші з учнів і студентів.
Так само поцікався офіційними зарплатами професійних хірургів. І ти зрозумієш чому наш хірург буде стояти над твою головою в післяопераційній палаті до тих пір поки ти йому не "подякуєш" Разом з анестезіологом стоятимуть. Професіонали йухєві.
От і вся система українська, професійна.
До речі в Росії такого значно менше.
І ще там є страхова медицина.
Але Росія мені не потрібна як і твій улюблений сесесир, мені потрібен порядок в Україні.
Вам потрібна країна, де можна добре жити і ніц не робити! :)
ЗІ. В 90-х , отримуючи зарплату з піврічною затримкою і не завжди грошима :) , я не гребував будь-яким підробітком - чи розумовим, чи фізичним. Корона з голови не злетіла :)

Останнє редагування: 14 січня 2020 15:09:25 від Ламер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія