Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А давайте зайдем с другой стороны...

Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Звичайно! Портнов вернувся. Вся Януковицька банда вертається. Це крок вперед!
Майдан викреслили з підручників. ОМОНовців буба - відпустив. Контрабандистів - відпустив. Вагнерівців - відрустив. Цемаха - відпустив.
Сетрненка - посадили. Ріфа - посадили.
Оборонне замовлення просрали. Реформи в армії відмотали. Стріляти у відповідь не можна. Війська з відвойованих позицій відвів.
У фракції СН - ФСБшні кадри і кум Медведчука. Економіку кинули в 2013 рік.
В ТКГ, як не обісцяний алкаш Сивохо, то ще якісь підкацапники.
Якіх вам ще БЛД ще кроків не вистачає?

Зовнішня політика - в дупі. Коротка замальовка
(Через два дні після інавгурації президента США були відкриті нові провадження щодо п’ятого Президента Порошенка та новообраного президента США Джо Байдена.)
(Національна поліція закрила кримінальне провадження за фактом можливого втручання Президента США Джо Байдена в діяльність ексгенпрокурора Віктора Шокіна через відсутність у діях Байдена складу злочину.)
СУУУКАА!!

 :facepalm:
Якщо Петро поганий, то це не значить, що Зе гарний. Це нанайські хлопчики олігархату.
Люди, ви в школі проспали "необхідне і достатнє"?
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
ATF

:facepalm:
Якщо Петро поганий, то це не значить, що Зе гарний. Це нанайські хлопчики олігархату.
Люди, ви в школі проспали "необхідне і достатнє"?

Що ж. Коли мета була усунути людину, що хоч якось рухала Україну від московії і виконувала свої функції. Економіка працювала. То так - Зе з цим справився своєю брехнею і кіношкою про Голобородька.
Далі? Яку з умов він виконує? Він необхідний? Він достатній?
   
Що ж. Коли мета була усунути людину, що хоч якось рухала Україну від московії і виконувала свої функції. Економіка працювала. То так - Зе з цим справився своєю брехнею і кіношкою про Голобородька.
Далі? Яку з умов він виконує? Він необхідний? Він достатній?

В дупу ми рухались а не в Європу ,інша справа що зе на його фоні виглядав ще гірше. Я чесно кажучи думав що буде взагалі повний пе . Але принаймні пе не повний наразі.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
ATF

В дупу ми рухались а не в Європу ,інша справа що зе на його фоні виглядав ще гірше. Я чесно кажучи думав що буде взагалі повний пе . Але принаймні пе не повний наразі.

ОК. В дупу. Чорт з вами. ТОді куди ми рухаємось зараз? Назвіть хоч один пункт, що ПОКРАЩИВСЯ. Завдяки нинішній владі. (снкції проти Медведчука і контрабандистів не пропонувати - бо то цирк.)
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

ОК. В дупу. Чорт з вами. ТОді куди ми рухаємось зараз? Назвіть хоч один пункт, що ПОКРАЩИВСЯ. Завдяки нинішній владі. (снкції проти Медведчука і контрабандистів не пропонувати - бо то цирк.)

І тоді і зараз рухаємся в дупу.
Олігархату не потрібні ні узький мір ні Європа.
"Це наша корова і ми її доємо" - їх девіз...
А ще "розділяй і володарюй"...
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
ATF

І тоді і зараз рухаємся в дупу.
Олігархату не потрібні ні узький мір ні Європа.
"Це наша корова і ми її доємо" - їх девіз...
А ще "розділяй і володарюй"...

Що ж. Прискорити рух в дупу замість в цивілізований світ. Це цілком "по-зеленому". З чим я вас і вітаю.

З.І. Олігархат, в тому числі й Медведчук, збільшив свої статки саме в кризові роки ЗЕ. А не в більш менш спокійні роки По.

Останнє редагування: 21 квітня 2021 11:04:59 від ATF
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Що ж. Прискорити рух в дупу замість в цивілізований світ. Це цілком "по-зеленому". З чим я вас і вітаю.

З.І. Олігархат, в тому числі й Медведчук, збільшив свої статки саме в кризові роки ЗЕ. А не в більш менш спокійні роки По.

Спробую ще раз.
Нас зараз не врятує не те що більш повільний рух в дупу, а навіть дуже повільний рух в зворотньому напрямку.
Світ жорстокий і все більше країн випереджає нас.
А все дістається сильнішим за рахунок слабших. (
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
ATF

Спробую ще раз.
Нас зараз не врятує не те що більш повільний рух в дупу, а навіть дуже повільний рух в зворотньому напрямку.
Світ жорстокий і все більше країн випереджає нас.
А все дістається сильнішим за рахунок слабших. (

Ви не пробуйте. Ще раз на другий термін виберіть найвеличнішого президента. І всьо буде ФСБ.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

     Шановни панове и панянкы! Вот вы все предлагаете кандидатуры будущих президентов. А давайте сами ответим на вопрос? Что в первую очередь должен сделать новый президент, так сказать "условный Зеленский?". Таким образом, мы создадим маркеры - а правильного ли президента выбрали граждане Украины? Я считаю, что буквально через месяц он должен минимизировать затраты на госаппарат.

Погляд в суть проблеми - що ми очікуємо від президента  (tu)
Це захід не з другого боку, це єдиний правильний підхід.
 
А скорочення витрат на держапарат це така ж стара ідея ідея, як і безглузда.
Це навіть не реформа, це найкраща її імітація.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Погляд в суть проблеми - що ми очікуємо від президента  (tu)
Це захід не з другого боку, це єдиний правильний підхід.
 
А скорочення витрат на держапарат це така ж стара ідея ідея, як і безглузда.
Це навіть не реформа, це найкраща її імітація.
:facepalm1:

Вище писав що це бред... Держава так непрацю і економіка... Але Читач тільки пісатєль, як чукча... :facepalm1:

Горе реформатори.

Він же стандартний аргумент використовує що тіпа у процесі скорочення апарат збільшився у двічі.  :facepalm1:
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

:facepalm1:

Вище писав що це бред... Держава так непрацю і економіка... Але Читач тільки пісатєль, як чукча... :facepalm1:

Горе реформатори.

Він же стандартний аргумент використовує що тіпа у процесі скорочення апарат збільшився у двічі.  :facepalm1:
Читач пише словами, складеними в фрази, які мають зміст. Спробуйте теж так робити, може, й Вас почнуть читати
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

1. Я за нього голосував.
2. Більшість тут в кожному сні знову бачать Петра на табуретці, а це знову втрачені ще 5 років.
1. Ще згадай, за кого ти голосував на виборах голови піонерської дружини сорок років тому, і неодмінно пиши його прізвище в темах на фупі. Порошенко - минулий президент.
2. Або дуже помилкове бачення, або не дуже розумна брехня з невідомою метою.
Недостатньо продуктивно використані - так. Не більше.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Я считаю, что буквально через месяц он должен минимизировать затраты на госаппарат.
Як саме?
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
U2

20 відсотків... Все що ти сказав це на рівні 20 відсотків... :(
.     Запусти их в укрэкономику.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
U2

Погляд в суть проблеми - що ми очікуємо від президента  (tu)
Це захід не з другого боку, це єдиний правильний підхід.
 
А скорочення витрат на держапарат це така ж стара ідея ідея, як і безглузда.
Це навіть не реформа, це найкраща її імітація.
.    Но ты ничего не предложил...
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
U2

Як саме?
.     А шо - политреформа не даёт? И да, думаю % на 50.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Перше, що має зробити правильний през - це зменшити термін власних повноважень і термін повноважень депів. Хоча б до штатівського рівня.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
U2

Погляд в суть проблеми - що ми очікуємо від президента  (tu)
Це захід не з другого боку, це єдиний правильний підхід.
 
А скорочення витрат на держапарат це така ж стара ідея ідея, як і безглузда.
Це навіть не реформа, це найкраща її імітація.
.    Вот по ожиданиям от обещаний и состоялся 2019 год.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
U2

Перше, що має зробити правильний през - це зменшити термін власних повноважень і термін повноважень депів. Хоча б до штатівського рівня.
.     Нужно 300 голосов ВРУ и 2 захода.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

.    Но ты ничего не предложил...
витрати на держапарат взагалі мізер у бюджетних витратах держави
у мене інший маркер - хто скаже "миру досягнемо перемогою, а не угодою"
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

.    Вот по ожиданиям от обещаний и состоялся 2019 год.

абсолютно згоден, і не тільки 2019
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...
U2

витрати на держапарат взагалі мізер у бюджетних витратах держави
у мене інший маркер - хто скаже "миру досягнемо перемогою, а не угодою"
.    Хороший маркер. Ты возьмёшься обеспечить победу?
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

у мене інший маркер - хто скаже "миру досягнемо перемогою, а не угодою"
Хочеш, я скажу?
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Читач пише словами, складеними в фрази, які мають зміст. Спробуйте теж так робити, може, й Вас почнуть читати

У читача зміст у фразах?

Ті примітивні уявлення що він тут гордить... Особливо мені подобається, те як вні тіпа проти всіх і захищає Зеленого...

Декларує нейтральність і любий де просер Зеленого кидається його виправдовувати...

А так да він нормально людина з змістом.

Як і ви примітивно звичайні..
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

І першу чергу: підібрати команду,  і щоб кожен з команди мав свою. І вже з нею йти на вибори.
   
Что в первую очередь должен сделать новый президент, так сказать "условный Зеленский?"
В нас взагалі то парламентсько-президентська республіка й вже зараз нехай й формально, прем'єр має більше важелів впливу,  аніж президент.
Але фуй хто одразу згадає, як того прем'єра звати.
А от шо має зробити президент, як той "добрый но строгий и справедливый тсарь", усім цікаво. Й чим ця фуєта відрізняється від кацапської парадигми?
Постав сюди зараз умовного Хуйла, який буде усіх сусідів "нагибать", то українці будуть сцятися з радощів. (td)
Навіть погодяться "трошки потерпіти та підтягнути паски".
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

У читача зміст у фразах?

Ті примітивні уявлення що він тут гордить... Особливо мені подобається, те як вні тіпа проти всіх і захищає Зеленого...

Декларує нейтральність і любий де просер Зеленого кидається його виправдовувати...

А так да він нормально людина з змістом.

Як і ви примітивно звичайні..
Шопоробиш, такі примітивні людішки навколо, не розуміють Вашу складну сутність :(
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Постав сюди зараз умовного Хуйла, який буде усіх сусідів "нагибать", то українці будуть сцятися з радощів.
Навіть погодяться "трошки потерпіти та підтягнути паски"
Абсолютно так не думаю.
Хохлам похер на те. Згідні навіть самі трохи нагнутись. Якщо за це хрючева підсиплють чутка.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

.    Хороший маркер. Ты возьмёшься обеспечить победу?

Відразу, як ти вибереш мене президентом.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Хочеш, я скажу?

Звичайно хочу. Для того ж форум..
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Новий Президент повинен піти в бібліотеку і перечитати біграфії дійсно великих реформаторів.

Потім взяти ручку і скласти на основі цих біографій конспект, що треба зробити.

Потім по пунктах, чітко його виконувати.

І це все він повинен зробити одразу, після виборів, і НІ НА КРОК не відступати від цього плану d gjlfkmijve

Якщо він так не зробить - це буде черговий хyй, а президент. :gigi:
   
Новий Президент повинен піти в бібліотеку і перечитати біграфії дійсно великих реформаторів.
В нас законодавчо зараз за реформи відповідає уряд з прем'єром.
Якшо президент захоче погратись в реформатора - тоді треба надати йому знову диктаторсько-безмежні повноваження, як наприклад лі-кван-ю.
Але даю 90% що замість лі-кван-ю, в нас вийде хуйлішко місцевого гатунку.
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

В нас законодавчо зараз за реформи відповідає уряд з прем'єром.
Якшо президент захоче погратись в реформатора - тоді треба надати йому знову диктаторсько-безмежні повноваження, як наприклад лі-кван-ю.
Але даю 90% що замість лі-кван-ю, в нас вийде хуйлішко місцевого гатунку.

Бля, та в такому разі, хіба не все рівно, який хєр буде Президентом ? Головне хто буде Премєром.
   
Бля, та в такому разі, хіба не все рівно, який хєр буде Президентом ? Головне хто буде Премєром.
Так отож, але з одного боку козаченьки хочуть неїпаццо потужного гетьмана з булавою (веди нас батьку в бій)
А з іншого боку "гетьмани" дуже хочуть безмежно рулити й красти як Хуйло в Раші.
Прем'єр тут по факту зайвий ланцюг ))
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Якщо влада була злочинною то перше що треба зробити це інвентаризація.

Вся шобла від Кучми починаючи весь час звинувачувала попередників, а потім приходила і продовжувала в тому ж стилі.
Зеленський і ко. це перші хто дійсно зайнялися інвентаризацією. Менше ніж хотілося б, але краще ніж було до цього.

Здебільшого і виття таке стоїть, тому що процес помаленьку пішов.

Темпами та масштабом я не задоволений, знов таки.
але 1 в будь якому разі це більше ніж 0
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Зеленський і ко. це перші хто дійсно зайнялися інвентаризацією

чим?
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Якщо влада була злочинною то перше що треба зробити це інвентаризація.

Вся шобла від Кучми починаючи весь час звинувачувала попередників, а потім приходила і продовжувала в тому ж стилі.
Зеленський і ко. це перші хто дійсно зайнялися інвентаризацією. Менше ніж хотілося б, але краще ніж було до цього.

Здебільшого і виття таке стоїть, тому що процес помаленьку пішов.

Темпами та масштабом я не задоволений, знов таки.
але 1 в будь якому разі це більше ніж 0

Що інвентаризувати ?
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Звичайно хочу. Для того ж форум..
Ізвольтє - Миру досягнемо перемогою, а не угодою! А для перемоги достатньо пєрєстать стрєлять!
Ну як? Годжусь в Президенти України?
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Так отож, але з одного боку козаченьки хочуть неїпаццо потужного гетьмана з булавою (веди нас батьку в бій)
А з іншого боку "гетьмани" дуже хочуть безмежно рулити й красти як Хуйло в Раші.
Трохи не так - "насип мені, батьку, халяви повні ночви, і не заважай помаленьку найопувати й красти. А сусіду - зась, бо мене жаба вдусить".
   
Re: А давайте зайдем с другой стороны...

Ізвольтє - Миру досягнемо перемогою, а не угодою! А для перемоги достатньо пєрєстать стрєлять!
Ну як? Годжусь в Президенти України?

Не годишся. Нормальна людина потрібна а не клоун.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія