Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 хвилин побув Президентом України.

5 хвилин побув Президентом України.

   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Класно!) "Пліснява на стінах розуміє, що будуть штукатурити і вже верещить. " - візуалізував : D
   
тобто  --тс, впевнений що петро за 2 строк все зможе(захоче?) зробити ,як слід :S
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Ітоги подвєдьом    (C)

Коротко, двома словами:

" Юлька сучка "

 :D
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

 Вереск прикоритного найманця зачотний. B-)
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Громадяни! Ми з Вами, з тими хто вирішив залишитись в Україні, будуємо нову Державу. По суті - робимо капітальний ремонт у нашому спільному домі. Коли роблять ремонт у квартирі то не викидають всі речі, не виносять зразу всі вікна і двері. Бо треба одночасно і робити ремонт і жити, і дітей робити, і народжувати, і виховувати, і їсти готувати, і прати, і митись. І нема у нас жодної можливості на час ремонту відімкнути опалення чи всім разом.

ремонт під час війни це головне? Може почати з ворога, з кума Ху"ла?
В цілому зрозуміло, можна було коротше - "реформы быстро не делаются, нужно (переизбрать и еще раз) подождать"
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Ну и где этот полковник был все эти годы? Почему не возглавлял минстець?
Сейчас-то чо волать, когда грибок уже в холодильнике?
И что делать с теми, кто запиздячив соби пентхаус из спижженых досок опалубки на плесневых стенах и не застывшем фундаменте?
Згуртуваця та підставить спини? Не шатать Сіркову будку?
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Ну и где этот полковник был все эти годы? Почему не возглавлял минстець?
Сейчас-то чо волать, когда грибок уже в холодильнике?
И что делать с теми, кто запиздячив соби пентхаус из спижженых досок опалубки на плесневых стенах и не застывшем фундаменте?
Згуртуваця та підставить спини? Не шатать Сіркову будку?

Сам себе багато разів питав чому не я не Мінстець
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Сам себе багато разів питав чому не я не Мінстець
бо ти не кум Петра.
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

міняти прораба під час будівництва чи ремонту нормальна справа, незамінимих немає...
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Та хоть бы одним глазком проект глянуть. Вдрук это не квартира со всеми удобствами, а казарма или цех.
Пока что получается, что на пятом делают евроремонт, меняют сантехнику, делают тёплый пол, а в подвале трубы сгнили.
Сантехникам выдали красивые значки и деревянную сварку.
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Вереск прикоритного найманця зачотний. B-)

Михайло реальна та поважна людина. На відміну від форумних брендюхів.
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Круто  (tu)
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

бо ти не кум Петра.

Отож. Я й дружині кажу що у мене тесть не Кучма
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Та хоть бы одним глазком проект глянуть

Треба було офіційній всесвітній трейлер  дивитися. Зараз вже чекайте.

Останнє редагування: 6 грудня 2018 10:38:27 від Листоk
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

хорошая аналогия. Только ремонт осложняется тем что йопнутый сосед сносит граничащие с квартирой несущие стены,
захватывает комнаты, и некоторая часть  домочадцев действует заодно с этим дегенератом-беспредельщком.
   
Цитувати
По суті - робимо капітальний ремонт у нашому спільному домі. Коли роблять ремонт у квартирі то не викидають всі речі, не виносять зразу всі вікна і двері. Бо треба одночасно і робити ремонт і жити, і дітей робити, і народжувати, і виховувати, і їсти готувати, і прати, і митись. І нема у нас жодної можливості на час ремонту відімкнути опалення чи всім разом переселитись кудись.


Таку їпануту фуйню, яка процитована вище, могла написати людина, яка ніколи не робила нормальних ремонтів.
Бо там йдеться  якраз мова не про капітальний ремонт, а про якусь косметично-колгоспну імітацію.
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1158658340965782&set=a.659128850918736&type=3&permPage=1


 (tu)
правда, те, кто за мазанку и лампач могут и не понять
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

щоб сказати те, що Порошенко сказати не може,

Чому ж не може?
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

хорошая аналогия. Только ремонт осложняется тем что йопнутый сосед сносит граничащие с квартирой несущие стены,
захватывает комнаты, и некоторая часть  домочадцев действует заодно с этим дегенератом-беспредельщком.

Ніколи так не було, щоб сусіди не заважали будуватись.

Хочеш перевірити? Просвердли стінку перфоратором о 2-й годині ночі :)
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

"казли не заважайте нам красти, не мішайте нам жить" будь який президент України - і президент на 5 хвилин не виняток (tu)  [ua]

слава Україні [ua]
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Чому ж не може?

Тому щоб ніхто не заважав робити фундамент. Якщо зараз суддям сказати що вони через півроку будуть на вулиці - як ви гадаєте, вони дадуть добудувати фундамент? Ні!
І так далі.
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

тс вас тролить))))
   
Тому щоб ніхто не заважав робити фундамент.
Який ще фундамент, сцуко?

В нашому випадку аналогія  не фундаментом, а зі стінами, які просякнуті  грибком корупції та їпанатизму.
Але замість того, щоб  з цих стін збити штукатурку нафуй (може й  у деяких місцях перфоратором здійняти пилюку), промастити антисептиком, загрунтувати та кинути нову штукатурку - вирішили в одній кімнаті заклеїти свіжими шпалерами, а в іншій кімнаті - зашити гіпсокартоном. Якраз на пару років вистачить, буде навіть гарно виглядати для гостей. Бо все одно квартирку чи в оренду здамо чи продамо, фулі тут дуже напружуватися, пилюку ковтати - отак розмірковують усі наші президенти.

тс вас тролить))))
То вже  боянистий тролінг,  таке  регулярно квакають коли Петро розповідає про "реформи з 25-го", наведення порядку з бурштином "за 2 тижні" , "відрубування рук" армійським крадунцям, тощо.
Хоча прикід з червоною краваткою та кольором піджаку "а-ля Порошенко" - зачьотно )))

Останнє редагування: 6 грудня 2018 13:44:44 від птах Сорока
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

але слід віддати йому належне. тс не лише тонкий досвідчений троль -а й масштабний. . діє не лише в масштабі фупу - а й всього медіапростору України (tu) і вже не один десяток років.

за Вону Міші можна пробачити все . навіть зараз співання осанни головному мародеру брехуну корупціонеру і імітатору)) тим більше що кращого за порошенка в кандидатах таки не має))))
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

"Міша всьо куйня"(с),давай Вону по новій, бо при тимошенці вже ні ти ні я  не тролитимем)))))))
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

я навіть не знаю що буде гіршим варіантом - през жопоблоківцець чи вона. якщо хтось думає що гірше порошенка бути не може - то ви глибоко помиляєтесь)) н елише тому що кожен наступний укрпрез гірший попередника - традиційно -
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Аеліт, не нервуй, все буде добре
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Птах Сорока, почекай до 25 грудня
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Аеліт, не нервуй, все буде добре

та я  ж тільки за.

зи. балотуйся в прези ти. мій голос за тебе вже маєш (tu)
   
Птах Сорока, почекай до 25 грудня
Якого року, цього чи 2019?
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Все правильно написано. Але не всім це сподобалося, бо врозріз з програмою зрадофільства.
І як тих зрадофілів виселити надвір і продовжити ремонт?

Сподобалися слова Шуфрича: хто не голосує, той москаль. :)  І тут щось схоже.
Я українка і хочу мати свою українську хату, а мене через усіляких юльок чекає торба-сухарі-Сибір.
НЕ ДАМСЯ.
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Все правильно написано. Але не всім це сподобалося, бо врозріз з програмою зрадофільства.
І як тих зрадофілів виселити надвір і продовжити ремонт?

Сподобалися слова Шуфрича: хто не голосує, той москаль. :)  І тут щось схоже.
Я українка і хочу мати свою українську хату, а мене через усіляких юльок чекає торба-сухарі-Сибір.
НЕ ДАМСЯ.

Ви думаєте що ті хто топлять за Юльку будуть за неї голосувати? Маловірогідно :)
   
про фундамент - непонятно
   
Поетично, але ні про що.
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Когда я застукаю свои двери или окна, на том, что они шарят в моем кошельке, возьму перочинный нож и постругаю в мелкую щепу эти столярные изделия.  ;)
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

про фундамент - непонятно

Що є фундаментом Держави і Влади як такої?
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Когда я застукаю свои двери или окна, на том, что они шарят в моем кошельке, возьму перочинный нож и постругаю в мелкую щепу эти столярные изделия.  ;)

Двері та вікна можуть не працювати, тоді їх змінюють. І зміна їх - наступне завдання.
А ножих прибережи для плісняви
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

Що є фундаментом Держави і Влади як такої?

населення . винятково населення. і по Конституції і по Логіці. як енаселення така і влада\держава.
   
Re: 5 хвилин побув Президентом України.

населення . винятково населення. і по Конституції і по Логіці. як енаселення така і влада\держава.

закон. фундаментом государства всегда был закон.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія