Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

я просто більше по акціях і фьючерсах, там такої волатильності на рівному місці нема. і оце вліз трохи в бітка і окуїв. в новинах все рівно, навіть позитив є, а біток в сраці

звачийно на крипті волатильність більше бо ринок ще не зарегульований. Я думав пр оце усі вже знають

тут маск висєром у твіті може щось підняти на міл"ярд..а потім опустити :gigi:
де інде йог  б вже трахнули за таке

пс: ласкаво просимо на найбілш кривавий ринок  :-B
тут головне не панікувати б о можна лишитись без трусів
   
звачийно на крипті волатильність більше бо ринок ще не зарегульований. Я думав пр оце усі вже знають

тут маск висєром у твіті може щось підняти на міл"ярд..а потім опустити :gigi:
та отож через твітор маска я і вліз в бітка  :D  думаю рано чи пізно або він щось напише, або акаунт ломануть і напишуть, а я з того поживлюся  :D
   
дякую  :-B
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

дякую  :-B

 і на 50 к може сходити легко  і це не буде чимось фантастичним
це я попереджаю. Якщо нерви не зализні то ну його нах. продати і забути назавжди  :D
   
і на 50 к може сходити легко  і це не буде чимось фантастичним
це я попереджаю. Якщо нерви не зализні то ну його нах. продати і забути назавжди  :D
з таким падінням у мене то уже клозаут буде  :weep: я не на самому бітку, а на CFD. вже жалкую що вліз, все ж нормально було на фьючерсах  :weep:  :laugh:
   
прикольно что новости как все хорошо лупят на хаях, когда чтобы дальше вверх идти - новое бабло надо

на 30к о том что пгонят волну на 60к - никто не писал в сми  :D

кстати в системе бабла мало - хороший пример - что альты продают чтобы биток вверх гнать
   
ш8о це за хуйні ти набрав? :D
на говнокоінах ризики завжди більше
 біток 5-10 % за дгобу може ходити а говнокіни легко на 50%+-. Це ж аксіома Любиш медок люби і холодок :D

Та пока в плюсе процентов на 10 от портфеля.И это еще альтсезон не начинался.Будет больно если он так и не наступит  :laugh: А ведь можно было взять биток по 30 и деньги на бирже были,но жадная душенка ловила 28 и в итоге сидит в щитках,вместо того чтобы спокойно сделать х2 без этого бреда  :facepalm1:
   
з таким падінням у мене то уже клозаут буде  :weep: я не на самому бітку, а на CFD. вже жалкую що вліз, все ж нормально було на фьючерсах  :weep:  :laugh:

как часто была на битке волна на 60% вверх за месяц без коррекций?

надо же стату поднимать

Останнє редагування: 24 жовтня 2021 14:39:04 від sklm
   
как часто была на битке волна на 40% вверх за месяц без коррекций?

надо же стату поднимать
та я не очень за ним следил, а как 66+ стало, новости напомнили про биток и я подумал, что наверно я туплю и надо брать. тут он подупал до 63, потом начал снова расти. вверх, плечо, снова вверх, снова плечо — классический сигнал to buy. ну я и взял :weep: а щас сижу в маржин-колле и думаю, терять то что есть или докинуть денег в надежде досидеть до 70-75  :weep:
   
перетекание бабла из альтов в биток на росте битка, с 1 октября, график

1й график - цена битка
2й график - дельта между покупками и продажами на всех спотовых парах альты на бинансе
3 график - среднее объема покупок продаж за полчаса что ли

первые 10 дней в альтах бабло держалось, а потом на продолжении роста битка бабло из альтов стали вытаскивать

хорошие новости - в альтах бабла в несколько раз больше чем в битке

https://ibb.co/0DYVW3K
   
та я не очень за ним следил, а как 66+ стало, новости напомнили про биток и я подумал, что наверно я туплю и надо брать. тут он подупал до 63, потом начал снова расти. вверх, плечо, снова вверх, снова плечо — классический сигнал to buy. ну я и взял :weep: а щас сижу в маржин-колле и думаю, терять то что есть или докинуть денег в надежде досидеть до 70-75  :weep:

уровень 59-60 вроде держат. но обещать не может никто  :D
   
оценить объемы бабла в альтах и в битке можно тут
https://r-invest.fund/stat

график "сравнение объемов"
   
хто може пояснити, що з бітком? влітаю на бабки  :weep:

Показати зображення...

Корекція.
Тобі дають скидку, купуй... Скоро 75.  :-)o
   
уровень 59-60 вроде держат. но обещать не может никто  :D
та ну да. может и в 30 свалиться  :D

   
зараз майже вся крипта червона  ;o
   
зараз майже вся крипта червона  ;o

Ні...

Хоча і не росте...

Шіба +40%

Vite 22

One 13
   
зараз майже вся крипта червона  ;o

Ще не почався альтсезон.  :-)o

Ресурси обмежені. Спочатку все вливається в біток, коли він виросте і перейде в накопичення, почнуть його зливати в альти...

Десь за 3 тижні почнеться... Чекай...
   
та вже залив трохи грошей щоб клозауту уникнути…
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

зараз майже вся крипта червона  ;o

одразу видно ш оти небачив ш о таке червоне :laugh:

коли усе мінімум -20-30%
   
та вже залив трохи грошей щоб клозауту уникнути…

залий ше, не стидайся 4H

   
залий ше, не стидайся 4H

Показати зображення...

 :pooh_lol:
   
пішов спати а тут - 50%

   
Скидки!  :-)o  X(
   
Цікаво, як виживе ммкрипто...
У нього трейд на 7,4 млн в лонг.
Прибуток був 1.2 млн баксів...  :-)o
   
зайти на безвідкатній торпеді, яка дала +60%, і питати чого падає, це канєшно інтірєсна
   
одразу видно ш оти небачив ш о таке червоне :laugh:

коли усе мінімум -20-30%
та краще б і не бачив, сидів би собі рівненько в форді з гуглом та фб  :weep:
   
та вже залив трохи грошей щоб клозауту уникнути…

   
та краще б і не бачив, сидів би собі рівненько в форді з гуглом та фб  :weep:

а ти на фонді б тоже залітав в проджекти, які за 2-а тижні дали 60% ?))
   
а ти на фонді б тоже залітав в проджекти, які за 2-а тижні дали 60% ?))
якщо це не вчорашній дрібний проєкт, а великий і перевірений часом, то чому б ні? зараз от зліт фб очікується
   
   
якщо це не вчорашній дрібний проєкт, а великий і перевірений часом, то чому б ні? зараз от зліт фб очікується
біток то локомотив, а дрібні проекти, інколи можна запригувати коли дали 60%, бза тиждень може дати 600%, вже після тих 60%

з бітком таке не проходить
   
Тримається...  :pooh_lol:

   
біток то локомотив, а дрібні проекти, інколи можна запригувати коли дали 60%, бза тиждень може дати 600%, вже після тих 60%

з бітком таке не проходить
та вже зрозумів… якщо вдасться втриматися — продам нах і повернуся у фонду  :weep:  ніби почав відростати знов… 86% покупців
   
чуваки, давайте вигадаємо якесь круте запитання маску про біток, таке щоб він полюбасу відповів щось добре, і запитаємо його у твіторі?  :D
   
Re: Все про Blockchain,Karbowanec,Віtсoin і інші кріптовалюти B-)

 :gigi:

   
ну що, почалось?

   
ну що, почалось?

Показати зображення...

Так
Ретест 55-57)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 5 гостей
 
Повна версія