Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Ти що дійсно не ходиш за хлібом, а купуєш його через посередників у рази дорожче, а дружині при цьому кажеш, що ти "прогриз, пробився і т.п", бо вдома не було свіжого хліба?
А вона тобі: вау, який же ти молодець!

Могли просто написати, що вам нема чого заперечити.
Хоча і так голиться, злив зарахований.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Могли просто написати, що вам нема чого заперечити.
Хоча і так голиться, злив зарахований.

Які ж ви тупі... Тому країна пасе останніх.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Ось РОЗДРІБНІ  ціни на М700,  яка є основою арміїського снайперського комплексу М24.

https://www.remington.com/rifles/bolt-action/model-700

Чисто для порівняння
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Чисто для порівняння

Оптика, сошки, шасі, саундмодератор та таке інше - звісно ти про таке і не чув, а це гроші зовсім не маленькі, одна оптика може коштувати значно дорожче цієї гвинтівки.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Оптика, сошки, шасі, саундмодератор та таке інше - звісно ти про таке і не чув, а це гроші зовсім не маленькі, одна оптика може коштувати значно дорожче цієї гвинтівки.

Ну канєшна не чув.
Давай викладай, які саме сошки, який приціл і т.д. саме на тому чарівному комплексі.
Прокалькулюємо.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Ну канєшна не чув.
Давай викладай, які саме сошки, який приціл і т.д. саме на тому чарівному комплексі.
Прокалькулюємо.

Викладай, покалькулюємо разом, мені теж цікаво. Ти такий кумедний, думаєш перевірити вартість зброї то щось важке.
До речі - значна частина гвинтівок була українського виробництва, зброярівськи.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Викладай, покалькулюємо разом, мені теж цікаво. Ти такий кумедний, думаєш перевірити вартість зброї то щось важке.
До речі - значна частина гвинтівок була українського виробництва, зброярівськи.

вартість зброярівської зброї завищена відносно аналогів
так що до чарівних золотих сошок з модераторами?
ти хось не поспішав перевіряти вартість шоколадних подарунків

так от вартість комплексу М24 для американської армії складає не більше $4.5k з усім-усім-усім
але ж Петро не настільки бідний? :)
   
Не смішіть мої капці.
 
Ефективна дальність стрільби СВД - 800 м.
Це факт. Вам про Івана, а Ви про болвана - ніби-то "робочу" дальність стрільби. Я й без Вас знаю, що з СВД фіг поцілиш з такої відстані - інформація була подана для порівняння.
Ви влізли у питання, яке я задав - що МакЮрі не подобається у 500 м, ніби-то гвинтівка лайно - тоді як тренування на 500 м та більше стрільби з снайперки - це пристойна відстань і якраз вказує, що гвинтівка досить пристойна.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Ефективна дальність стрільби СВД - 800 м.
Це факт. Вам про Івана, а Ви про болвана - ніби-то "робочу" дальність стрільби. Я й без Вас знаю, що з СВД фіг поцілиш з такої відстані - інформація була подана для порівняння.
Ви влізли у питання, яке я задав - що МакЮрі не подобається у 500 м, ніби-то гвинтівка лайно - тоді як тренування на 500 м та більше стрільби з снайперки - це пристойна відстань і якраз вказує, що гвинтівка досить пристойна.

Я такого не казав.
Я казав, що наявність у армії копійчаних снпйперських гвинтівок взагалі ніяк не відображає силу армії, а тим більше - оповідання про стрільбу по мішенях.
   
Що ви тут рахуєте. У нас весь бюджет лише втричі більше ніж у Естонії, в якій народу в 45 раз менше..
Як можна щось якісне на такі гроші утримувати.

Докерувались. Розкрадена не тільки армія . Вся країна .



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1045211.0
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Ефективна дальність стрільби СВД - 800 м.
Це факт. Вам про Івана, а Ви про болвана - ніби-то "робочу" дальність стрільби. Я й без Вас знаю, що з СВД фіг поцілиш з такої відстані - інформація була подана для порівняння.
Ви влізли у питання, яке я задав - що МакЮрі не подобається у 500 м, ніби-то гвинтівка лайно - тоді як тренування на 500 м та більше стрільби з снайперки - це пристойна відстань і якраз вказує, що гвинтівка досить пристойна.

 Даю табличку.
 Вес   4,3 кг
Длина   1225 мм
Длина ствола   62 см
Шаг нарезов   320 мм
Количество нарезов   4 (правое вращение)
Начальная скорость пули   836-840 м/с
Дальность полета пули   4000 м (патрона "снайперский")
Убойность пули сохраняется на дистанции полета   3800 м
Дистанция действительного огня:   
по ростовой фигуре   до 800 м
по головной цели   до 600 м
Скорострельность практическая   30 выстрелов в минуту
Емкость магазина   10 патронов
Канал ствола   хромирован
Кучность боя, положенная   4 выстрела на дистанции 100 м по инструкции   не должны выходить из круга диаметром 8 см
Прямой выстрел:   
по грудной цели высотой 50 см   450 м
по головной цели высотой 30 см   350 м
по ростовой цели высотой 150 см   600 м

 Натяк зрозумілий?  Та і то, розстріляти не менше цинка треба для таких результатів.

 ПиСи. "Нерозбитих" весел дуже мало.
           Армії край необхідна нова гвинтівка, прийнята на озброєння.
   
А тепер уявіть що таких могло бути 10, а купили 1.

І ферарі маленькому свинарчуку.
...а тре було тобі..Уявив! Дали?
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

вартість зброярівської зброї завищена відносно аналогів

Особисто мені теж так здається, але я не тримав їх вироби у руках та не стріляв, так що не можу дискутувати з цього питання.

Цитувати
так що до чарівних золотих сошок з модераторами?
ти хось не поспішав перевіряти вартість шоколадних подарунків

У мене немає специфікації і взагалі не розумію яка особисто тобі користь з того, які гроші компанія Порошенко заплатила за зброю для наших військових. Якщо хтось на цьому руки нагрів, то він нагрів їх за рахунок Рошену. Тобі то дуже сильно болить чи що? Оптика, сошки, саундмодератори були згадані після того, як ти показав прайс на голу гвинтівку, у мене склалося враження, що ти не розумієш що то таке снайперський комплекс і як оті "додаткові ніштяки" можуть вплинути на ціну.

Цитувати
так от вартість комплексу М24 для американської армії складає не більше $4.5k з усім-усім-усім
але ж Петро не настільки бідний? :)

Якщо у тебе є реальні дані зі специфікацією купленої зброї і ціною, яку за неї заплатили, то давай викладай, будемо обговорювати, порівнювати. Ось один з прикладів снайперського комплексу: https://www.youtube.com/watch?v=iHMBZ27_fTc - там засвічений приціл, що йде в комплекті. Сказано, що то  Bushnell 3.5-21, за зовнішнім виглядом то Bushnell ''Elite Tactical'' 3.5-21х50, а це далеко не дешевий приціл і точно не фуфловий, його прайс зазвичай за штуку баксів йде. Короче - можливі варіанти, бійці здається не скаржились на рошенівські залізяки.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Особисто мені теж так здається, але я не тримав їх вироби у руках та не стріляв, так що не можу дискутувати з цього питання.

У мене немає специфікації і взагалі не розумію яка особисто тобі користь з того, які гроші компанія Порошенко заплатила за зброю для наших військових. Якщо хтось на цьому руки нагрів, то він нагрів їх за рахунок Рошену. Тобі то дуже сильно болить чи що? Оптика, сошки, саундмодератори були згадані після того, як ти показав прайс на голу гвинтівку, у мене склалося враження, що ти не розумієш що то таке снайперський комплекс і як оті "додаткові ніштяки" можуть вплинути на ціну.

Якщо у тебе є реальні дані зі специфікацією купленої зброї і ціною, яку за неї заплатили, то давай викладай, будемо обговорювати, порівнювати. Ось один з прикладів снайперського комплексу: https://www.youtube.com/watch?v=iHMBZ27_fTc - там засвічений приціл, що йде в комплекті. Сказано, що то  Bushnell 3.5-21, за зовнішнім виглядом то Bushnell ''Elite Tactical'' 3.5-21х50, а це далеко не дешевий приціл і точно не фуфловий, його прайс зазвичай за штуку баксів йде. Короче - можливі варіанти, бійці здається не скаржились на рошенівські залізяки.

просто не люблю, коли брешуть
а Петро не з тих, хто платитиме більше без того, щоб розуміти свою користь
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

 :lol:  :lol:  :lol:  :weep:
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

просто не люблю, коли брешуть
а Петро не з тих, хто платитиме більше без того, щоб розуміти свою користь
слив засчитан, иди учи матчасть, Зе лупа :D
   
слив засчитан, иди учи матчасть, Зе лупа :D

Пе дріла. ти собі вже нову роботу знайшов?  :punish:
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Пе дріла. ти собі вже нову роботу знайшов?  :punish:
шо дідусь, мамка от п/сиськи отлучила? :D
   
шо дідусь, мамка от п/сиськи отлучила? :D

Я ніколи і не був прилучений.

Те що я пишу, мої особисті думки.
   
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...


А стреляют чем? Потому что с 15 года проблема с патронами, например.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...
TC

Так, а что за чудо-винтовка появилась у Владимира Романенко? Кто-либо может сказать?
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Педрилки після спижжених моніторів ви хоч всріться, а вам віри нема. Доказувати, що гандон щось там дає армії, як воно беушні монітори і серваки спиздило...
   (tu) Так  в незазомбованих українців віри в таку маячню і не було ніколи. Як можна повірити в те що барига який за копійку вдавиться, щось там може пожертвувати. Ага.. А як же..
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...
fam

   (tu) Так  в незазомбованих українців віри в таку маячню і не було ніколи. Як можна повірити в те що барига який за копійку вдавиться, щось там може пожертвувати. Ага.. А як же..

нет, может. И это происходит сколько угодно и где угодно. Вопрос о главной цели таких пожертвований. У этих людей они фактически являются инвестициями, которые должны в будущем принести прибыль.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Е,  я правильно зрозумів, тільки завдяки Порошенку на шостому році війни в якомусь батальйоні з'явилась перша снайперська гвинтівка?
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Так, а что за чудо-винтовка появилась у Владимира Романенко? Кто-либо может сказать?

Я так зрозумів, що вірн тільки про неї мріє.

У кнуроботів все в майбутньому.

То АТО за години, то гвинтівка колись...

Благодаря моему настоящему президенту пороху а не этой зеленой шмаркле я заслужил эту винтовку и она первая из многих появится в моем батальоне.

хотілось би знати, коли це буде і до чого тут Порохатий...  8-:
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...
TC

Я так зрозумів, що вірн тільки про неї мріє.

У кнуроботів все в майбутньому.

То АТО за години, то гвинтівка колись...

Благодаря моему настоящему президенту пороху а не этой зеленой шмаркле я заслужил эту винтовку и она первая из многих появится в моем батальоне.

хотілось би знати, коли це буде і до чого тут Порохатий...  8-:

Я думаю, что это Зброяровская Z-10.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Ця зброя не за державний кошт купується, чувак на Порошенко посилається

ну ось ви самі й визнали головній фейл - бо повинно за державний, сістемно та постійно, а не в залежности від примх Першого Пана

п.с. приклад з кімнатою показавий


   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Я думаю, что это Зброяровская Z-10.


А Порохатий тут до чого?  8-:
   
Это разве плохо?
дивлячись якою ціною.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Е,  я правильно зрозумів, тільки завдяки Порошенку на шостому році війни в якомусь батальйоні з'явилась перша снайперська гвинтівка?
титан мысли, просто сократ. Zebily в своей ненависти к Порошенко демонстрируют, что эйнштейн во втором пункте прав. Таки бесконечна.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...
TC

А Порохатий тут до чого?  8-:

При чем порохатый - не в курсе.
Просто Z-10, мягко говоря, не очень снайперская.
   
Я не дуже компетентний в видах та ТТХ зброї, особливо снайперської. Також я абсолютний профан в всіляких трастів- чи сліпих, чи зрячих. Але персонально для мене  бабуся, яка в'язала носки зі своєї старої кофти та передавала на фронт "дітям" набагато ближче за "Президента" з його гвинтівками АЖ за 7-8 шт. баксів.. ОСОБЛИВО після його вислову про волонтерів...
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

Пропоную доручити комусь з завзятих ЗеФупчикив через рік два оформити таблицю із порівнянням надходжень матчастини до війська 18/19/20 рік.

Останнє редагування: 3 червня 2019 15:57:25 від Kovbasa
   
Re: Так Рошен в сліпому трасті, чи ні?

При чем порохатый - не в курсе.
Просто Z-10, мягко говоря, не очень снайперская.

Я про то що Рошен був в сліпому трасті,
і якщо там щось було, то треба дякувати Ротшильдам, а не Порохатому.
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...

   Народ,  мы опять повелись . Кто-то вбросил новость, и вот мы уже завзято обсуждаем ТТХ, цены, таблицы стрельбы и проч. Между тем-проблема лежит совершенно в другой плоскости. Отрасли военного строительства, принципиально важные для организации обороны Украины, по-прежнему не получают ни финансирования, ни должного внимания со стороны государства.
  То есть, опять-лёгкая  стрелковка. И неважно, хороша или нет эта винтовка, слишком высокая за неё цена, или норм. Важно другое. Дальше-то что? Наш снайпер с первого выстрела научился поражать цель. И это здорово. Но перед вторым выстрелом может прилететь ракета с ПТУР "Корнет" (И прилетит, с вероятностью 90% У кацапов этого добра,шо грязи. ) Притом с дистанции 2000-2500 м.
  Что тогда будем обсуждать? Что рассказывать матери бойца? Молчите? Ну да,ну да...
  Я бы с гораздо большим удовлетворением услышал о том, что начали модернизировать, наконец, вертолёты огневой поддержки, обучать экипажи, занялись штурмовой авиацией, ПВО, связью. Что сдвинулась с мёртвой точки тема с "Квіітником". Что закуплены и проходят  полевые испытания боевые дроны и обучаются операторы. И лучше-не у нас, а в США и Израиле.  Что на Су-25 ставят Х-58 (хотя бы)
  Но похоже, это мечты. И не скоро им сбыться. И если новая власть отношение к армии не изменит концептуально, в скором времени нас ждут крупные неприятности...
   
   Народ,  мы опять повелись . Кто-то вбросил новость, и вот мы уже завзято обсуждаем ТТХ, цены, таблицы стрельбы и проч. Между тем-проблема лежит совершенно в другой плоскости. Отрасли военного строительства, принципиально важные для организации обороны Украины, по-прежнему не получают ни финансирования, ни должного внимания со стороны государства.
  То есть, опять-лёгкая  стрелковка. И неважно, хороша или нет эта винтовка, слишком высокая за неё цена, или норм. Важно другое. Дальше-то что? Наш снайпер с первого выстрела научился поражать цель. И это здорово. Но перед вторым выстрелом может прилететь ракета с ПТУР "Корнет" (И прилетит, с вероятностью 90% У кацапов этого добра,шо грязи. ) Притом с дистанции 2000-2500 м.
  Что тогда будем обсуждать? Что рассказывать матери бойца? Молчите? Ну да,ну да...
  Я бы с гораздо большим удовлетворением услышал о том, что начали модернизировать, наконец, вертолёты огневой поддержки, обучать экипажи, занялись штурмовой авиацией, ПВО, связью. Что сдвинулась с мёртвой точки тема с "Квіітником". Что закуплены и проходят  полевые испытания боевые дроны и обучаются операторы. И лучше-не у нас, а в США и Израиле.  Что на Су-25 ставят Х-58 (хотя бы)
  Но похоже, это мечты. И не скоро им сбыться. И если новая власть отношение к армии не изменит концептуально, в скором времени нас ждут крупные неприятности...
Прям в дирочку  :good:
   
Re: Так Рошен в сліпому трасті, чи ні?

Я про то що Рошен був в сліпому трасті,
і якщо там щось було, то треба дякувати Ротшильдам, а не Порохатому.

дидусь, ты задолбал) без обид,
рошен у ротшильда в трасте, а не в собственности
   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...
NN

Для меня достаточно факта, что Порошенко из миллиардера стал миллионером (так крав, що аж збіднів  :)  )
и много денег пожертвовал армии на закупку современного вооружения.


+1000%


   
Re: Такая вот, разворованная Порохом, армия...
TC

   Народ,  мы опять повелись . Кто-то вбросил новость, и вот мы уже завзято обсуждаем ТТХ, цены, таблицы стрельбы и проч. Между тем-проблема лежит совершенно в другой плоскости. Отрасли военного строительства, принципиально важные для организации обороны Украины, по-прежнему не получают ни финансирования, ни должного внимания со стороны государства.
  То есть, опять-лёгкая  стрелковка. И неважно, хороша или нет эта винтовка, слишком высокая за неё цена, или норм. Важно другое. Дальше-то что? Наш снайпер с первого выстрела научился поражать цель. И это здорово. Но перед вторым выстрелом может прилететь ракета с ПТУР "Корнет" (И прилетит, с вероятностью 90% У кацапов этого добра,шо грязи. ) Притом с дистанции 2000-2500 м.
  Что тогда будем обсуждать? Что рассказывать матери бойца? Молчите? Ну да,ну да...
  Я бы с гораздо большим удовлетворением услышал о том, что начали модернизировать, наконец, вертолёты огневой поддержки, обучать экипажи, занялись штурмовой авиацией, ПВО, связью. Что сдвинулась с мёртвой точки тема с "Квіітником". Что закуплены и проходят  полевые испытания боевые дроны и обучаются операторы. И лучше-не у нас, а в США и Израиле.  Что на Су-25 ставят Х-58 (хотя бы)
  Но похоже, это мечты. И не скоро им сбыться. И если новая власть отношение к армии не изменит концептуально, в скором времени нас ждут крупные неприятности...

Шо???  :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія