Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Только ограничение права голосовать в зависимости от интеллекта спасет нашу страну

давно писал, что нужно какую-нить простенькую
задачку на логику задавать перед выдачей булетеня.
Ну если общество не может откупаться от идийотов,
как в странах с развитой экономикой,
то надо их хоть отсеивать как-то..
   
Так поки воно вивчиться на професіонала, країна здохне від його "навчань".

Когда я слышу в голосе счастье от того, что в политике, наконец, появится новое лицо, я, надо признаться, впадаю в состояние кататонического ахуевайтунга, если честно.
Как акула. Которую если взять за нос, перевернуть кверху брюхом, и она такая - ну, постойте... ну, как же... ну что ж за ебаный по голове-то, а... Вот так и я.
Скажите, а вы всех специалистов выбираете именно по этому принципу? Ну, чтоб они были новые и ничего не умели.
Здравствуйте, это Вася, он только что с улицы, он актер и нихуя не умеет ремонтировать головку блока цилиндров. О! Ура! Отлично! Срочно дайте мне Васю! А то Петя с двадцатилетним стажем пять лет назад перебирал мне двигатель - и фераря из моих жигулей так и не получилась! Достали уже одни и те же лица!
Вы водителя автобуса для своего ребенка тоже выберете по этому принципу - потому что они ни разу не сидел за рулем и п***а умеет рассказывать анекдоты? Здравствуйте, сейчас мы ваших детей повезем на экскурсию по горной дороге, это Петя, он в хер не представляет, на какие педальки тут нажимать, никогда не сидел в кабине ни одного транспортного средства и вообще впервые видит ваш автобус. Но как он в самодеятельности сыграл образ старого жирного Крота-ворюги из Дюймовочки, ммм, закачаешься. А еще он пообещал договориться с камнепадом. Ура, ура, Петя, вот тебе наши дети, вези их по серпантину!
Сейчас МарьИванна бросит половую тряпку и проведет вам полостную операцию. Для этого ей проведут консультацию фельдшера, мы покажем это в эфире, она покачает головой с умным видом, задаст пару уточняющих вопросов и будет делать вам резекцию желудка. А план операции ей напишут пользователи фейсбука. Мы учтем все пожелания. Особенно нам понравился пункт "пришить (x) к поджелудочной". Ура, ура, какое счастье. А то ничего не меняется, вечно операции делают сплошные хирурги да анастезиологи.

Нет, новые лица в политике - это хорошо. Это замечательно. Как и везде. Но только почему-то считается, чтобы за рулем транспортного средства появилось новое лицо, оно должно закончить автошколу, для появления нового лица в операционной оно должно закончить медицинский вуз, а для появления нового лица в политике - для управления таким сложным механизмом, как государство - оно должно иметь навыки нихуя.
Для управления автобусом все почему-то хотят профессионала.
А для управления государством - да заради бога, Вася с улицы, заходи, вот тебе кермо.
Не надо даже депутатом один срок отсидеть, чтобы вообще понять, что здесь к чему и от нажимания каких кнопочек что работает.
Причем пример соединения водителя автобуса с управлением государством мы наблюдаем вот прямо сейчас прямо в прямом эфире прямо перед глазами.
Но нет.
А.Б.

 (tu)
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Така версія: 73-відсоткові бовдури втомилися від зануди гройсмана і веселого кондітєра,
 і свідомо проголосували за тих хто є непрофесійними і дилетантами

«Хоч паржом»  :pooh_lol:
   
Така версія: 73-відсоткові бовдури втомилися від зануди гройсмана і веселого кондітєра,
 і свідомо проголосували за тих хто є непрофесійними і дилетантами

«Хоч паржом»  :pooh_lol:

Можеш ржати скільки завгодно, але історично так склалось,
що ділетанти побудували ковчег, а професіонали аж цілий титанік.
Твої прохвесіонали з крадіжок так вже забембали нарід,
що багато хто дійсно голосував поприколу, бо вже не було чого втрачати.
І оце не було чого втрачати, було ні чим іншим, як наслідком десятиріччя
керування прохвесіоналів.
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен
Пшениця

Можеш ржати скільки завгодно, але історично так склалось,
що ділетанти побудували ковчег, а професіонали аж цілий титанік.

 :laugh:

   
:laugh:

Показати зображення...
Что ты дурак, я не сомневался.
Ваша же любимая история, которую вы здесь обсуждаете
и чтите как догму, об этом вам же и говорит :lol:
Так что обтекайте тихо. :=V
   
Только ограничение права голосовать в зависимости от интеллекта спасет нашу страну

Навіщо інтелект при виборі між купками лайна?
   
Навіщо інтелект при виборі між купками лайна?

 Це аби одна з купок мала преференції.
 
 Бо "інтелект" натовпу - річ ефемерна, незалежно від його(натовпу) рішення.

 ПиСи. Преференції багатим - ось напрямок думки підсвинків.
   
Ну как можно человека назвать глупым, если он не захотел голосовать за мародера и клептомана.
у другому турі виборці розділились не стільки за інтелектуальною, як за моральною ознакою,
адже там був вибір між двома кандидатами - один масштабний злодюга-мародер,
а інший не помічений у подібних злочинах, тут вже не варто бути академіком аби впевнено обрати.
   
 Свині глухі  до усіх інших.
 Єдина їх здатність - хрюкати своє. B-)
   
Только ограничение права голосовать в зависимости от интеллекта спасет нашу страну
Ну не знаю, Балтійські країни врятувало позбавлення громадянства кацапоязиких.
   
у другому турі виборці розділились не стільки за інтелектуальною, як за моральною ознакою,
адже там був вибір між двома кандидатами - один масштабний злодюга-мародер,
а інший не помічений у подібних злочинах, тут вже не варто бути академіком аби впевнено обрати.
Позбавлені інтелекту дегенерати може так і думають, але насправді все з точністю до навпаки. Зескот мало того, що тупий, так ще морально деградований. А ще за блазня поголовно голосувала кацапо-фашистська п***а та медведчуковсько-хуйловські личинки.
   
Только ограничение права голосовать в зависимости от интеллекта спасет нашу страну
Я тебе один умный вещь скажу. В Украине имеем шесть президентов. И все они в 2010 году проголосовали за "интеллектуала".
   
Позбавлені інтелекту дегенерати може так і думають, але насправді все з точністю до навпаки. Зескот мало того, що тупий, так ще морально деградований. А ще за блазня поголовно голосувала кацапо-фашистська п***а та медведчуковсько-хуйловські личинки.

 Позбавлені совісті прихильники По наносять не менше шкоди, сіючи розбрат і зневіру у громадські інститути.
 Найпростіший спосіб виправлення ситуації - повернення "проти всіх"(за такої умови обрання Зє було б однозначно неможливим).
   
Только ограничение права голосовать в зависимости от интеллекта спасет нашу страну
Серед людей з вищою освітою зеленський набрав не 73, а 62%. :pooh_lol:
   
 Я ж казав - свині тіко рохкають, аргументи опонента почути не здатні просто у силу примітивного психологічного устрою. B-)
   
Позбавлені інтелекту дегенерати може так і думають, але насправді все з точністю до навпаки. Зескот мало того, що тупий, так ще морально деградований. А ще за блазня поголовно голосувала кацапо-фашистська п***а та медведчуковсько-хуйловські личинки.
Даже если последнее верно, неужели кто-то заставлял миллиардера воровать и крышевать воровские схемы, заставлял делать прокурором алкаша Юру? Или он как Шура Балаганов удержаться не смог, чтобы в карман не залезть? Что заработал, то и получил на выборах, причем проиграл бы любому, вышедшему во второй тур еще более разгромно.
   
по факту да, голоси за зільоного це були голоси противсіх.
чувак був абсолютно чужеродним предметом на цих виборах

Зовсім ні.
Знаю багатьох хто вважав його нормальним, і тому проголосував.
   
Позбавлені інтелекту дегенерати може так і думають, але насправді все з точністю до навпаки. Зескот мало того, що тупий, так ще морально деградований. А ще за блазня поголовно голосувала кацапо-фашистська п***а та медведчуковсько-хуйловські личинки.
слина, гній, плювки..
А де щось суттєве, документально підтверджене?
Ти ж сподіваюся усвідомлюєш, що з таким же успіхом і тими ж словами протилежна сторона напише про "свиноскот", і що з цим робити?
   
слина, гній, плювки..
А де щось суттєве, документально підтверджене?
Ти ж сподіваюся усвідомлюєш, що з таким же успіхом і тими ж словами протилежна сторона напише про "свиноскот", і що з цим робити?

 То не входить у їх шаблон.
 За моїми спостереженнями абсолютна більшість порохоботів - симпатики регіоналів(і не дивно, бо сам По регіонал).
 А у тих стратегія одна на усі часи - загавкать, принизить, зневірить.
   
У форумних зеледебілів чомусь мантроє є, що ти, хто проти зеледебіла, обов'язкого за повернення Порошенка.
Ви таки тупі як пробки.
   
Але тк, що рівень життя в Україні знизився за правління зеленого виблядка - факт. І, найцікавіше, що цей п***а зелене чмо наробило без гарячої фази війни з кацапами.
   
У форумних зеледебілів чомусь мантроє є, що ти, хто проти зеледебіла, обов'язкого за повернення Порошенка.
Ви таки тупі як пробки.

  Баран не здатний побачити себе у дзеркалі.
  Реально у Зє 15-17%, решта противсіхи.
  І воно ще щось патякає.
  Я і сам "противсіх", але альтернативно обдаровані вперто записують мене у зє-боти. B-)
   
рівень життя в Україні знизився

 Як професійний По професійно розігнав його униз(доляр з комуналкою у рази і т.п.) то чого при кловані він зростатиме?

 Причина і наслідок, причина і наслідок. :punish:
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Як професійний По професійно розігнав його униз(доляр з комуналкою у рази і т.п.) то чого при кловані він зростатиме?

 Причина і наслідок, причина і наслідок. :punish:

А війна була чи ні, чи в голові цей причинно-наслідковий зв’язок не відклався?
   
А війна була чи ні, чи в голові цей причинно-наслідковий зв’язок не відклався?

  А Конституція була?
  А здача територій , що були під українським контролем була?
  Як Свин бив себе у груди, розказуючи, що здані ж/д вузли зруйновані, забулося?

  По факту По забезпечив постачання в ОРДЛО.
  Підсвинки марять, що українці усього того "не помітили" і мали б голосувать за зрадника.
  Ще й убезпечили себе безальтернативним голосуванням.
 
  І тепер усі решта "винні" в УСІХ негараздах, крім святогоК-нуря і його підсвинків. :weep:  (P)
   
  Баран не здатний побачити себе у дзеркалі.
  Реально у Зє 15-17%, решта противсіхи.
  І воно ще щось патякає.
  Я і сам "противсіх", але альтернативно обдаровані вперто записують мене у зє-боти. B-)

Ти - зедепідао, а не противсіх
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Вот при свинье были прохфесиионалы.Кинь список,чтобы я поржал
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Вот при свинье были прохфесиионалы.Кинь список,чтобы я поржал

порівняй цифри відновленоі техніки, щорічно, за клоуна і порошенка
а потім "паржом"
   
порівняй цифри відновленоі техніки, щорічно, за клоуна і порошенка
а потім "паржом"
Чим більше техніки просрав тим більше відновлювати.
   
Ти - зедепідао, а не противсіх
Цап детектед. [KA]
   
порівняй цифри відновленоі техніки, щорічно, за клоуна і порошенка
а потім "паржом"
Може почнем з боєзапасу?
 Чи з територій відданих розчерком пера?
 Чи з підставлених добробатів?
 Чи з пригрітого Мертвечука?

 Вибір же широоокий. B-)
   
Re: 73-відсоткові бовдури не знають хто в цьому винен

Краше дилетант ніж клептоман

Краще з розумним загубити, ніж з дурнем знайти.
   
Я ж казав - свині тіко рохкають, аргументи опонента почути не здатні просто у силу примітивного психологічного устрою.

Свині повержені, Кловуни перемогли - то чому не росте кокос?
може прихильники певної політсили в Украіні дофуя ?


   
Краще з розумним загубити, ніж з дурнем знайти.
  "Розумний" По виключно у свій гаманець.
  А українству все життя дулі у кишені крутив.
   
Свині повержені, Кловуни перемогли - то чому не росте кокос?
може прихильники певної політсили в Украіні дофуя ?


Я ж казав - свині тіко рохкають, аргументи опонента почути не здатні просто у силу примітивного психологічного устрою. B-)
   

то чого ти обрав хрюкаючу зелену свиню?

   
то чого ти обрав хрюкаючу зелену свиню?
Ідіть з Кадрою балакайте. Бо однаково розуміти прочитане не вмієте. B-)
   
то чого ти обрав хрюкаючу зелену свиню?

Тобто для тебе в свині головне колір. Зрозуміло. :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія