Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Так что это за "новый курс Украины" в исполнении Юлии Тимошенко применительно к войне с РФ? Можете озвучить?
   
Так что это за "новый курс Украины" в исполнении Юлии Тимошенко применительно к войне с РФ? Можете озвучить?

чекаємо аткравєній 15 червня - буде щось типу "пробного каменя" тезисів програми
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

   Да всё просто, как обычно. Приоткрою карты. (не все, понятно). Основной инструмент Тимошенко-это экономика. Потому- вытеснение из экономики Украины российского (и связанного с ним) капитала, одновременно замещая капиталом американским, немецким и частично-израильским (с этим-есть вопросы, надо аккуратней).
  Когда янки будут (если будут) заинтересованы в Украине не только политически, но и прежде всего, экономически, тогда и зашевелятся активней. И нормандский формат станет намного более возможным.
  И да,  у Тимошенко нет особенной проблемы России. Активы семьи Тимошенко находятся в Украине, Чехии, Канаде и ещё паре мест. В России ни активов, ни денежных средств не имеется. Что даёт гораздо большую свободу для манёвра...
Да уж.
В экономике Тимошенко - специалист ''высшей категории:

   
Так что это за "новый курс Украины" в исполнении Юлии Тимошенко применительно к войне с РФ? Можете озвучить?

новое это только капитуляция
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Отже, хотілося б почути прибічників Тимошенко з цього питання. ДЯкую.

Виставить на вибори доярку з цицьками 6 розміру...
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Да уж.
В экономике Тимошенко - специалист ''высшей категории:

Показати зображення...

Ікспердша, ти вже з штанів за Саакашвілі виплигувала.
Забула?
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Коротше. 

Юлька далеко не ангел. 


Але тоді до педра:со клєврєти:
Припиніть тиск на мозок і ідеологічну наук Ку і дайте заробляти гроші.


Тоді і люди підтягнуться.
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Яка політична сила пообіцяє не тиснути на мозок???
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Хлопці , а можна я за юльконутих? По аналогії з тим що робила Тимошенчиха
сидячи в креслі премьєра:
Коли паРаша воювала з Грузією - ні пари з вуст.
Коли хуйло топнув ніжкою - ми не будемо вступати в НАТО .
Коли хуйло схотіло  ГТС - підмахнула мовчки  ( і кабальний  контракт на газ також)
І зараз виконає все що схоче хуйло.
1. Миротворці тілько по лінії зіткнення. До границі зась.
2. Повна амністія без розбору .
3. Автономія лугандону.

Селюк це те саме що і кугутня.
А коли кугутяра ще ікспердом виступає, то взагалі пистець..
   
Тут може бути тільки два варіанти:
1. Помиритися з Росією та стати її протекторатом зі всіма наслідками (відродити систему, яка була за Януковича).
2. Воювати з Росією та продовжити курс на Захід.

Інших варіантів немає.
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

а в чому має виражатись курс на захід?
   
а в чому має виражатись курс на захід?

Я розумію, що ти відпрацьовуєш тут завдання, але не хер клеїти дурня так відкрито...
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Курс на захі це означає створення вищого КРИМІНАЛЬНОГО СУДУ  з окремими підсудностями по кваліфікації існування якого суперечить Конституції і який апріорі не входить в систему кримінального судочинства?

Ну нє.   Якщо б Україна вступила в ЄС то там би були відповідні обмеження. А наразі Україна вступила в гімно.
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Висновок. Русофобія зашкалює і під впливом чи то власної русофобії чи з мотивації експлуатації русофобії певної частини громадян влада приймає бздури. Я чекаю не дочекаюся поки турчинув з парубієм і пашинським будуть притягнені за узурпацію влади.  А потім і перспектива гааги   Може
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Висновок. Русофобія зашкалює і під впливом чи то власної русофобії чи з мотивації експлуатації русофобії певної частини громадян влада приймає бздури. Я чекаю не дочекаюся поки турчинув з парубієм і пашинським будуть притягнені за узурпацію влади.  А потім і перспектива гааги   Може
Спочатку Хуйла в Гагу, а потім подавай свої пропозиції...
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Спочатку Хуйла в Гагу, а потім подавай свої пропозиції...

На тему Турчинова і парубія є набагато більша доказова база. 
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Придурки самі на себе документували докази.
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Ти ж повинний розуміти: не може наявний стан справ тривати вічно. Коли українці щодня вбивають інших українців, а ліпецька фабрика платить агресору податки.

Нанести Рашці військову поразку ти заїбешся, Мішо. Правда? Чи ти в це віриш?

Ще додай півкраїни латентної вати, яка тільки й чекає реваншу.

Додай той самий російський газ, але чомусь із словацькою накруткою. Додай 4 роки зубожіння. І подумай: який вибір у притомних людей, крім бути "проти" шоколадної свиноферми.
*я,я* стати на цирла і розсунути булки, да вы батенька *пидар*
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Приймайте повноцінно в ЄС тоді можна визнати компетенції наднаціональних органів.  А в цьому випадку маємо банальний шантаж. Нібито і орган не наднаціональний але в систему не вписується. Призначення в орган відбувається за окремою процедурою і якісь люди ще проводять оцінку його роботи.

Оце піздулєчно. 
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Редіскі і баклажани. 
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Я розумію, що ти відпрацьовуєш тут завдання, але не хер клеїти дурня так відкрито...


ну давай зразу і чиє завдання, щоб я знав   :facepalm:

бо я знаю, що ти зараз заблудишся між трьох сосен і будеш городити пафосну херню
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Миша... отвечаю: МОЛЧА.
Но если ті не будешь плодить тем про Йулю или держать их на плаву.. я пересмотрю свою позицию! :)
   
ну давай зразу і чиє завдання, щоб я знав   :facepalm:

бо я знаю, що ти зараз заблудишся між трьох сосен і будеш городити пафосну херню

Є поняття цивілізаційного вибору. Тут або з Росією, або проти Росії, варіантів лише два.
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

ага..
або русофілія або русофобія..
офігенний вибір
   
Чи готова Тимошенко перекрити воду всьому драмбасу з Маріупілем включно, щоб вата втікла на росію?
   
Чи готова Тимошенко перекрити воду всьому драмбасу з Маріупілем включно, щоб вата втікла на росію?

Взагалі-то Маріуполь під нашим контролем разом із купою інших міст  :facepalm:
   
Тому і написав включно. Чи готовий Маріупіль сидіти без води заради звільнення ордило?
   
Невже за 4 роки неможна було водогін з Дніпра до Маріупіля дотягнути?
   
Тому і написав включно. Чи готовий Маріупіль сидіти без води заради звільнення ордило?

Як це їх звільнить? Для сепаратистів води вистачить, а доля населення їх мало хвилює.
   
Як це їх звільнить? Для сепаратистів води вистачить, а доля населення їх мало хвилює.

Населення зушене буде втікати і ним вже не буде змоги прикриватись.
   
яка нахyй Тимошенко?!
   
Населення зушене буде втікати і ним вже не буде змоги прикриватись.

Маячня. Коли води не було два місяці в Горлівці, чимало людей продовжували там жити.
   
Доповідь.

Тут в СБУ і на Миротворець треба доповідати
   
Висновок. Русофобія зашкалює і під впливом чи то власної русофобії чи з мотивації експлуатації русофобії певної частини громадян влада приймає бздури. Я чекаю не дочекаюся поки турчинув з парубієм і пашинським будуть притягнені за узурпацію влади.  А потім і перспектива гааги   Може

Кацапопропаганда відкритим текстом.  :facepalm1:


Що з ФУПом стало поки мене тут не було???
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Кацапопропаганда відкритим текстом.  :facepalm1:


Що з ФУПом стало поки мене тут не було???

Ти в сосну стукнутий?
   
Ти в сосну стукнутий?

Медведчук хуйло?
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Медведчук хуйло?

іди в дупло
   
іди в дупло

Медведчуківець, дупа горить?
   
Re: Як Тимошенко буде вирішувати проблему РосіЇ?

Медведчуківець, дупа горить?

ти проктолог?
   
Маячня. Коли води не було два місяці в Горлівці, чимало людей продовжували там жити.

А якщо пів року, та зимою?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія