Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сыворотка для лица Xeno Laboratory или как надо правильно мстить кацапам

Вольтарен, ну от нафуя аж так жирно? :gigi:
В принципі загальновідомо, хто є Фома й чим він займається.  Семиколінний тоді гілки відповідні мутив.
Ти шо й тоді  був в атключкє набухано чи шо?
===================================
 Та воно мене що? Цікавило? Ти, пташка, сам то хто?  B-)  Я ж кажу: сперечатися можна,але ж ви про мене знаєте,а я ні. Он Хвома може якісь Айтішник,яких що гною, тре оцінити рівень послуг,може і ПРАНИКНУСЬ И ВАЗРЫДАЮ! Буду волосся виривати-нічого,потім знов виращу... :fuck:  А ти може єуропейській лідер постачання натурального піррря для подушок у 5***** ві отлі. Я виваляюся у пірьї, та ВАЗРЫДАЮ! :weep:  :gigi:

Останнє редагування: 9 травня 2021 09:37:59 від Wolter
   
Он Хвома може якісь Айтішник,яких що гною
О, бачиш, вже тепліше...ти диви, невже  коніна відпускає? :gigi:  :-o
   
===================================
 Та воно мене що? Цікавило? Ти, пташка, сам то хто?  B-)  Я ж кажу: сперечатися можна,але ж ви про мене знаєте,а я ні. Он Хвома може якісь Айтішник,яких що гною, тре оцінити рівень послуг,може і ПРАНИКНУСЬ И ВАЗРЫДАЮ! Буду волосся виривати-нічого,потім знов виращу... :fuck:
Бабло платити готовий чи спиздів і втік як завжди?

О, бачиш, вже тепліше...ти диви, невже  коніна відпускає? :gigi:  :-o
Грошей шкода  :laugh:
   
 Мені здається,що ти,Фомочка, пі.здун. Або вантажник, або мілкий айтішник,що робить сайтики в мілким крамничкам,чи сімейним в'язальщицям. Хоча ,судячи про твої цікаві хвото про British girls, то це може невелички сайтікі -сторіночки, про "Бажаєш неземного сексу? Дзвони:..... и пару хвот раком та боком. Такого лайна в Британії багато.  А може ти створюєш програмне забеспечення,ну не Королівським ВМФ,а хоча б великим логістичним хвірмам, тоді я  ВАЗРИДАЮ та ПОКАЮСЯ! А на спір,це коли я УСОМНЮСЯ! А я ж вірю... я ж довірливий... :weep:  B-)

Останнє редагування: 9 травня 2021 09:45:57 від Wolter
   
Мені здається,що ти,Фомочка, пі.здун. Або вантажник, або мілкий айтішник,що робить сайтики в мілким крамничкам,чи сімейним в'язальщицям.  А може ти створюєш програмне забеспечення,ну не Королівським ВМФ,а хоча б великим логістичним хвірмам, тоді я  ВАЗРИДАЮ та ПОКАЮСЯ! А на спір,це коли я УСОМНЮСЯ! А я ж вірю... я ж довірливий...
У мене на перепустці написана посада, все побачиш  :laugh:

Ну шо, коли оплачуєш інспекцію?
   
Мені здається,що ти,Фомочка, пі.здун. Або вантажник, або мілкий айтішник,що робить сайтики в мілким крамничкам,чи сімейним в'язальщицям.  А може ти створюєш програмне забеспечення,ну не Королівським ВМФ,а хоча б великим логістичним хвірмам, тоді я  ВАЗРИДАЮ та ПОКАЮСЯ! А на спір,це коли я УСОМНЮСЯ! А я ж вірю... я ж довірливий... :weep:  B-)

Зайди в Лінкедін - глянь
   
У мене на перепустці написана посада, все побачиш  :laugh:

Ну шо, коли оплачуєш інспекцію?
----------------------------------------------
Давай скан перепустки. Бо пока шо лише пі.здьож! :D  Або сайт фірми,або хочь щось. А то хтось там прийде до тебе,щось скаже "так"- найкращий айтішник для блядів",а я отакот в рЄльсу 1000 паунтів повинен переводити? А не обдрищеся? Я ж тобі не лох,не ЗЕленський.... B-)
   
Зайди в Лінкедін - глянь
----------------------------------------
Я там не зарегестрирован. Не люблю да и не нужен мне ликедин. Пришли скан. Какие делЫ?
   
Давай скан перепустки. Бо пока шо лише пі.здьож!
Та все буде. Запрошені тобою хворумчани приїдуть до мене у охвіс, ми там вип'ємо кави, вони перевірять відповідність морди до перепустки і я разом із ними зроблю пост набагато хвупі.

Так шо, наступного тижня зробимо це? І щоб не збрехати, давай хуч 2-3  X(
   
а я отакот в рЄльсу 1000 паунтів повинен переводити
А ти не мені переводь, а учаснику хворума. Або, як варіант, на доброчинність. Я знаю багато родин що втратили батька на війні, їм треба гроші :(

Так шо, Волька, готовий підтвердити свою гіпотезу чи засцяв і втік?
   
Та все буде. Запрошені тобою хворумчани приїдуть до мене у охвіс, ми там вип'ємо кави, вони перевірять відповідність морди до перепустки і я разом із ними зроблю пост набагато хвупі.

Так шо, наступного тижня зробимо це? І щоб не збрехати, давай хуч 2-3  X(
--------------------------------------------------
Та ні, які там ХВУПовці? Назви-це по-перше. Потім вишли хоча б в приват щось про твою роботу. Я не буду її називати,я ж не ти. Перепустку, ну там чим займаєшся? Сайт-адресу. Що тут важкого? Бо он кажуть,що десь є. ПОТІМ,хтось з ХВУПА поп'є там кави, підтвердить що це ти і тоді ОТРИМАЄШ свої 1000 паунтів,але якщо там сайтики рівня British girls,sex for generous men, тоді ТИ МЕНІ ЗАПЛАТИШ 1000 паунтів.

Оце буде чесно і на РІВНИХ умовах.

 Сциш? B-)
   
Потім вишли хоча б в приват щось про твою роботу. Я не буду її називати,я ж не ти. Перепустку, ну там чим займаєшся? Сайт-адресу. Що тут важкого? Бо он кажуть,що десь є. ПОТІМ,хтось з ХВУПА поп'є там кави, підтвердить що це ти і тоді ОТРИМАЄШ свої 1000 паунтів,але якщо там сайтики рівня British girls,sex for generous men, тоді ТИ МЕНІ ЗАПЛАТИШ 1000 паунтів.
Волька, ти тупий старий алкаш. Давай навіть краще зробимо - £2000 і в цю суму входить відео дзвінок з мого офісу, вип'ємо каву і з тобою (ти можеш пити коніну).
В якості подарунка вишлю тобі мерч якийсь. Скажеш розмір футболки, я думаю шо xxl.
   
Так, Волька, бачу ти в темі але мовчиш як гівна наївся. Я піду пробіжу трохи, а ти поки що вирішуй кого запрошувати і в який день.  (tu)
   
Волька, ти тупий старий алкаш. Давай навіть краще зробимо - £2000 і в цю суму входить відео дзвінок з мого офісу, вип'ємо каву і з тобою (ти можеш пити коніну).
В якості подарунка вишлю тобі мерч якийсь. Скажеш розмір футболки, я думаю шо xxl.
============================
Сциш ти Фомочка. Мені потрібен твій сайт, потрібно знати твій рівень і нема питань. Потім зробимо відєо,я теж з охвіса. Може для 1000 паунтів не тре буде комусь і з ХВУПа з'являтися. Що ти йорзаєш як  бл...дь під клієнтом? Що я такого тут особливого хочу? Нормальні вимоги для суперечки. А ти тут вже відгребаєш... Якщо ти навіть і Айтішник, то рівень  British Girls Sex For Generous Men - це ТИ МЕНІ ПЛАТИШ! :D  B-)
   
============================
Сциш ти Фомочка. Мені потрібен твій сайт, потрібно знати твій рівень і нема питань. Потім зробимо відєо,я теж з охвіса. Може для 1000 паунтів не тре буде комусь і з ХВУПа з'являтися. Що ти йорзаєш як  бл...дь під клієнтом? Що я такого тут особливого хочу? Нормальні вимоги для суперечки. А ти тут вже відгребаєш... Якщо ти навіть і Айтішник, то рівень  British Girls Sex For Generous Men - це ТИ МЕНІ ПЛАТИШ! :D  B-)


З голандського? B-)
   
Фомочка втік на "пробіжку"..... :D  X(
   
Що тут? прихильники певної політсили начитавшись кацапських відгуків обсирають українського виробника? Нє а чо... чітко по-прихильники певної політсили.
   
Що тут? прихильники певної політсили начитавшись кацапських відгуків обсирають українського виробника? Нє а чо... чітко по-прихильники певної політсили.
==================================
Є така категорія жіночок,що чекають результатів відразу. Але це потребує певного часу. Та й конкуренти є... ну пишуть. Але дуже мало,в порівняні з іншими. І 15 років беруть. Тобто в косметиці можна раскрутитися на рекламі ну на пів року-рік,а потім,якщо не допомагає,то все....зчезають. Тому Лореаль-Віші, роблячі таку собі... навіть не хочу говорити,змінюють асортимент щороку практично.
   
Це все конкуренти, товар якісний 100% :)
   
==================================
Є така категорія жіночок,що чекають результатів відразу.

ТАК ! Раз і рєбьонок !
А 9 місяців почекати, а тошноти /рвоти пропустити ?
   
XENO LABORATORY СЫВОРОТКА БИОСТИМУЛИРУЮЩАЯ ДЛЯ ПРЕДОТВРАЩЕНИЯ ВЫПАДЕНИЯ И ВОЗОБНОВЛЕНИЯ РОСТА ВОЛОС У МУЖЧИН
Показати зображення...
Курс лечения 3 месяца. Одна упаковка сыворотки - на курс применения.
Хранить в местах недоступных детям. Только для наружного применения. Не применять во время беременности.
https://uakrasa.net/xeno-laboratory-syvorotka-biostimuliruyushchaya-dlya-predotvrashcheniya-vypadeniya-i-vozobnovleniya-rosta-volos-u-muzhchin/




А при годуванні грудьми можна?

С ЭТИМ ТОВАРОМ ПОКУПАЮТ (1)
Xeno Laboratory DETONATOR Сыворотка биостимулирующая для предотвращения выпадения и возобновления роста волос у мужчин, 4х30 мл
XENO LABORATORY DETONATOR СЫВОРОТКА БИОСТИМУЛИРУЮЩАЯ ДЛЯ ПРЕДОТВРАЩЕНИЯ ВЫПАДЕНИЯ И ВОЗОБНОВЛЕНИЯ РОСТА ВОЛОС У МУЖЧИН, 4Х30 МЛ
   
2350.00 грн. :-)o

   
Все вірно.. кацапам відправляється плацебо...
Це щоб зняти вірогідність що сивороткой скористується хуйло і знову стане красним молодцем...
Ні ні і ні!!! Хай лисіє і дряхне.
   
С ЭТИМ ТОВАРОМ ПОКУПАЮТ (1)
Xeno Laboratory DETONATOR Сыворотка биостимулирующая для предотвращения выпадения и возобновления роста волос у мужчин, 4х30 мл
XENO LABORATORY DETONATOR СЫВОРОТКА БИОСТИМУЛИРУЮЩАЯ ДЛЯ ПРЕДОТВРАЩЕНИЯ ВЫПАДЕНИЯ И ВОЗОБНОВЛЕНИЯ РОСТА ВОЛОС У МУЖЧИН, 4Х30 МЛ
   
2350.00 грн. :-)o

Показати зображення...
----------------------------------------------

 А разве беременным мужчинам можно?  :D  На самом деле,я проверил. Они поставили женское описание. Видать менеджер спешила. Надо им написать. Кстати,я у них даже не размещал. Но,будешь беременным, DIDUS, ты там поосторожней! :D
   
:laugh:  :facepalm:


Я заказала сыворотку Xenolaboratory от носогубных складок, уже месяц мажу носогубные складки 2-3 раза в день, РЕЗУЛЬТАТ - нулевой! Я в ШОКЕ - почти пять тысяч рубрей выкинула на ветер...

Ответить Цитировать

:lol: пущяй собі ачько намаже
   
Фомочка втік на "пробіжку".....
Привіт, старий гандон. Я щонеділі бігаю, якщо ти не в курсі.

Сциш ти Фомочка. Мені потрібен твій сайт, потрібно знати твій рівень і нема питань. Потім зробимо відєо,я теж з охвіса. Може для 1000 паунтів не тре буде комусь і з ХВУПа з'являтися. Що ти йорзаєш як  бл...дь під клієнтом? Що я такого тут особливого хочу? Нормальні вимоги для суперечки. А ти тут вже відгребаєш... Якщо ти навіть і Айтішник, то рівень  British Girls Sex For Generous Men - це ТИ МЕНІ ПЛАТИШ!
Волька, ти ж сам залазиш у гівно по вуха. Шо таке твій сайт???  :weep: У мене нема сайту і ніколи не було.  Я працюю на досить велику кантору з офісами по всьому світу. Нещодавно юзер Альожка зробив пару фоток навіть з парків, що належать моїй канторі.
Чого ти сракою виляєш? Готовий бабло переводити?
   
Готовий бабло переводити?
А за що тисячу екскурсантам?
Може давайте я на тих же самих умовах проскочу в Запоріжжя на оглядини ксенолаби..
   
А за що тисячу екскурсантам?
Це їх зарплата за день.
   
Може давайте я на тих же самих умовах проскочу в Запоріжжя на оглядини ксенолаби..
Я тільки за! Якщо я брешу, то обіцяю перевести х2 суму!
   
Волька в инструкции не сообщает кацапам что это не бормотуха и ее не надо пить.Вот в чем его главная ошибка.
   
Я тільки за! Якщо я брешу, то обіцяю перевести х2 суму!
Якщо про що саме ''брешете''?
Бо я на радощах втратила нить дискусії.
   
 Доречі, є ідея для тролінгу:

Xeno Lavatory
   
Вольтарен, ну от нафуя аж так жирно? :gigi:
В принципі загальновідомо, хто є Фома й чим він займається.  Семиколінний тоді гілки відповідні мутив.
Ти шо й тоді  був в атключкє набухано чи шо?

був що якийсь епічний батл між контрагентами?
(я щось пропустив)
   
Доречі, є ідея для тролінгу:

Xeno Lavatory

Я думаю, пациентки иностранным языкам не шибко обучены, разницы не заметят.

   
Якщо про що саме ''брешете''?
Поцріарх алкофілософ каже що я офіціант. Якщо він правий - обіцяю 5 юзерам виплатити £1к і самозабанитись. Якщо ж Волька не правий - чекаю від нього аналогічно вчинку.

Час відповідати за базар!
   
Вольтер впарює кодцапам плацебо. Коломойський впарив дебілам Зеленського. Хто більший дебіл кацапи чи прихильники певної політсили?
   
Я думаю, пациентки иностранным языкам не шибко обучены, разницы не заметят.

Показати зображення...
"pussy clean delicious" (с) :K
   
та непроизвольна "дурость" - то стандартна практика партизанів від китаю до варшави.
пару букв - вуаля - новий товар відмвінний від "конкурентів"
   
ну шо тут, весь фуп напав, вольфганг вiдгавкуэться?  :gigi:
   
Доречі, є ідея для тролінгу:

Xeno Lavatory


Ze  Laboratory  :gigi:

володимир шкарупа для володимира зеленського - уклонiст - уклонiсту  ;)
   
Поцріарх алкофілософ каже що я офіціант. Якщо він правий - обіцяю 5 юзерам виплатити £1к і самозабанитись. Якщо ж Волька не правий - чекаю від нього аналогічно вчинку.

Час відповідати за базар!

ну ты смешной - ну когда волька отвечал а базар? не было такого и не будет  :laugh: 100 раз уже за язык ловили, он исчезакл как с белых яблонь дым

и у тебя исчезнет


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія