Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Біатлон. Оберхоф

Знаєте на якому ми зараз місці в загальному медальному заліку? На 83 -ому. Карл. На 83-му !!!! З 92 країн учасниць. І не кажуть мені що корупція тут нічого не вирішує....
   
Знаєте на якому ми зараз місці в загальному медальному заліку? На 83 -ому. Карл. На 83-му !!!! З 92 країн учасниць. І не кажуть мені що корупція тут нічого не вирішує....

як це?
хіба вже 82 країни мають медалі??
   
як це?
хіба вже 82 країни мають медалі??


Отак. Медалі мають 25 країн. А цей залік провели не тільки по медалях, а по всіх зайнятих місцях. Навіть , якщо країна не має медалі, але є , наприклад, четверте місце, то вона вже буде 26 ою і так далі.
   
Отак. Медалі мають 25 країн. А цей залік провели не тільки по медалях, а по всіх зайнятих місцях. Навіть , якщо країна не має медалі, але є , наприклад, четверте місце, то вона вже буде 26 ою і так далі.

ну тоді не треба називати це МЕДАЛЬНИМ заліком
ну у нас найкраще місце - 12-те
це дійсно ПІЗДЄЦ
   
ну тоді не треба називати це МЕДАЛЬНИМ заліком
ну у нас найкраще місце - 12-те
це дійсно ПІЗДЄЦ


Та назови хоч горшком. п***а зостанеться п***а
   
В естафету треба ставити Варвинець, Джиму , якусь сестричку і Меркушину. Всерівно медалі не бачити, так хоч молодь досвіду набереться. Бо якесь таке флеш інтерв"ю сестричка давала таке, ніби то ми винні в тому, що вони не біжать.... Мол чого ви від нас хочете? Біжим як біжим, як хочем так ібіжим. Сказала що хворіла за сезон шість (!!!)разів.Де наші тренери та медики?
от і виходить, шо з фінансуванням тут шось не те. На єтапах ЧС уже було якесь дивне відчуття неготовності.
Нас втішали піком на ОІ..
А отримали ще гірше.
Валя на шось таке тонке натякає, а сказать стісняється.
   
Кацапка 30-е место (из 30) с отставанием в минуту от 29-ого места.
Да, без мельдония непривычно

Нашим, схоже, теж
   
За один тільки пройоб з масстартом Джими , в нормальній країні подаи б у відставку всі. Починаючи з міністра.
   
За один тільки пройоб з масстартом Джими , в нормальній країні подаи б у відставку всі. Починаючи з міністра.

ти гадаєш вона б виступила набагато краще семеренок?
   
п***а. Валя прогорала Бесконд 16 сек. У той 4 промаха, у нашей 1. Три промаха это где-то 1,5 мин форы .
И в результате 16 сек проиграть.  :facepalm1:
а ти попробуй пожить місяць в Казахстані, а потім поїхать у Приморья і... побігать.
   
ти гадаєш вона б виступила набагато краще семеренок?
А в неї буває таке.
   
А в неї буває таке.

естафета покаже
ВСЕ
   
естафета покаже
ВСЕ
І отак весь сезон завтріками годують всі кому не лінь.
   
І отак весь сезон завтріками годують всі кому не лінь.

неологізм ...
   
неологізм ...

Це слово ще зі школи памятаю, коли навіть вчителя на обіцянку принести шось на слідуючий день заперечували "  не корми мене завтріками", або не треба постійно обіцяти щось на слідуючий день.
( або не треба дурить :).
   
В США тільки що в трансляції з Олімпіади саночницю з Нігерії показували. Я би про це не згадав, якщо би не згадав ні одного олімпійця з України що попав в кадр олімпійських трансляцій, ТВ в мене кожен вічір по 4 години на трансляціях з Олімпійських ігор.

Останнє редагування: 17 лютого 2018 21:27:47 від Dobre
   
А коли естафета?

змішана вівторок
жіноча четвер
чоловіча п'ятниця
   
В США тільки що в трансляції з Олімпіади саночницю з Нігерії показували. Я би про це не згадав, якщо би не згадав ні одного олімпійця з України що попав в кадр олімпійських трансляцій, ТВ в мене кожен вічір по 4 години на трансляціях з Олімпійських ігор.

скелетоністку може?
   
Знаєте на якому ми зараз місці в загальному медальному заліку? На 83 -ому. Карл. На 83-му !!!! З 92 країн учасниць. І не кажуть мені що корупція тут нічого не вирішує....
яка нах корупція?
де тренуватись та за що?:
- гірськолижникам
- саночникам
- конькобіжцям
- сноубордистам
-і т.і
ото була ще надія на лижниць та фігуристів.
   
В естафету треба ставити Варвинець, Джиму , якусь сестричку і Меркушину. Всерівно медалі не бачити, так хоч молодь досвіду набереться. Бо якесь таке флеш інтерв"ю сестричка давала таке, ніби то ми винні в тому, що вони не біжать.... Мол чого ви від нас хочете? Біжим як біжим, як хочем так ібіжим. Сказала що хворіла за сезон шість (!!!)разів.Де наші тренери та медики?
:D
в соцсєтях оні глупості нєчітают
і ще типу сказала б щось але не в ефірі
а часом не ломка в них?
може раніш "тренер Шприц" давав сил ?


   
яка нах корупція?
де тренуватись та за що?:
- гірськолижникам
- саночникам
- конькобіжцям
- сноубордистам
-і т.і
ото була ще надія на лижниць та фігуристів.

А по вашому то не корупція роз"їдає країну , як іржа. Включно зі спортом. Історія з санями вам нічого не нагадує?
   
Сьогодні о 13:00 у фіналі олімпійського турніру з фрістайлу виступатиме українець Олександр Абраменко. Тому ці змагання будуть транслюватися в прямому ефірі. Біатлонна гонка буде показана в запису, після фрістайлу, близько 14:00 - 14:15
Наживо гонку можна побачити на сайті UA:Біатлон
   
Москали в прямую показывать будут
   
Абраменко на разі на другому місці.
   
Тю, так наши мужики даже в масстарт не попали.
 (td)
   
Абраменко мінімум чеивертий. Є надія!
   
Знову падіння. Мінімум срібло?!
   
Мужской масс-старт в биатлоне подарил самый зрелищный финиш Олимпиады-2018: после финальной стрельбы за золото боролись Мартен Фуркад и Симон Шемп.

Француз весь круг тащил немца, и решающая разборка случилась уже в коридоре. Шемп, не угадав с траекторией, поздно перестроился, но достал Фуркада – оба пересекли черту в шпагате.




   
Москалі попались на мельдонію. Завтра відкриють пробу Б, але вони в коментарях вже не сумніваються що допінг підтвердять. Кажуть хтось підсипав. Я думаю що то Ярош
   
Фуркад дійсно розтянувся в шпагат.,
 Шемп себе пожалів.
   
Израильский фигурист Алексей Быченко, родившийся в Киеве, выступил на Олимпиаде-2018 в Пхенчхане под «Хава Нагилу». Это выступление принесло ему второе место в мужской программе.

   
Зараз старт "змішанки". У нас Варвинець, Джима, Підручний, Прима.
Зважаючи на рівень підготовки наших біатлоністів, а також бойові склади усіх команд-учасниць, 6-те місце буде за щастя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія