Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сыворотка для лица Xeno Laboratory или как надо правильно мстить кацапам

7. Как Ладу 9-ку выдать за Крайслер Хэми и чтобы тебе поверили...
8. Шуба до пят как атрибут гардероба хозяина косметической империи мирового масштаба? Шанхайские барсы или все же мексиканский тушкан?
   
 :gigi:

9. Как дубасить конину под борщ...
   
Бльооо...ржу донесхочу  :laugh:  :lol:  красави ! Посони, оце ви поцрєарха  витягли за вуха на світ Божий  :weep:  круто !
   
Зе-лабораторія :lol:
   
учіться прихильники певної політсили і ковбасники як на тупих оленях заробляти). поки ніщеброди кусають лікті наш патріарх скирдує копійчину і срати на вас хтів))
   
"дурак я, филолог по образованию!" (c) Wolter
   
XENO LABORATORY СЫВОРОТКА БИОСТИМУЛИРУЮЩАЯ ДЛЯ ПРЕДОТВРАЩЕНИЯ ВЫПАДЕНИЯ И ВОЗОБНОВЛЕНИЯ РОСТА ВОЛОС У МУЖЧИН

Курс лечения 3 месяца. Одна упаковка сыворотки - на курс применения.
Хранить в местах недоступных детям. Только для наружного применения. Не применять во время беременности.
https://uakrasa.net/xeno-laboratory-syvorotka-biostimuliruyushchaya-dlya-predotvrashcheniya-vypadeniya-i-vozobnovleniya-rosta-volos-u-muzhchin/




А при годуванні грудьми можна?

Останнє редагування: 9 травня 2021 07:07:13 від Cталкер
   
XENO LABORATORY СЫВОРОТКА БИОСТИМУЛИРУЮЩАЯ ДЛЯ ПРЕДОТВРАЩЕНИЯ ВЫПАДЕНИЯ И ВОЗОБНОВЛЕНИЯ РОСТА ВОЛОС У МУЖЧИН
Показати зображення...
Курс лечения 3 месяца. Одна упаковка сыворотки - на курс применения.
Хранить в местах недоступных детям. Только для наружного применения. Не применять во время беременности.
https://uakrasa.net/xeno-laboratory-syvorotka-biostimuliruyushchaya-dlya-predotvrashcheniya-vypadeniya-i-vozobnovleniya-rosta-volos-u-muzhchin/




А при годуванні грудьми можна?

 :gigi:
XENO LABORATORY СЫВОРОТКА БИОСТИМУЛИРУЮЩАЯ ДЛЯ ПРЕДОТВРАЩЕНИЯ ВЫПАДЕНИЯ И ВОЗОБНОВЛЕНИЯ РОСТА ВОЛОС У МУЖЧИН
Не применять во время беременности.
 :facepalm:  :zrada:
   
Не палите контору, ФУП хорошо индексируется даже в яндексе
Оставите деда без денег на старости
   
nik-АНАЛЬНЫЙ дрочил на ентой ветко 6 часов и до ентого два. Восемь часов сдрачивания! Маниакальные проявления извращенца. Я ему писал в ответ на его фрикции в личке: Зачем я тебе,я натурал и старый...а оно мне хотело вызов в Канаду прислать. ВСЕ СОХРАНИЛ,ну последние фрикции его, те стирал,а тут на всякий случай.... Ну я его послал, теперь мстит. :weep:  Мне попадались маньячные бабы, которых я посылал, одна еще в пиЯнерскам лагере,где я при совке работал, мне джинсы украла и порезала. Ну у меня новые были...но все же.

 А тут на старости лет анальный п.идорок, что эмигрировал в Канаду более 20 лет назад как беженец ЛГБТ... причем через посольство Канады в Мацкве! :weep:  Писал как рыдал перед консулом на интервью... цекиздець! О горе мне! :weep:
   
И как имграция ника связана с твоей болтушкой от лысых мудей?
   
XENO LABORATORY СЫВОРОТКА БИОСТИМУЛИРУЮЩАЯ ДЛЯ ПРЕДОТВРАЩЕНИЯ ВЫПАДЕНИЯ И ВОЗОБНОВЛЕНИЯ РОСТА ВОЛОС У МУЖЧИН
Показати зображення...
Курс лечения 3 месяца. Одна упаковка сыворотки - на курс применения.
Хранить в местах недоступных детям. Только для наружного применения. Не применять во время беременности.
https://uakrasa.net/xeno-laboratory-syvorotka-biostimuliruyushchaya-dlya-predotvrashcheniya-vypadeniya-i-vozobnovleniya-rosta-volos-u-muzhchin/
А при годуванні грудьми можна?

И вишенка:

- Срок годности всей косметики с большим запасом
   
И вишенка:

- Срок годности всей косметики с большим запасом
Та я з цікавості питав. В мене зараз протипоказань не спостерігається. Волос просто як назло не хоче випадати. А от антицелюлітний спробувати можна б було. Яка апаратура простіше підійшла б для домашніх умов?
   
Та я з цікавості питав
Вольтарен проводив на фупі акцію для наших дописувачок, дівки брали у нього його болтушку.
Цікаво б було почути зараз їх враження. B-)
   
Вольтарен проводив на фупі акцію для наших дописувачок, дівки брали у нього його болтушку.
Цікаво б було почути зараз їх враження. B-)

А ще рукки з цугундера ими торговал в Германии X(
   
Оставите деда без денег на старости
Хай зять годує, він на велфері сидить у Голландії всеодно  :weep:
   
Вольтарен проводив на фупі акцію для наших дописувачок, дівки брали у нього його болтушку.
Цікаво б було почути зараз їх враження. B-)
Ага, мовчать щось. Купили бовтанку, а нам нічого не розбовтали.
   
Хай зять годує, він на велфері сидить у Голландії всеодно  :weep:
=========================================
 Та я й тебе можу прогодувати, охвіціянтик. Подай-принеси... Знов шпиняє тебе, дурило.... Той поштар - п.едераст, цей подай-принеси...аж смішно. :D  Бо самі ви нічого не спроможні. :fuck:
   
А ще рукки з цугундера ими торговал в Германии X(

шо, справді?
 :weep:
   
Не палите контору, ФУП хорошо индексируется даже в яндексе
Оставите деда без денег на старости

 :laugh:
хуями пересмокчеться
   
охвіціянтик
Волька, за пабєду зранку вже стакан влив???  :laugh:

Розумієш, старий дурень, я то якраз не офіціант і це легко можна перевірити, а от ти - відомий шарлатан і алкоголік.
   
Не знаю , не пользовалась - волосы не выпадают )
   
 Да... популярность не пропьёшь! Дрочите еще...мне пох... B-)
   
Бідон на сорок літрів грає
В сухому, теплому кутку!
Алкофілософ розливає
Всім для волос сироватку!

(ц) Хома Л 2021
   
Ага, мовчать щось. Купили бовтанку, а нам нічого не розбовтали.
Крем таки волшебный  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=948034.0

да - эпиная была веточка когда то
   
Те що цього єбанька-шарлатана ще не взули це наслідок недолугості української держави.
Уявляю що б з ним було хоча б десь у Польщі, не кажучи вже про Німеччину, Британію чи США.
   
Крем таки волшебный  https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=948034.0

Апнув епічну гілку. Багатенько там юзерів, які зараз не з нами :(
   
Волька, за пабєду зранку вже стакан влив???  :laugh:

Розумієш, старий дурень, я то якраз не офіціант і це легко можна перевірити, а от ти - відомий шарлатан і алкоголік.
------------------------------------------
Про тебе писали, що ти як раз алкоголь вантажиш, чи носиш. Я то подумав, що ти хоча б оХвіціянт, ну там може аж сомільє, тіпо, понюхайте сер,не смердить чи  пробка,сер? Який букет,сер...а ти, мабуть ящики тягаєш. Я, доречі,так і думав. Все одно-подай-принеси. B-)  А моя продукція- вже 15 років на ринку. Була б погана-не брали б. Зараз навіть в Ковід беруть и достатньо.

 Дрочіть і далі. :fuck:

Останнє редагування: 9 травня 2021 09:22:48 від Wolter
   
Апнув епічну гілку. Багатенько там юзерів, які зараз не з нами :(
Вона у вільному - туди ніхто не ходить  :-)o
   
Апнув епічну гілку. Багатенько там юзерів, які зараз не з нами :(
Вона у вільному, кіна не буде
   
------------------------------------------
Про тебе писали, що ти як раз алкоголь вантажиш, чи носиш. Я то подумав, що ти хоча б оХвіціянт, ну там може аж сомільє, тіпо, понюхайте сер,не смердить чи  пробка,сер? Який букет,сер...а ти, мабуть ящики тягаєш. Я, доречі,так і думав. Все одно-подай-принеси. B-)
Волька, ти відомий звіздун-алконафт, але щоб якось підтвердити твою теорію я пропоную тобі заплатити по £1000 хворумчанам з Англії і я запрошу їх на екскурсію до себе у офіс.

Як тобі такий варіант? Га? Чи всрався і заліз у куток з пляшкою оковитої?
   
шо, справді?
 :weep:

'ліньки шукати гілку на цугі
Щось не пішло у нього
Хотів "попосреднічать"
   
Вона у вільному, кіна не буде
Пляць! :zrada:

заплатити по £1000 хворумчанам з Англії
Ти хочеш збанкрутіти нашого запорізького олігарха? :gigi:
   
Волька, ти відомий звіздун-алконафт, але щоб якось підтвердити твою теорію я пропоную тобі заплатити по £1000 хворумчанам з Англії і я запрошу їх на екскурсію до себе у офіс.

Як тобі такий варіант? Га? Чи всрався і заліз у куток з пляшкою оковитої?
===========================================
 Для початку кажи чим ти там займаєшся. Може я ПРАНИКНУСЬ И РАСКАЮСЬ, і навіть на спір ставили не буду-заощаджу....а то піздіти ,це не ящики тягати. Колісь... Тоді й розмова буде. B-)
   
Ти хочеш збанкрутіти нашого запорізького олігарха?
Хай продасть дублянку на аукціоні якщо її ще шашель не згриз
   
Для початку кажи чим ти там займаєшся.
Вольтарен, ну от нафуя аж так жирно? :gigi:
В принципі загальновідомо, хто є Фома й чим він займається.  Семиколінний тоді гілки відповідні мутив.
Ти шо й тоді  був в атключкє набухано чи шо?
   
Вольтер, а вакцину от короны осилишь? Выгодное дело.
   
===========================================
 Для початку кажи чим ти там займаєшся. Може я ПРАНИКНУСЬ И РАСКАЮСЬ, і навіть на спір ставили не буду-заощаджу....а то піздіти ,це не ящики тягати. Колісь... Тоді й розмова буде. B-)
Нє нє, алкофілософ, зістрибнути з теми не вийде. Кого з хворумчан ти обираєш для інспекції мого офісу?

Думаю, наступного тижня можна, платити готовий? Якщо я збрехав і працюю ахвіціянтом, то тобі плачу £5к і самозабанюсь.

Погоджуєшся?
   
Вольтер, а вакцину от короны осилишь? Выгодное дело.
так вже:

Цитувати
В Польше и Мексике обнаружили партии поддельных вакцин от коронавируса компании Pfizer-BioNTech.

Сначала об обнаружении подделок сообщила Wall Street Journal. Впоследствии спикер Pfizer подтвердил в электронном письме CBS MoneyWatch, что такие случаи действительно были.

Флаконы с поддельной вакциной, обнаруженные в Мексике, имели в том числе неправильную маркировку. Вещество во флаконах поддельной партии, обнаруженной в Польше, вероятно было лекарством для предупреждения морщин.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія