Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Да,  папаша ещё тот садист. И дочь повторяет все, что ей привито в семье. От апельсинки,  не родятся мандаринки.

Так татко вирішив замолити гріхи своєї юності.
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Я би, як козаченько, навпаки похвалив дитинку
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

тіль що зроумів - з соромом- що теж в школі займався булінгом однокласників. тепер мені за це соромно.
з тебе вийшов шикарний довбобой. Не зупиняйся, паскуда!
   
з тебе вийшов шикарний довбобой. Не зупиняйся, паскуда!

Це твій висновок, LampoGaz, з якого пакету повідомлень від Aelit ? ... на цьому форумі
ніби історія повідомлень не одіозна.

Чи в тебе пакет пам'яток від оффлайн життя користувача Aelit ?

// зацікавився перебігом подій, то й питаю
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Тут вже не кроком, а підтюпцем до школи хлопака поспішає
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Тут вже не кроком, а підтюпцем до школи хлопака поспішаєhttps://youtu.be/AF73pJMPO8o

Це значно жорсткіше: на вулиці дощ.
Дитина дійде до школи мокра.
   
Розкажу і я свою казку.

Було мені років 10 (аналогічно).
Була у нас якась дівчинка, з сусіднього класу. Нещодавно її перевели з іншої школи. Любила битись - била і дошкуляла хлопцям, така була, що ганьбила себе витівками.
Якимось чином на одній перерві завітала і до нашого класу. Хотіла показати свою силу. Показувала ,показувала, та й натрапила на мене.

Дійсно було неймовірно ганебно отримувати знущання, можливо й безпричинно кусалась.
То все що я зміг і готів зробити - вкусив її за руку так, що в неї забилися артерії.
Так, не викликали мене на догани, але прийшли якісь інші робітники нашої великої школи, хотіли перед доганами все випитати.
Дошкуляли "так хлопцеві не можна робити, що наробив мовби". Оскільки отримали відповідь - що та дівчинка зовсім "неконтрольвана ніким, хто її такою зробив..." - від мене відстали. Той забулася для мене та подія.

Але якщо згадувати - дівчинка, яку не зупиняли батьки і не перевиховали в соціальні пояснення  вчителі - отримала необхідність хірургічного втручання, з можливістю що більше ніколи рука не зможе працювати нормально.
Дівчинки більш не знав і не бачив в нашій школі.


Отака казка.
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Все класно, але тут вавка у бошці у папіка, і скажу чому саме: якщо б він ДІЙСНО хотів "провчити", він би не виклав це відео в ютуб. Що ми бачимо - то attention whole у лиці батька, який, 100% впевнений, після цього ще тиждень тримав ютуб відкритим на всіх гаджетах і підраховував лайки. І пересилав по всіх знайомих. А це вже просто садізм, і папулє тре перевірити голівоньку. Це по-перше. Дівчинка, як хтось тут помітив, явно з характером. І можу гарантувати, що зара вона його просто НЕНАВИДИТЬ. Це по-друге. І по-третє: видно, що погода погана. А якщо б дитину інша машина збила? Що б він тоді вахлав у своєму відео? Короче: дегенерат.
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Все класно, але тут вавка у бошці у папіка, і скажу чому саме: якщо б він ДІЙСНО хотів "провчити", він би не виклав це відео в ютуб. Що ми бачимо - то attention whole у лиці батька, який, 100% впевнений, після цього ще тиждень тримав ютуб відкритим на всіх гаджетах і підраховував лайки. І пересилав по всіх знайомих. А це вже просто садізм, і папулє тре перевірити голівоньку. Це по-перше. Дівчинка, як хтось тут помітив, явно з характером. І можу гарантувати, що зара вона його просто НЕНАВИДИТЬ. Це по-друге. І по-третє: видно, що погода погана. А якщо б дитину інша машина збила? Що б він тоді вахлав у своєму відео? Короче: дегенерат.

Це вавка в голові у тих, хто вважає, що то покарання - пройтися кілька кілометрів  :facepalm1:
   
В часи Радянського Союзу, бувало в такому віці - як похід.

Від заміської зупинки - і до будки на дачу.
Майже як покарання )))
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

В Кенії та Ефіопії діти бігають десятки кілометрів до школи. І нічого. Заодно і олімпійськими чемпіонами стають.
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Все класно, але тут вавка у бошці у папіка, і скажу чому саме: якщо б він ДІЙСНО хотів "провчити", він би не виклав це відео в ютуб. Що ми бачимо - то attention whole у лиці батька, який, 100% впевнений, після цього ще тиждень тримав ютуб відкритим на всіх гаджетах і підраховував лайки. І пересилав по всіх знайомих. А це вже просто садізм, і папулє тре перевірити голівоньку. Це по-перше. Дівчинка, як хтось тут помітив, явно з характером. І можу гарантувати, що зара вона його просто НЕНАВИДИТЬ. Це по-друге. І по-третє: видно, що погода погана. А якщо б дитину інша машина збила? Що б він тоді вахлав у своєму відео? Короче: дегенерат.

погоджуюся. не треба було йому викладати такий його виховний акт в інтернет. до того ж, дитина десь навчилася моббінгу і від когось. оце б мав би вияснити з нею в розмові.
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

-->svo1973
а прочитати важко, що було написано і що дядько на відео САМ розповіда?

Він сам визнає, що то - ПОКАРАННЯ за буллінг. Якщо незрозуміло, де покарання переходить в знущання - поставте себе на місце малої. Так, 8 кілометрів МОЖНА пройти, але де виховний фактор у тому, щоб ризикувати життям малої на мокрій дорозі і принижувати її викладанням відео в інтернет? Приниження не є вихованням. Покарати можна було і в інший спосіб і без трансляції на увесь світ.
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Все класно, але тут вавка у бошці у папіка, і скажу чому саме: якщо б він ДІЙСНО хотів "провчити", він би не виклав це відео в ютуб. Що ми бачимо - то attention whole у лиці батька, який, 100% впевнений, після цього ще тиждень тримав ютуб відкритим на всіх гаджетах і підраховував лайки. І пересилав по всіх знайомих. А це вже просто садізм, і папулє тре перевірити голівоньку. Це по-перше. Дівчинка, як хтось тут помітив, явно з характером. І можу гарантувати, що зара вона його просто НЕНАВИДИТЬ. Це по-друге. І по-третє: видно, що погода погана. А якщо б дитину інша машина збила? Що б він тоді вахлав у своєму відео? Короче: дегенерат.

WTF is "то attention whole у лиці батька8-:
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

5 миль дитина йтиме майже 2 години. з речами. жоско

Вспоминая как в третьем классе столкнулся с подобным
явлением со стороны пары восьмиклассников,
думаю, что пешие прогулки на 10км полезны для здоровья.
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Все класно, але тут вавка у бошці у папіка, і скажу чому саме: якщо б він ДІЙСНО хотів "провчити", він би не виклав це відео в ютуб. Що ми бачимо - то attention whole у лиці батька, який, 100% впевнений, після цього ще тиждень тримав ютуб відкритим на всіх гаджетах і підраховував лайки. І пересилав по всіх знайомих. А це вже просто садізм, і папулє тре перевірити голівоньку. Це по-перше. Дівчинка, як хтось тут помітив, явно з характером. І можу гарантувати, що зара вона його просто НЕНАВИДИТЬ. Це по-друге. І по-третє: видно, що погода погана. А якщо б дитину інша машина збила? Що б він тоді вахлав у своєму відео? Короче: дегенерат.

Да пусть выпьет яду и убьет себя об стену, если намерена кусать руку кормящую.
Первопричина ведь в поведении девочки.
Ты что, не понимаешь, что слова в подобных случаях бесполезны.
Это люди звери и тут уж или ты подчинишь их волю себе или они съедят себя.
Никакого равноправия и понимания не будет никогда. А толерантностью своей
вы подписываете себе приговор, возможно в прямом смысле.
Вы хотите чтобы ваши дети контактировали с подобной "девочкой из колодца"?
З характером млять дивчинка. Раздайся море... И через пяток годков оно с удовольствием
насрет тебе на голову. Вы любите таких? Гарантирую, это до первой встречи ваших детей
с подобеым существом. Дальше вы будете неистово орать про расстрелять на месте и за что нас.

Останнє редагування: 8 грудня 2018 19:15:35 від б_а_р_с
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

Я бачу, що люди не вміють читати. Повторююсь: татко вирішив наказати доньку - окей. Вибрав ідиотський спосіб - нот окей. Татко - садіст, і це очевидно з: а) відстані (ті, хто в Штатах не жили ніколи, цього не зрозуміють), б) факту викладання у ютуб.

"Люді - звєрі"? То ж ви дуже добре знаєте ту дівчинку, еге ж? І не тре мені розповідати про "от встрєтітєсь с такімі" - зустрічалися. І можу сказати, що в Штатах з буллінгом дуже жорстко боряться, аж до дибілізму, коли викликають батьків просто за те, що двоє дітлахів бігали за м'ячем, і один в одного врізалися й впали.
   
Re: Тато наказав 10-річну доньку за bullying

--> ivan ukrainets1
attention whore
пальцем просто не втрапив
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія